Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858309
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhulky 🙂
    Veri, jsem moc ráda, že jsi o.k.! Doktorka tě určo objednává, tak jak má. Ví co dělá. Tak asi máš delší cyklus než 28 dní a ovulaci jsi měla tím pádem později. Já to tak měla při prvním těhu, byla jsem jakoby o týden pozadu, páč jsem měla cyklus 5 a ne 4 týdny. Neboj, určo bude všechno v pořádku. To je počasí co? Děs běs!! Hledala jsem tě na FB,ale marně 🙁 Vložila jsem tam tu mailovku, co jsi psala v předchozích komentářích a nenašlo mi to nic.
    Bell, to není snad ani možný, že jsi tolik přibrala. Já přibrala 17 kilo při prvním těhu. Že maminky naberou třebas 25 kg, to už jsem slyšela mockrát, ale 35kg, to je rekord! Jak vás mohly nožičky unést…?:)
    A jste dneska uanvené a při chuti??
    Já jsem úplně v poho s obojím 🙂
    Vstávala jsem v šest, na sedmou chodím na brigádu, ale jednom na dvě hodiny. Pak jsem nachystala všem snídani, dala si kafčo a šla vařit oběd a pak jsem dělala velký uklid, který jsem minulý týden hodně ošidila, protože jsem byla hodně unavená. A při té příležitosti jsem trošku přestěhovala malé pokojík. Ale nic těžkýho, šoupla jsem jen hrací koberec s hračkami a stoleček s židlí a má to tam zase trochu jinak. Já mám ráda změnu 🙂 Nic nevážilo víc než malá a tu musím nosit ať chci nebo ne. Takže dnes docela prodkutivní den! Ani nevím, že jsem těhotná, jen se mi ráno udělalo třošku špatně na té brigádě, ale nezvracela jsem a za pět minut to bylo dobrý. Někdo se mě ptal, teď si vzpomínám, jestli jsme s malou doma, jo jsem. MD mám do tří let, takže ještě 10 měsíců a to už bude druhé miminko, když bude vše v pořádku 🙂 .
    Tak zatím pa, ženy, mějte se se svými pupíky krásně 🙂 a pište, pište, jak se máte a jak vám je, těším se … 🙂

    #858310
    Anonym
    Host

    Ahojky milé těhulky 😀
    tak dopoledne u nás lilo, ale o pobědě se tu krásně vyjasnilo.
    Rybízku já jen koukám, kde bereš tolik energie?? Já jsem dnes jen trošku pouklízela, uvařila oběd, napekla mufinky a pak jsem padla jak po šichtě v dole 😛 . Teďka sedím na gauči nohy na stole a relaxuju 😀
    Bell tak to je masakr…tolik přibrat :O a kolik si měla jak si přišla z porodnice? Já sice cpu, ale vesměs ovoce a zeleninu. Takže žádné čokoladky atd.. Tak snad bych neměla nějak přibrat. Hlavně nesmím přibrat minimalně měsíc, abych se vešla do šatů 😀 to by bylo kdybych je nezapla :S …

    Tak se zatím mějte, musím probudit přítele, chrápe už od 3 ( asi na něj přešla moje únava 😀 )
    davejte na sebe pozor….:D

    #858311
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Bell, našla jsem tě na FAcebooku 😀
    Jen jazyk za zuby, piš jen zprávy, které vidíme jen my dvě, nikdo TO ještě neví!! Díky.

    #858312
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Bibi, taky jsi toho zmákla dost! 🙂
    Ty dny jsou jak který … 🙂 Někdy sílu máš, někdy neudělám nic! Jsem ráda, že se postarám o malou a psa 🙂
    Mě honí teda mlsná i na sladký, ale vede kyselý 🙂

    #858313
    Anonym
    Host

    Rybízku já mám poslední dobrou chuť na zelí ( kyselé)…takže mi přítel slíbíl, že zítra uděla vepřo, knedlo, zelo…sice to vepřo by být nemuselo, ale to zelíčko to se moc těším. Jinak rybízku napiš mi maila na Irusza@seznam.cz a já ti napíšu jméno na ten FB jo. 🙂

    #858314
    v Volantka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda těhulky:) .Tak se také hlásím. Termín porodu mi tady kalkulačka vypočítala 10.4:D , poslední MS jsem měla 30.6. Na gynekologii jsem už obědnaná, jdu tam 18.8 poprvé, tak jsem zvědavá, snad bude vše o.k:) . My jsme se snažilkovali 3 měsíce. Už se nemůžu dočkat až malé poprvé uvidím:^) . Jinak mám obšas ráno pocity na zvracení, ale zatím nezvracím:) . Nejhorší pro mě je přeplněný supermarket, motá se mi hlava a začne mi být na zvracení tak vždy utíkám co nejrychleji pryč. Jo a z chutí, nikdy jsem nejedla rajčata, nesnášela jsem je a teď miluju rajčatový salát můžu ho k obědu, večeři,prostě pořád:D .

    #858315
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,tak už se k vám také připojuji.:) už minulý týden mi vyšel pozitivní test a dnes po týdenní dovolené mi to nedalo a zkusila jsem ještě jeden a vyšel opět pozitivní 😀 Poslední MS jsem měla 5.7. a podle kalkulačky co tu je mi vychází termín na 11.4. 2011. Jinak mi je fain,i když občas mi je trochu divně,ale nic hroznýho,jen mám poslední dobou hrozně citlivá prsa. Tak už mi nezbývá než se objednat na gyndu a doufat že bude vše ok a že se po roce a půl splní sen.

    #858316
    Anonym
    Host

    ahoj tehulky a vitam tady i nove dve,
    pisu jen tak narychlo,internet je tady ponekud pomalej,tak nez se mi vsechno ukaze je vecnost:)
    rybi,uz jsem si te pridala na FB,neboj ja taky nechci ,aby to vsichni hned vedeli,takze si budem psat jen zpravy nebo muzem „pocetovat“,kdyz se tam zrovna sejdeme.bibi,pisnu ti na mail a spojime se taky.
    no jinak ja nevim proc jsem tak pribrala,doufam,ze jsem nikoho nevidesila,doufam,ze ted to bude treba jiny.jo a kdyz jsem prisla z porodnice,tak jsem mela jen o 5kg mozna min…tak jsem nechapala,kde to vsichni tam nechavaji…..proste jsem to neresila,a za par mesicu,jak to prislo tak to zase odeslo….naucila jsem se pekne pravidelne jist a teda opravdu zadny sladky az zase po case:P
    jo jinak jsem to uz sdelila manzelovi,tak se z toho malem rozbrecel…no chlapi jsou slabosi,to vsechny vime….ted uz se mu v hlave hodi myslenky,co to bude apod…..tak se tomu jen smeju.
    jinak se citim taky docela unavene,mozna to je z tech veder tady a dneska rano mi bylo tak nejak blbe a to mi bylo ze zacatku i pri prvnim a mela jsem pocit hladu.
    preji vsem hezky zbytek tydne a hodne sil do toho novyho.napiste jak jste pochodily u doktora jestli uz jdete na prohlidku,ja porad resim,kdy mam jet domu.musim se uz,co nejdriv objednat.to je asi osud,vzdycky otehotnim mimo CR a pak to musim resit na dalku…to jsem cela ja:)
    tak papa a tesim se na dalsi zpravicky

    #858317
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, můžu se přidat? čekám první miminko, na UTZ byl v týdnu vidět zatím jen vaček, v úterý jdu na další UTZ tak snad tam již něco bude, jsem zvědavá a napjatá… Jinka termín mi vychází dle tabulek někdy na konec března někdy na apríla…

    #858318
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhulky,
    všechny moc zdravím, jak nové, tak „staré“
    Memo, taky mám někde termín 31.3. někde 1.4. 🙂
    Jinak holky, s tím „špatně“ to máme asi všechny stejně 🙁 Teda není to na zvracení, ale dost blbě mi někdy je! Např. dneska asi nejvíc. Ráno jsem nedosnídala a oběd jsem si naložila minimální a taky nedojedla :S . Někdy mám na něco strašnou chuť a než si to nachystám, tak už nemám nebo chuť ztratím běhěm jídla. No jo no, jiný stav, tak asi proto se tomu tak říká …
    Bell, už jsem koukala na fotky, máš rkásnýho chlapečka 🙂 , jen nevím, která jsi ty, hnědé vlasy nakrátko?
    Zítra volám k MUDr., tak se potom hned ozvu, na kdy se chystám na gynekologii. 🙂
    Jak jste prožily dnešní den?

    #858319
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky,tak jsem dnes volala na gyndu a jsem objednaná už na páteční dopoledne 🙂 Takže snad to dopadne dobře 🙂 Přeji krásný den 🙂

    #858320
    Anonym
    Host

    ahoj vespolek,tak tu mame zase novy tyden,jakpak se citite?
    ja jsem dneska zatim v pohode,ted jsem si dala snidani,to jsem se naucila poradne az po porodu,do ty dobu jsem se jen tak odbyvala,ale jelikoz jsem kojila,tak jsem musela pravidelne jist…no a je mi teda lip.vcera jsme si dali s manzelem maly aperitivo,to maji tady ve zvyku a pekne mi to nahnulo zaludkem a slo vsechno ven….takze uz nemam na nic takovyho ani pomysleni:(
    rybi,jj…to jsem ja.ja si prohlidnu tvoje fotky az pristi tyden,tady je to moc pomaly.malej je spravnej,ale obcas se umi taky pekne ukazat….jsem sama zvedava jak to zvladnu se dvema:)
    jak to tak tady sleduji,tak mame vsichni terminy skoro uplne stejne,urcite se narodi nektery deticky ve stejny den,pak budeme slavit spolecne:)
    preji vsem hezky tyden,at se citite ,co nejlip a neni vam moc spatne,ale to uz k tomu obdobi asi patri.jdu se objednat k doktorovi 🙂
    zatim papa a zitra se zase ovu

    #858321
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčata, 😛
    vítám nové těhulky a přeji klidné těhulkování 🙂
    Táák dneska jsem volala doktorce a veme mě hned zítra. Tak jsem z toho trošku nervozní. To by mělo být už něco vidět že? Myslíte, že tam bude srdíčko už?? Podle mých výpočtů bych měla být 6tt+6 🙂 . Jinak dneska je nějaký divný den. Ráno nám nešla elektřina, když zapli elektřínu tak nešel net a když už jde net tak nejde voda 🙁 takže nemůžu ani vařit, tak budu muset někam jít na oběd jinač se 100% +o( ¨… musím jíst pravidelně. Tak se mějte moc krásně a pište jak se máte 😀

    #858322
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    bibi srdíčko už by mělo být vidět, pokud jsi v tom 6 týdnu, Na netu píštou že viditelná akce by měla být už od 5 týdne.
    Jinak já se cítím celkem dobře, i když mám stále hlad, to je hrůza a hlavně na sladký, kyselý mě neláká a to jsem vždy ráda jídala zavařený okurky, no počkám si až na ně dostanu zase chuť.
    Pohlďte bříška a mějte krásný den

    #858323
    Anonym
    Host

    Já jdu zítra taky na kontrolu, minulý týden se něco nezdálo a snad už tam bude plůdek…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist