Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858609
    Anonym
    Host

    Oprava – miminko jsem viděla na UTZ 25.8. (jsem předtím napsala poslední M). Už mi to přpadá, že je to před hrozně dlouhou dobou…

    #858610
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    tak s tím oblečením by mě to taky zajímalo, zatím jsem jediné kalhoty objevila v CA a musím řict, že nic moc. Jetšě jsem viděla reklamu na Anna and Victorie, ale předpokládám, že tam to bude pěkně drahé. Zas nechci dávat za kalhoty na pár měsíců několik tisíc*-)

    #858611
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy,
    Volantko, Jessinky bych se nevzdávala, taky bych to Cidovi neudělala, pak jen v případě, že by to s mimi v 1+1 nešlo … nebo by byla nějaká alergie, ale nad tím ani nepřemýšlej! My máme Cida taky doma, sice mám 4+1, ale jsou pořád spolu a Karolínku od mala očuchává a zatím dobrý, ťuk ťuk! 😀 Jsi s Jesinkou na Hafíkách?
    Cucaracho, souhlasím s tebou co se týče vitamínů i s Jessinkou a děkuji za pochvalu Cida 🙂 Jinak co se týče vyšetření, myslela jsem si, že když jdeš na NT, jdeš pak i na tripletest, aspoň tak jsem to pochopila u doktorky ..?? *-) My jsme stejně, já jsem dnes 10+5, tak pořád zvažuju, ale moc času už nemám, koukám :O Jinak kalhoty zkus i v HM nebo na Mimibazaru maj dost věcí, stačí se tím prokousat a vybrat to správné.
    Veru, přeji, ať poradna dopadne dobře pak napiš!
    Májo, i mě opouští únava, to je paráda viď? Konečně! 🙂
    Veverik, zdravím tě … i já si někdy připadám s těm achutěma jako blázen, ale už se to lepší! Vydrž! 🙂 Krém ještě nemám, ale u malé jsem používala ElastiQ z lékárny a Mama z DM drogerie.
    Veru, na neschopenku nespěchej. Já jsem jezdila jako řidič z povolání do 28 tt. a pak jsem se doma ještě tři měsíce přesně nudila, jelikož jsem přenášela 9 dní. :S Ale končit už jsem musela, páč jsem se skoro nevlezla za volant a už mi to přišlo nebezpečné! A od roku a půl malé jsem začala brigádničit, já jsem ten typ člověka, co se jen doma nudí. Mě by to vyhovovalo být napůl doma a napůl v práci 😀 .
    Tak snad jsem vám písla vše, co jsem chtěla, měla jsem dokonce při pročítání poznámky 😀 , tak snad jo, pa pa pěkný den. Kdo by si mě chtěl najít na Facebooku nebo napsat mailík … iveta.kk@centrum.cz Do zprávy mi písněte Babyweb 🙂 Pěkný den …

    #858612
    Anonym
    Host

    No někde to vyhodnocují společně ty výsledky – ještě s tím UTZ kolem 20.-22.týdne, ale já jedu do toho gen. centra jen kvůli NT screeningu, Triple test by mi dělal můj gynekolog a tomu bych se ráda vyhnula. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne.
    A už jsem Ti Rybízku posílala na FCB zprávičku.
    Na MMB se mrknu na ty riflíky.
    Pěkný večer všem!

    #858613
    Anonym
    Host

    Jen k těm kalhotám…pokud jste někdo z Prahy, tak bych věděla o dobrém obchůdku. Obrovský výběr, ale trošku dražší. Já jsem vysoká a nejsem stíhlá, takže teď moderní mrkváčovej střih ze mě dělá něco jako mimozemšťana. CA a HM mě zklamalo co se střihu týká.
    Rybízku, neříkej, že jsi dělala profi řidiče. To musí být něco. Taky bych asi nedala tři měsíce doma. Dostala jsem těhotenskou příručku a koukala na fotky porodu a při představě, že bych seděla doma tři měsíce a trnula nad tím, kdy to přijde….. Jinak dnes jsem to oznámila v práci. Už mě něbavilo to jak to každý tuší a kouká mi na břicho:-)
    Tak přeju krásný večer!

    #858614
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    maja: Jaký obchod prosím myslíš? ja jsem z Prahy.

    #858615
    Anonym
    Host

    Holky,
    stává se vám, že vás prsa někdy skoro nebolí a ta velikost kolísá?

    #858616
    Anonym
    Host

    Baru,s těma prsama ti závidím..mně bolí pořád stejně a už musím tahat podprsenky co jsem měla před zhubnutím,protože se mi zvětšily tak minimálně o jedno číslo….tak jak jsem si to vždycky přála,tak teď si říkám,že je to zas extrém.Hlavně docela pořád bolí a pořádně nemůžu spát.Vždycky jsem byla zvyklá na břiše a teď musím spát na zádech 🙁

    #858617
    Anonym
    Host

    Holky,nevíte,proč se mi nejde přihlásit sem na babyweb???Mám všechno dobře a přesto mi to nejde :o(((

    #858618
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Mě prsa hrozně bolely zezačátku, teda hlavně bradavky, těch jsem se nemohla ani dotknout:( . Ted naštěstí vůbec nic, jen se mi zvětšily a začínají mě tlačit zase skoro všechny podprsenky. :^)

    #858619
    Anonym
    Host

    Veveriku, já nakupovala v šestce, je tam přímo obchůdek s těhotenskýma hadrama zn. Windstar. Kalhot na výběr mraky, nevěděla jsem, které si vyzkoušet dříve. Mají jak džíny, manšestráky, pláťáky atd. Cena za jedny byla cca 1500 Kč. Je to trochu jiný typ než mají v HM a CA, rovné nohavice, poutka na pásek a nebo stahovací šňůrky, což je super, že když je bříško menší, tak lépe drží.

    Baruško, mě prsa někdy skoro nebolí a někdy zase dost. A s velikostí nevím, právě jsem musela koupit podprsenku o dvě čísla větší:-(((( z normální jsem byla celá otlačená….

    Přeju krásný den!

    #858620
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Majo moc děkuji za tip, asi si uděláme rodinný výlet 🙂

    #858621
    Anonym
    Host

    to veverik: já jsem první rodila na Bulovce tak se zaregistruji zase tam a uvidim.
    Baruska: jdu 4.10. na NT, můj doktor se mě ani neptal a rovnou mi napsal žádanku a sestřičce řekl ať mě objedná a hned druhý den jdu na kontrolu do poradny. Teď se s vámy asi na 14 dní loučím, dnes k večeru jedem s prckem a míma rodičema do Chorvatska takže vitamínků a rybiček bude dostatek. Mějte se tu krásně bezproblémově, jdu balit….páčko

    #858622
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem se zase rozčílila. Už jsem se smířila s tím, že nedostaneme porodné, ale tento článek mě zase nadzvedl…. http://www.porodnice.cz/novinka/detail/1298

    Už se těším, až si tento měsíc vyzvednu výplatní pásku a podívám se kolik jsem zase odvedla do státního rozpočtu. Ach jo,

    #858623
    Anonym
    Host

    Tak jsem zase tady,a nestíhám koukat jak se to tu rozjelo:D Jo,jo,, Rybízku jsou to naši miláčci a tak to bude.Zkusíme to a uvidíme, já si myslím, že to půjde,retrívři jsou jako stvořeník dětem.A sestry co mají děti, tak s Jesinkou vycházeli vždy dobře:D taky to raději zaťukám! Na hafíkách nevím co to je:( Ale na Facebooku máme fotečky kdyžtak mrkni.Adresa je Volantka@seznam.cz Jinak prsa občas bolí,občas ne, taky se mi zvětšili, že budu muset za chvíli koupit novou podprdu:) A kalhoty mám od tchýně, nevím kde je sehnala, jinak zatím nosím normálnírifle, kupovala jsem si tenkrát o trochu větší a když jsem je vyprala tak se ještě vytáhli:S Takže zatím nosím tyhle,teda bez pásku, a ještě mi trochu padaj:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist