Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,181. až 3,195. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861438
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28906.png

    Ahoj holky,
    píšete jak špatně spíte a že brzy vstáváte.Tak to je všude stejné:S Já jsem se dnes probudila ve tři hodiny, došla si na WC a od té doby mám bolesti a tlaky do podbříška.Jsou nepravidelné 10-25 minut.Tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí.Pokud to jsou poslíčci,tak tedy trvají už celý den. Dnes jsem byla na kontrole i na monitoru.Doktor říkal ,že monitor je prý krásný,otevřená jsem na 1 prst,hlavička na vchod! Stěr na GBS je negativní.Další kontrola příští úterý.Tak jako minulý týden jsem začala po kontrolní prohlídce špinit!Tak nevím ,jestli mi to nepřidá k těm bolístkám.No uvidím,večer se naložím do vany a zbytek ukáže čas.
    Užívejte si zbytek dnešního krásného dne.Zítra by mělo být ještě tepleji,tak budeme mít jistě lepší náladu

    #861439
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    ahojky,

    Tak mám za sebou první kontrolu v porodnici a jsem krapet v šoku 🙁
    Stravila jsem tam skoro dvě hodiny, nedělali mi ani UZ ani monitor, jen mi dr. sepsala anamnézu, vyšetřila mě a mam přit za tyden, prý už natoči i monitor.
    Já nevim jestli jsem tak rozmazlená od svoji dr., ale ten přistup mi tam trošku vadi, sestru jsem jednoznačně vyrušila od něčeho důležiteho na facebooku a celkově to vybaveni ordinace…kde nic…tu nic. Ani UZ tam neměla a na te koze se snad vyšetřovalo už před 40 lety 🙁
    Doufam, že aspon ta péče bude stat za to, když už je prostředi přišerne

    Rybizku, děkuji za nabidku. Mě se podařilo sehmat dva volňasky přes malvika, ale i tak tam nejspiš nepujdeme. Nějak mě to přešlo a nejsou penizky

    Včera jsme museli objednat novou lednici, stará už definitivně vypověděla službu, takže opět škrt přes rozpočet :(( zitra ji maji přivezt, tak jsem zvědavá.

    Holky ja mam taky doma hrozny binec, pokažde uklidim jen koupulnu, Wc a kuchyň, ale na vic nemam energii a chuť už vubec ne. Myslela jsem, že by mohlo muže napadnout aspoň povysávat, ale chyba lávky, prý ma jine starosti. A na ty okna, jsem se taky definitivně vyprdla, stejně špatne vidim a jsou v nich žaluzie, tak mě to zas tak moc netankuje 😀

    A ještě k tomu spanku, mě se teď asi 3 noci podařilo vstat na zachod jenom jednou a to až kolem 4h, jenže pak mám problem minimalně hodku usnout, protože mame přimo pod oknem ořech plný ptáků, kteři si zřejmě mysli, že je máme misto budiku a to podotykam, že okno je zavřené. A jinak zpěv ptaků miluju 🙂

    #861440
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Tak já se taky hlásim po kontrole v poradně.Malej se drží naštěstí stále hlavičkou dolů i když já mám pocit jako by jí měl každou chvíli někde jinde.První monitor dopadl dobře a na kontrolu jdu zase příští týden.Peťa seděl celý monitor vedle mě a sestřička mu poctivě vysvětlovala co která křivka znamená.Malej byl celou dobu vzhůru ale kopl jako naschvál jen jednou a to jinak sebou šije o sto šest.Taky sem se sestřičky ptala na Milinku(ta co čeká dvojčátka) je to její kamarádka a ona mi říkala že je v nemocnici tak nejspíš proto se neozývá.Zatím ještě neporodila ale prý to bude už brzo.Tak se na ní zeptám i na příští kontrole,sestřička mě bude ráda informovat.

    #861441
    Anonym
    Host

    Holky, jen na rychlovku. Cuca má od včerejška Simonku. Jupííí, další mimošek. <:o) <:o) 😀 A to byla v neděli, jakoby se nic nedělo. 😀

    #861442
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Jé holky nádhera.CUCO gratuluju k princezničce.Mocinky moc zdravíčka a štěstíčka<:o) .<:o) <:o) .Super jen tak dál.Děvčata snažte se já mam termín až na konci měsíce:'( :'( :'( .

    #861443
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak zas nespim, nejlip se vyspim do pulnoci a pak porad litam na wc.
    moooc gratuluji cuce k holcicce!!! super!!
    ja jdu dnes na hematologii, tak jsem zvedava, jake budou vysledky…
    mejte se a opatrujte se!

    #861444
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Dobré ranko děvčata,

    <:o) Cuce velká gratulace k Simonce<:o) Oběma hodně zdravíčka,spokojenosti a pobyt v nemocnici ať vám rychle uteče a jste brzy doma !!:)
    Je to fakt super jak se tady rodí podle seznámku,pěkně jedna za druhou

    #861445
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem se uklidnila (nebo je to zoufalství) a jsem zpátky….

    Veveriku,já dnes zažívám něco podobného jako ty….od čtyř od rána mám v pravidelných 10minutových intervalech neskutečné bolesti v podbřišku a vystřeluje to do zad.Buď jsou to kontrakce nebo zaražené větry…..tak ještě počkám co bude a uvidíme :o))) Snad je to to druhé.

    Zrovna jsem si říkala,že se sem musím mrknout co Jituška a ejhle :o)) miminko je na světě.Jupííííííí.Samozřejmě obrovská gratulace a hlavně zdravíčko.

    A všem hezký den

    #861446
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já jsem včera jen tak nakoukla, co je nového (čekala jsme na zprávu z kontroly od Rybízka) – a ona nám Cuca mezitím stihla porodit! Jéééé, kráááása, velká gratulace <:o) <:o) <:o) <:o)

    Jak jsem si to večer přečetla, tak mě to nějak rozrušilo a celou noc jsem pak špatně spala, pořád se mi zdálo něco o porodu a tak 😀

    A co Rybízek, nějak se zatím neozvala, snad už si ji tam nenechali? :O Už se nám to fakt pěkně rozjíždí a to ještě ani nezačal ten duben! 😀

    Jity, moc přeji zdravíčko a pohodu, užívej si to úžasné štěstí a těším se, až se tu zase objevíš a budeš nám líčit vše kolem tvého miminka 🙂 Simonka je krásné jméno!

    Krásný den! L.

    #861447
    Anonym
    Host

    Čauky maminy, v čera večer jsem byla totál tak žádná chuť na psaní a hned spát. Za týden touhle dobou by měl být prcek venku….ano hádáte správně, v úterý nastupuji do nemocnice a ve středu jdu pod kudlu:^) . Nemáme sice ani 3 kg ale má nějak špatně pupeční šňůru tak jsme se dohodli na císaři. Dneska dopoledne jsem lítala po doktorech kvůli předoperačnímu vyšetření a teď už se jen modlit aby prcek nechtěl ven dřív. Jsem ráda, konečně vim co a jak a těšim se na mimčo. Jsem zvědavá co Rybízek a Lenka. Zatim páčko

    #861448
    Anonym
    Host

    Leni,
    mně se o Jitce a jejím miminku taky zdálo celou noc. 🙂 Už aby nás to všechny zastihlo. 🙂 Jak se to rozjíždí, tak se to ani nedá vydržet. Šárče, to jsi určitě klidnější, když víš, co tě čeká, přesně tak. Já jsem z toho byla celá vyděšená, když řekl doktor v 31. týdnu, že je mimošek prdýlkou dolů a teď člověk nevěděl, bude císař, nebude, bude moc velká váha, nebo akorát. Je to na prd. Ivču jsem viděla přihlášenou večer na FB, tak nevím, leda by měla přes mobil net v nemocnici. Veveríku, to je divný, že ti nedělali monitor. A vůbec to všechno je asi nepříjemný, prostředí atd. A ve kterým městě teda rodíš?

    #861449
    Anonym
    Host

    Veliká gratulace cuce k Simonce<:o) <:o) <:o) <:o) .Do života ji přeji hlavně zdravíčko a štěstíčko a ať se spolu rychle sehrají.:D 😀 😀
    Petspi moc se ti omlouvám,že jsem tě tak zkomolila,příště to napravím.Já si tak zkracuju jména.
    Holky taky už to spaní není nic moc.Nevím jak si mám lehnout,protože když si lehnu na bok, tak cítím jak ležím na hlavičce a hned se taky začne mimčo vrtět,když se otočím tak ležím na nohách a kope ještě víc.Tak mi zbývají jen záda a to se zase nedoporučuje,ale vždycky se na nich stejně probudím.Už aby se otočilo.Zítra jdu poprvé na monitor do porodnice tak jsem zvědavá co mi řeknou.Když jsem se objednávala moje Dr.chtěla aby mě vzali hned v pondělí asi k vůli poloze mimča a taky mám málo plodové vody ale sestra na porodnici mi do telefonu nepříjemných hlasem řekla,že objednávají až po týdnu,tak to vyšlo na čtvrtek.Člověk pak neví co si má myslet.
    Mějte se krásně a těším se na další nové zprávičky.:) 🙂 🙂

    #861450
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Ahoj děvčata,chtěla jsem Vám jen říci,že v sobotu 26.3. se nám narodila holčička Barunka:) vážila 3 304g a má 48 cm… je to takový malý sluníčko 😀 Dnes nás pustili domů z porodnice.

    #861451
    Anonym
    Host

    Zlatouch, všechno néééj k mé jmenovkyni. 😀 Sem tě dlouho neviděla na FB, ale termín jsi měla mít až za 2 týdny. Tak podívejme na holčičku, jak spěchala. 😀 No ale ne že nás odbudeš, musíš nám všechno napsat co a jak. Samozřejmě jak budeš mít chviličku. 🙂 No děcka, stěhuje se nám to nějak do března. 😛

    #861452
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28923.png

    Ahojky holky,
    tak se ještě hlásím, aby jste věděly…
    Zítra nastupuju do porodnice na vyvolání porodu. Tak na mě myslete. Včera už se mi nechtělo po kontrole psát… vše o.k., jen nižší tlak 109/75. Tak se omlouvám hlavně Lence, která čekala ode mne zprávu. Napíšu holkám, až se miminko narodí, aby vám daly vědět sem. 🙂 Pořád zvažuju jméno…? 😛 Tak koukám, že z nás tří, co jsme měly prcky koncem pánevním, budu jediná rodit přirozeně. Snad nebudou riskovat, když se jim něco nebude zdát a taky případně přistoupí k císařskému řezu, než něco riskovat! Jinak poslíčci se hlásí slušně, dost mě bolí břicho a tvrdne po 10 min. Tak uvidíme, třeba ještě odjedu večer nebo v noci sama od sebe! 🙂
    Mám tak trochu hnízdící syndrom, ještě chci uklidit zimní boty, uvařila jsem a umyla nádobí, ještě vyžehlím vyprané ručníky, ať to tady nezůstane a vysaju země a umyju koupelnu.
    Dneska je venku krásně, tak než si babčika přijedou pro malou, ještě půjdeme s kamoškou na dětský hřiště. Prý je ještě nutný zvěčnit bříško no a samosebou pokecat, když se tak dlouho neuvidíme!:D No na jednu stranu už budu ráda, že už se s tím bříškem nebudu muset tahat 🙂 Ale zase když jdete takhle plánovaně, je to zvláštní pocit, ikdyž ten je mě vlastně už dobře znám… 🙂

    Velká gratulace Cuce a Zlatouchovi k narozeným holčičkám, super! Ať jsou zdravé a dělají vám jen samou radost! <:o) <:o) <:o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,181. až 3,195. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist