Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858878
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak dnes konečně na kontrolu:) myslela jsem, že se ani nedočkám:) jestli mi pan doktor nadělí taky nějakou fotečku tak ji tam na facebook taky hodim.:) Už se nemůžu dočkat jdu na půl 1 tak uvidíme. Dnes jsem 13+0 tak doufám, že bysme mohli vidět pohlaví.Teda záleží jakej má dr. dobrej utz.Pomalu sepisuju otázky,abych na něco nezapoměla:D 😀 Pak až přijdu od dr. tak dám vědět jak jsem dopadla.Doufám, že bude vše o.k.:)

    #858879
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Volatko držím palce ať je vše v pořádku a hezky se Vám ukáže:)

    #858880
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,tak mám za sebou NT screening na Veveří a musím říct,že jsem neskutečně zklamaná..až se mi z toho chce brečet.Byla jsem u Dr. Vondráčkové a její chování a přístup se mi vůbec nelíbil.Nic mi neřekla,po deseti minutách mě šeřvala,že tam nic nevidí a že ať se jdu projít,protože ona potřebuje aby se to děcko nějak uložila.Tak jsem se procházela,pak jsem čekala dalších 15minut než mě vzala a stejně asi nebyla spokojená.Pohlaví mi neřekla,že je moc brzo a že to vypadá,že má všechno co mít má a že to snad vypadá dobře.Obrázek mi sice dala,ale tak hnusný že je mi skoro hanba to někomu ukázat.Ach jo,za ty peníze jsem čekala profesionálnější přístup.Takže kdo můžete,tak jděte k Dr.Vlašínovi 🙂

    Výsledky budou odpoledne nebo večer,tak pak napíšu

    #858881
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Jo a aby toho nebylo málo,tak mi hned na začátku napsala k vyšetření špatné příjmení a když jsem jí řekla,že se jmenuju jinak,tak se durdila,jakoby bych za to mohla,že se spletla……Přemýšlím,že si nechám udělat raději i ty tripple testy.Nepřišlo mi,že si je výsledky příliš jistá

    #858882
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    tak to je fajn, že ještě tolik maminek nic nemá. 🙂
    Veru, no k Vlašínovi jsem se přímo neobjednávala, ale nějak jsem pochopila, že moje doktorka k němu posílá. Když jsem tam byla v 8. tt, tak jsem na recepci řekla, že jdu k němu a poslala mě sestra před jeho ordinaci. Ale jak jsi o tom psala, tak si už tak jistá nejsem, jestli mě k němu šoupnou. No nic, tak zítra zas řeknu, že jdu k němu a uvidíme. Vlašín je právě na určení pohlaví už takhle brzo formát. Před 13 lety mi takhle řekl syna v tom třetím měsíci a byl si jistej. To dělal ještě v Bohunicích.
    Rybízek – taky jsem zvědavá, co přibude k našemu „chlapečkovi“. 🙂 Sice jsem chtěla počkat až do 5. měsíce, ale přítel to chce vědět hned. No tak já si to snad nechám napsat na papír a dám mu to doma přečíst. 🙂 Tys měla epidurál? A to jsi sama chtěla nebo ti ho nabídli? Já bych se toho asi bála. Jinak koukám, že jsi pěknej nakupovač. 🙂
    Jancas, to je pěknej nápad, číst pohádky. 🙂
    Veveriku, neboj se, já se taky bojím. 🙂

    #858883
    Anonym
    Host

    Ježkovo voko, Veru, tak to mě teda mrzí. :S To byla teda jakási kráva. Měla by ti říct to šíjový projasnění a nosní kůstku. Možná bych to někde napsala na ty jejich stránky, jestli tam mají nějakou diskuzi nebo něco. No hlavně že je to soukromá klinika a platíš jak mourovatá.

    #858884
    Anonym
    Host

    No právě,proto mě to štve..hradíš si to sama,tak od toho očekáváš něco….řekla jen nějaké číslo a že nevypadá že má vzadu nateklou hlavu,to je všechno….a odpoledne nebo večer budou volat výsledky

    #858885
    Anonym
    Host

    ve1runka: naprosto tě chápu, byla jsem uplně u stejné dr. Dle MS jsem měla být 13tt a tam jsem dle ULZ byla jen 11, tedy ve skratce viditelnost mizerná. Na konci si vzpoměla, že ještě fotku, tak rychle nějak miminko zobrazila a vytiskla, na té je vidět hlava a pak pár teček – domnívám se že asi ručky a nožky. Také jsem očekávala více, popis na monitoru, hlavně když jsem sebou táhla i manžela, i on z toho byl smutný.
    Též bych očekávala za 1450,- trochu víc. No a s jistotou těch testů taky jsem v rozpacích, neb nevím, zda opravdu kvůli té špatné viditelnosti to mohli dobře změřit. No snad je to v pořádku.
    Pěkný den těhulky a pohlaďte miminka.

    #858886
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Veriburi,je to smutné,ale máme naprosto stejný názor…..a asi i stejnou fotku 🙁

    #858887
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Veru, tak to opravdu nechápu. Koukám, že máš snad ještě horší zkušenost než já s NT u gynekologa. Řekla bych, že mi sdělil daleko víc informací, byl milejší a nechtěl ani korunu. Jen mi ultrazvuk dělal nejdříve vnitřní a k tomu přes bříško se nedostal, jelikož vše co potřeboval změřit zvládl i bez toho. Říkej si, že to má tu výhodu, že budeš mít výsledky rychle. Já trnula asi 14 dní jestli nezavolají a doteď nevím jestli nezavolali z důvodu, že je vše ok nebo že moje výsledky někde ztratili:-))))) Ale příští týden jdu ještě na triply, tak se ho zeptám. Říkal, že mi udělá i ty triply a pak vše porovná. Já ho radši pro jistotu upozornila, že jestli vyjdou pozitivně, že na plodovku nejdu, tak mě uklidnil, že 32 není žádnej věk a že nevidí důvod, proč bych na tu plodovku měla jít:-) Tak jsem klidnější.

    Jinak jdu dočítat co jste napsaly za těch pár dní, co jsem se sem nedostala.

    #858888
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak sem se teď trochu vystrašila, z toho co tu píšete o tom NT na Veveří….jinak holky ty vaše zkažené fotečky a vůbec to jak se k vám ta Dr. zachovala mě moc mrzí….:( já tam jdu právě za týden a protože sem se taky neobjednala přímo k panu doktorovi tak z toho mám docela strach, navíc bych moc ráda věděla jestli budem mít toho chlapečka nebo ne…:) . Když sem čekala malou byla sem ve 20. týdnu právě u Dr. Vlašína a to byl neskutečný profesionál a byla sem hrozně moc spokojená. Každopádně teď si od toho už moc neslibuju, při mém štěstí určitě narazím na tu doktorku…:S . No prostě je to opravdu hrozný, že lidi kteří mají být profesionální jak čekáš když si to platíš a jsi v takovým specializovaným pracovišti, se dokážou chovat jak hulváti. A navíc si teda myslím, že jako ženská by ta doktorka měla chápat jak se cítíš ne???? Jinak Rybízku krásná fotečka moc ti závidím….:)
    tak se holky zatím mějte hezky ať vám všechno dobře dopadne 🙂

    #858889
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak jsem dorazila od lékaře.Tak je prý vše v pořádku už jsme tu velikost trochu dohnali. Mám být 13+0 a podle velikosti jsem 12+6, termín porodu mi změnili na 6-7.4 😀 takže o 10 dní dříve než minule:D Ptala jsem se na pohlaví a dr. mi řekl že to je jen jeho odhad a že tam jsou asi vydět pysky, takže to bude holčička.Ale není nic jisté:) Takže Rozárka by byla.Jen nevim co na to manža, chtěl by klučinu.:$ Jinak máme asi 7cm.A ještě říkal že prý bude mít dlouhý nohy, prej po manžoj má přes 180cm. Takže by modelka?:D Jinak prej tripple testy nejsou na 100%.Může to ovlivnit vícečetné těhu, potrat, vysoký tlak, štítná žláza atd…..Takže se nestresujte, pápá a hodně kladných zpráviček:)

    #858890
    Anonym
    Host

    Já vám tak závidím ty obrázky 🙂 , já jdu na kontrolu příští týden v pátek to budu 12.tt tak uvidíme, co mi pak doktor všechno řekne – obrázek mi slíbil určitě, ještě žádný nemám 🙁 , tak se na něj hrozně těším a jinak doufám, že bude vše OK – snažím se být v klidu, manžel by byl nejradši kdybych jen ležela – ale to se nedá celý den. Ale počasí venku mi docela k tomu odpočívání nahrává, to je šílené!
    mějte se fajne a pozdravujte miminka!

    #858891
    Anonym
    Host

    Ahoj holky z Brna! No to jste mě teda dostaly s tím NT u Vondráčkové! Mě to čeká příští týden a už teď jsem z toho vyplašená. A to tam chci vzít ještě malýho (8 let). Tak snad nás nevyhodí 🙁 Verunko, dej vědět, jak to dopadlo! Dělá se ten utz u té Vondráčkové přes břicho? Abych se nedivila a nemusela malýho poslat na chodbu :-(( ach jo, to je hrůza, co nás ještě čeká ! Držím palečky i Terulince, jdeš taky příští týden.. Andy

    #858892
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,sice nikdo nevolal (což mě po dnešku ani nepřekvapuje),ale výsledku už na netu jsou a je to v pořádku.Nosní kůstka přítomna,Down 1:457 a celkově 1:21000 (to vše vztaženo na můj věk 30let) 🙂 Tak alespoň pozitivní zpráva.

    Zítra jdu ke svému lékaři,tak uvidíme zda neco uvidíme 🙂 A když ne,tak si počkáme.

    Jinak se třeba paní doktorka špatně vyspala nebo jsem se jí nelíbila a nebojte-kromě mě a jedné paní tam měly všechny maminy i manžely a jedna i malý dítko a v pohodě.Třeba bude paní doktorce blbý být hnusná na více lidí najednou:)

    A Andy-dělá se to přes břicho 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist