Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858923
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko: Neuvěřitelné, sice je to asi normální, ale já jsem teď z toho uplně mimo. Dneska mě nic nemůže rozhodit:)
    V ordinaci jsem strávila celých 45 minut, to se mi ještě vživotě nestalo:D

    #858924
    Anonym
    Host

    Veveriku,moc gratuluju!

    #858925
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    tak už máme za sebou výsledky a NT a jsem radostí bez sebe…výsledky dopadly skvěle …a ten utz byl okozlující …nádherné vidět jak se tam to malé vrní,rozhazuje ručičkama,atd … i manžel byl unešený.Moc se nám ulevilo:) Joo a na 95% budeme mít holčičku 😀 Mám obrovskou radost <:o)
    Mějte krásný den

    #858926
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    zlatouch- moc gratuluji. Přesně vím jak se cítíš 🙂
    A velká gratulace k holčičce, já ještě nevím co to bude:(

    #858927
    Anonym
    Host

    Zlatouchu a kde jsi byla?Jinak samozřejmě taky gratulace :o))) To je teda týden pozitivních zpráv,jen tak dále :o))

    #858928
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Moc děkuji 🙂 Byla jsem v Kostelci nad orlicí v Arletě …nemůžu si to tam vynachválit 😀

    #858929
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky…koukám, že na FB se to fotkama jen hemží a každá stojí za to!! Máme moc pěkný dětičky…
    Také jsem si všimla, že zatím čekáte samý holčičky 🙂 – to je hezký….jsem zvědavá, která z nás se první pochlubí s pindíkem 🙂 …???
    Veveriku, děkuju za pochvalu, ty budeš taky krásná nevěsta….to je vidět, páč jsem si všimla, že jsi krásná a to ani nemusíš být nevěsta 😀 – určitě ti to bude mooc slušet…už se těšim na fotky!!! A jak probíhají přípravy? A jak je na tom budoucí manžel?
    A moc mě těší Vaše dobré zprávičky z UZ, to je dobře…
    …mějte se maminky…

    #858930
    Anonym
    Host

    Zlatouchu moc gratuluju:-)

    Jen mě mate jak rychle lékaři předpovídají děvčátka. Žíla jsem v tom,že takhle brzy mohou už rozeznat chlapečka….vzhledem k tomu, že my toho chlapečka chceme, tak se mi zvyšuje pravděpodobnost, že bychom ho mohli mít, když vidím kolik už je tady ohlášených holčiček:-)

    #858931
    Anonym
    Host

    my jdeme na NT v pondeli a jedine co chci slyset je, ze to bude ZDRAVE miminko. Uz mam doma dve zensky, takze manza by chtel konecne Mateje. Ale abych byla uprimna, mne je to jedno zda holcicka nebo chlapecek. Hlavne, aby bylo vse tak jak byt.
    Zlatouch – mate uz nejaka jmena? 🙂
    Maja – slysela jsem nazor, ze kdyz dr reknou ze cekas holcicku, vzdy je moznost, ze to bude kluk. Ale reknou-li kluk, uz by to belo byt jisty. Tak nevim. Chtela jsem si pohlavi nechat jako prekvapeni az do konce, ale manzel chce jak jsem psala slyset, ze to bude kluk, takze cekat nevydrzi. A ja bych asi nevydrzela pocit, ze on to vi a ja ne 🙂

    #858932
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy …
    Májo, to víš, já než to vždycky dočtu a okomentuju … 🙂 Dlouho jsi se neozvala … díky za uklidnění. Kamoška mi říkala, že triply měla taky blbý, nebo na hranici a má zdravou desetiměsíční holčičku Denisku 🙂 1/2 kila za tři týdny je přece super ne!? Jinak co se týče kontrol, tak jsi fakt poctivá, já jsem se nedostala ještě ani k zubaři ani k obvoďačce :S Gynekoložka říkala, že do 30. týdne stačí 🙂
    Veru1, no to je děs!!! Já bych se asi neudržela a udělala tam pěknej větr!!! :@ K těm triplům … tam je ještě jeden hormon, který se u NT nedělá, nevím jestli proto, že je brzo … ? Tak právě tady z tohoto důvodu mi gynekoložka doporučuje na TT jít, i když NT dopadl dobře! I já furt muckám psa, asi jako ty kočičky, ale nevím ,jestli to taky vadí či ne …? Jen bych doporučila po narození miminka hlídat, jestli se nechtějí při spinkání velebit mimískovi na na prsíčkách, mohly by jej udusit!!! Kočky to prý dělají s oblibou. Ale kamoška má doma Mainskou mývalí kočku a má ročního Jonáška a úplně v pohodě … 🙂
    Evi, ať to máš o.k., to je dobře!
    Cucaracho, to jsem byla já s Lamaze … díky moc. I já nakupuju na MMB a jsem nadmíru spokojená Zrovna dneska jsem tam malé poptávala vestičku a bundu z C&A. Obojí moc pěkný a za pár korun 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli obchod klapne!?
    Veveriku, moc gratuluji k dobrým zprávám a k průkazce 🙂 . To si ale dali na čas …
    Zlatouchu taky jsem byla unešená, jak to bylo nádherně vidět,takže přesně vím, co prožáváš 🙂 Za to pak jsem byla zklamaná z toho obyč UTZ, co má moje gynekoložka, ale hlavně že neshledala nic špatně 🙂 . to je nejdůlužitější!!!! A gratuluji k holčičce, koukám, že jsou tu zatím jen holčičky 😀 , takže vítej do klubu :-), asi tři že?
    Ladule, to chápu, čekáme druhou holčičku a mažel už přemýšlí o třetím miminku, on by toho chlapčka tak chtěl… Takže vám držím moc pěsti, aby jsi byla první, kdo nám to tady napíše 🙂 A u nás to bylo přesně tak, mamžel prý že si to nechá říct, když jsem říkala, že bychom se mohli nechat překvapit a já ať se prý klidně nechám, ale taky bych to nevydržela, při vědomí, že on to ví 😀
    To je moc krásné, samé dobré zprávy!!!! Jen tak dál, mějte se …. 🙂

    #858933
    Anonym
    Host

    Ladule, jak říká můj partner….je mi jedno co to bude, hlavně ať je to zdravej kluk:-)) Já si myslím, že to pohlaví je asi jedno. Původně jsem chtěla moc kluka, jelikož plánujeme jen jedno dítko. Ale pak jsem se pro jistotu začala sžívat s myšlenkou, že by to byla holčička a teď se těším na holčičku. Ono mi to nakonec bude asi úplně jedno, vše má své výhody a nevýhody:-)

    #858934
    Anonym
    Host

    Rybízku, tak se teď pokusím reagovat na každou tvojí větu:-))))) Co se týká toho hormonu, který ukazuje ten triple test…viděla bych to, že je to dost bodů od zdravotní pojišťovny:-) Nechápu, že X let stačej jen triple testy, pak někdo přijde s tím, že NT screening je daleko lepší a že by se mělo opouštět od triplů a pak někdo vymyslí, že se budou dělat všechny testy….Neboj, jsem na tom stejně. Ve středu si je dám taky:-)
    Jinak ke zdravotním prohlídkám, jsem starý Hujer a mám všechna razítka v průkazce……což je super, jelikož mi objevili ten zánět a včera jsme se domluvili, že je nejvyšší čas to řešit teď, že po porodu by to mohlo ohrožovat prcka a že se to nějakou dobu bude hojit. Tak možná chápu, proč nás tam posílají (a nebo že by to bylo zase o bodech:-) )
    Jé mainská mývalý, ty jsou úžasný!
    Jinak do úterý musíme doma rozhodnout, jestli budeme chtít znát pohlaví….Začínám 17.týden a kdyby se ten náš svišť rozhodl ukázat, tak abych věděla, že to nemám chtít vědět….U mě je štěstí, že se v tom ultrazvuku neorientuju a jsem schopná si splést koleno s nosem, takže já to rozhodně nepoznám:-)))))

    #858935
    Anonym
    Host

    Jé vy mě budete takhle pokoušet:D , asi budu nakonec jediná, která se chce nechat překvapit až do úplného konce těhotenství s pohlavím!
    Blahopřeji Zlatouchu k výbornému výsledku scr. a též že už víte, že to bude holčička (95% pravděpodobnost to se mi už zdá vysoká, takže se určo Dr. nemýlil:) ).
    Kamarádce Dr. tedy taky řekl, že budou mít holčičku (avšak z UTZ běžného u obvodního gynekologa, nikoliv z UTZ, kde se provádí NT screening, myslím, že jsou to dokonalejší přístroje – citlivější a mající určitý program na to měření nosní kůstky a toho šíjového projasnění) a narodil se jim kluk jako buk:D .

    Majo: my když jsme čekali první, tak jsme nechali natočit záznamy z UTZ a studovali to doma – bylo to cca ve 20. tt a s babičkou jsme tam viděly „kuličky“, no a narodila se nám dcerka. Takže já už bych si vůbec nic netipovala, po mé zkušenosti:) .

    #858936
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Haňulko moc děkuji:$ Přípravy jsou v plném proudu, dneska jsme byli na zkoušku prstýnků, tak jsem si ještě trochu navymýšlela 😛 a zitra máme schůzku v holtelu kde domluvíme všechny podrobnosti. Pořád nevím co budeme papat 🙁 A budoucímu manžílkovi už je o moc líp:)

    #858937
    Anonym
    Host

    Cuco, možná se k tobě přidám. Pořád nevím….manžel by si to i nechal říct, ale bojí se, že já to vykecám a on to chce jako překvápko:-) A mě je jasný, že to vykecám…….Už teď se každý ptá jestli už víme co to bude a já nebudu umět lhát a mlžit…. Docela si přeju, aby to nešlo ještě pár týdnů rozeznat, abych měla čas si to pořádně rozmyslet:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist