Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,916. až 3,930. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862173
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Tak sem to seřadila podle datumu narození.
    Maja 17.3. Šimon
    Haňulka 25.3. Stáník 3000g
    raduzka 25.3. Damián 3450g 50cm
    zlatouch 26.3. Baruška 3304g 48cm
    Cucaracha 28.3. Simonka 3450g 50cm
    Ve1runka 30.3. Karolínka 3500g 50cm
    Lenka 31.3. Sára 3490g 47cm
    veverik 1.4. Beátka 3040g 48cm
    Baruska 2.4. Sašenka 3400g
    KáťaplusKubík 3.4. Kubík 3800g 52cm
    Rybízek 4.4. Beátka 3190g 50cm
    Akinka 7.4. termín porodu
    Sarkaemail 7.4. Natálka 3000g 49cm
    Volantka 10.4. Štěpánek 3120g 50cm
    Šárka 11.4. Daniel 3170g 47cm
    Hrusticka 15.4. Jůlinka 3180g 50cm
    Milinka 18.4. chlapeček a holčička
    Petspi 19.4. Terezka 2900g 49cm
    Lůca 22.4. Matýsek 3630g 50cm
    Lenycka 22.4. Kubíček 3500g 50cm
    Evík 26.4. Matyášek 3800g 51cm
    Andy 28.4. Sabinka 3500g 48cm
    Káťa 28.4. Šimonek 3100g 50cm
    Raduš 1.8. Martínek 3650g 52cm

    Ahojky Andy sem ráda že si se ozvala.Jak vydíš podle tabulky zapomenuta určitě nejseš Ty ani Sabinka:D .Sabinky je koukám pěknej kousek:) .Zajdi na koníka a dej nějakou tu fotečku.A teď k tomu tvému novému těhulkování.Jak víš tak já sama mám tři děti.Akorát v trochu jiném pořadí než bys to měla nyní ty kdyby ste se rozhodli to třetí mimi nechat.Já měla holky sedumnáct měsíců od sebe a tak vím co tě čeká.Je to zamozřejmě víc náročné co se týče starostí i péče o dvě takhle malé děti.Sabinka Ti akorát začne běhat když se Ti narodí další mimčo.Nejspíš bude žárlit na mladšího sourozence.Ale má to taky své výhody.Děti si pak až trochu povyrostou spolu hrají a nenudí se.V tom vydím velkou výhodu.Ale to záleží hlavně na Tobě jestli se na to cítíš.Já sem to tehdy stála a ne jen já má sestra měla dvě děti do roka od sebe.U Tebe by to bylo trochu jiné tím že už máš tak velkého syna.Ale ten už tolik Tvé péče zase ve svém věku nepotřebuje.Jestli se tedy rozhodnete si to mimčo nechat tak vám můžu jen a jen pogratulovat.A jestli to mičo chceš tak proč ne.Apropo mě se malej taky narodil v 37letech.

    #862174
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    sedmnáct semozřejmě

    #862175
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Andy a holky,
    jak to dopadlo??? Dlouho jsem tu nebyla a o víkendu jsem byla pryč – víkend pro maminky na mateřské s dětma.
    Heleď, jsou ženský, který mají mimčo mnohem dýl než ty a jestli cítíš, že ho chceš – nedávej ho pryč!!! Vždyť je to zázrak! Myslím, že vhodná doba není často na děti…teda pokud je člověk vyložene nechce a nesnaží se:D
    Jeeej a co sabinka všechno dělá? Julie má v 5 měsícíh 6220 g….po zavední umělého mlíčko dost nabrala,takže za necelý měsíc přibrala kilo, ale za týden zase zhubla 80 g – to je tou mrkvičkou, na kterou si zvyká:)
    Už jsi to řekla doma? Co manžel na to? No jsem napnutá. Podle zkušeností lidí, co znám, je to tak říká Evík – je to záhul, ale má to svoje výhody. Je to trochu jak s dvojčatama:)

    #862176
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.ANDY tak co?Jak ste se rozhodli?My byli dneska na kyčlích a sme úplně vpořádku a už víckrát tedy nemusíme.HURÁÁÁ

    #862177
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak bohužel to nedopadlo dobře, resp. rozhodli jsme se si to mimčo nenechat. Manžel byl zprvu celkem nadšený, začal plánovat co a jak bude, ale pak jsme to řešili zleva zprava pořád dokola, až jsme došli k závěru, že je to teď hodně brzy, že nechci ošidit Sabinku, že si ji chci pořádně užít.. Koncem dubna jsme se stěhovali, byl to záhul, jsme v novém, ještě to nmáme hotové a do toho zase jiný starosti. Je to moc brzo, tp bysme se z toho nevyhrabali. Barák není hotovej, já na rodičáku, to by se fakt hodně těžce zvládalo. No tak jsme to raději vyřešila hned.. Cítím se fajn, necítím nějakou ztrátu, Sabinka s Míšou mi to stonásobně vynahradí. Sabinka je smíšek, je to miláček, je hrozně šikovná, teď ve čtvrtek bude mít 5 měsíců a má 6,5 kg, takže pěknej cvalíček, ale svědčí jí to. Holky, tím, že jsme to neplánovali, tak to i míň bolelo, takový je prostě život. Ještě k Sabince, zatím příkrmy nedávám, má jenom umělý mlíčko. Teď se mi zdá, že trošku polevila , tak před měsícem už broukala, teď spíš vydává jenomt akový zvuky, nic konrétního. tak ještě napiště a neodsuzujte mě :-). Děkuju moc za podporu! Pá Andy

    #862178
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    tak píšu snad po měsíci, ale nebyl vůbec čas.. rekostrukce kuchyně, nástup Karolínky do školky, nějaký rodinný oslavy a nechala jsem si dodělat skoro 500 fotek holek asi po dvou letech a řadila je do alb (Happy je dodalo rozhozený, takže to byla celkem fuška!!:@ ) … fakt jsem si nenašla ani chvilku, abych vám napsala… V pátek jsem sem sedla, že písnu, ale jen jsem dočetla, na psaní nebyla síla.. Příjemě mě překvapilo, že jste se trochu rozepsaly! 🙂 Doufám, že budu ragovat na všechno, na co jsem chtěla..
    Jinak co u nás nového.. Karolínka nastoupila do školky. Až od 5.9., teprve 2. nám volal ředitel, že se jim uvolnilo jedno místo po chlapečkovi, tak jsem byla ráda!! 🙂 Prý jestli to berem.. tak říkám nadšeně.. no jasně že!!! 🙂 První týden byla Karolínka úplně v poho, druhej týden trochu pobrekávala, a třetí týden byla doma s rýmou a kašlem. Ode dneška zase chodí, tak jsem zvdědavá, jak dlouho!?.. než něco chytí..
    Beátka začala říkat táta.. 🙂 Prvně to bylo ta-ta-ta a pak už to bylo jasný, tak se tatínek může rozplynout blahem! 😀 Karolínka totiž zaala říkat mama.. 🙂 Zítra máme první hodinu plavání, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit. Karolínce se lbíílo moc, plavat se sice nenaučila za ty dva kurzy, kterými prošla, ale vody se nebojí a to je, si myslím, základ! Takže uvidíme, co Beátka. Jak se líbí vašim prckům.. Evíku.. Radůzko..?? Nevím, kdo už psal, že chodí..? Jinak kyčlíky máme stále špatný (díky za optání), další kontrola příští úterý (tentokrát to bylo za hodně dlouho, cca 2 měsíce a bude to i s RTG, tak jsem zvědavá.. :S ). Jde i Karolínka, ta dává nožky trošku dovnitř.. otázka, zda se to srovná samo, nebo ne a dají nám ortopedický vložky, ale radší ať ji zkontroluje odborník. A v pondělí máme s Kájou zubní navíc, berem i babičku, pomůže mi tam s holkama a navíc si udělá taky preventivku a hned na to ve čtvrtek máme poradnu v půlroce, tak jsem zvědavá, jak na tom bude Beátka s váhou a délkou.. zatím se mi jeví tak o 4 cm větší než Karolínka v jejím věku. 68 nosila v pohodě do 8 měsíců a mám už je celkem vše malý.
    Kuchyň už je v provozu, ale nejsou dodělaný šuflátka, digestoř (chtěla jsem výsuvnou, tak musím počkat .. dodavatel nemá od výrobce filtry.. budeme mít recirkulaci.. nemáme to kam vyvést) a skříňka nad ní. Ale zaplať pánbůh, už je skoro vše na svým místě.. to už bylo na vodstřel! :S Nemohla jsem nic najít a nebylo pohodlný vařit v takových „válečných“ podmínkách, naštěstí jen týden to trvalo..

    #862179
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Jinak Irčo, to bych brala hned takový relax na víkend.. jak jste si to užily? Předpokládám, že bez tatínka? Já bych jela hned!! 🙂 Jo jo, holky ukecaný jsou.. a počkej ještě za chvíli.. 🙂 Dneska ráno řkám Karolínce ve školce, že si má vzít na vycházku ty plátěný tenisky a botky s Pepinou že má jen na cestu do školky a dom a odpoledne koukám, že je má od písku!! Tak jí říkám jak to..?? .. a ona na mě.. ale mami, my byli jen na písku ne na vycházce.. 😀 Tam si je zničí mnohem více ještě.. ale i tak jsem se musela zasmát! 😀
    Evi, super že máte kyčlíky v pořádku! A Vojtovu pořád cvíčíte? Beátka se po fyzické stránce nějak pozastavila.. přikládám to té dečce 🙁 Sice jí ji sundávám, ale na těch pár hodin.. rozbalím ji a ona ani neví, co má dělat.. co by jí bez dečky mohlo jít.. už se z toho fakt zblázním! :'( Mám ji mít 22 hod./děnně. Ale to nehrozí.. páč do kočárku se s tím nevejde dávno, do lehátka už taky ne a do autosedačky jen stěží.. takže jí ji prostě dávám, kdy to jen jde a nic nehrotím.. brečívala mi v kočárku a já nevěděla pořád, proč se jí tam nelíbí.. :^) No komu by se líbilo, mít naražený kolínka na bocích kočárku že.. :S Takže ji má v postlýcce, na sedačce nebo na zemi když je a šmitec. Takže snad to těch 20 hod./denně je.. mám hrůzu z další kontroly!!!
    Andy, rozhodla ses dle vaší situace, za to se na tebe nikdo zlobit nemůže.. zvážili jste pro a proti.. tak nad tím nepřemýšlej.. Simoka není moc cvalík, tak akorát.. 🙂 My měly v těch pěti měsících 5,65 kg myslím.. ale my jsme hubeňourky 🙂
    Veveriku.. tak s tím kočárkem je to i u nás tak.. s fusakem jdeme do sporťáku a myslím, že takových nás bude víc.. 🙂
    Holky, volžím vám jeden odkaz na výborný karásky (jak za starých časů.. 😀 ), který jsme dnes připravily s Karolínkou na večeři, byly vynikající.. s nakrájenou nivou a rajčaty s paprikou, dochucený italsými bylinkami a lehce osolený a byla to taková mňamka!! 🙂
    http://recepty.vareni.cz/babicciny-karasky/
    Tak papa.. to jsem se zase rozepsala.. ale tentokrát už se sem dostanu určo dřív, slibuju! 🙂

    #862180
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak já vám sem po dlouhé době nakoukla. Možná si už na mě ani nevzpomínáte jen pro připomenutí měla jsem termín v dubnu ale o mimčo jsem přišla. A tak jsem pak byla v jiné diskuzi 🙂 a brzo šťastná a znovu těhotná a 1.srpna se narodil Martínek vážil 3650g měřil 52cm. Porod jsem měla vyvolávaný protože jsem měla těhu cukrovku byla to rychlovka 2hod po zavedné tabletě praskla plodová voda a do 1,5h byl malý na světě. Byl to 3 porod a úplně jsem to jinak prožívala a užila jsem si to:) asistentka byla skvělá ve všem mi vyšla vstříc. S kojením jsme bojovali malý měl silnou žloutenku a pořád u kojení usínal a pak musel ležet pod lampou a nenosili mi ho na kojení přístup sester z novorozenéckého byl hrozný vůbec jsem se nerozkojila a to jsem tam byla týden… doma jsme to ale dohnali i když jsem ze začátku kojila hodinu :S ale kojím pořád a malý pěkně přibívá 😀 v noci mi už tento týden spí 8-10h tak to je super.
    Jen má problém s usínáním nejlíp zabere na rukách nebo v kočárku není prostě to miminko co se položí do postýlky a samo usne…tak někdy je to náročné a do toho někdy větříky…koupila jsem probiotické kapky a prdíky jsou jen minimálně. Přidávám odkaz na fotečky ať kuknete na to moje štěstíčko 😀
    Pá Raduš 😀
    http://www.babyweb.cz/Fotogalerie/u22987-radu%C5%A1333.aspx

    #862181
    Anonym
    Host

    Holkííííííí!!!!! Já se děsně nudim! 🙁 ! Mám hovno co na práci, nic mě nebaví……ach jo 🙂 . Nechcete si se mnou některá psát??? Ať trošku zabiju ten nekonečně dlouhej čas!

    #862182
    Anonym
    Host

    Jee, Raduzko!! Tos mě potěšila – já jsem na tom úplně stejně!!
    Zrovna včera jsem zase neměla do čeho píchnout, tak jsem si ten čas drobet zkrátila a zároveň si udělala trošku radost – rozhodla jsem se zase prudit Ivetu, Hanu a Šárinu!!! Sice jsem fakt hodně dlouho přemejšlela, co jim provedu, ale nakonec jsem to vymyslela a jsem na sebe opravdu pyšná!!! 😀 Napsala jsem jim, že Šáriny Natálie je tlustá!!!!!! 😀 Fakt dobrý, že jo??!! A teď se podrž!!! Já to vymyslela úplně sama!!!! Jsem sice fakt hodně moc vostrá, ale ty mrchy si to zasloužili a jsem ráda, že jsem je vyndala takhle ve velkym stylu!!!
    Taky si představ, že mi ta potvora Šárina napsala, že Sašenka je zrzavá!!! Ona si totiž asi myslí, že by taková šeredka mohla bejt po mém zkorodovaném příteli, ale ona totiž netuší, že Sašenka nejni jeho!!!! HAHAHA!!! A zase jsem vítěz!!! 😀
    Jsem fakt moc ráda, že jsem zase trošku ukojená……Raduzko, přidáš se ke mě? 🙂

    #862183
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Baruško vůbec tě neznám a nechápu tvé psaní o holkách, že je schválně prudíš a urážíš a píšeš o jejich dětičkách tak to je síla … já nedávno na FB řešila synovi spolužáky jak si psali urážlivé komentáře k fotkám, že takové věci se nedělají a už vůbec né veřejně kde si to každý může přečíst.
    Když se ti na někom něco nelíbí tak si to pořeš jen s ním osobně a NÉ ve veřejné diskuzi.
    Takové věci píše podle mně jen člověk jednoduchého myšlení :S
    … a vůbec nejsi vítěz!

    Já tě tu urážet nechci, nejsem taková, ale trošku se nad sebou zamysli… jednou taky budeš možná řešit, že tvému dítěti budou kamarádi psát urážlivé komentáře na nějakých webovych stránkách…

    #862184
    Anonym
    Host

    Raduš, ty vůbec nevíš, co je to za mrchy!!! Představ si, že se mnou vůbec nechtěli kamarádit a všechny tři mě na facebooku vyhodili z přátel!!! No tak se nediv, že je teď nemám vůbec ráda a potřebuju se jim pomstít….
    Jo, a Radúzko, vymyslela jsem další skvělou věc!!!! Dalo to zabrat, ale výseldek stojí za to!!! Vymyslela jsem skvělý rýmy – sleduj: Hana – panna, Iveta – pipeta a Šárina – pipina!!! To je super, co?? 😀 Jsem vážně hodně dobrá!!!!

    #862185
    Anonym
    Host

    Ahoj!!!
    Jéé, Baruško, jsem fakt moc ráda, že jsi se tu zase objevila. 🙂 To víš, že se k tobě ráda přidám, akorát víš jak to se mnou je…já toho zrovna moc nevymyslim 🙁 Tak to budeme dělat stejně jako doteď, jo? Ty vždycky vymyslíš něco takhle hodně vtipnýho a já budu přikyvovat, jo? 🙂 Už se těšim!!! Napíšu dalším ať se přidají.

    #862186
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem také tady! Holky, nebojte, ono na ty tři taky dojde! Vsadim se, že letos k vánocum jim Ježíšek nepřinese žádnej dárek! A budou to mít!!! A já jsem taková hrozně moc hodná, takže mě Ježíšek donese….jéé, jak já se těšim!! Už jste Ježíškovi psali? Já jo, přeju si novou kabelku s Hannah Montana, abych byla velká frajerka!
    Normálně, představte si, že jsemvčera potkala jednu pani, která o mojí Terezce řekla, že vypadá jako kdyby měla Downův syndrom, tak jsem na ní za trest vyplázla jazyk a opravdu moc ošklivě jsem se zamračila, tak doufám, že jsem jí dostatečně zahrozila, že už to ta zlá pani víckrát neudělá!!!
    Baruško, a čim novym jsi potrestala Šárku? Pochlub se!

    #862187
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Nakukuji po delší době a světe div se tady to žije.ANDY plně schvaluji vaše důvody vašeho rozhodnutí do dalšího mimča nejít.Máš dvě krásný a zdraví děti co si víc přát že?RADUŠ tebe neznám ale to je nejspíš proto že sem se sem k téhle diskuzi přidala až po tvém odchodu.Koukala sem na fotečky máš krásné děti.Gratuluji k narození syna.Seš příklad pro ty co o miminko přišli a nevzdali se touhy jít do dalšího pokusu.Maličkej je krásnej a musím říct že máte luxusní zavynovačku.Dcera je zase celá Ty.RYBÍZKU neboj ty kyčle se malé určitě spraví nevzdávejte to už jednou sem tady psala o tom jak sousedů holčička měla víc jak rok nožičky v gipsu a dnes by člověk neřekl že někdy měla problém s kyčlema.Vojtovku cvičíme pořád ale já rozdíl rozhodně nevidím.Tak snad ho uvidí doktor na kontrolu jdeme 27.10.malej u toho řve a mě to trhá srdce i když vím že ho to rozhodně nebolí.HOLKY k vašemu hařteření a vzájemným útokům se raději nebudu vyjadřovat.PETSPI mě tohle udělat tak jí nakopu a pošlu do patřičnejch míst s dodatkem že Dawnův sindrom má ona a né moje dítě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,916. až 3,930. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist