Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859057
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, berete mezi sebe dalsi? 🙂

    #859058
    Anonym
    Host

    Jasně že berem :o)

    Jinak pokud byste některá chtěla,tak jsem koupila přes Aukro tehu kalhoty z HM,černé,hezké,pružné,ale jsou mi nějaké velké.Je tam velikost 42,ale přijdou mi o číslo větší 🙁 A obávám se,že přes boky do toho už nedorostu….

    #859059
    Anonym
    Host

    Jééé, Veru, já bych to možná zkusila. Ty jsi určitě hubenější než já, ty máš 38, ne?

    #859060
    Anonym
    Host

    Baru,teď co jsem si koupila,tak jsou 38,ale normálně nosím právě 40-42,ale ty těhu věci jsou nějak divně číslované….takže pokud bys chtěla,tak si je klidně přijď vyzkoušet :o)

    #859061
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Taky si časem budu muset pořídit další kalhoty….kouknu asi na aukro, jen se musim pořádně změřit 🙂 Jendy džíny už odtamtud mám a dobré.

    Jinak abych se vám trochu představila, je mi 25, bydlím už rok v západních Čechách a s manželem čekáme první mimčo. Zítra jdu na testy, tak jsem zvědavá a konečně snad dostanu těhu průkazku 🙂

    Přeju pěkný den všem!

    #859062
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Hrusticko- Ty ještě nemáš prukazku? V kterém jsi týdnu?

    #859063
    Anonym
    Host

    Ahoj Hrusticko, tak tě vítám:-) Konečně mám nějakého spojence ze ZČ. Taky tady bydlím už rok:-) ale jen jsem o pár let starší. Držím pěsti na testy.

    #859064
    Anonym
    Host

    Hruštičko, jakto, že nemáš průkazku? A na jaký testy jdeš? Aha, Veverík se už ptal. 🙂

    #859065
    Anonym
    Host

    Holky,mám jeden dotaz-trápí vás zácpa?Já ji mám od začátku,ale myslela jsem si,že už to bude dobrý a ono se to snad ještě zhoršilo.Už vůbec nevím,co mám jíst-ovoce i zeleniny jím dostatek,ale nic z toho.Docela mě to štve,protože čípky ani projímadla do sebe cpát moc nechci,ale někdy je to pěkné trápení 🙁

    #859066
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Barusko: Aspon máme větší šanci obdržet odpověd 🙂

    Holky koukám, že to tady nějak vázne, ještě předevčírem jsem nestíhala číst a teď tohle 😀

    #859067
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, taky na to koukám, co se to děje?

    #859068
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, taky na to koukám, co se to děje?

    #859069
    Anonym
    Host

    Já bych chtěla třeba něco napsat, ale nestíhám v práci teď dělat něco jinýho, než tu práci. 🙂

    #859070
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    No holky…jsem ve 13 týdnu…a průkazku už mi konečně vypíšou v pondělí. Měnila jsem doktora a tenhle říkal, že dávají většinou průkazku až po 12tt, když je těhotenství jistější.
    Dneska jsem byla na ultrazvuku – všechno by mělo být v pořádku, ale nebylo bohužel víc vidět. Prý asi málo piju, což je za posledních pár dnů pravdu. Nevím, co mám pít:) Ale začala mi docela chutnat voda s citronem, tak jsem ráda 🙂

    Majo a kde bydlíš? Já v Ostrově u KV.

    Ve1runka : já osobně velký problém se zácpou nemám…jen tak občas, i když to samozřejmě není co to bývalo. Zkoušela si švestkový kompot? Ten je dobrý, ale nevím, jestli to funguje i v těhotenství.

    #859071
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Hrusticko: Tak to teda dávají dost pozdě.
    Zkus nekofeinový čaj roiboss. Mě hrozně zachutnal a piju ho v rámci dodržování pitného řežimu 🙂 Krabička stojí okolo 35 Kč, takže žádná hrůza

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist