Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858294
    Anonym
    Host

    ahoj tehulky,vsechny zdravim a jsem rada,ze muzeme aspon takhle pokecat.ja totiz bydlim zatim stridave v Italii a v Cechach,ted jsem tady a tak to nemam s kym ani moc probrat.:P dneska jsem tak premyslela,kdy mam letet domu,co nejdriv k doktorovi,znama mi rikala,ze do 3 mesice je to nejrizikovejsi,tak ted nevim.jeste,ze tu mam znamou,je gynekolozka,tak mi v patek udela ultrazvuk,ale rodit planuju zase v Cechach jako prvni.tak to uteklo,ze si pripadam,jako bych byla tehotna poprve:D
    Bibi a Rybizku ja melaPM 22.6.,takze jsem tak postejnu s vama..hihi
    zatim se citim docela v pohode i kdyz mi bylo dvakrat uz spatne,tak jsem poznala,ze to nase snazeni asi vyslo,merila jsem si minuly mesic kazdy den teplotu jak mi poradila kamoska a ono to fakt funguje….tak jsem rada.
    musim jit,kolem 8 chodi prcek spat,takze valim.hezky vecer a zitra papa.:) odkud jste vsechny,jestli to neni tajny??

    #858295
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Bell, není to tajný, Jihomoravský kraj 🙂
    Ani nemluv, taky dneska usínám za pochodu, malá šla spat po deváté, četla jsem jí Krtka a normálně jsem za každou větou zívla 🙂 … tak valím chrupkat. Jinak to je paráda, že máš kamarádku gynekoložku, to bych ji taky asi hned „uhnala“, aby mi udělala UTZ. Já mám sestru doktorku, ale v jiným oboru, pracuje jinde a navíc to taky ještě neví … 🙂
    S tou teplotou mi to radila doktorka, ale to jsem brala jako zálohu, až kdyby to nešlo. Jinak jsem si na netu zada PM a délku cyklu a vyjely mi předpokládané plodné dny a vyšlo to! 😀 Navíc mne v den ovulace dost pobolívalo břicho, tak se mi to jen potvrdilo, že to opravdu přišlo. A nový život je na světě … 🙂 Snad bude vše v pořádku, na kontrolu jdu asi až koncem příštího týdne, bude to osmý týden, myslíš, že už dostanu průkazku? Já už si to ani nepamatuju, když jsem byla naposled, kdy jsem ji dostala …
    Nebojíš se létat, aby se něco mimi nestalo? Říkáte mu nějak? Necháte si říct, co to bude, když už máte chlapečka? Co by sis přála?

    #858296
    Anonym
    Host

    ahojky tehulky,tak copak je novyho?
    Rybi:tak to mate taky dobry,ze vam to tak vyslo.abych pravdu rekla,tak si taky nejak nepamatuji,kdy jsem dostala prukazku,musim si to vsechno zase pripomenout…musim si hlavne zvyknout,ze nemuzu moc s malym tak vyvadet,nosim ho dost na ramenech jako na konickovi:D coz bude muset prestat a delat podobny kravinky jako delame….ale jsem rada,ze to je takhle,uz je proste rozumnejsi,takze by to mohlo byt v pohode.nechtela jsem deti rychle po sobe jako nektery moje kamosky,prvni rok a pul jsem byla uplne vyflusla,s prominutim,ale pak se to zaclo zlepsovat a po tom druhym roce jsem zacla sama citit,ze uz jsem asi zase ready do dalsiho,hlavne jsem si vzdycky prala,aby byly deti tak od sebe 3-4roky,ne vic…coz se snad splni:) s tim letanim nemam na vyber,ale i pri prvnim jsem letela,nedoporucuji to az v poslednim mesici a ja stejne vice casu budu travit v Cechach.ani pri prvnim jsme nevedeli,co to bude a ted to taky nechci vedet…je to takovy hezky prekvapeni az do konce:) 🙂 hlavne to bude zase sranda se jmeny*-) co to bude je mi tak v podstate jedno,ale i kdyz dalsi kluk by mi vubec nevadil,aspon by se nemusel menit satnik…ale to zalezi na prirode,tak se nechame prekvapit.
    zatim koncim holky,jdeme nan plaz,malej si tam pekne vyhraje a ja aspon trochu relaxuji,kdyz usne pod slunecnikem…ozvu se pozdeji.hezky den vsem.zdravim ze Sicilie:)

    #858297
    Anonym
    Host

    AHoji ženy, jak se dneska cítíte?? Dneska jsem začala dávat do kupy fotečky z dovolené z minulého roku…brzo co 😀
    Rybízku víš to jistě že jsi 6tt+6?? ptz já jsem to počítala a pořád mi vychází 5tt+7. Už jsi byla u doktrora? Já přemyšlím, že bych šla v pátek nebo až další týden..
    Jinak Majo gratuluji k svatbě, já se budu vdávat 7.9. 😛 a máme to 2v1 libánky+ svatba 😀 bereme se mimo ČR.
    Bellasimko: Zavidím Ti, že žiješ na Sicilii…maš přítele ( manžela) Itala nebo jsi šla za prací?

    Přeji krásný i když chladný den 🙂

    #858298
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte ženy! 🙂
    Takové oslovení mě připomíná jednu moji kolegyni … 😀

    Bibi, no já nevím, podle toho, jak jsi to napsala, tak počítám že 6tt.+7 dneska a zítra jdu do sedmého týdne. Tak nevím, jestli to počítám dobře. Já si původně myslela, že to tak je jako ukončenej pátek 5tt.+7 dní k tom,takže šestý týden, ale podle toho tvého popisu jsem to začala počítat o týden jinak (víc). No příští týden už se to dozvím od MUDr., ale my jsme stejně, tak bych měla být teda dneska 5tt+7 a zítra už 6tt.+1?? (PM 24.6.) To je jedno, hlavně,aby bylo mimi v pořádku! 🙂
    Bell, tobě moc závidím pláž, ach, jak já bych se tam válela. Pořád to říkám, že jsem se měla narodit níž 🙂 Ani mě by nevadila druhá hočička, byla by výhoda neměnit šatník. A kdyby to byl chlapeček, budu taky moc ráda, hlavně to zdravíčko. Ale já na to hodně myslím už teď, co to bude, natož abych to vydržela do porodu. Necháme si to říct, hned jak to bude vidět. Tak by jsme tady v tom našem spolku mohly pak vzájemě kupovat i prodávat obleční 🙂
    Jinak s tím taháním s tebou souhlasím, taky chci malou nosit co nejmíň,a le někdy je to prostě nevyhnutelný, tak se to aspoň snažím netahat tak břichem. Ale taky ji nosím na koníka, tomu se ale u druhého těhostenství prostě nevyhneš. A jména? To bude u nás kapitola sama o sobě, protože na první jsme vymýšleli dlouho, to byla hrůza!! Manžel má úplně jiný vkus něž já :S
    Co se týká věkového rozdílu, tak jestli bude všechno v pořádku, tak budeme mít rozdíl 2 roky a 9 měsíců. Taky jsem něchtěla moc velký odstup.
    Májo, jak to že nepíšeš? Jdu si zkopírovat adresu a písnu ti mailík 🙂
    Zatím se mějte těhulky a já valím něco dělat 🙂

    #858299
    Anonym
    Host

    ahoj holky,ja teda budu radeji pouzivat tohle osloveni ,nez zeny…to si pripadam skoro jak pred duchodem:D …ale taky nekdo z mych znamych to pouziva.tak jak se citite?ja nemohla v noci vubec spat,ale spis je o asi tim,ze se tesim na zitrek az se vrati manzel a nejak srandovne mu to sdelim<:o) vlaste jsem to zjistila v pondeli a ten tyden mi pripada jako vecnost.
    vubec mi holky nemusite tady nic zavidet,jsou tu veci,ktery mi vyhovuji,ale taky spousta,ktery mi vadi,ale to je asi tak vsude…jsme tady kvuli povolani manzela a tak doufam,ze to neni na porad,ale ta plaz mi v lete vyhovuje.jinak premyslim jestli mam poslat mail mymu gyn. do Cech a objednat se,ale vubec nevim na kdy.kdy vy se chystate na prvni kontrolu?uvidim jestli mi zitra znama udela ultrazvuk a poradim se s ni.
    Bibi,my se brali 6.9..jen o jeden den s vama.a kam razite na svatebku?my uz meli malyho,takze jsme ji meli az ted v cervnu v Las Vegas,ale to diky manzelovi,ze tam byl sluzebne…obcas je ta jeho prace na nic,nebot porad nekde je a moc se nevidime,ale zase to ma obcas svoje vyhody,tak vlastne i tohle tehot.jsme si tak trosku museli naplanovat jinak by se to asi neuskutecnilo…a ja moc dopredu neplanuju a tak jsem rada,ze to vyslo:)
    holky nemate FACEBOOK nebo SKYPE,ze bych si vas pridala a mrkly bysme na fotky,nebo si muzeme vymenit maily.
    copak budete dneska delat?jestli mi to vyjde,tak jeste pozdeji pisnu.preji hezky den a at vam neni moc spatne…mne uz bylo 3x a to u prvniho jsem nevedela,co to je..to bude mazec,jestli po kazdym jidle pujdu ne WC:P

    #858300
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Bell,
    tak koukám, že už si tu píšem jen my dvě :S . Teda ne že bych nebyla ráda, za psaní s tebou, ale mrzí mě, že se nezapojuýjí ostatní!?
    Jinak kliďo piš „ahoj ženy“, mě se to právě líbí 🙂
    Facebook mám, i mail, ale nechci tady nic zveřejňovat, protože to rodina ještě neví, že čekáme mimi a nechci aby to prasklo tímto způsoem, takže pokud chceš, písni mi mail nebo Jméno pod kterým tě najdu na Face a můžem se tam spřátelit. Jen psssst! Musela by jsi mi psát je zporávy, které nikdo jiný krom nás dlou nevidí!!! Chceme to ještě tak měsíc tajit! Ví to jen manžel. Ale ty jsi dobrá, že to od pondělí držíš a neřekneš mu to, to bych asi nevydržela.
    Jinak špatně mi moc není, jsem ráda, ale občas je mi divně, ale to se dá vydržet, při pomyšlení, že mám miminko v břeše 🙂
    Jo jo, cestování tvého manžela má výhody i nevýhody, s tím souhlasím. Taky bych uvítala moře, ale kdyby byl často pryč, bylo by mi smutno. Co chlapeček? Už jsi mu to řekla?

    #858301
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ještě k té kontrole, já budu volat gynekoložce teprve v pondělí, je teď na dovolené :). myslím, že mě objedná koncem příštího týdne, moc se těším!!! 🙂

    #858302
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem se mezi vás konečně dostala:-) Včera jsem téměř celý den prospala a pak jsme zařízovali nějaké věci týkající se svatby. Už se nám to blíží, takže jsem se dnes probudila poněkud nervozní a mam čas se k vám přidat, ale je mi jasný, že pro jistotu spinkáte teď vy:-(

    Zítra je náš den D, takže se sem nedostanu, ale příští týden mi to snad vyjde, minimálně napíšu ve středu až pujdu od lékaře.
    Rybízku, pěkně jsi mě zmátla s tím počítáním, jsem teď z toho celá zmatená. Já si myslím, že jsem 6+5 (poslední ms 20.6.) Ale uvidím co řekne pan doktor.
    A jak se jinak máte?
    Bella: Tu Itálii trošku závídím, poslední dobou tam jezdíme moc rádi. Doufám, že nám to letos ještě na pár dní vyjde na opožděnou svatební cestu. Co se týká toho létání, tak bych se toho nebála. Přijde mi rozumnější letět než se mačkat v autě. A pokud mohou letušky vykonávat své povolání do třetího měsíce, tak bych se vůbec nebála, přeci jen létají asi častěji než my.

    Co se týká toho Facebooku či skypu, mám obojí, ale jako všem ostatním se mi to zde nechce zveřejňovat. Nicméně někde na začátku této diskuze jsem uváděla mojí emailovou adresu, tak klidně písněte a já vám přepošlu kontakty:-) Jen nevím kdy se sem zase dostanu.
    Přeju krásný den.

    #858303
    Anonym
    Host

    Ahoji ženy:D
    jak se dneska máte? U nás je zataženo a každou chvíli příjde deštík. Jinak jsem vypozorovala, že musím jíst co 2 hodiny. Za ty dvě hoďky dostanu ukrutný hlad až se mi dělají mžíky před očima. Takže jsem z toho zaražená trochu protože před těhu jsem jedla třeba tak jak jsem si vzpoměla…jo třeba snídani až za 2 hodiny po vstanutí a teďka vstanu a mířím do ledničky okamžítě…
    Bell: My vyražíme na Mauricius a tam se budem i brát, takže 2v1. 😀 Co se týče FB tak já sem nechci psát své jméno, protože aby se to náhodou někdo ze známých nedozvěděl, tak když tak písni na můj mail a tam si řeknem jména jo. takže Irusza@seznam.cz.
    Rybízku já tež budu volat v ponděli mudr. Doufám, že mě vezme co nejdřív 😀 .
    Majo tak ať se Ti svatba vydaří a přeji hodně štěstí do manželství 🙂
    No nic jdu se podívat do ledničky co bych si dala. 😀
    Mějte krásný den 🙂

    #858304
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte ženy 🙂
    Taky je u nás škaredě, asi jako všude, tak je nálada ospalá ještě více než kdy jindy …
    Májo, přeji hodně štěstí na společné cestě životem, ať vám vyjde zítřejší den i celý život! 🙂
    Psala jsem ti mailík, tak nevím, jestli jsi četla… To máš jedno s tím počítáním, hlavně ať je všechno v pořádku! 🙂
    Bibi, to věřím, že je častěji hlad, idkyž u mne to zrovna moc neplatí, asi je to jak kdy. I tobě přeji do společného života jan samé štěstí! Určo se potom budu těšit na Facebooku na fotečky. To musí být exotická svatba takhle daleko. A jedete sami nebo i rodina?
    Jdu mrknout na Face, tak se zkusím podívat, jestli bych vás tam našla … ale pssst,ani muk o těhu!!! Pěkný den maminy 🙂

    #858305
    Anonym
    Host

    Ahoj holky! Po krátké odmlce se ozývám. Tento týden jsem měla nevolnosti +o( ale ještě jsem nezvracela, no ale nebyly ranní ale naopak večerní. Taky jsem byla pár dní moc unavená, takže ráno do práce, z práce do postele a zase nanovo. Včera už mi bylo lépe, 🙂 říkám si nevolnosti, že by byly pryč? A ejhle dnes po obědě zase špatně. Jsem opět zesláblá. 🙁 Krásné je chování manžela, jak mě začíná hlídat, abych si odpočinula, to nedělej, neměla bys. Je to pěkné a to mi vykládal, že má strach, že nebude umět dítě mít rád a umět mluvit o miminku, už teď ho má rád a dokonce mi před spaním dal pusu na pupík 🙂 Moc krásný pocit.
    No a taky už jsem přestala špinit, už týden <:o) Tak snad je vše v pořádku.
    Už aby bylo 19.srpna už se moc těším až uvidím miminko na obrazovce a konečně budu přesně vědět v kolikátém jsem týdnu.
    Pěkný zbytek dne a pohlaďte bříška

    #858306
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Veri,
    tak to mi povídej … do teď nic a před chvílí mi bylo zle, hrůza! Najedla jsem se a je mi dobře! 🙂
    TAk si hlídej papů, já jsem jedla v půl paté a v sedm mi bylo špatně z hladu!? Nechápu! Ale četla jsem, že holky to tak taky maj…
    Copak? Trápilo tě špinění? 🙁 Tak snad bude vše brzy o.k. Teď to musím zaklepat, že dobrý, ale v prvním těhot. jsem špinila jeden den, někdy v osmém týdnu a pěkně mě to vylekalo, ale nakonec dobbý! 🙂 A neměla jsi se ukázat u dr. dříve?
    Takové pochybnosti mají někdy i maminky samotné. Asi to chce čas, aby tomu přítel vůbec uvěřil, že bude octem. Já se budu ke gynekoložce objednávat v pondělí, tak jsem zvědavá, kdy si mne na kontrolu zavolá 🙂
    Zdravím tebe i pupíka 🙂 , díky za pohlazení našeho 🙂 Necháš si říct, co to bude?

    #858307
    Anonym
    Host

    ahoj ve spolek,tak jsme usnuli,takze mam konecne cas trosku pro sebe:) my jsme cast dne stravili opet na plazi,je tady porad slunecno,prsi tady snad jen pres zimu.nic novyho u me zatim neni,zitra to konecne oznamim manzelovi,tak uz o tom budu aspon moci s nekym mluvit,krome vas tady:)
    bibi:tak to budete mit krasnou romantickou svatbicku…moji znami byli loni na Antique v Karibiku a uz cekaji druhy mimco.jenom oni dva a pak to oslavili jeste doma s rodinou.at se vam to vydari a uzijte si to jak jen muzete:D docela jsi me pobavila,jak vymetas lednicku..hihi…ja z ceho mam jediny obavy,aby ze me nebyla zase takova velryba jako pri prvnim teh.,ale nic horsiho nemuze byt nez pribrat pres 35kg…jj,nedelam si legraci….a to jsem se neprejidala a ani jsem nemela zadny zvlastni chute…uvidime jak dopadnu ted.ale co,zase se pak dam do kupy …hihi.tady je kdyztak muj email,tak kdo chcete tak pisnete a muzeme se sejit i na skype nebo FB…:scorpio241073@yahoo.com.
    od zitrka tu asi moc nebudu,budeme u tchyne a internet je takovej slow,ale urcite na nej mrknu a dam o sobe vedet.zatim se mejte vsechny moc hezky,papejte,ale s mirou….ja se snad vyhnu sladkymu ulne,i kdyz zmrzliny tady muzu ve velkym.
    jo Maji,preji krasny den D,ja myslela,ze se berete 7.zari a uz ted v srpnu,je to tak?nebo jsem si to blbe precetla.hodne stesti a at se mamte prad moc a moc radi:)
    dneska jsem zatim ani moc nejedla,tak to jdu tedka dohnat.hezky vecer vsem a brzy papa

    #858308
    Anonym
    Host

    Ahoj rybizku, ze začátku jsem špinila, ovšem všichni říkaj, že je to normální. U doktorky jsem byla už jednou, aby mi těhotenství potvrdila (29.6.), udělala mi běžnou prohlídku, při které tedy na obrazovce miminko viděla. Podle MS bych teď měla být už 10. týden, ovšem podle ultrazvuku jsem o dva týdny pozadu tedy asi 8. týden, což podle mých výpočtů a těhotenských testů sedí.
    Na špinění nic neříkala, je to normální a hodně se špiní po sexu. Když se nekrvácí je to stále dobré. Jak jsem psala už mě špinění přestalo, což jsem moc ráda.
    No a doktorka si mě objednala na poradnu až po dovolené, tak asi proto až tak dýl. Na nástěnce, ale stejně měla první poradnu od 8-12. týdne, a v době kdy tam k ní půjdu tak bych asi měla být v 10. takže snad v čas.
    A jestli si to nechám říct? Myslím, že ano, jsem od přírody hrozně zvědavá, ale ostatním bych to chtěla tajit do konce, snad to vydržím, to nikomu neříct.
    Přeji všem pěkný víkend, snad nezmrznem 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist