Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,151. až 3,165. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861408
    Anonym
    Host

    dobré ránko všem!

    Tak jsem bez snídaně letěla k PC abych mrkla jestli už je zprávička od Haňulky, to je super, že už se Staník narodil!!! Přeji oběma zdravíčko, pohodový pobyt v porodnici ať se hezky sehrají a klidné šestinedělí<:o) <:o) <:o) <:o) <:o) !

    Zapomněla jsem včera napsat, že mám zprávu o malé Karolínce, co se před 11 dny narodila hodně předčasně, prý krásně přibírá takže nebude v porodnici 2 měsíce, ale jen 1! Tak mám radost, že je to holčinka šikovná a dohání co nestihla u maminky v bříšku, když se tak brzy hlásila na svět!

    Evíku:
    Dnes na Tebe budu moc myslet, tedy na vás, užijte si to krásně ať máte na co vzpomínat a hlavně přeji ať vám ten svazek vydrží, hodně štěstí do dalších společných let a zdravýho Matyáška, který už se brzy má narodit! Též moře lásky a tolerance.

    Dnes se chystám něco sladkého upéct. Ještě asi dám prát jednu pračku, možná 2 – mám v plánu zregenerovat Dančiny plyšáčky, snad se manžel dnes dostane k tomu, aby přivrtal v ložnici lampičku – někde k přebalováku, taky válec právě na plyšáky od stropu a možná i poličky.
    Ale spíš se chce dát do úklidu chodby, jak maloval, tak tam má docela binčus a v týdnu na to nebyl nějak čas.

    Přeji všem krásnou sobotu i když už nebude tak hezky, stejně si ji užijte dle svých představ!
    Já jdu snídat bo mám hlad docela velký.

    #861409
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Jupíííí, Haaňulko, veeeelká gratulace, až si to přečteš<:o) To je bomba! Stáník má pěknou váhu, tak přeju,ať jste všichni šťastn ía v nemocnici jsou na vás hodní a pěkně vám pomáhají se sehrát! Těším se, až se tu obejvíííšš a na fotečky a tak. A přeju taky rychlou regeneraci sil a všeho po porodu! jsi statečná ženská

    Cuco, taky mám hlad…teda už jsem do sebe u PC futrovala něco…chtěla jse mse zůstat válet s Radimem,ale hlad mě nenechal:(

    Rybízku, no já odčervuju asi málo…Andy má jít i na očkování v dubnu, takže začátkem dubna je tam:) Buď půjdu já, nebo manžel, to uvidíme…i když on tam nikdy nebyl. Nikdy neměl doma psa a Andy je přiženěnej:) Ael zvládli by to. On je teda hodnej u doktora, jen se krčí a bojí, ale neutíká nijak extra neb ose nepere nebo tak.
    Já si vždycky brala na odčeervení akorát jednou za rok u toho očkování, ale někde jsem četla,že u dětí by se mělo častěji. Zeptám se ho veterináře, v brožurkách toho nakecají:) Jak často odčervujete vy?
    Andy nikdy naštěstí ani červíky neměl, to pes předtím, když byl malej tak jooo…to je tak:)

    Dneska to nevypadá venku krásně, ale hlásilo to. Plánujeme něco s kamarádama, tak uvidíme, jak to dopadne. A taky bych měla dát ještě něco do pračky. na těch oknech budu pokračovat v pondělí nebo tak, až bude pěkně, ať je to aspoň pořádně znát, že jsou hezký:)

    Taky ještě nemáme vyřešenou nějakou lampičku v postýlky nebo tak. Nevím moc jakou…nejradši bych jen nějaký malý světýlko,aby to nebudilo manžela…něco jako dětské noční nebo to na usínání pro děti nebo tak. Ale ty, co se mi líbí,jsou drahý jak mrchy, samozřejmě:^)

    Evíku, hodně sil jako Kinder vejce ještě:D , ať se obřad vyvede – je to pro vás a na nic jinýho nekoukej. Přeju,ať to proběhne hladce, máte z toho všichni zúčastnění radost a pro vás dva moooře lásky s velkým L,ta zvládne všechno, co bude třeba

    zatím se mějte krásně a nedřete se,joooo:)

    #861410
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Haňulko moc velká gratulace. Oboum Vám přeju ať si na sebe co nejdřív zvyknete, jste super dvojka a můžou Vás co nejdříve pustit domů 🙂
    Jsem zvědavá co za milé překvapení Vám přichystá tatínek tentokrát. Už se moc těším na fotečky

    tak mám za sebou snad nejhorší noc v celém těhotenství. Už jsem myslela, že vzbudím Michala a pojedeme do nemocnice, ale naštěstí se mi to nakonec podařilo zaspat. Spala jsem asi 3h a ještě po probuzení mě hrozně bolelo břicho. Tak jsem zvědavá jaká bude dnešní noc. Mám takový pocit, že se to nějak rychle blíží. Chtěla jsem, že si změřím intervaly, ale přišlo mi, že to snad ani nepřestává…
    Takže dneska musím konečně zbalit tašku.
    S kyčlema to moc dobře znám, taky se kolikrát v noci vzbudím a musím se přehodit na druhou stranu, horší když rozbolí obě najednou, jako právě ted

    myslím, že Evik to napsala nejlíp. Já taky kolikrát radši na něco nereaguji. Nevíš s kým máš tu čest, jak ta dotyčná osoba zareaguje na Tvuj názor, tak proč se zbytečně dohadovat? Myslím, že tady nám to za to nestojí. Na dohadování máme doma chlapy, tady se máme chodit odreagovat, kdyžtak poradit a ne se neustále dohadovat kdo má pravdu. Stejně k čemu je prosadit si svoji, když to člověka se kterým se přeš ani vlastně neznáš?

    A když už jsme u té váhy miminek. Podle mého názoru, si každé miminko přibírá individuálně. Nejsou to věci abychom je mohli dát do tabulek a určit, že ted musí přibrat tolik a tolik a pokud to tak není je to špatně.

    Hruštičko: A Ty už si jména všech dětí pamatuješ? Já teda ne. Jsem si jistá tak možná u 3-4.
    Taky mám problém si všechno zapamatovat. Když píšu příspěvek, kolikrát i 3x si musím všechno znovu přečíst abych věděla na co jsem chtěla reagovat a nebo kdo třeba psal to na co jsem chtěla reagovat. A zapamatovat si o čem jsme se bavili třeba před tydnem? No tak to je absolutně nadlidský výkon:)

    Tak se mějte moc hezky 🙂

    #861411
    Anonym
    Host

    Čauky skoromaminy. Tak mi začíná v pondělí 38 týden, prcek je pořád hlavičkou nahohu a moc nevěřim tomu že se otočí, prostě je to chlap a ještě beran jak tatínek:D tak se chci v úterý zeptat doktora co a jak. Četla jsem, že i Lenka má mimčo KP, tak uvidíme. Všechny se držte.

    #861412
    Anonym
    Host

    Velká gratulace pro Haňulku a Stáníka.<:o) <:o) <:o) Přeji jim do života hlavně zdravíčko a štěstíčko.Super povedlo se jim to přesně v termínu.:) 🙂 🙂

    #861413
    Anonym
    Host

    Káťo:

    jsi šikulka s tím seznámkem. Haňulce fakt na termínek – to je paráda.
    Já mám tedy ofiko termín jako Rybízek – 1.4. (ten 30.3. mi psal Dr. dle UTZ s 1.trimestrálního screeningu). Já se tedy spíš orientuji na ten aprílek – i manžel by si to moc přál.
    Vždy v práci prý všem na otázku tak kdy to bude a co bude tak odpoví kluk na apríla:D .
    Ale spíš je tím chce jako pozlobit:) ! Jasně že si není jistý, že to bude kluk. Ale jistě by byl rád.
    To Haňulky muž asi pěkně zapíjel malýho Staníka, tak to má být, aby byl prcek zdravý!

    U nás pěkně prší, je to takový den že se nechce nikam. A taky nikam nemusíme takže jsme zalezlí doma. Manžel před chvilkou vstal, co se vyspal po noční.

    Tak jdu na sváču, měli jsme s Dančou oběd docela brzy. Čeká na mne jogurt a pak si asi dopřeju i kousek bábovky, co jsme dopoledne upekly.

    #861414
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Pěkný večer všem..
    Hruštičko, já odčervuju Cida tak 2x ročně, ale kamoška svýho Ridegebacka i 3x, tak to už se mi zdá hodně. Teď bych mu to chtěla dát než odjedu, aby to bylo čerstvě, přeci jen jsem slyšela, že může pes dostat červíky i když pouze čuchne i exkrementu pejska, co je má.. 🙁 On je teda nikdy neměl, ale člověk nikdy neví. A já jsem Cidovi nebránila, aby si očuchal malou, když jsme se vrátili z prodnice a nechci mu bránit ani teď, chci, aby berušku přijal, jako dalšího člena rodiny a ne ji před ním schovávat. Takže tak. 🙂
    Šárče: já mám taky polohu KP. A termín jako Cuca, resp. 31.3. mám z NT, 1.4. dle PM a 5.4. od mojí doktorky z nějakého prvního UZ, co se píše do průkazky. Ten prý bývá nejpřesnější, jsem slyšela.
    Lůco, musíš si u toho metru zkopírovat ten odkaz se zkratkou URL, myslím, že je to ten prostřední.

    Hoky, teda dneska mě bylo jaksi divně!! Bolely mě záda v kříži, přesto že jsem dohromady nic moc nedělala, jen jsem uvařila rychlý oběd (teda i s polívkou), umyla nádobí a vyžehlila pár kousků prádla. Navečer na mě padla taková únava, napustila jsem si vanu a málem tam usnula, tak jsem se přesunula do ložnice, ještě že byl doma Aleš a nemusela jsem řešit malou. Pak jsem 1,5 hod. ležela a pospávala. Únava byla tak šílená, jako bych měla mít chřipku, ale už je to pryč, tohle neznám! Mazec!!! Takže zítra to vidím hodně odpočinkově, možná jen vysaju a setřu zem, jinak nic. Tchýně mi slíbila ty okna, tak snad v pondělí, stejně si dojedou pro malou, jelikož jdu v úterý na kontrolu. Jsem docela zvědavá, co padne za rozhodnutí Břicho mi tvrdne furt cca po 10-15 min. celý dny! :S A už je to fakt hodně náročný, tak jak jsem nechtěla vyvolávaný porod, možná budu ráda, že už nebudu přenášet ani den! Už je to náročné i na psychiku, jsem trošku nervózní z toho fyzického stavu, jak jsem už nemohnoucí. 8o| Chdák manža 😛
    Kdo by jste chtěly vyzkoušet před porodem homeopatika, tak mi kamoška donesla z lékárny caulopyllum thalictroides 5 ch, tak to začnu dneska brát. Je to na přípravu porodních cest na porod a bere se to před začátkem porodu 2x denně 5 granulí a po nástupu porodní činnosti 5 granulí každých 30 min. a po odtoku plodové vody 5 granulí každých 15 min.
    Zase mě pálí žáha, tak popíjím mlíko, došlo mi Rennie.. :S
    Přeji všem klidnou noc. 🙂

    #861415
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Haňulce jsem pozdravy a přání částečně vyřídila. Však pak si to dočte sama, snad bude Staník hodný a mamince to dovolí… 🙂

    #861416
    l lůcca
    Registrovaný uživatel
    #861417
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Tak se mi to konečně podařilo<:o) Vkládala jsem stále tu první adresu:S
    Rybízku díky moc za radu! Píšeš,že jsi unavená. Já mám to samé! Vůbec si nepamatuju,že bych si šla odpoledne jen tak lehnout! Poslední dny to praktikuju normálně 😐 To fakt neznám.:O Navíc jsem i lenošivá a do všeho se přemlouvám.Třeba si už několik dní říkám,že upeču nějakou dobrou buchtu a dnes je neděle a u nás je trouba stále studená 😀
    Jinak je to tady opravdu na spadnutí…Cuca,Rybízek vy už to máte jak se říká za pár…
    Evíku gratuluji a přeji hoooooodně moc štěstí. Taky můj velký obdiv,že jsi si troufla tak v požehnaném stavu na takovou akci jako je svatba. Fakt jsi dobrá!

    Užíjte si všichni hezký zbytek víkendu a nezapomeňte si přeřídit hodiny 😀

    #861418
    Anonym
    Host

    Tak ty termínky poopravím.Dík za upřesnění.

    Maja březen – 17.3. -Šimon
    Haňulka 25.3 – 25.3 – Stáník 3kg
    Cucuracha 1.4
    Rybízek 1.4
    raduzka 4.4
    Volantka 6.4
    Akinka 7.4
    Lenka 10.4
    zlatouch 11.4
    Šárka 11.4
    Barusky 12.4
    sarkaemail 13.4
    Ve1runka 13.4
    Lůca 15.4
    veverik 16.4
    Andy 19.4
    Hrusticka 19.4
    Pepsi 21.4
    Lenycka 22.4
    Evík 24.4
    Káťa 25.4

    #861419
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Tak se hlásím jako provdaná žena:D .Včera ráno sem vstávala před šestou malej mě nenechal spát dýl.Peťa ten chudák nemohl dospat zase nervozitou která se projevovala tím že od čtvrtka trpěl běhavkou:P .Zajeli sme koupit brambory do místní bramborárny a pak rovnou ke kadeřnici.V jedenáct sme dorazili domů kde už čekali obě dcery.Pomohla sem jim s oblékáním.Starší se namalovala a učesala sama,mladší sem namalovala já a starší jí mezitím vyžehlila vlasy a učesala.Pak mě Peťa odvezl ke kamarádce kde sem se měla převléknout do svatebního.Peťa jel domů aby se oholil a taky hodil do gala. Já sem s kamarádkou a její rodinou poobědvala a pak to teprve začalo.Malování oblékání no chaos.Nejdřív mi nešla sundat má naušnice.Pomohl mi s tím nakonec kamarádky přítel a pak mi musel pomoct i s nandaváním těch svatebních naušnic.Když sem se oblékala tak sem zjistila že mám místo kotníků dva kůly do betonu.No jako bych si zvrkla obě nohy naráz:( .Aby toho nebylo málo tak sem zjistila že u jedné boty kterou sem si chtěla vzít sou utržené řemínky.Volala sem tedy Peťovi který naštěstí ještě nevyrazil z domova aby mi na úřad vzal jiné.Samozřejmě sem na úřad dorazila s mírným spožděním neboť nám v cestě stáli koleje a my trčeli deset minut na přejezdu.To už všichni byli nervozní kde jsem.Koukala sem kolik se přišlo kouknout známích.Konečně nás konferenciérka seřadila a my šli na věc.Než nastoupila starostka tak chtěla konferenciérka prstýnky.Peťa je samozřekmě nemohl v tu chvíly najít.Nejdříve vytáhnul z kapsy mobil,klíče od domu,klíče od auta a nakonec je našel v druhé kapse.To už sme se smáli všichni včetně té knficiérky.Přišla starostka a začal proslov u kterého na všechny lezlo spaní.Když sme si měli vyměnit prstýnky tak si Peťa bral místo samotného prstýnku celý tácek:D Když sem se měla podepsat tak sem si nejdřív nemohla vzpomenout jak se píše L a pak mi zase vypadlo z paměti jak sem se jmenovala za svobodna:$ .Když nám pak chodili gratulovat tak kamarádky pětiletý syn Peťovi místo gratulace poděkoval a u mě jen mávnul rukou a utek.No nasmáli sme se až až.Po obřadu sme teprve mohli seznámit všechny naše známé co se dostavili navzájem a s Peťovo rodinou.Udělalo se pár fotek a rozešli sme se.Mladší dceru unesli kamarádky děti k nim domů.Starší dcera a tchán jel se mnou a Peťou do kavárny.Nedřív sme neměli kde zaparkovat ale pak sme se domluvili s městskejma policajtama a Ti nám dovolili vyjímečně stát v zákazu.Dali sme si kávu a pohár.Odvezli domů holku pak tchána a jeli sme si vyzvednout ke kamarádce tu mladší.Tam nám kamarádka udělala ještě pár fotek jenom mě a Peti,dali sme si kafe a jeli se domů převlíct.Večer sme vyrazili ke známím na grilovačku.No utahaná sem byla celkem slušně ale malel zatím drží.Peťa se oženil a konečně se zbavil běhavky.Moje máma se nedostavila a když mi dnes volala a já sem se jí ptala proč přecijenom nepřišla tak říkala že nejdřív si vařila oběd a pak už se jí nikam nechtělo.No prostě mámu už těžko změnim.Jinak se cejtim stejně jen ty kotníky mám stále šíleně oteklý.Zatim páček a kdyby ste některá jela rodit tak písněte.

    #861420
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Eviku velká gratulace ke svatbě, přeji Vám hodně štěstí ve společném životě:)
    Jsem ráda, že se Vám to nakonec i přes pár karambolků vyvedlo a je z Tebe určitě štastně vdaná paní. Doufám, že hodíš na FB nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat:)

    Holky mě se dneska vubec nic nedaří, na oběd jsem dělala vepřové, které jsem nenechala dostatečně podusit, tak jsme to pomalu museli trhat, pak jsem dostala chuť na tvarohové řezy, které jsem místo normálních 45 min, pekla 2h a stejně stojí za houby. Teď musím jit žehlit, ale mám celkem obavy, co provedu tentokrát. Asi jsem dneska radši neměla ani vylízat z postele:P

    #861421
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    veeeelká gratulace Haňulce ke Staníkovi a taky Evíkovi ve svatbě! <:o) <:o) <:o) <:o)

    Hani, moc držím palce, ať vše probíhá dobře, ať si krásně s manželem užíváte to štěstí a s maličkým se dobře sžijete 🙂 No a jsem samozřejmě potom zvědavá – až ti to dovolí čas – na popis, jak to vše probíhalo….

    Evíku, tebe fakt obdivuji, že jsi se do takové akce pustila v tak pokročilém stavu těhotenství, ale zvládli jste to skvěle, jak jsi to popisovala 🙂 S tou mamkou mě to mrzí, no jo, ne vždy jsou vztahy ve vlastní rodině ideální. Co se dá dělat 🙁

    Cuco, Rybízku, na vás už myslím co chvilku, jestli nerodíte :O Taky kontroluju babyweb často, jaké jsou zprávičky, o Haňulce jsem si taky přečetla hned v sobotu ráno, jen jsem pak neměla čas napsat :$ Byla u nás návštěva, tak jsem něco chystala a pak se jim věnovala, i tady spali. A v neděli jsme pak prchli s manželem ven, tady byla neděle nádherná, slunečno a teplo. Užili jsme si takový odpočinkový den, hezký 😀

    Šárče, jojo, my jsme taky s Rybízkem s polohou koncem pánevním. Jsem zvědavá, co se na kontrole dozvíš, a jsem moc zvědavá zítra i na Tvou kontrolu, Rybízku. Už je asi fakt malá pravděpodobnost, že by se miminka otočila, že? Já už s tím teda moc nepočítám :'( A nevím, jestli i Káťa nepsala něco o šikmé poloze? Já jdu na kontrolu do porodnice (poprvé) ve čtvrtek, měla bych se dozvědět, jestli to bude skutečně tím císařem a když tak teda kdy. Tak jsem taky zvědavá, půjde se mnou i manžel.

    Holky, mějte se krásně a už se šetřete!!! Máme na to na tom náročném konci přece nárok 🙂

    #861422
    Anonym
    Host

    Čauky skoromaminy. Nevim jak jste na tom se spaním vy v noci, ale je to teda peklo. Dospávám to po obědě s prckem a to mě zachraňuje. Občas mě bolí v podbříšku, i když jsem druhorodička nevim co si o tom mám myslet.
    LENKO a RYBÍZKU: termín mám 11.4. zítra jdu zase na kontrolu do porodnice a chci se doktora zeptat jak to vlastně bude když se do termínu neotočí. Moc tomu nevěřim i když je malinko menší, mám z něj pocit….dejte mi pokoj, já už se ani nehnu a vy si nějak poraďte. Když to půjde radši bych císaře, ne kvůli mě ale mimču. Asi budete mít jiný názor ale po přečtení zkušeností a názorů, mi nejde o to, abych nerodila dlouho nebo mě nějak moc nastřihávali….vším jsem si prošla, ale spíš nebezpečí….kyčle, zlomeniny….atd. Je to pech, po prvním prckovy, kdy jsem po porodu měla strašnou depku, skoro jsem nejedla a pořád brečela jsem si druhé chtěla pořádně užít i s porodem ale asi se nedá nic dělat… nevadí, hlavně ať je u vás všech, všechno v pohodě. Mějte se, zítra napíšu co a jak. PS: prcek bude dneska spinkat u babči ,tak zajdem s manželem na 2 pivka, třeba ho ten náš zlatavý mok trochu zamotá:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,151. až 3,165. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist