Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859131
    j Jancas
    Registrovaný uživatel

    Barusko, budeme drzet palce. Sarko, to muzete mimcu uz zalozit fotoalbum, to je pekny. Z gyndy mi sice poslali obrazek, ale takovej osklivej. Manzel prohlasil, ze to vypada jak veverka a ze to radsi nebudeme nikomu ukazovat. No, hlavne, ze jsme zdravi. UZ byl nakonec sice pres bricho, ale protoze me doktor predtim vysetroval, byla jsem naha na koze a to bych nechtela, aby chudak manzel videl. Sedel v cekarne a nic z toho dneska nemel. Ale mame zmereny i sijovy projasneni a nosni kustku. Vse vypada dobre. Huraa. za tri tydny jdu jeste na odbery.
    Taky ted rekonstruujeme byt. Tak vam holky rozumim. Melo to byt za 14 dni hotovy a uz to delaji skoro tri mesice. Porad nejaky komplikace. Po vikendu jsme se chteli konecne stehovat, ale mezitim nas vytopili sousedi. Samozrejme komplet mokra zed mezi koupelnou a kuchyni, kde jsou z obou stran novy kachlicky. Zatim upadla jen jedna. Voda v novy lince a ve sporaku…Jeste ze jsme minulej tyden uzavreli pojistku. Preju samy dobry zpravy, uzivejte sychrave dny prijemne.

    #859132
    Anonym
    Host

    Baruško!!!! čekala jsem na tvoji zprávičku jak na smilování!! takže ta genetická konzultace na Veveří probíhá takhle?? Byla jsi na Veveří, že? To jsem vůbec nečekala. Je pravda, je ta amnio je asi nejlepší nápad,abys byla klidná, to bych šla taky. Já jdu za týden, tak jsem zvědavá, co mě čeká.. ty jsi měla i NT vysoký? Jámyslela,žes měla 0,7 mm jako já. A kolik ti prosím je roků? Mě 36.

    #859133
    Anonym
    Host

    Andy, jj, na Veveří. Paní doktorka se jmenuje Leznarová, je fakt bezvadná. Ale je jich tam víc, tak uvidíš, ke komu tě šoupnou. Vysvětlí vám ty výsledky z NT, poměr těch rizik. Pokud jsi neměla tam něco špatně, tak tě třeba až zas tak nutit nebudou. Zeptají se, zda je nějaká vada v rodinách a na sourozence, jejich děti, rodiče. NT jako takový jsem vysoký neměla, měla jsem na mysli všeobecně NT screening, oni to vlastně potom průměrují s hodnotami té krve to riziko. A to říkala, že prostě ta hodnota je blbá. Je mi 35.

    #859134
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    ten konečně mám průkazku:) Už jsem fakt ráda…aspoň mám o něco větší dojem, že jsem vlbec těhotná.

    Marti, termín podle MS mám 19.4…a za tři týdny mám přijít na další vyšetření.

    JInak genetiku si dělat nebudu, nic v rodině nemáme a nechci plašit, co není nutné. Doktor se o tom nezmínil, že by to bylo třeba, takže jsem v klidu:)

    četla jsem o přestavbě…hlavně se tam nedři, ať je mimi v bezpečí. Taky chceme doma udělat několik věcí, než budeme mít mimi – tapety, koupit skřín ještě a přestěhovat nějaký nábytek, aby se to všechno vlezlo:) Jen teda nevím, kdy to uděláme. Ale včera jsem se rozhodla, že pro skříň pojedeme do Německa a ne do Prahy do Ikey, protože do Německa je to blíž:)

    #859135
    Anonym
    Host

    Baru, já mám to HCG 2,45 MoM, takže to by jim taky mohlo vadit. četla jsem diskuzi z období, kdy jsme si tady psaly výsledky, tys měla celký rizitko T21 1:360,že? asi kvůli tomu Pappu,myslím..že?

    #859136
    Anonym
    Host

    Cucaracha,

    Jéééé tak už máš oblečky ju ? … já dnes též dostala od své mamky, byla vozit naší malou Terku a přijela se čtyřma dupajdama – taky samozřejmě neutrál, nádherný, prďolácký a bodýčka … jooo a abych nezapomněla symbolicky prý dudlíka :o)))) nooo já to viděla – a jak je mým zvykem, oči plné slz … klasika :o) Jinak já osobně nic na mimčo ještě nekoupila, já nevím, mě to nějak nedá, pořád se držím zpátky … ale zase už mám v novém bytě položenej v dětském pokojíčku dětský koberec a mám objednaný přebalovací pult a dětské záclony s Křemílkem a Vochomůrkou :D:D:D tak aspoň něco, na nakupovací mánii si raděj ještě chvilku počkám. Jinak moje mamča to je dílo, ta už má samozřejmě dané peníze stranou na kočárek, ta by si to neodpustila, aby mi ho nekoupila :o))) a rodiče přítele na postýlku :o))) Jsem přemýšlela, že letos si uděláme s přítelem Vánoce jen o dárkách pro mimi :o))) to už budu v 6-tém měsíci, tak se to bude nakupovat, snad už mě dr. pustí ven z postele, abych nemusela dělat nákupy přes net :o)))
    Jancas,
    nebooooj mi máme taky dvě fotky také divné, že zase přítel říkal, že je to jak malej lachtánek :o))) oni se ty fotečky vždycky nepovedou, noooo, ale mě to nevadí, vím že je to náš brouček a hlavní je, že tam je :o) Mně už dělají jen UZ přes břichno, vnitřní mi dělá jen moje dr. když si chce zkontrolovat tu placentku, jak moc mi přesahuje, jinak ostatní jen přes bříško, takže mě partner doprovází na všechny UZ :o) což jsem ráda …
    S tím vytopením je to šílené, už jsem to jednou zažila v jiném bytě, soused měl na černo udělanou vodu, odjel do Německa a jemu to v bytě ruplo a 4 hodiny v kuse tekla vařící voda přes 2 patra a skončila u nás v bytě v přízemí – já nově vymalováno, nastěhovaný jsme byli 3 měsíce – nooooo obrečela jsem to šíleně … pak jsem chytla vztek, protože mi tím zničil veškerou elektroniku … katastrofa a pojištěný jsme nebyli – o to hůř :-((( takže vím co je to za starosti …
    Baruska,
    Tebe taky zdravím a děkuji za přivítání a držím Ti též palečky, aby Ti vše dobře dopadlo, hlavně nevěš hlavu a buď hodně optimistická, miminku tím jedině pomůžeš :o)

    Jinak pro ostatní těhulky pozdrav a pro prďolky v bříšku pohlazení :o)

    #859137
    k kiwwi.kiwwi
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    já mám termín 6.4.2011

    #859138
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak koukám, že nebudu tak sama, KIWWI já mám taky termín 6.4.2011:-D Odkud jsi? Já z Kárlovéhradeckého kraje:)

    #859139
    Anonym
    Host

    Ahojky,tak prosím pěkně máme po kontrole a na panu doktrovi jsem vydyndala pohlaví…dělal mi tedy i vnitřní UZ a vypadá to na holčičku (já si to popravdě myslela,naproti všem ostatní,kteří mi předpovídali kluka),tak uvidíme co z toho vznikne příště 🙂

    Každopádně jinak je dle všeho všechno v pořádku,už jsem dostala žádanku na velký UZ ve 20.týdnu,tak se asi hned objednám,protože na Veveří prý teď mají nějak na pilno….

    #859140
    Anonym
    Host

    Andy, jo, kvůli tomu pappu.

    #859141
    Anonym
    Host

    Baru,zítra na tebe myslím a držím pěsti…..tak jen symbolicky pfuj pfuj pro štěstí :o)

    #859142
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Taky držím palce, ať to dobře vyjde…..!!!

    #859143
    Anonym
    Host

    Baruško!! Zítra držím palečky, ať je vše OK !!!!! pak se nám ozvi. Hlavně se drž a žádný nervíky :-). Pá

    #859144
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    včera jsem nějak nestíhala. Moc díky za podporu, už zítra volááám !!!! 🙂 Tak jsem se přehoupla do 18. týdne dnes, takže 5. měsíc, jupííí Přitom jsem chvilku žila v tom, že už jsem tam týden, i obvoďákovi jsem to tak řekla
    Májo, taky mi to doktorka řekla vlastně jen tak při řeci s tou zakloněnou dělohou, tak to asi není tak vážný a hlavně to asi není neobvyklý.
    Šárko, no taky tomu s těma testama moc nerozumím! Snad nám vyjdou všechny o.k. 🙂 Mě rozbrečí i pohádka nebo když něco malá zavalí, tak se směju a brečím zárověň. 🙂 Třeba jako dneska volá z jídelny: maminko, už to nebliká a já co? a ona no devo v kbu (dřevo v krbu), musíme piložit.. 😀
    Ahoj Marti, vítám tě! Já mám termín dřív 1. a 5. 4. 🙂
    Cucaracho, dala jsem si na Michaelku do náprstku vínka, aby byla zdravoučká a myslím, že se říká, že červené je dobré na krvinky ne? 🙂 Užij si páteční návštěvu a Danielka divadlo.. 🙂 A máš recht, že se šetříš, hrdinů už bylo dost! Teď to myslím obecně.. Jiank kdy jsi měla PM? Myslela jsem, že jsi o den po mně a nakonec tady čtu naprosto totožný termíny, jako mám já 😀 Z velkého UTZ mám taky 30.3. na mého synovce a tchýni a 1.4. na neteř 😀 Od svojí dr. mám navíc ještě poznámku z jednoho z prvních UTZ termín 5.4., tak uvidíme, když se princezně zachce na svět 🙂
    Veru1, to je mi líto mamky! Ale tak pozdě!? To je možné? Moje sestřenice čekala dvojčátka chlapečky a umřely jí v pátém měsíci a myslím, že je musela porodit, hrůza!!! 🙁 Taky je to tabu. Moc gratuluju k dobrým výsledkům z kontroly! Paráda a taky k holčičce 🙂 , teda asi …
    Jani, na nákupy nepotřebuju, ale docela by se mi hodilo se tě zeptat, jeslti si nechceš nechat napůlit balíček focení bříška u Věry Zlevorové v Babyphoto v Brně? Každou by to vyšlo na 1300,-, ale viděla jsem fokty a jsou nádherné, určitě to sotjí za to! mrkni na http://www.babyphoto.cz Gratuluju moc k dobrým zprávám z UTZ 🙂 S Litexem nám taky výbonou zkušenost! Gratuluju k dobrým výsledkům z NT Snad by manžel neodpadl, kdyby tě spatřil na koze, vždyť to k tomu patří… ne? 🙂 Tak to je radost se sousedama! :S My bydlíme v domečku, tak pohoda, ale když si pověsím prádlo a soused začne něco pálit, taky to je na zabití!!! Jeden řekne, druhýmu to je putna!! 🙁
    Baru, budu na tebe v pátek myslet! Já si mám zase volat o výsledky TT :S A nejdeš na AMC nějak brzy?
    Hruštičko, gratuluju k průkazce. No u nás je, co se týče rekonstrukce, spíš problém finanční. Přece už jsem 2,5 roku doma a to je znát, bohužel :S Ikdyž dělám brigády, jak to jen jde, i teď. Dobré pořízení v Německu.
    Andy, já myslím, že mi gynekoložka říkala, že hodnota hcG do 2,5 je v poho … nebo ne?
    Ahoj Kiwwi, vítám tě také.. 🙂
    Pěkný den všem… venku je docela dobře, jen musím být ještě doma, už je to hrozně dlouhý, snad už zítra půjdeme ven!! 🙂

    #859145
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Holky, date si nektere treba kafe, cerny caj nebo nejaky ten „cuc“ vinka nebo tak? Jsem jsem videla náprstek vínka na Michaelku u rybízka, tak jsem si na to vzpomněla 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 871. až 885. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist