Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858744
    Anonym
    Host

    Ahojte holky,

    gratuluji moc ke svatbám!:D Já už ji mám 3 roky za sebou a byl to super mejdan:) Tak bych se znovu vdávala. 😀 A neutíkejte nám holky do března!

    Baruska: jsem teď v 9 + 3 a ty Baruško, možná jsi to už uváděla, budu muset se u vás vrátit na začátek diskuze. A mám stejné pocity jako ty. Ty prsa jsou hrozné, už je mažu proti striím- ono to trochu chladí.
    Veverik: tak držím palce, kamarádka, která má svatební salon mi říkala, že zažila svatbu zorganizovanou a uskutečnenou za jeden den. Tak s měsícem jste na tom v pohodě. Hlavně žádné stresy a budu na vás myslet.
    A tu vařící vodu mám taky ráda, ale ještě chvilku vydržím.:)

    Tak se mějte pěkně a dobrou noc.

    #858745
    Anonym
    Host

    Ahojte holky,

    gratuluji moc ke svatbám!:D Já už ji mám 3 roky za sebou a byl to super mejdan:) Tak bych se znovu vdávala. 😀 A neutíkejte nám holky do března!

    Baruska: jsem teď v 9 + 3 a ty Baruško, možná jsi to už uváděla, budu muset se u vás vrátit na začátek diskuze. A mám stejné pocity jako ty. Ty prsa jsou hrozné, už je mažu proti striím- ono to trochu chladí.
    Veverik: tak držím palce, kamarádka, která má svatební salon mi říkala, že zažila svatbu zorganizovanou a uskutečnenou za jeden den. Tak s měsícem jste na tom v pohodě. Hlavně žádné stresy a budu na vás myslet.
    A tu vařící vodu mám taky ráda, ale ještě chvilku vydržím.:)

    Tak se mějte pěkně a dobrou noc.

    #858746
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Holky moc děkuji. Možná to nakonec dopadne uplně jinak, když už jsem včera obvolala matriku a zámek, všechno zarezervovala. Tak mi zavolal přítel, že měl bouračku, sice podepsal revers a je doma, ale marodit bude pěknou chvíli 🙁 . Takže jen abych zase všechno nerušila:'( Zdá se mi, že se nějak začíná všechno sypat. Doufám, že blížící se kontrola, dopadne dobře.

    rybízku: na zrušení a oddálení svatby o rok jsme se dohodli hlavně z finančích důvodů

    #858747
    Anonym
    Host

    Veveriku: budu držet pěstičky, aby vše dopadlo OK, přítel se ti brzičko uzdravil, ty i mimi jste zůstali oba hlavně v pohodě a i ta svatba nakonec dopadla na výbornou 😀

    #858748
    Anonym
    Host

    Veveriku, nemáš to jednoduchý, ale snad všechno dobře dopadne. Hlavně ať se z toho přítel brzo dostane a to ostatní přece není tak důležité……Kdybys náhodou propadala splínu, že se ti nedaří zorganizovat úplně nej svatbu, tak si říkej, že stejně se nezavděčíš všem a kdyby náhodou tam bylo víc věcí mimo plán, tak je dobrý si vzpomenout na jeden dílu Sexu ve městě, kde říkali, že čím horší svatba, tím lepší manželství. Budu držet pěsti!

    #858749
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Veveriku:všechno dobře dopadne,hlavní je nepropadat depresím a splínům 🙂

    Koukám,že tady asi budu jediná svobodná mamina 🙂 Moje máma sice začala trochu tlačit,abychom se vzali a mimi přišlo do úplné rodiny,ale ani přítel ani já v tom nevidíme nutnost.Znám spoustu fungujících „rodin“ bez svatby.Navíc na svatbu nemáme penízky a v podstatě jsme se dohodli,že pokud se vezmeme,tak jen sami dva se svědky a ostatním to řekneme až po.

    Mám radost,jak se tady hezky rozvíví diskuze a možná by nebylo od věci vytvořit nějakou tabulku s tím,kdo je ve kterém týdnu,protože už mám zmatek.

    Rybízku,pěkně si mě zmátla s tím 12+6..jsem se úplně lekla,protože vím,že jsem od tebe cca o týden,tak jsem se lekla,že jsem byla týden mimo 😀

    #858750
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    holky moc Vám děkuji, trošku jste mi zvedly náladu. A možná nakonec nic rušit nebudu, jen bude přítel na fotkách s límcem 🙂

    verunko ja jsem si taky myslela, že budu svobodná matka, už jsem si na tu myšlenku celkem i zvykla 🙂 My právě budeme mít malinkou svatbu max. o 10 lidech. Nedovedu si představit, že bych tam neměla rodiče, ale zase na to abychom pozvali všechny koho bychom chtěli nemáme finance

    #858751
    Anonym
    Host

    Verunko, já bych řekla, že se lidé mají brát z lásky a ne z povinnosti. Ale já jsem v těhlech věcech idealista…….provdat nebo oženit se dokáže každý, ale udržet to manželství už ne. Já jsem vdaná chviličku, ale zatím jsem si nevšimla žádného rozdílu a kdybychom neměli zorganizovanou svatbu než jsem otěhotněla, tak se asi teď ani nevdávám.

    Rybízku, taky jsi mě docela zmátla s tím týdnem, už jsem se lekla, že si to zase špatně počítám.

    Odpověděl někdo na to, kdy je konec toho prvního trimestru? Já nevím jestli 12+6 nebo 13+6, každopádně bych nerada prošvihla příležitost k oslavě:-))))))

    A ještě jsem se chtěla zeptat…někde jsem četla, že ve dnech kdy by se za netěhotnýho stavu dostavila MS se nemá sportovat? Nevíte jestli je to pověra nebo jestli to platí jen pro první trimestr nebo po celou dobu těhotenství?

    #858752
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    majo ja myslím, že konec I trimestru je 12+6. Protože to už vlastně jedeš 13 týden a ten už je druhý trimestr.

    #858753
    Anonym
    Host

    Veveriku, díky moc. Já právě někde četla, že druhý trimestr snad začíná 14.týdnem. Ono je to asi jedno.

    #858754
    Anonym
    Host

    Dobrý den, holky,
    Majo, tak to máš za sebou, to je super a když nevolali, tak je vše v pořádku. To jsem právě někde četla, že když se neozvou, když je vše OK. Jen tak dál. 🙂
    Andy – možná už padesátá odpověď. Na to NT Tě musí objednat podle týdne, takže to místo pro tebe musí najít. A záleží na tom, ke komu jdeš. Už jsem zde psala, že doktor Vlašín chce dělat NT a odběr krve po ukončeném 12. týdnu.
    Rybízek – já bych spíš chodila na nějaký cvičení než plavání. Plavat můžu jen tak. Po něčem se ještě mrknu. Jo a první trimestr by měl končit 13. týdnem.
    Moni – tt neřeš. 🙂 Nikdo si to tady nepamatujeme, tak se pořád ptáme. Byla by dobrá nějaká tabulka, ale jak to udělat? 🙂
    Veverik – co má manžel za úraz? Snad bude v pořádku. 🙁
    Veru1 – jéje, určitě nejsi sama svobodná matka. 🙂 Já jsem svobodná matka už 13 let a nyní v tom budu pokračovat. 🙂

    #858755
    Anonym
    Host

    Baruško, zatím mám za sebou ten NT screening a byla jsem teprve minulý pátek. Když jsem se ptala sestřičky, kdy budou výsledky, tak sama nevěděla, ale že zavolají kdyby byly špatné. Takže jsem se rozhodla, že ještě do pondělí budu trošku nervózní a pak to už hodím za hlavu. Ale zase si říkám, když ta hodnota NT je 1,45, tak to už je samo o sobě dobré, tak proč by mělo být něco špatného v krvi. Já bych asi tabulku nedělala. Musely bychom ji pořád aktualizovat a ztrácel by se nám v tom text…..stejně každá píšeme jak jsme dopadly na kontrolách a jak je mimčo velké podle ultrazvuku. Jinak plavání mě taky nebaví, tak proto se pustím do toho aquaerobiku, dnes jdu poprvé, tak jsem na to zvědavá.

    #858756
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    majo: mě to říkala dr.při kontrole. jestli si to dobře vybavuju tak říkala 12,24,36, co ty zbývající týdny to nevim:P
    baruska: má otřes mozku, něco s krčníma obratlema, naražený žebra od pásu a popálený prst od airbagu. Největší paradox je, že vlastně ani nebyl účastník nehody, stál na přechodu a pouštěl chodce.

    #858757
    Anonym
    Host

    Veveriku, tak přítel je opravdu chudák…..jak se to říká? Za dobrotu na žebrotu? Ale snad to dopadne dobře.

    #858758
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Jsem tu s info z NT screeningu – byla to fuška, abych to tam skoro 2,5hod vydržela (první byl ten genetický pohovor, pak jsme asi 1,5hod čekali ještě na UTZ – šíjové projasnění a měření nosní kůstky). Výsledek – screening negativní, CRL: 55mm (tak vychází že jsem 12+1tt), NT: 1,20mm
    Krev mi odebírali až úplně před odchodem a na výsl. si mám zavolat v úterý.
    Pojedu tam nakonec i na Triple test v 16.týdnu, na UTZ ve 20.týdnu – to se bude dělat hodně podrobný včetně ECHA. Doporučila to tak ta genetička, ten doktor gynekolog co byl u UTZ se trochu rozčiloval, že když už dcerce genetické testy udělali, tak že nám nic jiného nabídnout nemůžou. Byl docela nepříjemný. Je to všechno jeden velký byznys jsme se shodli s manželem.
    Ale nám to díky doporučení mého gynekologa vše zaplatí pojišťovna. Platili jsme jen popl. 2*30Kč a 60Kč za zaslání fotečky e-mailem.
    Mimísek se hodně mrskal, pořád dával ručičku nad hlavičku, jako když se potřebuje poškrábat:D .
    Srdíčko pěkně ťukalo. Tak mi spadl kámen ze srdce.
    A teď se jdu kurýrovat, rozbolela mě hlava, kašel se mi nějak dost pohoršil, tak jdu čajíčkovat.
    Holky mějte se a ať jste hlavně zdravé a v pohodě, to pak budou i vaše miminka!
    Až mi bude líp, budu reagovat i na vaše bohaté příspěvky!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist