Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,196. až 3,210. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861453
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    jee holky to se nám to tady pěkně rozrodilo 🙂 Velká gratulace cuce a zlatouchovi, ať Vám princezny dělají jenom radost a hlavně ať jsou zdravé. Doufám, že se s námi brzy podělíte o ten krásný zažitek

    Rybizku, budu na Tebe zitra myslet, přeju Ti aby jsi se dlouho netrapila a co nejdřive měla berušku v náruči. Jsem zvědavá jaké jmeno nakonec vybereš, ja taky ještě nejsem rozhodnuta, papiry mám předvyplněne, jen mi tam chybí to jmeno 🙂

    Barusko, to mi ani nebudeš věřit když Ti to řeknu. Rodit budu v jedne z největšich a nejvyhlašenějšich nemocnic v Praze a to v Motole ! Mam sto chuti se zbalit a odjet k našim do Havirova, tam je menši ale rozhodně hezči a moderněji vybavena porodnice

    #861454
    Anonym
    Host

    Ivi, tak držím palce a nebuj se. Už zítra večer třeba bude holčička na světě.

    #861455
    p petspi
    Registrovaný uživatel

    Zlatouchovi a Cuce velká gratulace k holčičkám, ať jsou moooc hodné a dejte nám sem brzičko vědět podrobnější info 🙂
    Ivi na tebe budeme zítra všichni moooc myslet a držet palce, aby bylo vše OK a porodila jsi normálně – zítra večer už budeš mít malou v náručí – jéééé 🙂

    Já jsem byla dneska na prvním monitoru – vše je OK, malá teda spinkala, ale jednou na začátku kopla – jak kdyby nám chtěla ukázat, ať jí neotravujeme 😀 , pak už nic. Křivka je naprosto Ok, test na streptokoka mám také negativní – takže samé dobré zprávičky!
    Jinak mi pan doktor sdělil, že to vypadá, že se narodí dřív, ale že příští týden se určitě ještě uvidíme (však mám ještě 3týdny do termínu) – tak jsem docela zvědavá, kdy se rozhodne přijít na svět 🙂 Velká je dost, vše je v pořádku, tak z toho nějaké obavy nemám – o těch 14dní dřív je to normální.
    V pátek nám udělají ta nová okna, tak o víkendu uklidíme, pak si to budu moct tady připravit – složit postýlku (teda to spíš tatínek), povléct a doladit drobnosti a pak už může vylézt, když je tak nedočkavá 🙂
    Mějte se krásně, pozdravujte mimisky a podávejte info o dalších přírůstcích 😀

    #861456
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Taky moc moc gratuluji Zlatouchovi!!! <:o) <:o) <:o) <:o) To má Baruška úplně ideální míry 😀 A taky jsem zvědavá na popis porodu, až budeš mít někdy čas… Jojo, teď to s těmi dětmi asi nebude tak jednoduché, sem chodit a psát…

    Ivi, já jsem si myslela, že se něco takového už u Tebe bude dít, tak jsem právě zvědavě kontrolovala diskuzi co chvíli 🙂 Ale chápu, že už se Ti nechtělo psát. Moc na Tebe budu myslet! Oni určitě vědí, co dělají, kdyby něco, tak ten císař se dá udělat. Buď ráda, že rodíš přirozeně, určitě to vyjde!

    Šári, my na tom budeme asi dost podobně, já taky příští týden nastupuju do porodnice a další den budeme rodit 😐 Aspoň si to tak s manželem myslíme, tak nějak mi to v podstatě řekl můj doktor. Jen ještě přesně nevím den, asi taky kolem toho úterý/středy. No jo, už se nám to fakt rozjíždí! Pak dám vědět, zítra jdu do porodnice na kontrolu a asi pořešit ten termín.

    Držte se a držím palce! L.

    #861457
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.ZLATOUCHU moc gratuluji k holčičce.Jé ty jsi rodila zactím co já se vdávala:D .Zdravíčko štěstíčko a hodně lásky do života vám oběma.Teda děvčata krásně ste se rozrodili ale chtělo by to taky trošku popsat ty vaše porody.Abychom věděli do čeho jdem.Já to tedy trochu vím ale každý porod sem měla jiný tak sem zvědavá jaký mě čeká teď.Šárče,Rybízku držím palce aby vše brobíhalo hladce.A vám ostatním samozřejmě taky.Zatím pa jdeme si dát ven kafíčko.

    #861458
    Anonym
    Host

    Děcka, no co byste řekly. Verči se narodila Karolínka 14,55. Já se picnu. Dopo jsme kecaly, jak ji bolí ty záda, jenže jí se ten interval prodloužil, v noci po 10 minutách, pak po půl hodinách. Tak si nebyla jistá. Pak se mi vybil mobil (to tak bývá, že), tak jsem to četla až večer. Myslím, že jsme spolu psaly tak cca kolem 11. hodiny. A to šla potom do vany, tak to musela být rychlovka. To je super. Malá má 3,5 kg, 50 cm. A Zlata psala taky, že v 9 v sobotu ráno jí začaly bolesti a teď nevím jestli v jednu, ve dvě byla Barunka na světě. Prý to bylo taky v pohodě. To je dobře, že se tak daří. Tak bychom snad mohly takové štěstí mít i my ostatní. 🙂 Jo a Verča měla termín ještě po mně 13.4. jak Šárka. To jsou věci.

    #861459
    Anonym
    Host

    Evi, nebyla jsem tu a ani jsem ti nepopřála do manželství. Tak ať to šlape, jak má. 🙂 Pěkné fotky, s tím bříškem jsi byla moc hezká nevěsta.

    #861460
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Zlatouchu a Verčo příjměte velkou gratulaci k holčičkám.Takové překvápka ,no to je úžasné.Obě o 14 dní dříve 🙂 Hezky se to tady rozjíždí,jen co je pravda.:)
    Rybízku přeji ti, aby zítra vše dopadlo dobře, bez komplikací a podle tvých představ

    #861461
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    No ahojky holky to se nám to tu krásně rozrůstá<:o) .Karolínce samozřejmě taky přeji zdravíčko a štěstíčko do života.<:o) <:o) <:o) <:o) .Další princeznička to je paráda ale těhulky měli bychom s tim něco dělat je to tu samá holčička a kluk jen jeden my co čekáme kluky je musíme dohnat.Teda já se alespoň snažím.My s Peťou se snažíme už od sobotního odpoledne Matyáška ukecat aby se narodil a on pořád nic.Nejspíš se mu u mne v bříšku tolik líbí že se mu nechce ven.Vím že má ještě tři týdny čas ale kdyby se narodil už tenhle tak bysme se vůbec nezlobili.

    #861462
    Anonym
    Host

    Rybízku…..držím palečky, ale neni proč, vše bude OK. Zatim to vypadalo, že jsou z toho císaře všichni nějak vyřízení, víc než já. Postupně v tom ale začali hledat a kupodivu našli výhodu, už si berou na čtvrtek dovolenou…..to bolení hlavy jim opravdu nezávidim. Kámoška co letí v sobotu do Egypta, pravděpodobně vypije celí hotel a ráno jí najdou na pláži jak vyvrženého vorvaně:D Začínám v tom vidět určité výhody….uklidit, nachystat, v klidu předat prcka a hlavně budu moci předat zkušenosti…..první přirozený porod a druhý císařem tak uvidíte. Zatim všem dobrou snad nebude chtít na svět dřív:S

    #861463
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Holky, ještě jsem sem narychlo mrkla, ale už musím mazat spát, abych se vyspala na zítra!!! 😛 Moc díky za podporu od vás všem, moc jste mě potěšily. Napíšu Haňulce a Šárince a daj vám vědět… zatím pa. Sand to budu mít rychle za sebou! S Karolínkou to trvalo 9 hodin.
    A Verči taky velká gratulace ke Karolínce! 🙂 Asi je na Obilňáku co? Pokud víš, Baru, tak mi to písni smskou. Třeba se potkáme nakonec v Bohunicích. Jsou tam jen dvě patra.. 🙂 Kdo by to byl řekl, že to bude tak rychlý..
    Tak pa pa. 🙂

    #861464
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28934.png
    Tak ještě naposled jsem si ho musela udělat … 😀

    #861465
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    jee holky to je nadhera jak se činite, ještě včera myslim verunka psala, že doufa, že ma zaražene prdy a ona to byla Karolinka na cestě 🙂 je to pěkny kus ženské, tak ji přeji ať je hlavně zdravá. Koukam, že ty porody jsou nějaka rychlovka

    Ja už od 2h nespim, poboliva mě v podbřišku, ale to určitě nic nebude. Moc bych si přala aby se mala narodila dneska, babička ma narozeniny, tak myslim, že by to byl hezky darek 🙂 Ale jelikož to bude beran, tak to asi nehrozi :)))
    No a nebo se budu muset na tyden zašpuntovat, od zitřka od 7h je v Motole zavřena porodnice

    Tak mě napada, že hanulku už museli pustit ne? Doufam, že na nas holka nezanevřela a co nejdřiv se v plné své kráse ukáže. Už se těšim na jeji podání porodu 🙂
    A ještě na zavěr, od zitřka maji v tescu slevy na oblečeni, pry až 70 %. Tak jen tak pro info, kdo by si chtěl před porodem ještě odskočit nakoupit.

    #861466
    Anonym
    Host

    Tady to tedy jede, velká gratulace Verče ke Karolínce – krásné, ideální míry 😀

    Jinak Eviku už máme kluky dva – Maja Šimona a Haňulka Stánika – ale pravdou je, že holek je tady většina -:) kde jsou ti kluci – ti si dávají na čas????

    Tak se holky držte, já se pokusím přežít zítra tu výměnu oken a o víkendu úklid také 2v1 😀

    Papa

    #861467
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Těhulky a maminky.PETSPI ten počet mi nějak vypadl ale vím že holčičky převažujou.Už sem zvědavá jaký která měla porod.Holky držte se sem napnutá jak malý trenky která bude další.Já už chci malého taky chovat v náručí.Přichystaný mám do porodnice všechno tak můžu v pohodě vyrazit třeba hned.Ale malej dnes nějak stávkuje a skoro nekope.Třeba nabýrá síli na porod.Dnes sem vařila gulášovku a čínu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,196. až 3,210. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist