Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859042
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Rybízku, na Veveří jsem byla ve 20tt a je tam cena 1.000,- Kč včetně DVD. Ale sestra se mě ptala, jestli nemám doporučení od doktora.Takže možná kdybys ho měla, tak samostatně DVD stojí 500,- Kč. Je na něm kompletně celé vyšetření, měření hlavičky, stehenní kosti, kontrola srdíčka, průtoky pupečníkem, placentou,… Takže já to pak asi přepálím svému doktorovi, aby věděl co všechno mi kontrolovali.
    Přeji hezký víkend a dobré výsledky na TT!

    #859043
    Anonym
    Host

    Holky z Brna, neznáte tady nějakej sekáč. Já nemůžu sehnat kalhoty. Zatím nechci kupovat nový. Ale možná nic jinýho nezbude.

    #859044
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Barusko, já nakupuji na mimibazaru nebo na aukru. Kdybys měla velikost 42, tak mám doma jedny nové rifle (uvedená velikost 46 neodpovídá realitě)…

    #859045
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte…
    Evi, díky za info 🙂 Uvědomila jsem si, že tam v pondělí jde kolegyně z práce na NT, tak ji asi zaúkoluju. Nechápu totiž jaké doporučení..? To máš snad vždycky od gynekoložky ne?? Já jsem je teda s Karolínkou automaticky dostala, nic jsem neplatila, ale taky jsem nedostala DVD, jen fotku a další věci byly za poplatek, vlastně i ta fotka, tuším že 50,- nebo 100,-, ale při takové velikosti miminka už nebyla tak pěkná, jak o ty předchozí, miminko na ni bylo už moc velké..

    Baru, i já nakupuju nejvíc na MMB. Zatím vždy spokojenost. Právě tam mám vyčíhlé taky nějaké těhu věci, spíš trička. Kalhot mám dost. Jinak jestli máš velikost 38, tak bych ti mohla nechat jedny spol. šedé kalhoty s proužkem a dvoje firle, mám toho dost asi bych to stejně neunosila. Je to jiné, než když jsem při prvním těhu chodila do práce. Jestli chceš fotky, můžu posat mail, byly by kolem stovky a jsou moc pěkné..
    Přeji všem krásnou neděli 🙂

    #859046
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Rybízku, já tam šla vždy ze své vlastní iniciativy. Můj doktor mě píše vždy doporučení na vyšetření na obilňák. Na Veveří jdeme vždy s manželem, protože tam mají hezčí zobrazení ultrazvuku. Na obilňáku mají totiž klasické černobílé zobrazení a ne vždy jim jdou udělat kvalitní fotky. No a třeba v tom 20tt mám dle svého dr. jít na klasický ultrazvuk na obilňák a pak ještě do dětské nemocnice na kardio vyšetření plodu a na Veveří by to měli dělat všechno najednou (jestli jsem to teda dobře pochopila). Takže pokud máš vždy papír od své gynekoložky, tak si jen před začátkem vyšetření nahlásíš že chceš DVD. To by pak mělo stát 500,- Kč.

    #859047
    Anonym
    Host

    No právě za chvíli si jedu k jedné holce pro rifle z MMB. Ale moc to nemám ráda, protože moje velikost je taková všelijaká. Teď by mi měla sedět 40, 38 by bylo asi malý. 🙁 Kurňa, Rybízku, to je škoda, tolik kalhot máš, asi budu muset zhubnout. :-))) Evi, 42 už je mi zase velký přes prdel a boky. Tak aspoň vidíte, jak je to těžký. 🙂 Ale děkuju.

    #859048
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    No holky s těma kalhotama je to oříšek. Mě žádné nesedí a když už tak stojí pomalu 2000:P což je teda šílené.
    Taky jsem koukala na MMB, ale nemám odvahu si je koupit přes net. Někdy mi sedí 36 nekdy 38.

    #859049
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem přijela z odběru krve na TT.
    Zkusit zavolat prý můžu v pátek, ale spíš mám počítat s výsledky až zač. příštího týdne:S , to mě tedy netěší, budu napnutá tak dlouho.
    Ráno u nás pěkně přimrzalo, jinak je úplně jasně modrá obloha.
    Danča má rýmu, naštěstí spala vcelku dobře.
    Rybízku, přeji malé ať brzy přejde ta virozka, možná už máte po ní viď.
    Jsem objednaná na velký UTZ ve 20.týdnu – jedeme 11.11. tak je to moc pěkné datum, doufám, že bude vše v pořádku.
    Přeji krásné sluníčkové pondělí a celý týden a jen dobré zprávy u Dr.!

    #859050
    Anonym
    Host

    Veru, to máš pravdu. Proto jsem si našla jen z Brna, abych si pro to mohla zajet osobně a paní mi dovolila to u ní zkusit. Mně totiž taky nic nesedí. Sice jsou takový užší kolem lýtek, ale za 150 na lítačku stačí.

    #859051
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,tak se po dlouhé době hlásím i já 🙂 Poctivě vás čtu,jen jsem líná napsat 🙁
    Co se týče přibírání,tak mám nahoře asi kilo,ale docela jsem zhubla přes ramena a nohy a vrazilo se to do břicha….takže za chvíli možná budu vypadat jako somáleček 😀 Kalhoty jsem taky sháněla různě a objednala si jedny přes Aukro – HM vel.42,ale jsou mi neskutečně veliké,tak nevím,jak to číslují,ale v pátek jsem sehnala super manšestráky v sekáči (bohužel měli jen jedny) a je to vel. 38 (tak HM) a jsou mi jako ulité,ale asi si pořídím ještě jedny o číslo větší na později 🙂
    Víkend jsem měla konečně volný,tak jsme si udělali včera s přítelem a známými krásný výlet přírodou a lesem…blaho :o)))) Tak jsem přemýšlela,že by mi asi ani nevadilo zůstat doma do porodu,ale kvůli penízkům nemůžu 🙁 A naštěstí nemám ani problémy,kvůli kterých bych doma zůstat musela.
    Krásný den

    #859052
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka,

    taky se po delší době připojím a to s radou a otázkou.
    1) těhotenské kalhoty v Brně se dají sehnat v Litexu v Alfa pasáži, mají i zlevněné – 650,- a normálně se ceny pohybují okolo 1250,-, ale výběr velký. Mají i riflové těhotenské sukně, velice slušivé. Chce to ale vyzkoušet. Mají i pěkné svetříky s netopýřími křídly z kvalitního matrošu 🙂

    2) jak řešíte rostoucí poprsí? Mně se zvětšily prsa už o 4 velikosti, takže jsem si v pondělí kupovala podprsenku 75H a nevím teda, na jakém písmenku abecedy se po porodu zastavím. Ale až tak mě to netrápí, beru to jako úděl. Jen nevím, kde je budu za chvilku shánět, protože se na mě prodavačky dívají jak na exota…:S Takže jde pěkně vidět, kde jsou ty přibrané dvě kilča 😀 😀 😀

    3)taky vás tak bolí záda? poslední dva týdny mě pobolívá kostrč… V odborné literatuře jsem se dočetla, že to může být větším prokrvením pánevního dna, ale myslím, že to může být i tím, že se teď skoro nehýbu.

    Opatrujte se…:)

    #859053
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte 🙂
    Evi, díky za info. Je to tak jak říkáš.. Dneska se mi ptala kolegyně a stojí to 500,- Moje dr. mě u malé posílala k Vlašínovi na Veveří a myslela jsem, že se tam posílají všechny maminky 🙂 Tak uvidíme, ale za tu cenu by to bylo super! Jinak kolegyně má Nt v pořádku a asi taky čeká druhou holčičku 🙂 Tak klučíci, kde jste pro ty naše princezny!? 😀
    Baru není zač. Je pravda, že je lepší si to vyzkoušet, velikosti se mohou lišit a zvlášť na nás těhotných..
    Veveriku, i já jsem za jedny dala 1300,-, ale když jsem pracovala, tak to bylo jiné… Jestli chceš míry těch mých kalhot na prodej, tak ti můžu poslat, i fotky. Já mám taky tak 36-38 a vážím 56 kg.
    Cucaracho, díky, ale v poho nejsme zdaleka, malá dneska měla celý den vysoký teploty a mě už začíná bolet v krku taky :S , tak jsem si rychle dala čaj, med citron a spolehlivý Sinupret 🙂 . Chjooo, kdy toto přejde!? A Danča má jen rýmču? Ale i ta potrápí co?
    Veru, já mám na prodej dvoje kalhoty vel. 38 cm, jedny šedé s proužkem a druhé rifle, kdyby jsi chtěla, nechala bych je kolem stovky. Ve středu mám cestu do Brna.
    Eve, mě trápí jen občas záda, idkyž si říkám, docela brzo!! No uvidíme, možná je to i tím, že občas vběhnu ven a ono už to je na triko není *-) Jinak prsa mám jen trošku plnější, ale rozhodně nemusím kupovat větší podprdu 😀
    Dneska jsem četla, že pohyby u druhého těhu spíš tak v osmnáctém týdnu, tak už se brzy můžem těšit 🙂
    Jinak břicho oproti prsům mě roste docela solidně!!! Teď jsem se dívala na fotky z prvného těhu a teď mám o hodně větší břicho než u prvního těhu ve 20 tt. a to jsem teprve 16. ( 15+4)! Tak jsem zvědavá na ten konec!? :O
    Mějte se pohodově a buďte zdravé i s mimísky! 🙂

    #859054
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    rybízku: můžu Tě poprosit jestli by jsi mi ty míry a foto poslala na mail? c.nika@seznam.cz

    #859055
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Rybízku, já se hlásím s tím klukem…

    #859056
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Tak já mám bříško už docela pěkně vykulené:D , když si vezmu že jsem se vdávala v prvním těhotenství a měla jsem do narození Danči jen 3 měsíce a týden, tak teď se mi zdá, že mám o dost větší bříško a dříve.
    No ale to mě nijak netrápí, kalhoty těhotenské nosím (asi jsem z nás tady největší, mám velikost 42, normálně jsem nosila 40). Prsa rostou ale ne nějak extrémně. No uvidí se po porodu, to je pak největší rozdíl…
    Rybízku mrzí mne, že Karolínka má teploty, tak přeji ať se vypotí a je zdravá jako rybička.
    Danča má rýmu, taky jí dávám Sinupret a stříkám mořskou vodu. Chodí tedy i do školky, protože jí to nějak samovolně neteče z nosu, jen musí smrkat aby to šlo ven. V noci ťuky ťuky spí celou noc, tak snad se z toho co nejdříve dostane. Manžela začalo bolet v krku, v práci je prý hrozně moc nemocných lidí, tak doufám, že to zaléčí a bude taky zdravý. Já se těch bacilů teď bojím, vím jak mi bylo mizerně v 1.trimestru ten kašel byl na tom asi nejhorší. Tak hlavně to vykurýruj a podchyť teď v počátku ať se Ti to nerozjede! A dej si trochu odpočinek, vždyť jsi taky v jednom kole, brigády, malá a tak.
    Tak se opatrujte, pokupte si hezké pohodlné oblečení!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist