Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858863
    Anonym
    Host

    Haňulko, tak jsem Tě na FCB našla taky. Zítra mrknu na fotečky, jestli tam máš taky nějaké ty své mazlíčky – když jich je u vás doma tolik. Docela závidím, ale nevím, zda bych to zvládla chovat.
    A měla jsi hezký sen, já zatím o porodu co jsem těhotná sen neměla. Jen z prohlídky z UTZ a to říkal Dr. miminku v bříšku „panáčku“.

    No a k našim vybraným jménům, dnes jsme měli první vážnější debatu. Dopadla takto: pro holčičku jsme se zatím, domluvili na Klárce a u kluka je více tipů: Matouš, Šimon a ještě pár ale toto jsou favorité:) . Danče se asi víc líbí Šimon – ale zase s naším příjmením, no ale aspoň že se to trochu hnulo. A jinak kamarádka mě tipuje na kluka, manžel s dcerkou taky říkají, že to bude kluk tak já nevím…ale určo se nezeptám doktora. Chci být překvapená, na tom se dosud nic nezměnilo.

    POzdravujte mimísky v bříškách a mějte se!

    #858864
    Anonym
    Host

    Holky,
    je tu toho moooc. 🙂 Jsem jsem zběžně přelítla. Petspi, všechno bude dobrý, neboj. Jinak gratuluju k novým kočárkům, OK prohlídkám, OK screeningům a vůbec ke všemu.
    Kdo je tady teda ještě na FB? Cuca a Veru1?

    #858865
    Anonym
    Host

    Já jsem na fcb podle emailu: veronika_dankova@post.cz 🙂

    #858866
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Haňulko: Tak jsem Ti poslala žádost, ale nenapsala, že jsem z babywebu 😛 muj email je c.nika@seznam.cz.

    My už jsme taky přemýšleli o jménech. Kluk nejspíš bude Matyáš. A holčička Sofie nebo Vanessa. Ale počítám s tím, že do porodu se to ještě několikrát změní 🙂 Mě by se líbila i Maruška, ale o tom tatínek nechce ani slyšet:P

    Jediný v čem máme jasno je kočárek. Vítězem je ABC design Cobra. Byli jsme se na něj podívat v obchodě a myslím, že funkcema je bezkonkurenční a cenou taky 😀

    #858867
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak jsem si dočetla všechny příspěvky …
    Včera už jsem nestíhala sem za váma zaskočit. Holky, koho ještě na FB nemám, tak mě najdete jako iveta.kk@centrum.cz …. mám takovej plán 🙂 Napište, že jste z Babywebu, ať vím.
    To je počasí co? :S Tak jsem dala malou spat, teda už tam přes půl hodiny brebentí , ale já stále věřím, že usne 😀 Tak si popíjím v klídečku kávičku v jídelně, datuluju na PC a kochám se roztopeným praskajícím krbem 🙂 To mě hodně dodává energii, vlastně celou zimu 🙂 Přestože jsem ryba, miluju oheň 😛
    Cucaracho, no ony jsou ty babičky takový pověrčivý, co naděláš, třeba nebudem jiný… My jsme měli pro malou kočár u tchýně přesně na Valentýna a termín jsem měla 27.5., nakonec jsem 9 dní ještě přenášela. Tomu se snad tentorkát vyhnu. To radši o 9 dní dřív! A byl by to březňáček jako já a ještě další čtyři lidi v naší rodině. Ikdyž duben by nebyl lepší, tam jsou taky čtyři. 😀 Tak nad tím nepřemýšlej, všechno bude v pořádku! 🙂 A tehdy ještě vajíčko v autě povinné nebylo? Tak s tím Netxem třeba na jaře, když si na mě vzpomeneš …. 🙂 Aha, tak já bych od toho filmu právě taky čekala to samé, co od Románu pro ženy … Gratuluju k výběru jmen a tiše ti závidím! Matyáše bychom dali my, kdyby to byl chlapeček 🙂 A to vůbec nevím, že není v kalendáři!? Tak to by byl tak trošku ošizený 🙁 Taky mám ráda Lamaze a za takovou super cenu, to jsi sehnala kde? Já jdu taky do poradny zítra, tak pak napiš co a jak. Já jsem zvědavá, jestli teď budu muset na triple testy.
    Veveriku Já byla na NT 12+6 a pohlaví prý bylo vidět krásně 🙂
    Veru1, včera jsem ti napsala komentář o těch chutích našich zvířátek a ty jsi to nějak přešla, pak mě napadlo, jestli jsem nenapsala něco špatně, třebas o těhu, ale já myslela to svoje, tak snad se nezlobíš …
    Zlatouchu, držím pěsti na pátek, pak napiš.
    Terko, na tu průkazku mysli a odkuk jsi? Jsi i na FB?
    Janco, já mám B+ 🙂 Neboj, nejsi neužitečná, doma je práce víc než dost, jen bohužel není vidět, když se udělá, ale když se neudělá, tak vidět je … :S To je holt úděl ženy …
    Hani, díky moc za pochvalu fotečky, mě se trašně líbí!!! Je vidět, jak psala myslím Barča, že tam má miminko veget a phodu 🙂 Asi si ji nahraju sem 🙂 Co se týče jmnen, tak manžel by chtěl Marii,ale já ne! Chtěla bych Vanesku, moc, ale tu zase nechce on. On chce totiž Andrejku, ale tu zase moc nechci já. Michaela zatím vyrává jako naše JEDINÉ společné jméno pro holku, na kluka nám bylo hned jasno. U prvního mimi byl to byl Michal, teď Matyáš, ale to nám není moc platný … 😀 To aby jsme to neměli tak jednoduchý. Teď mu to tak mimochodem hlásím a on, vždyť můžem dát tu Marušku ne?? No comment … 😀
    A jinak hokly, víte co mi manžel řekl v neděli večer v posteli, když jsme šli spat? Že když nevyšel kluk na podruhé, tak vyjde na potřetí už určitě 😀 , že by ho moc chtěl. Tak jsem zvědavá, co mě ještě čeká, ale zřejmě to není moc poslední těhu 😀
    Hoky, mějte se fajn i s bříšky a těším se na vás i na FB …. (mailík na začátku).

    #858868
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Rybízku,
    určitě se nezlobím…já na to reagovala tou další poznámkou,ale asi jsem to nepsala trochu negramotně 🙁 Faktem je,že to ještě spousta lidí neví,ale z ta tvá reakce se dá dá pochopit různě,takže…..:) Pokud vše dopadne tak jak má,tak to udělám jako ty a na fcb dám fotečku,kterou snad zítra dostanu 🙂

    Jsem si myslela,že v noci na zítřek neusnu,že budu mít v hlavě jen NT,ale jsem tak strhaná za ty 4dny,že budu spát jak mimino.Dneska jsem si upravila rozpis na říjen,protože tolik dnů po sobě opravdu nedávám…jsem jak chodící zombijka:D

    My máme ve jménech relativně jasno-kluk bude Jakub nebo Vojta…ale u holky nastává spor,protože přítel chce Karolínu (ačkoli mně se taky líbí,tak to jméno mám trochu špatně spojeno s jednou osobou) a já bych chtěla Elenu nebo Nelu (ale tu chce v budoucnu ségra)..tak nevím,jak to dopadne 🙁 A při mém štěstí to bude holka,takže nastanou spory 🙂 Ikdyž si říkám,že nakonec je jedno,jak se bude jmenovat…nebo dáme v rodině hlasovat 😀

    #858869
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak to jsem ráda, žese nezlobíš 🙂
    Karolínu mám doma 🙂 a druhá prďolka asi bude, aspoň prozatím, Michaela. Ale já bych tak ráda tu Vanesku 🙂
    No když máš možnost, tak si ty směny rozhoď. I já mám dost, když jdu pár dní na dvanáctku, mazec! Tak se opatruj pa pa. Elenka je taky moc pěkný! Kubíků je už na můj vkus hodně … tak už kvůli tomu bych to nedala. A necháte si to říct? Myslím pohlaví…

    #858870
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Holky i mě najdete na FB … Chadimova.Z@seznam.cz …jen stačí napsat že jste z babywebu 😀
    Mějte krásný zbytek dne 🙂

    #858871
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Koukala jsem na fotku mimísek Rybízka i Cucarachy a oboje jsou mooc pěkný – také jsem neodolala a flákla jsem fotku na FB, tak mrkněte, holky!!!
    Ty jména, co píšete jsou všechny moc hezký, mě se líbí spousta jmen, ale my hold máme jasnýho Standu, no a už sme mluvili i o holčičce a to by byla nejspíš Edita nebo Irena. Já bych si to nechala říct hned…jak o tom tak píšete, tak začínám bejt zvědavá uplně neskutečně….čim dál víc..!!!
    Rybízku, Cucaracho, taky nám prvničkám řekněte, jaký ste měli porody s holkama…a i ostatní maminky, co už to mají za sebou 🙂 . Vim, že každý je na tom různě, já mám dvě sestry a jedna měla porod fakt hroznej, že se jí o tom ještě půl roku zdály noční můry a druhá zas řikala, že uplně v poho, že by šla klidně hned po pěti minutách rodit znova….no, jsem zvědavá, co bude čekat mě…???
    Já tu mám dneska tchána a manželovo strejdu a štukujou chodbu, už zbývá jen položit dlažba a nový vchodový dveře a obytnou část naší chaloupky máme hotovou…už by to bylo…
    Tak jo, mamky, já jdu těm klukum připravit něco k jídlu…..

    #858872
    Anonym
    Host

    Veru1, jdu na Veveří den po tobě, ve čtvrtek. Taky nemám úplně nejveselejší myšlenky. Dej hned vědět, jak jsi dopadla. Taky dám na fb potom fotku, aby se známí dozvěděli.
    Jak najdu Cucu na FB?
    Tak oblečení na sebe už máte většina nakoupený, kočárky, jména… Já jsem furt pozadu. 🙂 No ve čtvrtek NT, v úterý poradna a konec 1. trimestru. Potom začnu taky. 🙂

    #858873
    Anonym
    Host

    Baru,neboj,já nemám vůbec nic-ani na sebe,ani na fazola…teda mám dvoje dupačky,co jsem koupila synovi kamarádky až k nim půjdu na návštěvu a on mezitím uplynul rok a dupačky pořád doma…..asi už mu budou malý….Taky začnu koukat a případně něco nakupovat po ukončeném trimestru,resp. možná už od zítřka 🙂 (aspoň koukat)

    Jsem objednaná na 9.10h,tak nejpozději v deset podám zprávu co a jak to probíhalo.Baru a ty ses objednávala přímo k Vlašínovi?Já právě a jsem zvědavá,komu mě strčí 🙁

    Jinak pohlaví si 100% říct nechám,jsem zvědavice zvědavá:D

    #858874
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Zlati, už tě mám na FB 🙂
    Hani, díky za pochvalu fotky, ty máš také krásnou 🙂 Jinak Editka je moc pěkný jméno. Ať vám jde práce od ruky, tobě vaření a příprava jídel a chlapům práce! Pamatuju si, že když jsem byla těhu s Karolínkou a opravovali jsme baráček a dodělávali podkroví, ale to už jsem byla asi měsíc před porodem :O , vždycky jsem byla ráda za každou maličkost, která přispěla ke zdárnému konci 🙂 No o tom porodu … myslím, že každej má jiný práh bolesti a o tom to celý je. Někde jsem četla, že se k porodu musí přistupovat pozitivně a brát bolest jako nedílnou součást, jen tak to pak dokáže maminka přijmout. A samozřejmě myslet pozitivně!! Já jsem začala rodit asi v 10 hod. Porod mi vyvolávali, ale kontrakce nepřicházely, jen mě hrozně bolely záda a břicho tak celkově! Pak se jim nelíbilo malé srdíčko a hrozili mi císařem, pak mi šikovná porodní asistenka asi v půl čtvrté pichla vodu a pak to šlo šup na šup, kontrakce po pěti a pak hned dvou minutách … až do 19 hod., kdy se malá narodila Epiduál jsem měla na posledních 45 min. Dřív mi ho nemohli dát, prý by se porod nezastavil. Ale jsem ráda, že jsem nakonec rodila přirozenou cestou a že jsme byly obě v pořádku. To je nejdůležitější, ta bolest se prostě vydržet musí … 🙂
    Baru, neboj, já nic nemám, ani to jméno mi manžel nechce schválit a kočárek taky nemám, jen věci po Karolínce a to jen díky stejnému pohlaví 😀 . Já jsem zvědavá, co přibude k vašemu chlapečkovi … Držím pěsti na čtvrteční NT, já jdu do poradny zítra a jak budu v Brně, určo se zase neudržíím a půjdu s Karolínkou dokoupit nějakou podzimní a zimní parádu a možná i něco pro berušku 😀 Jsem na to ujetá 😀

    #858875
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    oprava: ABY se porod nezastavil, tak se musí dát epidurál až v určité fázi porodu ….

    #858876
    j Jancas
    Registrovaný uživatel

    Ahoj tehulky, krasny obrazky! My jsme si dneska prinesli z garaze stary knizky s pohadkama a budeme cist brisku (byl to manzeluv napad). Jinak my nemame pro mimi nic, ani jmena. Jeste je spousta casu. Samozrejme po ulicich pokukuju po kocarech a mam uz svoje tipy, ale to je tak vsechno. Preju dalsi krasny zazitky a pozitivni zpravy z UZ. Ja az za tri tydny….Dobrou noc

    #858877
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ted jsem koukala na FB na fotky mimisku a tiše závidím. Máte je opravdu nádherné. Jdou krásně vidět. Já mám zatím jen jednu a to takovou tečku:(
    Doufám, že v pátek už bude vidět hezky. Začínám se bát te kontroly, mám takový divný pocit, jestli všechno dobře dopadne.

    Haňulko: Byla jsi nádherná nevěsta. A koukám, že i počasí Vám přálo. Já přemýšlím jestli bych neměla svatební šaty s vlečkou vyměnit za nějaký kožich a gumáky:P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist