Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858699
    Anonym
    Host

    Maja – neschopenku by ti měli vystavit na gynekologii.
    Ahoj Hančo, to byl krásný pocit, když jsem objevila dvě čárky. 🙂 Neboj se, teď jsem se už trochu hodila do klidu, ale ještě před týdnem a něco jsem byla pořád strašně nervózní a měla jsem strach co a jak. Teď tak nějak samo ustoupilo a hned mám lepší pocit.
    Veru1 – tak potom popíšeš. 🙂 Já jdu 7:50. Mají to takový jakýsi divný. 🙂 Byla jsem tam na UTZ 30.8. a to bylo rychle. To NT možná bude trvat dýl.

    #858700
    Anonym
    Host

    Hani, gratuluju a vítám tě 🙂

    #858701
    Anonym
    Host

    Holky, já jdu taky na tu Veveří :-))) Takže myslíte, že až v tom 13.týdnu /tzn. 12+ 1-6/? Mě dr. říkala mezi 11. a 13. týdnem, tak je to asi akorát.. mě ten 12.týden vychází od 30.9. do 6.10… takže se už můžu objednat? Není brzo?

    #858702
    Anonym
    Host

    ahojte,

    taky vítám novou nastávající maminku.

    Já taky uvažuju o nemocenské ještě před mateřskou. Že bych šla tak v prosinci. V práci jsem na takovém stresovém místě, pořád něco řeším se zákazníkama a rozčiluju se. Ještě mě do toho štvou šéfy… a taky musím dojíždět vlakem, což mě už teď vysiluje. Všechno tam smrdí….+o(

    Ale zase si říkám, že pak zbytečně příjdu o penízky na mateřské. Ale zase na druhou stranu, radši budu s mimískem v klídečku doma a užiju si Vánoce. Při práci ještě studuju vysokou, takže až začně zkouškové, budu toho mít plné zuby….

    hezké odpoledne a posílám pozdrav všem mimískům:)

    #858703
    Anonym
    Host

    Andy,
    já jsem na tom fakt úplně stejně. taky jdu na NT v tom týdnu jak ty a zítra bych se chtěla už objednat. Myslím, že to není ještě brzo.

    #858704
    Anonym
    Host

    Andy, objednej se. Já byla objednaná asi měsíc dopředu a stejně jsem to nakonec zrušila, ale když jsem se objednávala, neříkali nic.

    Anda: Já se právě dnes tak rozčílila, až mi z toho bylo špatně. Nejhorší je, že se budu v práci rozčilovat asi pořád kvůli stejným záležitostem a za to mi to dojíždění 150 km asi ani nestojí. Co se týká mateřské, tak její výše by se měla počítat ze mzdy bez nemocenské, takže by to nemělo ovlivnit výši mateřské. O peníze přijdeme jen na nemocenské:-(

    #858705
    Anonym
    Host

    Holky já když jsem šla na nemocenskou při prvním těhu,tak jsem měla víc peněz než když jsem chodila do práce 🙂 tak netuším jak to počítaj.
    Lepší než se nervovat,je zůstat doma hezky v klidu,neděláme to pro sebe,ale pro miminko 🙂

    #858706
    Anonym
    Host

    Majo, tak to dojíždíš fakt hodně. To ti nezávidím. Já naštěstí jenom 30 ks a už to mi bohatě stačí.

    No uvidím, jak se budu cítit. Každopádně už teď mě to tu štve:-)

    #858707
    Anonym
    Host

    Hani, ono to i hodně záleží na příjmu. Ale já se o tom právě nedávno bavila s kamarádkou, která byla na nemocenské asi 5 měsíců a na mateřskou to vliv nemělo. Doufám, že ta neschopenka snad nebude potřeba, doma bych to asi nevydržela:-(

    #858708
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    A jak je to s kontrolami na nemocenské? Někde jsem slyšela, že prý k těhotnám nechodí, ale neví jestli to zas nebyl jen nějaký šum. Taky mě to napadlo, sice až tak od ledna. Ale nedovedu si představit, že bych měla sedět celý den doma, to bych se asi zbláznila

    #858709
    Anonym
    Host

    Andy,

    s tím studiem tě obdivuju. Já měla při VŠ poloviční úvazek a nedovedu si představit, že bych ji dodělávala se svištěm. To bych ihned přišla o motivaci a tak na dva roky bych studium přerušovala. Jsi dobrá, že se s tím popereš!

    #858710
    Anonym
    Host

    Holky, já když jsem čekala malýho (dneska má už 8 roků), tak jsem dělala vejšku a musím říct, že kdybych tu školu neměla, tak bych se asi unudila.. Bylo to super, být aspoň trošku mezi lidma a ne pořád doma s mimčem. Ale na svou obranu musím říct, že moje dítě bylo mimořádně spavý a hodný :-))) takže taky proto to šlo. Dneska po osmi letech si to už nedovedu představit, že bych ještě studovala, už mi dělá problém chodit i do práce, nejraději bych sebou plácla doma.. Jenže penízky jsou potřeba a já je mám moc pěkný , i ostatní hmotné vymoženosti, kterých se budu muset zříci, ale za to mimčo to opravdu stojí ! 🙂
    Anďo, na NT se objednám co nejdřív 🙂 Holky díky!

    #858711
    Anonym
    Host

    Andy a Anďo,klidně se objednejte-oni vás stejně neobjednají dříve než po tom 12.týdnu (někdo to tady už psal),tak je jedno kdy se objednáte,ale čím dříve,tím lépe :o))

    #858712
    Anonym
    Host

    Veverik ted už nemusíš sedět celej den doma až do mateřské.:D Třeba moje dr.píše vycházky od 8h. od rána do 8h.do večera,když jsi teda těhu:) Tak to už píše asi každý dr. Před třema rokama jsem měla vycházky jen odpoledne,ale musím se přiznat že jsem to nedodržovala:P

    #858713
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy, to je příspěvků! 🙂
    Dneska se hlásím pozdě. Od rána je mi +o( a navíc mě začalo škrábat v krku, chytla jsem to asi od malé :S Ta šla spoinkat po obědě a ještě pořád spí :O Nechápu, že nemám z těch vitamínů a kvanta ovoce a zeleniny natolik posílenou imunitu a přece jsem asi něco chytla, teplotu teda nemám, doufám, že ten krk brzy přejde!!
    Luci a Baru, díky za odkazy, pak mrknu …
    Vítám novou Hanku 🙂 , jak milé, když spatříš dvě čárečky že? A na kdy ti vychází termín?
    Andy, asi už budu psát „s křážkem po funuse“ ale … NT vyšetření (krev i UTZ) dělají zarás. Já jdu k Vlašínovi, prý borec, snad nejlepší v oboru v ČR, trdí kolegyně. Jdu příští středu na 8:00, to budu 12+6. Jsi na FB? Mě najdeš jako iveta.kk@centrum.cz (i pro ostatní 🙂 )
    Veru, pohlaví by již mělo být vidět. Kolegyni to právě Vlašín řekl na NT. A fotka se dostane gratis.:)
    Májo, neschopenku vystavuje gynekolog. Když už ale teď víš, že se doma zblázníš, tak to zvaž. Já vím, stres v práci taky není nic moc :S . Tak se dobře rozhodni. 🙂
    Tak se zatím mějte … malá „Růženka“ se konečně vzbudila 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist