Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859161
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte všichni!
    Baru jsem moc ráda, že to máš o.k., myslela jsem na tebe. A to že se pozoruješ je úplně normální, každá bychom sledovaly jakékoliv píchnutí! Neboj, určitě bude dobře! Právě tady, myslím Cucaracha, psala, že už po velkým UTZ bude pokoj od vyšetření a čekání na výsledky, ale myslím, že zapomněla na cukrovku ve 26.tt !!! :S
    Veveriku, tobě ještě jednou gratuluji ke svatbě! A souhlasím s tebou, že těhu je dlouhé čekání, těšení se, ale taky dost nervů, který už nějak nezmizí, vždycky se budeš o toho drobečka bát, už celý život! Asi bychom se měly víc soustředit na to, co je, než na to, co bude 🙂 a užívat si přítomnosti! 🙂 V mamince byl moc hezkej článek o tomto právě..
    Šárko, díky moc! Já ti moc budu držet pěsti, aby ti vše dopadlo dobře 🙂 Jsi na FB? Mě najdeš pod iveta.kk@centrum.cz a když tak písni zprávou, že jsi z BW. Budu se na tebe těšit. Tam je to takový víc otevřený, i s fotečkama a tak … 🙂 A přitom si můžeš psat i zprávy soukromě..
    Petspi, přidala jsem si tě na FB 🙂 Tak ty jsi taky doma? Jestli neva, napiš důvod.. Nám řekli pohlaví ve 13.tt (12+6), pan dr. Vlašín na NT screeningu. Takže v 16.tt už to musí být vidět zcela jistě, to se píše i v knížkách. Jen aby bylo miminko dobře natočené! Tak přeji hodně štestí při kontrole a jen samé dobré zprávy. A co by jsi chtěla víc? Já čekám druhou holčičku a jsem za ni moc ráda, už se moc těším, až z nich budou parťačky 😀 a taky co bude Karolínka na sestřičku říkat a jaká bude chůva 🙂
    Májo, díky. A jak je tobě a miminku??
    Přeji všem krásný nový týden…. mimískům posílám pohlazení 🙂

    #859162
    Anonym
    Host

    Ahojda holky!

    Víkend utekl jako voda!
    Blahopřeji Barušce – že to tak skvěle zvládla a také k dobrým výsledkům!<:o) <:o) <:o)
    Já v sobotu zajela za mojí babičkou do nemocnice, byla už lepší, poznala mě, popovídaly jsme si hezky tak jsem jela trochu klidnější domů.
    Před chvilkou jsem šla vzbudit Danulku do školky, ale tam nakonec nepůjdeme – protože Danulka se probudila se slepeným očičkem, jak jsem rozsvítila, tak si stěžovala že jí to bolí – no a má jistě zánět spojivek. Tak za chvíli frčíme k Dr. pro kapičky a možná i mastičku:( . A jak jsem volala do školky omluvit, tak mi paní učitelka řekla, že už volala jedna mamča chlapečka, co je s Danulkou ve třídě, že má to stejný. Tak se to tam koncem týdne asi rozšířilo…no jo, tak budeme týden doma (stejně má školka od středy zavřeno do konce týdne – budou malovat lehárny).
    Jen musím zrušit středeční logopedii v Liberci.
    V neděli jsme zvaní ke kamarádce na oslavu 4. narozeniny jejího prvního syna – tak uvidíme, jestli už bude Danča fit, já myslím, že jo, zeptám se Dr. do kdy je to infekční. Většinou kapičky zaberou do 3 dnů.

    Tak se moc opatrujte, buďte optimistky jak tu psala Šárka, fakt to utíká!
    Já mám ve středu poradnu, tak pak napíšu co a jak.
    Krásný nový týden!

    #859163
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Petspi,já byla byl minulý týden 15+4 a na doktrovi jsem si to vyprosila,protože většina holke to tady už ví a já neskutečně zvědavá…ale tak se mu do toho moc nechtělo.Říkal,že teď je právě takové blbé období,kdy přes bříško to ještě nejde tak dobře rozpoznat a při vnitřním UZ musí být dobře mimi natočené,ale tak snad se povedlo 🙂 Takže si myslím,že je to spíš o tom ultrazvuku,protože záleží na rozlišení atd. a myslím,že doktoři to nechtějí říkat tak brzo,abys na ně nepřiletěla,že se spletli…jako jedna známá-tři doktoři jí řekli,že bude mít holčičku a z porodnice si odnášela kluka 😀

    Nevím,jestli ty moje miciny jsou tak vnímavé,ale musím říct,že jsou teď tak tulivé…asi cítí,že nás bude více:) Hlavně kocourek,toho jsem přejmenovala na mamánka,protože mi neustále stojí za zadkem a chce se nosit a mazlit:)

    Hezký týden,já jdu tento týden jen dnes a ve čtvrtek do práce,jinak mám volno,takže se těším,že si konečně odpočinu po tom 14-ti denním pracovním tempu

    #859164
    Anonym
    Host

    Baruško,jsem ráda,že to dopadlo dobře…..jinak ani nemohlo.:)

    #859165
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    juj jste mě holky přivedli na myšlenku, že si též zkusím ve středu vyprosit na mé dr., jestli už tam nejde vidět pohlaví :o)))) ta bude mít asi radost, ale já se nemůžu dočkat, tak se odbýt nenechám :o)))

    Cucaracha,

    jééé to je mi malé moc líto, zánět spojivek, nic příjemného není :-(( ale zase bude fit :o)

    Verunka,

    já mám v poslední době toho svého malého čtyřnohého miláčka, též tulivého, je to pejsek a vždy když ležím, tak ke mně příjde a lehne si vedle mě a hlavu si položí na bříško, tohle nikdy nedělal, vždycky ležel vedle mě a teď mu ani nevadí, jak dýchám a jemu se zvedá hlava :o) No je to miláček a je dost možné, že zvířata to vycítí :o)

    Rybízku,

    Tebe jsem si včera v noci přidala na tom FB a poslala jsem Ti zprávičku, aby jsi věděla, že to jsem já … :o)))

    Krásný (asi né zrovna slunný) dník pro všechny, beruškám a broučkům v bříšku pohlazeníčko :o))

    #859166
    Anonym
    Host

    Baru, gratuluju, žes to zvládla, drž se a odpočívej! Využila jsi té nabídky na Veveří na to Amnio za 1.950,-Kč, nebo tě poslali někam jinam?

    #859167
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Barusko, taky gratuluju k dobrým výsledkům! To je skvělý!

    Přeju, ať zánět spojivek rychle přejde a můžete si užít oslavu!

    Teda já musím říct, že zatím výsledky nějak neprožívám a nemám takový pocit, že na něco čekám:) Teda jako na miminko jo..ale jsou to spíš ty pozitivní věci – kdy už budeme vědět, co čekáme a když začne kopat a tak:) výsledky nijak nehrotím, ale asi je to tím, že doktor v nemocnici je v klidu a bere to normal. Takže mě minule nabrali a řekli – příště za 3 týdny, plus ještě moč…
    Hlavně teď vymýšlím, co se doma stihne před narozením mimi všechno udělat a co ne, co může i počkat kdyžtak:)
    Dneska mám dovolenou ,tak jsem ráda 🙂 Pojedeme s manželem do bazénu do Františkovek, tak jen doufám, že si nepřivezu žádnou nepříjemnost z vody…

    Pěkný den všem!!!

    #859168
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem teď na FB viděla, že shánějí peníze pro roční fenku, která byla vrácena proto, že je březí….nová majitelka se o ni bohužel nemohla starat v takové míře a nemá s tím ani zkušenosti. Fenka je až z Kypru:) Takovéhle příběhy radši nechci ani vidět a slyšet, ale na FB jsem si Nadační fond pes v nouzi stejně přidala…nedá mi to. Doma mám psa, a tak když už si nemůžu vzít všechny opuštěný psi,ne který byli lidi zlý… třeba pomůžu sdílením, že hledají domov, a nebo takhle finančně.

    To jsem vám tu jen chtěla říct, kdybyste třeba si je taky chtěly přidat na FB nebo tak..

    #859169
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak dneska jdu na tripple testy, hezky mi to vyšlo na narozeniny. A výsledky budu vědět až příští tyden ve středu, to je zase doba:(
    Jakpak jste si užily krásný vikend? Kdyby takhle ještě chvíli vydrželo, to barevné listí je nádherné 🙂 My jsme si udělali krásnou pricházku, doufám, že to letos nebyla poslední, že nám počasí ještě bude přát 🙂

    Hruštičko: To je hrozné. Někteří lidé se chovají neskutečně. My taky máme doma nalezence. Našli jsme tenkrát 6 štěňátek u popelnice. Je to ten nejvděčnějsí pes jakého jsme kdy viděla a za nic bychom ji nevyměnili.

    #859170
    Anonym
    Host

    Holky, poraďte co mám dělat, poslední dobou mě hodně často pálí žáha.. holky, já nevím, ale já si připadám jako netěhotná.. připadá mi, že mi i břicho nějak splasklo, nic mi není, dneska jsem 15+6, ve středu jdu na genetickou konzultaci a utz, tak snad bude vše v pořádku.. máte to taky tak? děkuju za odpověď!

    #859171
    Anonym
    Host

    Veveriku, přeju vše nej k narozeninám!!! Neboj ty triply určitě dobře dopadnou, držím palce.

    Andy, na tu žáhu jsem někde četla rennie nebo smetanu nebo mléko. V pozdějším stádiu se nepřejídat. Já si připadám hodně těhotná….pupek mám obrovský, že je na první pohled jasné, že jsem těhotná, ale víc než v pátém měsíci:-). Ztloustla jsem opravdu hodně a na kontrolu jdu příští pátek a už se skoro bojím, co mi řeknou:-) Ve středu budu držet pěsti.

    #859172
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Andy – ja se cítím uplně stejně. Dneska jsem 15+3. Konečně mi přestalo být špatně. ani nejsem tak unavená a citím se uplně normálně. Samozřejmě moje blbá hlava zase vymýšlí jestli je všechno v pořádku. Všude hledám jak bych teď měla mít velké břicho, kolik přibrat. A vubec nic nesedí:( I když nezvracím, tak hubnu. Přiští tyden jdu do poradny, tak jsem zvědavá
    Na tu žáhy prý pomáhá rennie

    #859173
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak jsem byla dnes na tripplech tak za týden mám volat, tak uvidíme. Dnes jsem se zhrozila když jsem vlezla na váhu mám o kilo za týden víc.:$ To asi tím večeřením v 10 hodin.:S Jinak za celé těhu mám zatím 3,4kg nahoře a teď jsem 16+5. NA ultrazvuku to bylo dnes takový rychlý, bylo tam dost lidí.Ani fotečku jsem nedostala.:( Ale zase jsem viděla jak malý škytá.:) Jinak na velkej ultrazvuk jdu 19.11:D Kromě bolesti v krku, je vše v poho.Takže se mějte, a užívejte těhu:)

    #859174
    Anonym
    Host

    Volantko, to je krásný váha:-) Já se tak radovat nemůžu. U mě je to 7 kg a to jsem teprve 18+6 a podle ultrazvuku o týden víc:-(

    Mě měli volat výsledky triplů minulý týden, pokud by bylo něco špatně a nevolali…Tak jsem dnes nevydržela a zavolala si tam a vše je v pořádku. Mám radost.

    Za dva týdny jdu na velký ultrazvuk, tak doufám, že bude vše v pořádku i tam. Doufám, že po tom velkém ultrazvuku už budu o něco klidnější.

    #859175
    Anonym
    Host

    Veveriku: vše nejlepší k Tvým narozeninám, hlavně pevné zdravíčko Tobě i mimískovi!
    Všem přeji negativní výsledky z TT!

    Na žáhu skutečně zabírá Rennie (při minulém těhotenství jsem snad využívala celou krabičku). Jinak kdo nechce sahat po lécích tak vypít pár loků mléka. To mi též zabíralo (a to mléko vůbec nemusím).

    Už se mi pálení žáhy též ozvalo – minulý týden.
    Já mám nahoře už asi 4,5kilča, takže jsem taky zvědavá, co mi Dr. ve středu řekne.
    Břicho mám větší, každý kdo se zeptá na kdy mimi čekáme a já řeknu přelom března a dubna, tak se diví, že už je to tak vidět…ale co, hlavně když je mimísek v pořádku, neřeším jak mi rychle naběhlo bříško. Aspoň už nikdo není na pochybách:) .

    Majo, blahopřeji k dobrým výsledkům triple testů, to je hezký pocit, že máme zase nějaké to testování za sebou a negativní viď.

    Jak psal Rybízek, jsem zvědavá na ten test na cukrovku (při mém 1.těhu se pouze odebrala kapka krve z prstu, žádný zátěžový test s glukozou jsem nepodstoupila). Já z toho mám vítr, kamarádce se udělalo při tom testu dost špatně (té co se jí min. středu narodila dvojčátka). Já nesladím čaj, už mi zase přestal chutnat oslazený těhotenský, takže piju vše hořké. To bude na mě asi šok vypít něco hrozně moc sladkého naráz. No uvidíme, zda na to vůbec půjdu – zatím mi Dr. nic neříkal.

    Děvčátka, opatrujte se, pohlaďte svá bříška. Já dnes docela často cítím pohyby /přitom o víkendu jen malinko/ tak jsem zase trochu klidnější.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist