Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858324
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak už se hlásím zpět. Doufám, že se máte všechny fajn a cítíte se dobře. Jdu pročíst co se tady dělo….Přeju krásný den.

    #858325
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte pupíci 😀
    Všechny moc zdravím!!! Dneska jsme k doktroce volaly snad všechny! 😀 .. i já, končeně se mi vrátila doktorka z dovolené.
    Objednala mě na pondělí 16., takže si musím týden počkat. 🙂 Tto už bych měla být v osmém týdnu, přesně 7+5, tak snad uvidím ten zázrak- tlukoucí srdíčko, to mě poprvé hodně dostalo! 🙂
    Jinak s chutí jsme na tom asi všechny stejně, někdy je to přímo ukrutný hlad! Třeba včera večer jsem jedla v sedm rohlíd s paštikou a v deset jsem musela bleskem natlačt banán, abych přežila, než si namažu chleba 😀 jo jo … je to mazec! 😀
    Májo, ty budeš mít první mimi že? Na Face jsem viděla nějakou malou slečnu … 🙂
    Bibi, psala jsem ti na mailík, ale žádný mi od tebe nepřišel 🙁
    Veri, taky si myslím, že už by to mělo být vidět.
    Všem gratuluju k objednání se a přeji, aby dopadly kontroly dobře!!! 🙂 A pište piště! 🙂

    #858326
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ještě jsem vám chtěla napsat, že dnes tady na našima kroužila vrána a včera dvě, tak doufám, že to nebudou dvojčata 😀 Co nosí vrána?? Řekněte mi to dřív, než MUDr. na ultrazvuku, co to ubde .. 🙂

    #858327
    Anonym
    Host

    Rybízku, ty máš ale pamatováka. Jasně že čekáme první. Na facebooku je moje neteř, kterou mám skoro za vlastní. Úžasná malá slečna. Já jdu na kontrolu ve středu, to budu 7+3 (stále mám zmatek v tom, který že to je týden:-)) Tak hned dám vědět co to obnášelo. Jinak ty chutě jsou srandovní. Včera jsem hnala muže pro nakládaný cibule a kukuřice:-) Nějak mi moc nejede sladké a to jsem na něm byla závislák…tak třeba nebudu tak moc tloustnout:-) Jinak na svatbě to moc tutlat nešlo, jelikož všichni chtěli panákovat a pak i můj muž byl trochu veselý a dával mi před lidma pusu na bříško, tak to většinou všem došlo…..tak teď jen doufám, abysme to tím nezakříkli….

    #858328
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    No právě že moc pamatováka nemám 😀
    Budu držet pěsti, aby bylo všechno o.k. Já když půjdu na kontrolu, tak budu vlastně skoro stejně jako ty 7+5, jdu až v pondělí, už se moc těíšm, jupííí 😀
    Njeradši bych to všem po kontrole řekla 😀 … dobrou všem …. 🙂

    #858329
    Anonym
    Host

    Zdravím všechny těhulky a ráda bych se připojila k vaší diskuzi 🙂
    termín porodu mám koncem března. Takže to máme všichni podobné. Doma mám už osmiměsíční holčičku, takže to bude celkem zajímavé. Vůbec mi nechce spát, takže pěkně ponocujeme. Doufám, že druhé mimi bude klidnější a spavější.
    Jinak těhotenství zatím probíhá bez problémů. Už jsem byla na prvním ultrazvuku minulý týden a snad bude vše OK. Další kontrolu mám až 25.8.
    Jak tak čtu, tak chutě máme všechny stejné. Také mám na něco chuť a když si to naložím na talíř, tak mě chuť přejde.
    Tak se holky držte a užívejte svá těhotenství a hlavně ať je vše u vás v pořádku 🙂

    #858330
    m Neliska
    Registrovaný uživatel

    Zdravím všechny těhulky!!!!!!!!!!!!
    Ráda bych se přidala k vaší diskuzi, koukám že dubňátka se již rozšiřují :-))
    Potřebovala bych si s někým popovídat, TP mi podle mých výpočtu vychází na 8.4.11, PM 2.7.. Včera jsem byla poprvé u Dr. a jsem z toho celá hotová. Trošku krvácím, tak mi předepsala Utrogestan a příští týden zase na kontrolu, tak nevím: máte s tím nějaké zkušenosti? Doufám, že je jen moje Dr. hodně opratrná a nemá to větší význam. Slyšela jsem že špinění je normální, tak nevím. Díky a přeji vám všem šťasné těhu

    #858331
    v Volantka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda, zdravím Vás všichni 😀 !!! Tak koukám, že Zlatouch a Nelliska mají termín asi o 2-3 dny vedle mě:) . Nellisko, netrap se tím, zkus na to krvácení nemyslet i když to jde špatně, ale nestresuj se ještě víc.Nevím čím by to mohlo být,já zase měla minulý týden takový trošku nažloutlý hustý výtoky,ale už je to pryč.Myslím že to bude v pořádku:) . Já jdu k doktorovi až toho 18.8 poprvé, se snad nedočkám:( , to bych měla mít přesně 7tt+0.Chutě nic moc, spíš mi připadá že jím to co jsem dřív nejedla a také jím hodně zeleniny, hlavně od mamky ze zahrádky.Teď jsem si přivezla cuketu, patizon, papriky,mám koupený rajčátka:D No a zatím váha je ještě o kilo níž než byla:P .Máte někdo stejnou zkušenost že ze začátku jste zhubli??? Mamka i sestry to tak prý měli:) Tak pohlaďte bříška, a ať nejsou žádné nevolnosti:D . PS:Včera jsem od manži taky dostala pusinku na pupíka:D byl to krásnej pocit

    #858332
    m Neliska
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Volantko, díky moc za podporu, snad to bude dobré, a to ty? Nějaké příznaky, nevolnosti? S těmi chutěmi nic zvláštního nepozoruju, jen mám hroznou chuť na ryby, to se mi i manžel směje. A nevolnostmi taky zatím netrpím, prostě jsem si říkala do včerejška jak vše probíhá super, žádné obtíže a najednou tohle:^) .

    #858333
    Anonym
    Host

    Ahojky milé těhulky
    vitám nově těhulky a přeji klidně těhu. Dneska jsme byla u dr. a těhu je potrvzené. Malé je velké 6,8mm a má se prý moc dobře. 😀 Doktorka byla úplně nadšená (jsem koukala) 😀 Jinak mi je fajn, jen jsem pořád unavená a musím co 2 hoďky jíst jinak je mi blujno….

    #858334
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhule!! Zdravím všechny a vítám mezi nás nové, jsem moc ráda, že se rozrůstáme!!! 🙂

    Jájo, to budešm ít teda záhul, to bude malé teprve nějak 15 měsíců že? Tak ať to zvládneš a hlavně i to těhu, ať ti není moc špatně! Taky mám třeba na něco chuť a za chvíli bych se z toho spíš +o(
    Nelisko, řekla bych, že špinění neva, ale krvácení není moc dobré, ale MUDr. asi ví, co dělá! Takže jí důvěřuj a zbytečně se nestresuj, tím by jsi tomu moc nepomohla! Držím pěsti!!! Utrogestan beru taky, řekla bych, že to dávají v některých případech jen tak pro sichr, jak se říká. Je to hormon na udržení těhu. Ale to ti asi dr. vysvětlila …
    Volantko, s chutěmi jsme podobně 🙂 , u mě vítězí chuť na ryby a zeleninu i ovoce a klesá na maso.
    Bibi, ty jsi měla PM stejně jako já že? 24.6.? To bychom měli mít drobečky podobně velké, právě jsem dnes ráno vyčítala z knížky, kolik asi má a psali něco kolem 5-7 mm, tak to odpovídá, já se chystám k doktorce v ponělí. Jupííí 🙂 … to už bude mít možná cenťák 😀
    Pohodové těhu všem … 🙂

    #858335
    Anonym
    Host

    ahoj tehulky,
    zdravim vsechny,jak se vsem dari?koukam,ze dubenacku bude pristi rok pozehnane:) chtela jsem se zeptat,jestli nektera z vas bere naky vitaminy?ja v prvnim nebrala vubec nic a prcek je zdravej jako ripa,ale slysela jsem,ze je dobry brat kys.listovou?muze mi nekdo poradit?:^)
    rybi a bibi uz jsem si vas pridala na FB,tak dofam,ze pokecame i tam.
    jinak u me zatim nic novyho,jsem zatim na Sicilii a podle kalendare bude stacit prvni kontrola zac.zari….zatim se citim ok,tak snad bude vsechno v poradku..jen teda nejsem zvykla,ze by mi bylo tak casto nevolno,ale to se musi prezit..:D
    preji hezky zbytek dne vsem,pekne nakrmte svoje pupiky at pekne rostou…ja si pujdu asi na poradny GELATO:P
    myslim na vsechny..zatim papa

    #858336
    Anonym
    Host

    ahojky všechny 😀

    rybízku máš pravdu s malou to bude dost zabíračka a navíc ještě kojíme, takže se chystám na tandemové kojení, uvidím jak to zvládeme. Jinak se zatím cítím dobře.
    belasimo: k těm vitamínům – v prvním těhotenství i teď beru Calibrum baby plan (který se užívá do 12 týdne) a pak do konce těhotenství i v kojení jsem brala Calibrum mami. Byla jsem spokojená a malá je zdravá (má 8.měsíců a ještě jsme nebyli nemocní), kelpu to.
    Navíc mi teď doktorka doporučila užívat do 12 týdne Femibion 800, který obs. kyselinu listovou a metafolin (což mají být látky, které by měly přispět ke správnému vývoji nervového systému plodu. Přeji ti ať tě nevolnosti brzo opustí. Já naštěstí patřím k menšímu počtu maminek, který není špatně a jsem za to moc ráda.
    Takže se držte všechny, kterým bývá špatně.
    Mějte se krásně a užívejte si ty hezké chvíle čekání na mimi 😀

    #858337
    Anonym
    Host

    Ahojda Nellisko, tak jak říkám chutě nic extra-prý to ještě příjde říkala mamča,jinak hodně zelenina, ovoce,i ty ryby,což normálně je nemusím.Maso, který jsem měla dřív tak ráda je teď takový těžký do žaludku:S . Jinak bych řekla, že se mi začínají zvětšovat trochu prsa, ale zatím nebolí, nevolnost jen ráno občas, ale dobrá je sklenička studeného mléka nebo si dát malou snídaničku:D . Normálně jsem teda dřív nesnídala, protože by mi bylo špatně, ale teď je to opak.Dnes ráno jsem byla na krvi kvůli štít.žláze tak jsem musela na lačno a myslela jsem, že se z toho +o( , jim teď každé 3 hoďky což u mě dřív nebylo- byl jen oběd a večeře:$ Jinak ať nám to dobře roste, všichni jsme zdraví i s pupíkama:D .

    #858338
    y ytty
    Registrovaný uživatel

    zdravím maminky. Nám by měl vycházet termín 10.4. V neděli jsme začali 6tt. Minulý týden jsem byla na vyšetření u svého doktora, ale ještě nic neviděl. Ale podle pondělních výsledků testu krve je pozitvní na HCG. Tak zítra jdeme na další vyšetření. Doufám, že už konečně uvidí tu malou fazolku a já budu nejšťastnější na světě. Mějte se krásně a opatrujte sebe i svoje drobečky..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist