Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,211. až 3,225. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861468
    Anonym
    Host

    S těma klukama. Aspoň vidíte, že je od začátku jasný, kdo chce mít hlavní slovo. Museli mít první a budou mít i poslední. 😀

    #861469
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    vdané těhulky, mám takový dotaz. Berete do porodnice original oddaciho listu nebo stači jenom kopie? Popravdě moc se mi nechce bratoriginal 😛

    #861470
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Já vezmu radši obojí .Stejně se papíry vyplňují při příjmu a tak manžel může hned originál odvézt zase domů.

    #861471
    Anonym
    Host

    Ahoooj holky,tak jsem nestíhala tu nějakou dobu být – jsem totiž od včera v Praze u našich – a koukám,jak to tu rodí!!! Super!
    Moc velkáu gratulace všem, i když mi v tom teda děláte zmatek…:D Čekám podle pořadí a ona takhle rychlejci, ale to je bomba, taky bych chtěla v podstatě rodit aspoň o něco dřív než je termínek,abych byla na Velikonoce doma.
    Na kontrole mi řekli, že už jsem na prst otevřená,tak mám radost, že už se tam něco pomalu připravuje:)

    Rybízku,moc na tebe myslím…už jsi tam, ale pak zase tady přijdš zpátky. tak abys věděla, že na tebe myslíme a přeju,ať to jde i s vyvoláním dobře a moc si užij miminko už dneska- JEEEE , já už chci taky mít mimi u sebe:D Ale ještě nemám zabalenou tašku a potřebuju ještě něco málo připravit. ale říkám malé,že za týden už může:)

    Holky zatím, držte se a infromujte.jak se máte a tak!
    Novopečené mamči – pěkně si užívejte malé prďolky a hezky se sžívejte! Já se se ozvu zítra z domova už.

    #861472
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčata!

    Jelikož se naše beruška Simonka zase ohlásila tak nečekaně, že už se jí chce na svět z bříška, tak jsem si ani nestihla vzít kontakt na Evíka:( !

    Hlásím se již z domova, dnes nás pustili se Simonkou. A jsem šťastná dvojnásobná maminka.
    Až si dnes trochu odpočinu tak zkusím dočíst příspěvky a zjistit, zda někdo kromě mě, Haňulky a Maji má již také za sebou porod a může už chovat svýho mimíska v náručí!

    A taky pak napíšu jak se to u nás tentokráte seběhlo a jaký jsem měla vlastně porod. Stručně – byl to tak krásný zážitek, který bych vám všem taky ze srdíčka moc přála! pa paaa

    #861473
    Anonym
    Host

    Abych nezapomněla, MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME ZA GRATULACE! Ještě že díky FCB jste se to dozvěděly vcelku časně:D .
    Simonka je beruška pohodová, je tak hodňoučká, že je to až k nevíře! Tak jen si přát aby to tak vydrželo a vám všem se také narodila tak pohodová miminka:) .

    Myslím na Rybízka, jen jsem si prolítla poslední příspěvky, myslím na ní ať to vše dobře dopadne!

    #861474
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky, tak mě tady máte, dlouho jsem pryč nebyla… 😀

    No čučela jsem jako puk, když mi dr. řekla, že mě ještě pošle domů! Byla tam zase jiná, starší a možná zkušenější. Tím líp pro mne nejspíš! Řekla mi, že by to bylo nejspíš jen trápení, který by skončilo sekcí! 🙁 Porodní cesty totiž nejsou absolutně nachystané, jako bych ani neměla termín! A čípek bezezměny a polotuhý. Malá vysoko nad vchodem, takže nic nenasvědčovalo tomu, že by se to povedlo dneska. Já patřím prostě mezi ty maminy „přenášecí“. Více přihlížela na UZ termín, který mám terpve v úterý 5.4. Nicméně mám přijít v pondělí v 7:00 a nalačno! Když prý se mnou musely náhodou něco podniknout. Ovšem k porodu se pořád přiklánějí k přirozenému! Tak jsem zvědavá, jak budu celý den rodit hladem!? :^) No ale poslechnout musím! Třeba mě vyšetří a nakonec půjdu rovnou na císaře, kdo ví, nález asi rozhodne.
    Jinak tlak v pořádu, monitor ze začátku trochu divoký, malá měla tep kolem 190!! :S Ale to bylo asi tím, jak jsme z parkoviště spěchali. Pak už to bylo dobrý a kontrakce na monitoru vidět byly kolem 90, takže akce dělohy je, ale kdyby jen ten čípek nedržel jako ďas! 😀 No uvidíme v pondělí, ale to už mám prý fakt počítat s příjmem. Malá má prý nožičky rovně nahoru! :O

    Cuco, to je super, že je malá tak hodná! Ať jí to vydrží! 🙂
    Haňulka je doma od včereška. Určo se brzy ozve. 🙂
    Petspi, ať proběhne výměna oken hladce a úklid též! A pak už můžeš vyrazit po neděli do porodky 🙂
    Hruštičce, Cuce a všem díky, že jste na mě myslely! 🙂
    Pěkný zbytek dne všem a miminkům pohlazení, těm do bříškům, i těm, co už jsou venku.. 🙂

    #861475
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Teda RYBÍZKU buď ráda že nemusíš čekat ve špitálu,sice ses těšila že to budeš mít už za sebou ale pokud malá není ještě připravená tak si ten víkend užij radši tady s náma.A jednou k tomu stejně dojít musí.CUCO to je dobře že už ste s maličkou doma.A co jak Simonku přivítala velká sestřička Danulka?Dodnes vzpomínam jak to bylo krásné když Verču vítala Míša.Já sem jí nezajímala to až později.Malej uzlíček v mém náručí byl daleko lákavější.Ale si hodná že si ne mě myslela.Hlavně že ste obě zdravé a v pohodě.A že porod proběhl ke tvé spokojenosti.Jaště sem zvědavá jaký to měla Haňulka a kdy se ozve.

    #861476
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    vsem novopecenym maminkam gratuluji!!!
    jak to tady ctu, uz bych taky radeji mela porod zasebou..ale do terminu je jeste tolik casu..
    na hematologii se mi vysledky nezlepsily, takze budu mit kapacky s leky pred, pri i po porodu, po porodu 3-5 dni, podle krvaceni..
    na 1.monitor jdu ve stredu, tak Te Rybizku muzu v Bohunicich navstivit, jestli budes chtit =) – a sestrenka to mela stejne jak ty, i u prvni u duhe holcicky, v terminu naprosto nepripravene porodni cesty a kdyz u druhe pockali 10 dni po terminu, narodila se pohodove, vsak uvidis co Ti reknou v pondeli…budu na Tebe myslet..
    Cucaracho, super, ze uz jsi ze ozvala, ze je mala Simonka hodna a porod ok, mam radost!!!
    a vsichni se opatrujte..

    #861477
    Anonym
    Host

    Tak jsem dočetla pár příspěvků abych byla v obraze.
    Tímto gratuluji Zlatouchovi k narození Barunky ať vám dělá jen samou radost a je zdravá, to je nejdůležitější ostatní už přijde samo. A též Verunce k narození Karolínky gratuluji, též pevné zdravíčko oběma a ať se v pohodě sehrajete:) .

    My máme za sebou první noc doma, proběhla neuvěřitelně pohodově (2*v noci kojení), jen já jsem asi díky hormonům hrozně nabuzená, takže mám potíže usnout, vždy jen na hodinku a to mě princezna nechá úplně jako v porodnici. Tak už se těším, až budu spát jako dudek v čase, kdy Simonka.

    Teď nám taťulda odjel vyřídit na matriku rodný list, já vařím s Danielkou, ta je neuvěřitelně hodná, pořád chce chovat, hladí sestřičku a je prostě zlatá. Teď láme špagety, abychom se najedli než přijde sestřička od dětské Dr., čekáme ji po obědě.

    Rybízku tedy, já už myslela, že si tu teď přečtu míry a ono zatím nic, ale neboj už to bude co nevidět a zase nás maminek s mimčem v náručí bude o jednu víc.

    Tak se všechny opatrujte, zase nakouknu až bude chvilka paaa

    #861478
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Hele holky dala sem si na lidé cz fotky ze svatby.Mrkněte sou tam i některé co sem nedala na facebok.Bohužel bych musela zrušit celý profil tak to mám pod starym jménem evahubackova74.

    #861479
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    ahoj tety babywebky 🙂 Jmenuji se Beatka a hlásím, že jsem se rozhodla přit dneska na svět, vybrala jsem si čas 14:26 a moje miry jsou 48 cm a 3040g. Zatim jsem ukazkove miminko, jen bych spala 🙂

    #861480
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    ahoj tety babywebky 🙂 Jmenuji se Beatka a hlásím, že jsem se rozhodla přit dneska na svět, vybrala jsem si čas 14:26 a moje miry jsou 48 cm a 3040g. Zatim jsem ukazkove miminko, jen bych spala 🙂

    #861481
    Anonym
    Host

    Veverik, velka gratulace k holcicce!!!

    #861482
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj holky!

    Tak jsem mám zase dneska nateklý nožky…od kolen dolů a teda nejlepší je kotník na pravé noze…no mohlo by být hůř,ale kdyby to otýkalo ještě dost,tak možná půjdu na kontrolu místo v úterý už v pondělí,ať mám klid a doktor to zkontroluje – kvůli tlaku. Vím, že jste tu psaly, že jste měly taky vyšší tlak. Já měla 140/90….ale předtím max.120- 110 na 70-80.

    Veveriku velká gratulace!!! Přeju krásný začátek i pokračování s miminkem ,ať jste oba v pořádku a rychle doma, abyste si sebe mohli užívat!

    Rybízku,to jsou teda věci. Sozhodně je ale lepší, že jsou nromální a necjhtějí se šroubovat do porodu, když to tělo na na to není připravené, to by bylo zbytečný trápení a komplikování.
    A jak se cítíš? A v to pondělí by si tě tam nechali a vyvolali porod nebo bys tam čekala, až se to připraví nebo ten císař? Na čem to vlastně nejvíc teď závisí?

    Lennycko, nějak mi to ušlo…copak tě trápí, že budeš muset být na kapačkách?

    Držte se holky a šetřete se a novopešené maminky taky a pěkně si užívejte prťátka!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,211. až 3,225. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist