Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858594
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak se tay hlásím..co se týče přibírání,já jsem asi ani o moc nepřibrala…naposledy,když jsem lezla na váhu,tak jsem měla o kilo méně,ale to je prý taky normální…navíc v mém případě.

    Volantko-1+1 mimi a dva lidi…nás tomožná taky čeká,jen máme místo psa dvě kočky a pěkně zlobivé,ale vzádvat se jich rozhodně nebudu…Kdyby k tomu došlo,tak už to mám i vymyšlené,jak by to vypadlo.Sice momentálně bydlíme ve 2+1,ale možná se budeme stěhovat brzy do vlastního a to je 1+1 🙁

    Já už na krvi byla a právě středu už snad budou výsledky,protože jdu konečně na UZ a do první poradny…jak tak koukám,tak už jste snad všechny byly kromě mě :'(

    Hezký večer

    #858595
    Anonym
    Host

    Verunko, my se taky letos stěhovali do menšího, ale vůbec toho nelituju. Tím, že jsme šli do vlastního, tak to soukromí a možnost bydlení podle vlastních představ je k nezaplacení:-) Náhodou nemáš tip, jak zkrotit divokýho kocoura? Já už mám jeden ultrazvuk za sebou a v pátek jdu na další, tak doufám, že bude vše ok. Jsem z toho docela nervózní. Poslední dobou je mi nezvykle dobře, už ani nemusím spát přes den a jen mě trochu občas píchne v břiše, tak si nejsem jista, jestli je vše v pořádku.

    #858596
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Májo,jsem na tom stejně…taky mi ustupují všechny ty neduhy,tak jsem si dneska ráno říkala,jestli je všechno o.k. 😀 Navíc jsem dneska měla šílený sen,že jsem se šla umýt a dostala jsem menzes…prostě už mi z toho asi hraboší.
    Jinak zkrotit divokého kocoura?To asi moc nejde..leda se mu hodně věnovat,aby se vyřádil a pak už nezlobil…my jsme čičině pořídil kocoura z útulku a jsou z nich nerozluční kamarádi,ale jak ti dva někdy dokážou zlobit….

    #858597
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, ráda bych se k Vám taky přidala. Prozatím mám předpokládaný TP 18.4.2010, ale je možné, že se to ještě změní. Při prvním UZ se ukázal moc velký žloutkový váček, který prý zabránil tomu aby se mimi ukázalo v celé své velikosti. 20.9 jdu na krev a 1.10 na další UZ, tam se to snad dozvím přesněji 🙂
    Jinak co se týče přibírání, mám opačný problém. Od začátku jsem zhubla 3 kila i když bříško mi pěkně roste. Jeden den se mi dělá špatně jen když na jídlo pomyslím a druhý se zas nemůžu pořádně dojist. Připadám si jak blázen:D

    #858598
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    to Šárka : Já jsem z Prahy a o porodnici jsem prozatím jen tak přemýšlela, něco pohledala na netu, ale ještě to nijak zvlášť neřešila. Zatím to vypadá na MOTOL.

    #858599
    Anonym
    Host

    Ahojky, tak jsem pročítala vaše příspěvky, a mooooooooc všem za ně děkuju.Jessinku si nechám a hotovo!! A ať si říká každý kdo chce co chce:D Je to můj miláček, jakoby první miminko:) nemůžu ji přece takhle zradit.Bude s námi ,dělat chůvu jak psala Maja:) a mimi až bude větší bude rádo,že bude mít kámoše.Vím jak já jsem si přála, když jsem byla malá hafana.Ale nic, naši mi to nedovolili.Až když jsem si pořídila Jessoušku, když jsem bydlela sama, pak si pořídili pejska i oni:D Jinak vítám nově příchozí.Veveriku, to je normální že ze začátku hubneš, já hubla taky,to než se to tělo trochu srovná:) Jinak kdo jdou na všetření, ať je vše ok,a málo nevolností

    #858600
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    já jsem si koupila vitamín Mamavit a docela už toho lituju, v návalu prvních starostí jsem dala na radu doktorky, ale myslím, že to bylo zbytečné, jak tady tak různě píšete. A stálo to majlant. Beru to obden, potom listovku a jodid. Možná to nebudu brát, až při kojení. Vy jste všechny tak dopředu, já jsem dnes teprve 9+1. 🙁 Šárko, my jsme stejně. Mám tp 12.4. Když jdeš na jaké vyšetření? S tím NT holky nevím. Když jsem měla první dítě před 13 lety, tak se dělal jen tripltest. Věřila jsem tomu, neřešila jsem dál. Teď je mi víc než 35, takže NT je pro mě určitá varianta, že pokud bude OK, tak nebudu muset podstoupit amnio, které se bojím jak čert kříže. Těžko říct. Ale ten UTZ ve 3. měsící se teď stejně platí, tak jestli dáte ještě 1 000 za screening v zájmu miminka, je už asi jedno.
    Všichni se mějte fajn.

    #858601
    Anonym
    Host

    Ahojky holky tak zatím opravdu mi nic není jen chut k jídlu žádná 🙁 Nutím se jíst. Jinak dělám zdrav. sestru, takže pracuji dál tak do toho prosince max.A pak pujdu na neschopenku. Zatím to jde horší to bude s bříškem. Já jsem z Ustecka konkrétně Teplice, Táborsko je mooooc daleko:( Je to škoda, nemám si s kým taky popovídat neznám ze svého okolí žádnou těhulku.Tak snad alespoň tady si mohu popovídat. A jinak ani nevím která z vás v jakém týdnu nebo měsíci je. Děkuji a přeji hezký zbytek dne.. Dnes to u nás vypadá, že bude hezky 🙂

    #858602
    Anonym
    Host

    Barusko,já jsem ještě ani neukončila 9.týden,tak můžeš být klidná :o))) Taky jsem si koupila Mamavit a taky ho baštím jen obden,protož mi doktor řekl,že to jíst nemám vůbec..že je to zbytečné

    #858603
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    ve1runka: Ja jsem si taky včera koupila mamavit. Myslíš, že je teda lepší brát ho jen obden?

    #858604
    Anonym
    Host

    Anďo, my jsme asi stejně, že? (Jsem dneska 8+0). V pátek jdu na utz, tak snad bude vidět srdíčko. Asi mi bude u toho brát i krev a dá mi snad i průkazku. Holky, já se raději nevážím, protže se cítím jak nafouknutej pytel. Břicho mám už nějaký veliký :-), ale jen když sedím . Včera večer jsem tak polehávala a náš malej na mě, má 8 roků, jestli prý budu rodit :-))) Jak jsem vyfoukla břicho, tak to fakt vypadalo jako před porodem :-). A to jsme mu to ještě neřekli 🙂 Jinak mám hroznej problém ráno vstát, vůbec se mi nechce do práce, celej den sedím u pc, skrčená, už mám povolenej knoflík, tlačí mě to.. asi budu muset brzo nakoupit nové oblečky. To je horor, začínám 3.měsíc a už to budu muset řešit. Za chvilku abych to všude řekla, jinak se o mě bude říkat, jak jsem přibrala 🙂 Tak se holky držte a napiště! Andy

    #858605
    Anonym
    Host

    Veru1 – tak aspoň někdo se mnou přibližně. 🙂 Já si ten Mamavit asi fakt nechám na to kojení, píšou tam, že je to i na toto období.
    Veru3 – my taky nevíme, která je ve kterém týdnu a měsíci, proto se furt navzájem ptáme. 🙂 Chtělo by to nějakou tabulku. 🙂

    #858606
    Anonym
    Host

    Veveriku, myslím, že ten Mamavit stačí obden. Těch vitamínů je jinak zbytečně přehršel. I doktorka říkala, že pokud budu jíst ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, ryby atd., tak celkem spolehlivě zajistím přísun vitamínů a živin.

    #858607
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    tohle vědět dřív, tak ušetřim pár stovek :-))
    Mažete už bříška nebo to necháváte napozději? Ja jsem si včera koupila v lékarně krém, zatím jsem jen zjistila, žekrásně voní a dobře se roztírá, snad bude mít i nějaký účinek :-)))

    #858608
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!
    My jsme dnes byly s dcerkou poprvé po prázdninách opět na pravidelné logopedii, tak tam Danulka vyzradila, že mám v bříšku miminko malilinkatý, jsem se :$ . Tak nám logopedka pogratulovala. Jsem zvědavá, kdy se mě poptá nějaká z učitelek ve školce, protože to Danulka řekne jistě brzy i tam.
    Dnes jsem jela kolem Gennetu, kam se příští týden chystáme s manželem kvůli té gen. konzultaci a NT screeningu. Já ho podstupuji záměrně, nechci jít potom už na triple testy, protože vycházejí často zbytečně falešně pozitivní. Takže pokud bude OK ten NT screening, tak nebudu mít nervy a rozhodně už nepůjdu na amniocentézu. Je mi 34, tak mi jí asi ani nikdo nutit nebude. Poradnu mám až 29.9., tak jsem i ráda, že ten screening je př. týden – miminko jsem viděla 25.6. při potvrzení těhotenství. A o víkendu mě občas píchalo v podbřišku, tak se snad ujistím, že je vše v pořádku. To čekání na další poradnu je pro mě nekonečně dlouhé. Dnes jsem 10+4 tt. Už aby byl konec 12. týdne, to si trochu oddechnu tedy doufám.
    Tak holky užívejte hezkého počasí, dokud nějaké je a těším se na další příspěvky.
    Jo a dnes jsem se byla podívat v C&A na těhotenské rifličky, moc výběr nebyl – vlastně měli jen 2 typy. Asi se poohlédnu ještě někde jinde. Nebo máte některá tip, kde ještě v nějakých těch větších obchoďácích pod nějakou značkou hezké těhotenské kalhoty? Předem díky za radu:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist