Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,856. až 3,870. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862113
    Anonym
    Host

    Tak a mám toho právě dost ….
    Za prvé musím napsat Haňulce … děkuji … to samé si myslím já, jsi fain ženská a aspoň si na nic nehraješ a jsi taková jaká jsi – to co tady o Tobě kdosi píše Ti může být u zadní části těla … bo jsou to jen sračky … to na začátek …

    Děkuji i Ivetce, že založila tuto diskusi, díky níž jsem poznala fain lidi hl. Ivetku a Haničku, nikdy slovem nikomu neublížili a vždy psali jen svůj názor … hodně jste mi holky pomohli v těch nejtěžších situacích … budu Vám vždycky vděčná a udělám vše proto, abych se s Vámi sešla i osobně …

    Tak teď k tomu co tady vzniklo …
    Jako první Mája … to byl (je) člověk, kterej si tzv. hraje na NEJlepší, NEJúžasnější a vše NEJ na světě, všechno ví, všude byla – prostě naprosto bez chyby člověk !!! k té jsem se tu už vyjádřila … je to člověk, kam vítr tam plášť … takže ani mi nestojí za zmínku, bo tyhle lidi fakt nemusím, jen si na něco hrají hl. na ty dokonalé … pak najednou vidí masu a BUM a už si za svým názorem nestojí a jdou tzv. s davem – u mě ubohé … toť k Máje …
    Jako druhá Ve1runka … o té jsem si myslela, že je v pohodě do té doby než se přidala k názorům podobným jako Mája … a co mě úplně dodělalo a proto jsem i opustila tuhle diskusi je, jak si slečna chytrá hraje na chytrou … se skorem vysokoškolským vzdělání a začne se tu hádat s někým kdo tomu rozumí a hlavně tento obor celý léta provozuje … to už bylo i na mě silné kafe !!!! a když už jsem takto rozjetá tak tu napíši svůj názor na Tebe … ty nás na FB skorem haníš jak jsme špatné matky, že by jsme nechali Prcky samotné atd … nebo spíše jsi se přidala k názoru Jitky a sama u mě nemáš zdravý rozum, když své dítě necháš vyrůstat mezi kočkama !!! což je fakt humus … a co je horší ???? svěřit dítě do péče odborníkům, nebo jí nechat mezi 100% alergenama a ještě se tím chlubit na FB jak jsi skvělá matka ??? … prosím tě … toto je do nebe volající … takže ty raděj mlč o svědomitosti matek !!!!, bo to u mě rozhodně NEJSI !!!! člověk se zdravým rozumem tohle nedopustí …

    #862114
    Anonym
    Host

    Jako další paní dokonalá je Jitka (Cuca) z téhle paní jsem měla tak nějak dost už od půlky … nejdříve jsem si myslela, že si snad ze mě dělá srandu a že tohle nemůže myslet vážně … ale jak se prokázalo, myslela to vážně … paní Jitka je totiž nejdokonalejší tvor na téhle zemi !!!! a nejvíce se mi na ní líbí to, jak píše jako chudinka, že ona vlastně vůbec nic neudělala … jen napsala svůj názor … bla bla bla … nééééééééééééé milá paní … svůj názor napsala Iveta tak možná, vy jste jí ten její okamžitě vždycky vyvrátila a napsala takové sračky, že né jen že to tak vyznělo že jsme špatné matky, ale že si to i myslíte … Vás tedy já opravdu za dokonalou nepovažuji … stačí si přečíst pár statusů nebo tu článků na BW … a když se vrátíme do minulosti, tak jsi to byla vždycky TY, která rozbouřila diskusi a vody téhle debaty … vše co dělali ostatní bylo vlastně špatně !!!! ale okamžitě jsi se vzápětí skorem nezačla omlouvat, že jsi to tak nemyslela a kdesi cosi … toto je u mě též velmi ubohé chování …
    Jsem ráda, že tuhle diskusi jsem opustila, protože to handrokování tady bylo šílené … jedna si neumí stát za svým názorem, druhá je nejchytřejší na světě se skorem medicínským vzdělání a třetí je paní dokonalá, která umí všechno nejlíp !!!! FUJ je mi tady z toho na blití ze všeho … a nevím kdo se tu chová jako stádo, že slečno ve1runiko … ty grácie si nech od cesty laskavě … za pravdu se každý zlobí … a na tvé osočování není nikdo zvědavej ….
    Shrnu to jednou větou … slečno chytrá a paní dokonalá … jste mi u prdele … myslete si třeba že jsem vulgární – tak jak jste to napsali Hance … ale uvědomte si, že jediná Hanka, já a Ivetka si na nic nehrajeme …
    Končím tuhle debatu …

    Jinak ostatním se moc omlouvám jste super maminy … Irča, Lenka, Verča (Veverik), Radka, Eva atd atd … toto vše bylo mířené jen na Máju, která už tu není, na Ve1runku a Cucu …

    Sbohem …

    #862115
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Dobrý večer,
    koukám, že jsem se nemýlila a potrefená husa se opravdu ozvala!! Docela mě těší, že laskonce Verunce nedáme spát – když nad tím musí přemýšlet celý den 🙂
    Zde si holky všiměte, jak krásně funguje zákon kopající kobyly – tedy ještě bych upřesnila – zákon zuřivé a vzteklé kopající kobyly!

    Ráda bych také uvedla na pravou míru ty naše zprávy na FB, o kterých tu ta lehce hysterická kobylka píše. Asi tak: uznávám, že muj slovník je opravdu pestrý a pro nadávku nejdu daleko, to je pravda….ale hlavně bych ráda podotkla, že ten retard, který s touto korespondencí začal jsem nebyla já, ale naše Verunka!! Ani se nepochlubila, co jí napsal muj manžel po té, co si tu její zprávu přečetl – mohu zkopírovat:
    Přeji dobrý den. Byl jsem manželkou zasvěcen do problematiky určité písemné roztržky a pocítil jsem touhu zareagovat. V první řadě bych rád podotkl, že ač jsme z vesnice a máme spoustu zvěře tak bych nikdy nedovolil, aby se byť na metr přiblížila nějaká zavšivená kočka k postýlce našeho dítěte. Protože si dozajista nejste vědoma množství chorob a parazitů, které kočka přenáší. A nezáleží na tom, zda žije doma, nebo venku. Hold každý člověk má nějaké mezery ve vzdělání. Tak laskavě nemluvte o svědomitém rodičovství. Dále je třeba si uvědomit, že jak říkáte, rodiče si vybírat nemůžeme, ale přátelé ano, tak nechápu, kde jste přišla na souvislost s kibicováním na FB a přátelstvím. A položte si otázku, jestli to že jste s někým na FB v přátelství není spíše milodar pro vás. Protože já osobně bych ty vaše slinty nevydržel číst ani 5 min.
    S přáním příjemného dne
    Stanislav Buřič
    PS.: Zamyslete se laskavě sama nad sebou a nepokoušejte se litovat nikoho jiného. Jediného politováníhodného člověka jsem tu shledal vás.

    Já, Šárka i Ivet mu dáváme stoprocentně za pravdu – vystihl to nádherně!!! 🙂

    Takže nám, ty nádhero, přestaň závidět naše přátelství a smiř se s tim, že ty se ničeho podobnýho nikdy nedočkáš. A proč, to ti snad ani radši vysvětlovat nebudu…….stejně bys to nepochopila!!!
    Tak pápá
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    Vaše Haňulka

    #862116
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Aojky děvčata.Koukám jak ste se tu do sebe zase pustili.Komentovat to raději nebudu,protože nejsem přesně v obraze.Na diskuzi FB nemám čas tak vážně nevím oč přesně jde.Za mou osobu mohu jen říct že sem ráda že se Haňulka a Šárka opět ozvali.Jen bych chtěla radši číst jaké pokroky dělají jejich dítka.Já třeba musím našeho Matyáška pochválit jak je šikovnej.Podle chytré knížky totiž už teď koncem třetího měsíce dovede dělat věci které dělají obvykle děti až na konci čtvrtého měsíce.To jest třeba že při pasení koníčků se už občas neopírá o celé předloktí ale pouze o dlaně.Nevydrží tak moc dlouho ale snaha se cení.Momentálně má v oblibě levačkou žmoulat na svém hrudníčku tričko a pravačkou své ouško.To ale žmoulá tak usilovně že se mu ho už pákrát podařilo natrhnout.Vždycky mu to namažu famikoinem a druhý den je ouško zase zdravé.Bohužel máme problém s krčkem a podpaždim.Dělají se mu tam potničky a zapařeniny.Už sem kvůli tomu koupila i Penaten pudr ale pomůže tovždycky jen na chvilku.Hrůza.Zítra jdu na ten kamarádky pohřeb.Podařilo se mi po sousedech vybrat 1100kč na kytku.Nakonec z toho budou dvě živé vázané s chvojím.Tak mi držte palce abych to ustála v pohodě.Na prohlídku ve třech měsících jdeme až ve čtvrtek,tak sem zvědavá kolik malej váží a měří.Mnějte se krásně vy i vaši drobečkové.Sem moc ráda že vás tu mam.Ste pro mě taková supe vrba do které se můžu vyplakat a vykecat.

    #862117
    Anonym
    Host

    Tak už mi to nedá tady taky zase něco nenapsat 🙁 , i když teda přemýšlím, zda tahle diskuze má vůbec nějaký smysl v pokračování.
    Byla založena se záměrem nalezení dalších mamin, které mají a měly podobné problémy a chtějí si o nich popovídat, poradit a vykecat se tady, tedy alespoň já jsem to tak brala a proto jsem se mezi vás také zařadila již v těhotenství a vydržela až dosud 🙂 – i když nepřispívám často, tak příspěvky průběžně čtu a koukám, zda se objeví užitečné info a podobné problémy, které jsou i u nás.
    Ale to co se tady děje nyní už nemá žádný smysl, nebudu komentovat ani hodnotit jednotlivé lidi a jejich příspěvky, každý se nad sebou snad umí zamyslet a uznat, zda něco přehnal či zda si ten či onen komentář měl raději nechat pro sebe 🙁 Každému se to stát může a stává, ale nemusí se tady z toho dělat takové aféry a handrkovat se tady.
    Bohužel každá máme svou hlavu, své názory, které jsou samozřejmě ty nejlepší 🙂 a pak je problém v jejich konfrontaci, ale jsme přece dospělí lidé 🙁

    Můj postoj je ten, že vás tady sleduju a sledovat budu, protože se tady občas něco užitečného objeví, ale nemusím komentovat co si tady přečtu a nelíbí se mi to, natož abych někoho soudila, zda je či není špatný rodič! Když si s někým chci víc pokecat nebo rozebrat tu či danou věc, tak se s ním spojím jinak a nebudu to tady rozebírat a handrkovat s ostatními 🙁 S lidmi, s kterými si mám co říct jsem se propojila přes FCB a jsem tomu ráda. 😀 , když už někteří nejsou tady.

    #862118
    Anonym
    Host

    Původní zpráva, kterou jsem vám sem chtěla napsat byla teda úplně jiná:

    Dnes máme za sebou další poradnu, ve 3 měsících – vážíme 4340g a 59cm, hlavička 39cm:D
    Dostaly jsme od paní doktorky pochvalu, že jsme teď hezky přibraly, takže pokračujeme dál jen v kojení 😀

    Taky dostala Terezka dvě včeličky – druhou Hexa a prvního pneumokoka – měla jsem z toho obavy a pořád řešila, zda to dát oboje nebo ne, nakonec jsem to dala a naštěstí se mé obavy nepotvrdily – Terezka byla celý den v pohodě, papala a usla jako obvykle. 🙂 Minule mi po očkování nechtěla celý den baštit, tak jsem z toho měla už předem obavy 🙁 , ale je to v poho.

    Verunko s tím ležením na bříšku to máme asi tak jako Raduzka – tzn. že ji na něj dávám, ale většinou vypadá jako „lachtan“ s rukama u těla – někdy se snaží o ne zapřít, ale to je málokdy – spíš se odstrkuje nožičkama a plazí se. 🙂
    S tím jedením pečiva a nadýmavé zeleniny – to musíš zkrátka zkusit – já třeba pečivo jím čerstvé normálně celou dobu, i když Terku kolika trápila (teď už je to celkem OK, výjimečně si trochu zakňourá, ale za chvilinku je zase klid, kapičky už nedáváme) tak pečivo jí nic nedělalo. Květák jsem si zatím nedala, ale už jsem měla brokolici (teď ve 3měsíci ale až) – polévku – a dopadlo to taky v pohodě. Tak budu postupně zkoušet další věci a uvidíme. Na každé mimi působí ta či ona věc jinak, takže to nejde všeobecně říct 🙂

    #862119
    Anonym
    Host

    Když už se tu nakouslo hodnocení nás, které jsme si na FCB dovolily napsat co jak děláme tak napíšu poslední příspěvek a tím to co se tu rozjelo uvavírám:

    Rybízku,
    jsem moc ráda, že jsi toto forum založila a že jsem Tě touto cestou mohla poznat.
    Beru Tě jako dokonalou maminku v domácnosti- obdivuji jak zvládáš péči o rodinu a ráda jsem tu s Tebou diskutovala. Nemám pocit, že bych tě chtěla někdy přesvědčovat o mé pravdě, jen jsem na Tvé příspěvky reagovala tak, že jsem napsala jak to dělám já nebo co jsem o dané věci zjistila, někde si přečetla a podobně. Přeju ať se Ti daří stále tak dobře a celé Tvé rodině taky. Je mi líto, že už se nebudeme potkávat ani tu na foru…ale takový je život.

    Haňulko,
    jsi svérázná osoba, co na srdci to na jazyku. Když ses učila na zkoušky tak mi bylo líto, že málo přispíváš. Tvé osobité příspěvky mne vždy dost rozesmívaly a bylo to fajn si je přečíst. Dost mne však překvapilo jak dokážeš reagovat – a dokonce napsat něco podobného jako se Ti povedlo napsat Verunce o malé. Fakt bych to do Tebe neřekla, musím napsat že to bylo opravdu přehnané.

    Šárko,
    Tvůj popis – o to že jsem si tu hrála na paní dokonalou…mysli si co chceš!
    Mne život bohužel poučil a mojí chybou je že hodně čtu, zajímám se o různé věci spojené se zdravím a mám tendence psát o nich aby se předešlo některým věcem, kterým předejít lze. Viz třeba problematika očkování, zdravé stravy a pod.
    Ty jsi prototypem ženy, která si moc přála miminko a tento sen sis splnila i přes zdravotní komplikace. Možná proto se po porodu přihodilo to co se Ti přihodilo – viz problémy se žlučníkem…
    Já nikomu nic zlého nepřeji, jen si myslím, že jsme každý svého štěstí strůjcem.
    Negovaly jste mi tu moje přírodní přípravy před porodem a ejhle já měla porod dost v pohodě. Což se nedá napsat o Tobě a třeba Hance.
    Ty jsi psala o výhodách kojení na FCB, že se i Haňulka ozvala – už musela v té době přikrmovat.
    Netrvalo ani pár týdnů a najednou jste museli doma řešit problém s krmením u malé, protože jsi musela být v nemocnici. A už píšeš o výhodách krmení UM – takže ta změna názorů, kterou jsi kritizovala u Verunky, tak to samé bych mohla napsat, že děláš Ty. Připadá mi, že si nevidíš na špičku nosu.

    Zdravé miminko je dnes vzácnost, měly bychom si toho vážit, jak nám miminka prospívají a ne se tady urážet. Až si někdo přečte příběhy rodičů na http://www.postizenedeti.cz možná sundá růžové brýle. Opravdu se to může stát komukoliv, není to věc automatická a může se v životě přihodit komukoliv cokoliv, dítko má úraz, infekci….reakci na očkování a ze zdravého dítka je najednou hodně postižené, takových případů je…
    Já jsem se tu nikomu nesnažila vnutit své názory.
    Nám osud naložil též v podobě postiženého dítěte – Danulky. Vypořádáváme se s tím jak se dá a jsme na svoji první dcerku moc pyšní jak to zvládá ona a pere se se svým osudem. Poznali jsme díky jejímu handicapu spoustu dobrých přátel se stejným osudem, které bychom jinak nepoznali. To je takový bonus. A prostě na spoustu věcí nahlížíme od té doby už jinak a jinak se chováme a jsme opatrnější v určitých věcech.

    To je vše co jsem chtěla napsat k Tvému hodnocení Šárko. Nesedly jsme si a tak to prostě je beru to jako fakt. Jedna jednoduchá věc s tím jde udělat, už si nebudem všímat jedna druhé a tady to brát jako virtuální zkušenost a jsem ráda, že mám spoustu přátel se kterými se vídám ve svém životě a jsou mi oporou a poznala jsem tu i virtuální přátele, se kterými zůstanu v kontaktu byť jen dopisováním třeba přes FCB.

    #862120
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem si početla.. co k tomu dodat…?
    Uvažovala jsem, zda vůbec něco.. 🙁 Nezakládala jsem to tu pro urážky a hádky. Měla jsem v úmyslu, najít holky-maminky, které budou mít stejný radosti a starosti s prckama jako já. Místo toho se sem „bojím“ nakouknout, co se na sebe dozvím, koho jsem jakože kde slovně napadla a jakáže jsem to hrozná semetrika, grácie nebo slepice!!!???.. proboha, co to je za výrazy?? Tak v tuto chvíli se musím zastat Haničky.. která je tu osočována, že nemá trošku taktu v sobě.. zatímco jiné jo teda.. 🙁 a zároveň chci poděkovat Šárce i Hance za skvělé zastání v celé věci! Holky moc díky!!! Mám vás obě moc ráda! Ráda vás osobně uvidím.. 🙂 A nejen je mám ráda, je tu víc mamin, co jsou v pohodě a ráda si čtu jejich příspěvky. Díky patří i jim..
    Ještě k přátelství na FB.. myslím, že Hančin manžel to vystihl zcela přesně! Ani já si nemyslím, že těch „x“ lidí na FB jsou přátelé.. opravdových přátel má člověk v životě jen pár..jsou to lidi na který se může spolehnout a opřít se o ně, když je potřebuje, a těch si váží, s tím Facebook nemá nic společného! Takže podotýkám, že to, že si mě někdo odebere z přátel, mě fakt neurazí a nevím, jak si to mohl někdo jen na chvilku myslet! Je to každého svovbodná volba.

    Takže abych to celý uzavřela.. omlouvám se, pokud má ze mě někdo pocit, že vyvolávám konflikty (to mě teda překvapilo, jelikož si to nemyslím, že bych patřila mezi konfliktní lidi).. mohla bych říct to stejné o jiných, kteří se snaží zastávat svůj názor.. každý se na to totiž díváme z té „své“ strany. A mimochodem já, jakožto nevětší prudič, jsem nikoho slepicí, grácií a ničím podobným nenazvala, ikdyž by to někdy opravdu sedlo, ale asi mám trochu víc toho taktu a úcty k ostatním, jak tu bylo zmíněno.. na „neplivu“ na všechny kolem, že jsou takový nebo makový… a nezpochybňuuju jejich počínání, co se týká mrňousků. Vždyť každá mamča si to dělá, jak nelíp umí, jen každá po svým. A nedovolila bych si nikomu napsat, ať si dělá vše dle vlastního vědomí a svědomí… z toho mi vyoplynulo jediné.. že jsme neschopné, nevzdělané a ještě je nám to jedno asi.. Já jsem ráda, za skvělý lékařský tým ve Fakultní nemocnici, jsou tam naprostí profesionálové, věří jim (jinak bych se jim asi nesvěřila) a nebála jsem se jim svěřit ani svoje dvě děti. Celý porod vedli skvěle a přes komplikovanou polohu malé, dopadlo vše na výbornou! A když bych šla do detailu, tak bych jim vlastně nemohla malou půjčit ani na první prohlídku po porodu a to ji měli možná i hodinu! Tak nevím, jaká je praxe v ostatních porodnicích..
    Už se v tom nechci hrabat, jen jsem to celé chtěla nějak uzavřít.
    Kdo bude chtít psát dál, ať píše, já nemám v úmyslu odejít z této diskuze. Ráda si budu číst dál rozumný příspěvky týkající se našich štěstíček 🙂 Za pár dní už to bude rok, co si tu píšem! A doufám, že budeme dál. Ikdyž, jak mi bylo doporučeno, se zamýšlím, proč se sem už nepíše tolik.. no nejspíš kvůli tomu,že každá máme přes den dost své práce v domácnosti s dětmi a večer většina z nás upadá po uložení svých ratolestí.. tak jsem si to odůvodnila já, ikdyž některé mi podbízely jiný důvod… takže ať už tady nebo na FB.. mějte se zatím fajn..

    #862121
    Anonym
    Host

    Jitko,

    prosím tě co to tu zase meleš za nesmysly ??? … to snad není už možné … fakt … No nic poslední moje reakce na tvůj příspěvek a pak už na tebe tzv. kašlu …

    Mé problémy se žlučníkem … jak jsi to jako myslela, si děláš prdel né ??? prosím tě … asi jsi opět zase chytřejší než přimář chirurgického oddělení twl !!! to jsem snad už od tebe mohla čekat a to že si někdo něco přečteš, je sice hezké, ale u každého to tak není … už Ti někdo někdy řekl, nebo jsi se dočetla, že problémy se žlučníkem nejsou jen stravou ??? … asi né co … co takhle genetické dispozice ??? bohužel můj případ … jelikož ze stravy jsem to neměla a je samozřejmé, že těhotenství udělalo své a rozbouřilo to a po porodu to prostě ven muselo … to jen pro tvou informaci …
    Dále s tím tvým SKVĚLÝM porodem … ach jo, taky jak jinak že ???? …. OMG! Tak u Haňulky, Hanča mi to určitě dovolí, že si jí vezmu do úst, to bylo zapříčiněno úzkou pánví … což věděla už v těhotenství … a co si myslíš, že by jí masáž hráze pomohla k roztažení ??? … no to snad né … a další a další pocedury co jsi si na sobě vyzkoušela … nehledě na to že my jsme prvorodičky a každej lékař ti řekne, že u prvorodičky je to jiné než u vícerodičky a každý člověk je originál a na každého to stejné neplatí … u mě to že jsem měla dlouhý a bolestivý porod mohli lékaři … !!! a uznali to … respektive abych se opravila mohla za to noční směna porodníků … víc ti vysvětlovat nemusím … samotný porod trval 4 min a malá byla bez problémů venku … a to že jsem měla 32 stehů a byla jsem potrhaná jak prase to je zapříčiněnou malou dělohou … ke zvětšení by mi těžko něco pomohlo !!!! … jinak s porodem vše odešlo a lítala jsem jak čamrda a absolutně mi nic nebylo, i když jsem byla takhle zdrátovaná … takže nevím co tu meleš ….
    Ke třetímu tématu kojení !!!! … já byla vždycky zastánecem KOJENÍ … tak zase nevím co to tu povídáš … jenže když někdo kojit nemůže z důvodů nedostatku mléka, je snad samozřejmé, že bude dokrmovat, aby malé nestrádalo hlady !!!! nikdy jsem nic nehanila !!!! kdyžtak se laskavě vrať do té diskuse a pořádně si to tam přečti a nemluv tu z cesty … a to že jsem přestala kojit já je taky snad logické, když jsem poprvé ležela v nemocnici 10 dnů pod silnýma lékama na žlučník a slinivku a nemohla jsem se ani hnout, natož kojit !!!! ale pravidelně jsem se snažila odsávat, abych se ke kojení mohla vrátit … jenže to nešlo z důvodů mé brzké operace … a po zjištění toho, že Natali na nutrilonu víc prospívá než na mléku a o pauzách mezi jídlem ani nemluvím, tak jsem usoudila společně s pediatrem, že nutrilon je pro ní dobrý … tak o čem to tu zase mluvíš ???? kde jsem zase o um. stravě mluvila nadneseně ???? … NIKDE … jen skrze to, že Natali dělá dobře, než kojení …
    Tím jsem Ti to snad vysvětlila vše do podrobna a už dáš pokoj s tím, jak jsem strašně moc špatná … mysli si co chceš je mi to PUTNA … a už si mě do pusy laskavě neber, za prvné na to nejsem zvědavá a za druhé už ani nemám chuť reagovat … zůstaneme při tom, že jsme si nesedli a basta …

    #862122
    Anonym
    Host

    Ahoj, náhodou jsem narazila na tyhle stránky. Navím, jestli není pozdě se přidat, nebo(četla jsem jen tuto stranu)jestli tu nemáte něco neřešíte soukromě, ale můžu teda mezi vás?
    Je mi 26 let, dokončuji VŠ, mám syna-Kubu, narodil se 3. 4. 2011 a poslední dobou už se to s Kubíkem klidní, takže mám i trochu času, ale kolem nikdo děti nemá, tak bych chtěla jen tak pokecat, poradit-Kubajs je 1. moc vytoužené miminko, tak asi budu mít i dotazy na víceromatky.:)
    Zátím se mějte a opatrujte zlatíčka.
    Zdraví K a K

    #862123
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Káťo,
    tak tě tu vítám.. diskuze funguje rok a přidat se může kdokoliv kdykoliv! 🙂
    To jsme se ti tedy předvedly, jestli jsi četla jen poslední stránku.. 🙁 Zrovna se to tady třošku vyhrotilo, ale snad bude dobře! 🙂
    Mně je 32 let a mám dvě holčičky, Karolínku 3 roky a Beátka se mi naordila 4.4. 2011. Tak to jsme celkem blízko. Co už umí Kubík? Klidně se ptej, řeší se tu všechno možný… A odkud jsi?
    Pěkný večer..

    #862124
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky. Jak jste se tady bavili o té policii a krádežích tak mi to připomněla něco o co bych se s vámi chtěla podělit. Tohle video mi poslala kamarádka a samozdřejmně nevím jak moc tomu můžu věřit ale každopádně mě to děsí. http://www.youtube.com/watch?v=QVgbomgc-WI

    #862125
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.KÁŤO vítám Tebe i Kubíčka mezi nás.Jen nám ještě doplň Kubíčkovo váhu a délku při narození abychom doplnili tabulku.No a jestli se Ti bude chtít tak popis porodu.Mě se Matyášek narodil 26.4.a doma na něj čekala Míša 15 a 1/2 a Verča 14 let.Jestli máš teda nějaké otázky,sem s něma.neska sem byla s Matyáškem na prohlídce ve 3 měsících.Váha k dnešnímu dni 6300g a 63cm.Píchli nám první očkování při kterém malej asi dvě vteřiny vřískal ale pak se hned uklidnil a vše v pohodě.Teploty žádný jen trochu dýl spal v kočárku.Doktorka chválila jak krásně pase koníčky ale když ležel na zádíčkách a dokdotrka zloušela jestli přitáhne hlavičku k ručičkám tak malej hlavičku spíš zakláněl:( .Dostali sme tey doporučení ke specialistovy na rehabilitaci.Prý to nic neni že to určitě rychle dožene.Taky sme dostali znovu doporučení na ty kyčle k jinýmu ortopedovy.Taky sem malého přihlásila od září na plavání novorozenců.Na konci prosince se malej bude moct chlubit že narozdíl od táty umí plavat.Kláro to video je docela síla.

    #862126
    Anonym
    Host

    Vítej Káťo mezi námi, snad se ti tady bude líbit a dozvíš se tu užitečné info.

    I když tedy dobu na přidání sis moc ideálně nevybrala, zrovna se tady rozjela bouřlivá rotržka – ale to už tu párkrát bylo a zase se to uklidní a budeme se věnovat těm našim robátkům 🙂 a problémům s nimi!

    Mě bude teď v srpnu taky 26let, a 19. dubna se nám narodila první dceruška Terezka 2900g a 49cm 😀 – teď už máme 4340g a 59cm ve 3měsících.

    Obdivuju, že zvládáš studovat – to si nedokážu představit, jak bych to zvládala – i když už je teď Terezka taky hodnější!

    #862127
    Anonym
    Host

    EVIKU: hezké míry máte 😀 – to my jsme takové drobotinky 🙁 – ale co, hlavně že je spokojená a nic jí neschází, holt se drobná narodila, tak drobná bude – i tak je to to nejkrásnější miminečko na celém světě 🙂

    Jinak s tím, že se nepřitahuje k ručičkám si nic nedělej, určitě to hodně rychle dožene – obzvlášť když koníčky pase hezky – on si na to přijde sám, že mu přitahování se je k něčemu dobré a začne se snažit 😀 Snad vám i ta rehabilitace trochu pomůže, ale nedělala bych si z toho starosti.
    Ty kyčle je dobře, že půjdete k jinému ortopedovi, tamten byl opravdu hooodně divnej 🙁 – tak snad to bude tady lepší a budete to mít v pořádku.

    My jsme dostaly teď v úterý dvě včeličky – druhou hexa a pneumokoka a taky Terezka skoro celej den spinkala, přece jenom je to pro to jejich tělíčko asi náročné 🙁 , ale snad k něčemu užitečné. Ale tentokrát alespoň hezky papala, což minule vůbec celej den nechtěla. Teplotku měla až druhej den, ale jenom 37.5, což není žádná hrůza, byla trošku protivná, ale nakonec jsem jí prášek nedávala, usla a spinkala v noci hezky a další den už byla bez teploty.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,856. až 3,870. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist