Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,931. až 3,945. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862188
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tak sem to zakřikla s tím žitím tady co?Škoda:'( 🙁 🙁 .Od 10.října se Matyášek otáčí ze za na bříško.22.října se mu vyklubal první zoubek a 24.října druhý.Váha v šesti měsících 8280g a 69cm.

    #862189
    Anonym
    Host

    Evi, Raduš (taky tě neznám) a ostatní, chci to uvést na pravou míru. Kdo nás zná, tak víc, že bychom něco takového nepsaly (mluvím s dovolením i za holky) a kdo to bral vážně, tak může vzít na vědomí, že to byla cizí práce, respektive práce Šárky, ta se jeví nejpravděpodobněji. Takže tímto asi sbohem s BW.

    #862190
    Anonym
    Host

    Jo, a ještě bych ráda dodala, že Šárce nezávidim to, že je narozdíl ode mě hezká, inteligentní a má pěknýho úspěšnýho chlapa.
    Já už jsem si na to, že jsem blbá jak punštok, hnusná jak prdel, tlustá jako kráva zvykla. A to, že se nezmůžu na nic lepšího než je zkorodovanej sameček (kterej se živí tim, že straší malý děti v domě hrůzy) taky není moje vina…..hold na víc nemám…..jediný, co si myslím, že mi jde, tak pořádně srát ostatní!!! V tom jsem myslím fakt hodně dobrá….!!!

    #862191
    p petspi
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    jak tady píše Baruš – bohužel jsou lidé, kteří tady píší a uráží cizím jménem – stalo se to i mě – zatímco jsem ležela v nemocnici, někdo tady za mě napsal příspěvek 🙁 Škoda, že se nedá zjistit, kdo to byl – docela by mě zajímaly jeho důvody*-)
    Velmi mě mrzí poslední průběh diskuzí tady a proto se, stejně jako Baruš a spol, od tohoto webu již distancuji, kdo si se mnou bude chtít pokecat, ví kde mě najde a poradí si, a ostatní si prosím škubněte nohou a běžte s těma vašima urážkama a pomluvama někam!!!!!!
    Mějte se.
    Péťa

    #862192
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    po dlouhatááááánské době jsem chtěla něco napsat, ale poté, co jsem si to tu přečetla mě nějak přešla chuť. No opravdu MAZEC!!!
    Mohu-li se k tomu také vyjádřit tak asi takhle: Baruška, Petspi, Raduzka jsou asi opravdu hoodně vylízaný, protože tohle není normální. Napřed napíšou takový nechutný urážky, potom dělají jako, že oni to nebyly – při tom není tak těžko dohledatelné, že Vaše příspěvky i ty, o kterých tvrdíte, že jste vůbec nepsaly, došly z úplně stejných počítačů, takže tohle opravdu nezkoušejte milé dámy. Vy už asi opravdu nevíte, jak nejlépe ostatním znepříjemnit život, že? Musíte být opravdu hodně zakomplexovaný….
    Docela mě mrzí, že jste docela príma holkám zničily diskuzi….no nic, užijte si to. Jsem ráda, pakliže jste se už doopravdy rozhodly jít prudit jinam.

    #862193
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky všechny co sem nahlížíte.Škoda že se to tady tak ošklivě poslední dobou rozjelo a debatuje se tu o něčem co má s dětičkama tak málo společného.A tak sem písnu něco málo o našem malém alespoň já.Matyášek v sobotu oslavil sedmý měsíc svého života tím že ho konečně uvítali do života i na městském úřadě.Byli tam s náma další dva chlapečci a tři holčičky.Dostali sme chrastítko a velké fotoalbum.Škoda že už nedávají i nějaký ten finanční příspěvek jako kdysi.Jinak se musím pochlubit že se malej od šesti měsíců a jedenácti dnů houpe na kolínkách a staví na chodidla s prdelkou vyšpulenou do komína.Když na něj tak koukám tak bych řekla že brzy začne chodit.Má v nožičkách děsnou sýlu.Máme dva zoubky tak čekám kdy se vyklube další.Zatím s těma co má kouše kdeco a kdekoho.No sranda teď tady rotuje kolem své osy a pokouší se všechno ochutnat.Zatím pa a doufám že se tady přístě setkám s příspěvkem od některé z vás o vašem děťátku.

    #862194
    Anonym
    Host

    Štěpánková, když my jsme právě všechny prima holky i s Volantkou na jiné diskuzi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #862195
    Anonym
    Host

    Baruno, opravdu nechápu, na co si to tady hraješ. Musíš už být asi vážně zoufalá.Ty chudinko!…..a buď naprosto v klidu, s tebou bych v životě do žádné diskuze nešla. Raději už odešli všichni, tak nechápu, co jsi stále nalháváš…..
    Nu nic, jak rychle jsem se objevila, tak rychle odcházím!!!

    #862196
    Anonym
    Host

    Jsem úplně blbá a hrozně zamindrákovaná kravka,která nemůže překousnout,že jste se sešly někde jinde a povídate si dál beze mě….

    #862197
    Anonym
    Host

    No to seš.

    #862198
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Jen bych chtěla napsat člověku, který za mě přidal poslední příspěvek (z 11.1.), že mu ušlo, že já jsem registrovaná, tudíž to „není vůbec“ okatý, když za mne někdo přidá neregistrovaný příspěvěk.. pěknej chudák a ještě k tomu blbej.. 😀
    Šárka je jediný dobrý, co mě tu potkalo, a za to moc děkuji!!!! … tak pukněte závistí všichni, kdo nám naše krásný a opravdový přátelství nepřejete!!! 🙂 Ostatní vyhledávat nepotřebuju… tak se mějte fajn, ať jste, kde jste.. je mi to jedno.. 🙂 přeju vám to… upřímně! Na rozdíl od vás..

    #862199
    s sarkaemail
    Registrovaný uživatel

    Takže milé dámy ….
    též jsem registrovaná a právě jsem přišla na to jak se tu bavíte … jste ubohý všichni !!!! …. psát takové píčoviny – s dovolením za někoho …. Baruško a ty mi dej laskavě pokoj …. a neber si mě do té své huby – své jsem ti řekla a neboj takhle podlá a debilní nejsem abych se za tebe vydávala ! na BW jsem nebyla více jak 9měsíců !!!! to si uvědom !!!! …. nemám si tu s vámi co říci ! proto jsem odešla v dobrém, jen jsem napsala cosi o každé z vás – vyvolených myslím ! takže jestli někoho baví se vydávat za druhé … hurá do toho …tento web je mi ukradený … kdyby nebylo Rybízka a neupozornila mě tu na to co se tu píše – nic nevím …. mějte se dámy … je mi vás upřímně líto!

    #862200
    s sarkaemail
    Registrovaný uživatel

    a napsala jsem to narovinu ! jmenovitě ! … sice jsem své příspěvky psala bez registrace … ale né tyto … proto to teď uvádím na pravou míru …. a dejte mi už pokoj – vy mě neživíte já vás nepotřebuji ….

    #862201
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Téda tady se to ale zvrtlo v něco fakt děsivého:( .Je mi z toho smutno hlavně když si čtu jak ste se tu měli navzájem rády a teď tohle:$ .

    #862202
    o okpalka
    Registrovaný uživatel

    Vyrábím naprosto originální mimi věcičky a deky do kočárků – klidně nakoukněte ,o)

    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45268586&tab=14

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,931. až 3,945. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist