Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,586. až 3,600. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861843
    Anonym
    Host

    Veveriku, mi koupeme o půl 7 max.v 7 když dlouho spí. Nejdřív se vykoupeme, to je klid, a pak jak píše Cuca když mažeme a olejíčkujeme tak řve až dokud ho nepřiložím k prsu.Jinak na noc dávám ještě ten Espumisan, když se kroutí.Ale jen na noc.Nechci ho tím cpát.Dokrmíme asi tak o půl 8,max.v 8 a u kojení pomalu usíná.Tak ho párkrát vzbudím a pak když spí skoro tvrdě, tak ho dám odříhnout, to trochu procitne, ale nevzbudí se, a tradá do postýlky.Párkrát nám vypadne dudlík, max.tak 3-4 a spíme.Pak dáváme kojit ještě v 23hod a pak až se vzbudí, což je poslední dobou o půl 4, někdy i půl 5, ale občas-teď dlouho ne,i v 1. Hlavně nesvítim velkym světlem, ale máme takovou tu stmívací lampu, takže jen tak trochu rozsvítim abych viděla jak dumlá a toď vše.Většinou se právě u prsu ududlá a pak spí.Kolikrát usnu u toho kojení i já, protože kojíme jen vleže.To nám nejvíc vyhovuje:-) Jinak s tou jizvou, ať si dává manža pozor, jestli tam máš zub:D mohlo by to kousat:D 😀 hruštičko, taky jsem nevěděla že to nastřihují do stehna, ale je to vlastně logické, to by nás museli nastřihnout až k zadku:) ale to mi došlo taky až pak:-))Stehy mi odešli po cca 10 dnech po porodu.A jizvu jsem měla dllouho takovou rozšklebenou, ale už skoro není ani vidět:-))Jinak mi děláš chutě s těma špízama.Taky jsme je dlouho neměli:-))Budu je muset udělat.Mňam!!

    #861844
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky.Konečně se mi podařilo vložit na koníka nějaké fotky.Nestíham tak číst budu až ráno.http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evahubackova74/?post_type=1.

    #861845
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak mám chvilku než se Karolínka vzbudí…..teda já koukám,já bych si asi netroufla sexovat dříve..ale ve středu mi končí šestinedělí a půjdu na prohlídku a pak bych teda už mooooc ráda.V sobotu,když jsem si přečetla vaše příspěvky,tak jsem říkala, chlapovi,že to teda ne,že chci taky a když vy už jste to zkoušela po 3 a 4 týdnech,tak já na konci šestinedělí můžu taky.A víte co on?Raději včere usnul 🙁 Neměl o to moc zájem předtím,takže myslím,že u nás je se sexem konec:'(

    Veveriku,taky přeju at to není ekzém-jen-i kdyby to Beatku svědilo,tak se asi nepoškrábe….myslím že mimi ještě moc neví že a na co mají ručičky…to teprve přijde.Takže si myslím,že kdyby ji to svědilo,tak je spíš neklidná a pláče.

    Nám se taky vyrašila krupička-na čele a teď i trochu na uších a tvářích.Ve středu jdeme k doktorce,tak na to snad koukne,ale mám pocit,že se to lepší a že to má z toho,že se zpotila…no uvidíme.

    Jo a paní doktorce pěkně poděkuju za radu zkrátit kojení,protože mi opět natekly prsa a v noci se mi nechtělo odstříkávat zbylé mléko,takže se mi včera pěkně snížila laktace….no a jsme tam,kde jsme byly před 14-ti dny…ale pracuju na navrácení a prdím na váhu Karolínky-kamarádky psaly,že některé děti přibíraly i 800g týdně,tak to jsem ještě klidná :o)))

    Upírek už se budí,tak se mějte a krásný sluníčkový den 🙂

    #861846
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahooj maminky a mininka!

    Verunko, taky bych se asi bála dřív, nevím…u nás to zatím nevypadá, zatim se na to necejtim. A taky bych to radši asi nechala zkontrolovat nejdřív…no jsme štrašpytel. Myslíš, že tvůj chlap už nebude mít o sex zájem?:|

    veveriku, no ekzém normálně svědí…ale taky bych řekla, že by se malá zatím spíš ošívala, že na cílený škrábání je asi malá, ale nevím, třeba ne:)
    Potničky taky někdy Juli má, ale pak zase zmizí…

    Holky, máte čepičky na zavazování? Mě se moc nelíbí, ale Juli z těch uší pořád leze dolů (nemá zavazovací…tak si pak říkám, no k řemu ji má, když má uši venku. Ale možná i jen vyperu, tzřeba se už trochu prostě vytáhla a chce zase srazit:D

    Teda jestli vaše miminka spí venku dýl než normálně, tak se máte – byli jsme včera u kamaráda na zahrádce na obědové opíkání a Juli teda svoje hodiny pěkně dodržovala:)
    Myslítem že buřty působí prdy? Měla prdíky, tak jsem jí dala před kojením Sabík, a pak se spustila lavina – řev jak blázen a proprděná plenka až na body a tepláky…myslíte, že ,to může být z těch buřtů? No ještě by to mohlo být z nealkopivka…ale nic divně jinýho jsem neměla oproti jindy…*-)

    Manžel je dneska doma…mají volno kvůli maturitám, tak to je super, takový prodloužený víkend. Užívejte pěkného počasí!!!

    #861847
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Koukám, jak je krásně, tak se všichni sluní a na BW nezavítají:)

    My jsme taky byli furt pryč, v sobotu jedna oslava pod širým nebem slavil kamarádky malý 2.roky a v neděli poprvé návštěvní den mimo – u mých rodičů a babičky a odpo další oslava venku.
    Tak to byl príma víkend!

    Hruštičko,
    s těma buřtíkama nevím zda nadýmají (pokud tebe ne tak by neměly ani mimčo), já uzeniny nejím tak nemám odzkoušeno:( .
    Jinak na oslavě jsem si dopřála dýňový chlebík z domácí pekárny a to bylo „ratatini“ v noci, malá se budila normálně už jsme měly spolu sehrané noci s kojením 1* kolem 1.-3.hod. jak kdy a v tu sobotu 3* v noci chtěla malá napít a ještě si i v noci pokajdila a pročurala pak plínku až na pyžamko, tak bylo i převlíkání. jak na to nejsem zvyklá tak jsem včera byla pěkně unavená.
    Ale na dnešek už zase dobrý.
    Jedem za chvíli na kyčle.
    Zítra nás čeká 6-nedělní poradna tak jsem zvědavá na délku a váhu pak napíšu.
    Krásné odpolko všem!

    #861848
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    tak se zase hlásím po pár dnech. Většinou jsem tu byla kolem půlnoci, četla jsem, ale už neměla sílu psát. Dneska na tom sice nejsem lépe, ale lepší už to ani nebude.. 😀 Beátka totiž není přes den moc hodná. A z toho nočního vstávání jsem docela unavená a pořád do toho ne a ne přijít.. Přijde mi to ba dokonce náročnější než u Karolínky, asi už jsem stará! 😀 Teď kojíme kolem třetí a pak kolem šesté ráno, takže takhle super, ale jak říkám, nějak si nemůžu zvyknout..
    Koukám, že i příspěvků ubylo, asi všichni trávíme více času venku. My jsme teď měli každej den něco! V sobotu jsem vařila mega oběd, byl tu tchán, dělali s Alešem v lese, pak dojela babi vozit, tak si chválila kočárek.. 🙂 a odpoledne jsme si sedli, jelikož měl manža narozky. A pak hlídal Beátku a já jsem šla s Karolínkou na zahrádku zaset hrášek, kedlubny a ředkvičky a vyplevelit jahody, aby bylo něco těch „domácích“ vitamínů! Tak jsme tam byly skoro dvě hodiny! 🙂 V neděli jsem vyrazila do C&A, tak to bylo zase žůžo, jsem fakt ujetá!!! 😀 Nakoupila jsem holkám nějakou parádu na léto a taky něco pro holky od kamarádky, tak doufám, že se hadříky budou líbit. Měla jsem od posledního nákupu slevu, tak by to byl hřích nevyužít! 🙂 A dneska jsem prala a vařila a přes den zrkátka pořád nějaká práce kolem těch mých princezen. 🙂 Pračky už mám za týden nejmíň čtyři a to nepočítám ložní a ručníky, to neperu týdně.. Je to znát, že přibyla Beátka 🙂
    Tak jsem čučela, že už řešíte sex! :O To já se tedy ještě zdržuju, ikdyž už je na mě vyvíjen tlak, ale odolávám! 😀 Ještě si ten poslední týden šestinedělí odbudu v klidu! Taky nosím ještě pořád kompresní punčochy a v tom teple už je to fakt děs! Takže už se těším, až je nadobro odložím!
    Taky se Beátce zhoršila pleťulka! 🙁 Má krupičku po celým obličeji. Prý se tomu říká novorozenecký akné a taky to trošku jako akné vypadá, jen je to ještě navíc podbarvený do červena. Někdy je to světlejší, třeba když je v klidu a spí. U dr. jsme zatím nebyly, ale za týden jdeme na prohlídku v šesti týdnech (ježiš, to letí!) a Karolínka na tu tříletou, tak jí to můžu ukázat. Ale snad se to brzy zlepší. Prý je na to dobrý ten Excipial lotion, nemáte některá zkušenost?? Píše se i na atopický ekzém. Já ho mám doma ještě od Karolínky, měla ho na šupinky v hlavě a krásně jí to zhojilo po tom tenkrát! Ale teď na tu pleťulku nevím nevím. Veveriku, snad to nebude atopickej ekzém u vás.. :S
    Jak jste tady probíraly nastřižení, tak Aleš zkoukl a prý to mám taky jakoby křivě.. a já si mylela, že jim ujela ruka, ale asi to tak je ne? A co se týká zašití, tak stehy už jsou dávno pryč, ale mám tam taky jakoby cucek! :S Ale prý se to ztratí, u Karolínky jsem s tím byla u dr, cca 2 týdny po porodu, jestli mě špatně nezašili a uklidnila mě, že nee, tak snad i teď to bude v poho, doufám!!!
    Co se týká rituálu před spaním… tak když koupu (nekoupu každej den), tak se snažím, aby nešla do vany ani najezená, ani hladová a byla vzhůru aspoň hodinu před tím! Vykoupu, osuším a pak proběhne mazání, masáž (jen když neřve jako tur 😀 ), podání kapiček a vitamínu, šup do čistých věciček a konečně k prsu. A to se vidí, jestli rovnou i oběma, nebo stačí jedno. V noci se pak budí kolem té třetí, t.j. po 6 hodinách a pak už po třech a zaplať pán bůh za to, jelikož už mám prsa těsně před explozí! 😀 Nevím, jak to děláte vy, když vám budcají některejm tak dlouho a v noci téměř nejí.. To bych nedala a seděla na sedačce s odsávačkou, takže jsem ráda, že už pak pije častěji.
    Uff, to je zase hodin.. valím na kutě, tak brou všem.. 🙂
    Já si dala skleničku vína, jako přípitek našim skvělým hokejistům!!! Jsou fakt dobří!!!

    #861849
    Anonym
    Host

    Rybízku,
    že nespíš takhle, to se nediv, že jsi pak utahaná:) !
    Já bych to tedy nezvládla, chodím spát s Dančou, jen včera jsem když už holky spaly mezi 21-22.hod platila přes internet banku nějaký obj. z MMB (musela jsem něco koupit Danče, nějaký 3/4kalhoty a taky mikču, ze všeho nám vyrůstá). A pak jsem zaspala tvrdě, že jsem ani nepostřehla taťku jak dorazil z práce.

    Holky máme za sebou 6-týdenní poradnu, vše OK, váha 4270g a délka 56cm, tak si pořád Simča drží týdenní přírůstky 190g, tak jsem ráda, Dr. byla spokojená.

    S tím novorozeneckým akné, Simča má taky na tvářičkách a pár na bradičce, Dr. mi říkala, že to nemám řešit, že se to upraví, max. otírat heřmánkem. Já tedy otírala měsíčkovým čajíkem, to prý taky neškodí.
    A udělaly se Simče šupinky, tak z jiné diskuze vím, že je na to dobrý olivový olej, mastit a pak vyčesávat.

    Holky valím na zahradu, malá je po baště a vyvádí! Tak si užívejte hezky sluníčka paa

    #861850
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    hlásíme se po dnešní 3týdenní poradně:
    paní doktorka byla spokojenější než minulý týden – přibraly jsme 120gramů, což už je asi OK 😀 , protože na to nic už neříkala a o příkrmech naštěstí už taky nemluvila – takže jsem mooooc ráda a spokoejná, trochu jsem měla obavy.

    Takže vážíme 3060g a měříme 53cm 😀

    Jinak nás trápí pořád to bříško, včera se mi tady kroutila a od půl 7 až do půlnoci, už jsem nevěděla co s ní mám dělat – doktorka mě dneska ujistila, že to je normal, že máme 3měsíční koliku novorozenců – že má opravdu v bříšku vzduch – cítila to tam, jen jí dala ruku na bříško, jak se jí to tam prý hýbe 🙁
    Sabík dáváme, ještě máme nějaká probiotika už týden, ale zlepšení tedy nic moc – uvidíme, jak dlouho nás to bude trápit – 3měsíce by tedy nemuselo! Naštěstí tyto stavy nejsou pořád, ale jen tak třeba obden a na chvíli – v noci naštěstí doposud spinkala krásně až včera, ale pak se vykakala a byl klid. Taky jsem ji potom nechala spinkat a probudila se až ráno po 5 hodině, jak byla z toho večera chudáček unavená 🙂

    Dneska jsem byla na první návštěvě, u švagrové – bylo to fajne, má 10měsíčního prcka, tak mi má co říct a poradit – strávila jsem tam celý den až do odpoledne, hezky jsme pokecaly, ona se pomazlila s Terezkou. 😀
    Taky jsem se dneska byla už s malou podívat v Tesku, potřebovala jsem už něco víc nakoupit a ona tak hezky usla, když jsme jely od paní doktorky, tak jsem se rozhodla absolvovat s ní první výlet do hypermarketu – celou dobu krásně spinkala, takže jsem si parádně nakoupila! Příjemná to změna. 🙂

    Počasí je suprové, sluníčko praží, teplíčko – už by to takhle mohlo zůstat, v kočárku je Terezce nejlíp – to spí nádherně! Ale má se to bohužel od čvrtka začít kazit, což mě netěší – zrovna na víkend!

    Mějte se krásně, užívejte krásných chvilek s našimi broučínky a ať vás moc nezlobí! 😀

    #861851
    Anonym
    Host

    ahojky,
    holky,je super že prohlídky dopadly dobře.Já jdu zítra na 6-ti týdenní,tak se trochu děsím,co zase přijde 🙁 Zrovna dneska mi vykládala kamarádka,že jedné mamince malá dcera (taky Karolínka) tak moc přibírala,tak jí vzali mléko na rozbor a zjistili jí,že nemá mlíko,ale smetanu..všechny výživové hodnoty mnohonásobně překročené,tak jí doktorka doporučila kojit jen do šesti měsíců.Tak kojila do sedmi a malé je teď 8měsíců a váží 12kg.To je děs,tak snad nás to taky nepotká :o))

    Hruštičko,já doufám,že sex bude jako předtím,ale bojímse.On o něj moc nestál ani předtím :o( A čepičky mám na zavazování i bez a lepší jsou ty zavazovací,sice nejsou takj hezké,ale aspoň drží…ta nezavazovací se mi kroutí a leze do očí,tak raději jí to uvážu….ale počítám,že časem to ude lepší a bude nosit i bez šňůrek :o))

    #861852
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Venku je tak krásně že většinu času trávím s Matyáškem venku.Jemu se v kočárku krásně spinká a já se ráda procházím.Občas sednu na lavičku a čtu si.Doma mě to nebaví,manžel je na cestách a pořád koukat na tv se fakt nedá.Dnes sem zašla ke kamarádce a schodou okolností sme se tam sešli dvě s mimčama.Teda malému Kristyánkovi je 16 měsíců ale je to číslo.Pořád Matyáška okukoval a snažil se mu dávat autíčko.Bylo to kouzelný.Malej to celé prospal a vzbudil se akorát na kojení.Pak sme zašli okouknout stavbu jejich nového domu a plánovali sme jak si na podzim když už bude sychravon zalezem do výřivky a nevystrčíme paty dřív jak na jaře.Jinak malej roste před očima a krásně pase koníčky.Na to že mu jsou dnes dva týdny je moc šikovnej.Bohužel díky pocházkování nestíham ani dočítat příspěvky.Vím jen že tady řešíte že vás nastřihli při porodu bokem do stehna.Je to pochopitelný.Dokážete si představit že by vás střihli ke konečníku?Takhle to je bolestiví dojít si po porodu na velkou stranu.Mě při druhym porodu sestra nastřihla ke konečníku a věřte fakt neni o co stát.

    #861853
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky,
    omlouvám se, že Vám sem takhle vpadám, ale mám prosbičku. Patřím k únorovkám, ale tam jsem bohužel nepochodila.
    Chtěla jsem se zeptat kdo používáte jednorázový plíny – nějak jsme si s manžou udělali velkou zásobu a Přemeček už se nám do toho nevejde. Potřebovala bych je prodat, tak kdyby jste měla některá zájem dejte vědět.
    Jedná se o plínky:
    Huggies newborn 3-6kg – mám jich celkem 154 ks (1balík celý 90ks a druhý načatý 64ks) – cena 3Kč za ks (běžně skoro 4Kč) – jsou s organickou bavlnou – vážně příjemný
    Pampers New Baby 3-6 kg – mám 3 balíky po 108ks – cena 3,20Kč za ks (běžně také skoro 4Kč) – také moc příjemný
    V podstatě jiné plínky než tyhle nepoužívám a zadeček jsme ještě opruzený neměli – jsou vážně super – jen už jsou nám malý. Kdybyste měla některá zájem dejte vědět na e-mail polma@seznam.cz – ráda je prodám…
    Díky moc a přeji krásný den…

    #861854
    Anonym
    Host

    Bybyzno dekuji, ja o plinky zajem nemam…uz pouzivame 2 a dokonce jsem plinky co ty nabizis mela za cca 2 Kc/kus (byla slevova akce).

    Teda holky ja vubec nic nestiham, ale asi je to normalni. Malej je stale zlutej,tak jsme minuly patek byli na krvi a rozbor moci, tak podle vysledku je zatim OK, ale jeste s nim jdu 23.kvetna na sono jater a ledvin. Zatim pribirame,taky ho chudaka porad cpu, aby nesel nahodou s vahou dolu. Poridili jsme si dokonce i vahu a zjistila jsem, ze si bral malo, kolem 80…tak jsem musela zvysit laktaci a ted vycucne tu 100, tak alespon tak. Musime chodit kazdy tyden k doktorce na prevazeni. Ocicko ho stale zlobi, ale stafylokoka jsme uz dostali pryc, tak ted mame jen otirat Opthalem a masirovat v koutku u nosanku (proste zanet spojivek) a to ho pred primym slunenim tak schovavam, my se snad z toho nevyhrabem.

    Rezim u nas stale neni, spis takovy castecny. Pres den kojim cca 2-3 hodiny a vecer kojim v 19:00 hod a pak se vzbudi o pulnoci a pak do rana jak kdy,nekdy jen jednou, nekdy i dvakrat, ale neprijde mi,ze by se budil hlady, spis se zacne kroutit,prdet a kdyz mu to nejde, tak se zacne vztekat a pak se uklidni jen kdyz mu proste to prso dam.

    Snazim se s nim byt taky co nejvic venku. Zitra jedu ke kamaradce na barak na vesnici, tak doufam, ze se nam to pocasi neskazi. Ma ve stejny den narozeny dvojcatka, holcicky…tak alespon bude sranda. Jen teda narvat kocar do auta, bude taky orisek…pojedu jak s upravenym sportakem,musim sundat zadni sedadla, jeste,ze se ty male deti,muzou vozit vpredu,jinak bych nemohla nikam.

    SEX??? Co to je?? 😀 . Holky chut by byla i manzel by chtel to se vi ,jsem i po sestinedeli, kontrola me ceka az sice za 14 dni, ale vecer kdyz maleho nakojim,pak ho „uspavam“…spis se porad krouti, tak ho musim konejsit az usne a ja VZDY usnu s nim!!! Proste to ponocovani taky nezvladam, uz taky nejsem nejmladsi a proste to nedavam. Zrovna jsem minule nekomu rikala,ze materska je nekoncici mejdan…spat 4 hodky denne, nic moc…to uz neni pro me.

    Tak ja bezim krmit.

    #861855
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    no já taky vůbec nestíhám…. jako Raduška – jsem ráda, že nejsem sama 🙂 Ale aspoň se snažím pročítat. My jsme na tom Raduško možná trochu podobně jako vy a ještě Petspi – režim žádný, přes den malá hrozně málo spí, třeba jen hodinu dvě, a máme problémy s přibíráním. Už je to trochu lepší, poslední dva týdny měla vždy přírůstek 120 g, ale předtím skoro nic. Na porodní váhu jsme se dostaly až teď v pěti týdnech, no vlastně v šesti – zítra je jí přesně šest týdnů a jdeme do poradny. Chodíme tam každý týden, vážit se…. Teď má cca 3580g a asi 55 cm (porodní míry byly 3 490 g a 47 cm). Tak to mě dost trápí, všude se píše, jak má miminko porodní váhu zpět ve 2 týdnech, nejpozději ve 3. Ale dr. se tváří, že to jakžtakž jde.
    Naštěstí nejsme už vůbefc žlutí a očičko taky dobré, pomohl nám Ophtalmo septonex a masáž, jak píšete. Ale nějak trpí na opruzení zadečku, přitom mažu, umývám pod tekoucí vodou, nepoužívám ty vlhčené ubrousky, teď když je opruzená tak i několik hodin denně větrám zadeček… a nějak se toho nemůžem zbavit. Teď zrovna už to má týden v kuse 🙁 chudinka.

    Režim nemáme žádný, snažím se kojit kdykoliv má hlad. Ze začátku málo sála, slabě a pořád s pauzami, tak se živila skoro hodinu a půl v kuse. Teď už je to trochu lepší, trvá nám to tak necelou hoďku 🙂 Naštěstí celkem spí v noci, jen usíná až tak kolem deváté, já se pak jen osprchuju, vyčistím si zuby a padám mrtvá do postele. Sex je jedna z věcí, které taky zatím řadím do kategorie NESTÍHÁM. No jo, snad se to časem zlepší, protože takto se to dá vydržet nějakou dobu, ale né pořád :S Ale už mám pocit, že se to trochu zlepšuje, snad to nezakřiknu.

    Holky, a jak vám dětičky pasou koníky a jak se usmívají ? My v těch 6 týdnech se teda ještě vědomě nesmějeme, jen ty nevědomé úsměvy. Hlavičku na bříšku zvedá, ale moc dlouho ji neudrží a ručičky pod sebou rozhodně ještě neovládá. Zato nohama kope na bříšku o sto šest, pomáhá jí to s prdíky

    Tak přeji hodně sil a zdravé a spokojené hodné miminka!

    #861856
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,
    tak dneska je den na ho..o:S Julie má asi dost prdy…nebo nevím,jestli řve jen tak,ale prdy u toho někdy jsou,takže to je asi tím… No ted po 40 min přestala řvát…na chvíli zatím…tak je to blaho pro uši. Ježkovy voči, já chci vědět, kvůli čemu tak řve:^) a z čeho to je. ale myslim, že dopátrat se třeba toho, že jím něco blbě je nereálný…jak to asi tak poznat???

    To nepřibárání vám nezávidím holky…ale hlavně, že už jste jakžtakž začaly přibírat. Já mám dojem, že se Juli stihne přežrat i běhěm 1O minut, když pak při brknutí hned něco vyhodí…tak že bych ji dávala ještě mín???

    Chtěli přiijet v sobotu kamarádi,ale copak se dá někomu říct, at přijede, když nevim,jestli bude řvát nebo ne…a kdyby řvala,tak to už by mě iodvezli,ještě se k tomu starat o hosty a vědět,že tu jsou…

    Musela jsem to ze sebe dostat,holky…začínám i totiž připadat mírně neschopně s tím,že ji nedokážu pomoct, když se rozeřve…zkouším polohy,přebalení,masáž Pupíkem,nahřátý polštářek… no představit si,když jsem celý den někde venku a nemám všechmo k dispizici je děs…nevim,jak to někdo dělá, že je furt venku nebo dokonce na návštěvách…

    Teda ten žřev je hlavně dneska,abych jí nekřivdila….

    pa ženský a držme se, snad se ty prdy a vše po šestinedělí trochu ustálí

    #861857
    Anonym
    Host

    Tak jsem zkontrolovaná od Dr. po šestinedělí a jupí vše OK, jen výsl. stěru budu vědět až za 14 dní.
    Dr. se ptal zda chci antikoncepci, já že ne, a on jestli tedy příště přijdu že čekáme toho kluka. co si manžel přál teď:D .

    Jinak Simča přibírá 190g týdně, Dr. je spokojená, včera nás v poradně pochválila, že je šikovná, že už se na nás 2 týdny vědomě směje a že se snaží na bříšku. Celkem už pěkně drží hlavičku, když jí dávám odříhnout. Tak myslím, že i poznám, že je Simča spokojené mimi, když v noci spí a budí se jen 1*. Režim má pravidelný spíš zatím jen v noci. Přes den je ještě chaos, podle toho jak se ráno vzbudí. Takže Danču do školky vodí taťka a já jí vyzvedávám, to už se dá nějak udělat.

    Lenko,
    zkoušela jsi na ten zadeček Sudocrem, kamarádce pomohl jako jediný. Měla vzoreček v kufříku z porodnice, já ho tam měla taky. Je antiseptický tak by mohl zabrat.
    My s tím tedy vůbec žádný problém nemáme, používám na střídačku vlhčené ubrousky a taky od Biodermy ABCderm H2O vodičku na papírový ubrousky. Mažu Weledou zadeček a to jen po kakání, když úplně otřu zadeček. A větrám taky, Simče se to líbí asi jako každému miminku.

    Jdeme koupat, malá se ozývá tak se loučím a dočtu Hruštičku až bude chvilka.
    Dobrou noc a klidnou a ať miminka přibírají aby jste byly holky klidnější!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,586. až 3,600. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist