Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859235
    Anonym
    Host

    Rybízku,

    teda holka, ty jsi mě teď rozesmála :D:D:D s tou večeří a ještě jak jsi to napsala … neboj i já takhle večeřím, jím to na co mám chuť – dokonce i hranolky – klíďo píďo … ale mezi jídlem svačiny občas i ty večeře si dělám opravdu zdravé, ono tě to někdy lépe zasytí, vůbec nepociťuji hlad třeba, jinak ta zdravá výživa, ona je opravdu dobrá … Kustovnici vám všem vřele doporučuji, koupíte jí v Globusu, taký malý sáček sušených plodů, vypadá to jako sušené brusinky mají to v malých pytlíčkách u ovoce a zeleniny a nestojí to moc … cca 40,- kč sáček a čajík je z toho opravdu dobrý :o) jinak to jde koupit ve všech obchůdkách zaměřený na zdravou výživu a diety … mám takový jeden krámek oblíbený, tam opravdu seženeš úplně vše i to co psala Cucaracha … taky o tom přemýšlím, že s tím začnu … tak není to dobré jen pro Mimíska ale i pro nás, tak poč ne :o)
    Jinak Rybízku s tím bříškem Ti moc nepomůžu, ptala jsem se švagrové jestli o tom něco neví a ta mi říkala, že jí též tvrdlo bříško cca ve 35 tt a užívala na to pouze hořčík a pila hodně magnesiu neperlivou a bylo to prý lepší, později ji též prý píchali, ale nic příjemného. Já s tím zkušenosti nemám, jen mě občas táhne pupík, jakoby svaly okolo něj, nebo Prcek tam nacvičuje spartakyádu, bo já nevím :o)))))
    Malou to určitě přejde ty nálady, tak roste slečna, neboj ona bude zase tuliváááá :o))) uvidíš, je to jen přechodné :o)
    Jo ještě jsem chtěla Ti říci, že tě obdivuji s těma dvanáctkama – já bych asi umřela :o)))) tedy kord, když si vzpomenu na svou práci a musela bych tam být v mém stavu a ještě 12 hodin, to bych asi nedala … :o( Tak se drž maminko a pohlaď bříško a relaxuj :o)

    #859236
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky!
    Rybízku, právě jsem Karolínce dala hlas – je to moc krásná holčička.
    Sakra….kdy už konečně ucejtim nějaký ty pohyby???!!!*-)

    #859237
    Anonym
    Host

    Holky,

    já Vás taky poprosím o Váš hlásek, pro naší malou Terezku, děkujeme mockrát předem :o)))

    http://soutez.doma.nova.cz/sarkaemail

    Jinak Rybízku, taky jsme Ti poslali hlásek, Karolínka je krásná :o)

    #859238
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak jsem ti tam taky poslala jeden hlasík. Vypadá skoro jako já když jsem byla malá:D

    #859239
    Anonym
    Host

    Haňulko, já taky zatím cejtim jen takový šimrání.A už se těším na nějaký pořádný kopanec.:D Dnes jsem 18+1. Šárko máš tam taky hlásek ode mě:)

    #859240
    Anonym
    Host

    Volantka,

    děkujeme moc za hlásek :o)

    a buď ráda za šimráníčko od Prcka, kopanečků si ještě užijeme až až :)))) mě tam taky skoro denně hlavně k večeru šimrá, je to krásný pocit, jak kdybych měla motýly v bříšku :o)))

    #859241
    Anonym
    Host

    Rybízku, odhlasováno…Karolínka je moc krásná. S tou véčou se nestresuj….Já už z holek chytla takovou depku z mého stravování, že jsem si koupila ovesné vločky:-)

    #859242
    Anonym
    Host

    I Terezka je kočka…odhlasováno. Jinak já jdu zítra do poradny, v pondělí na velký ultrazvuk a už začnu s nákupama….Oprava, už jsem začala včera:-)

    #859243
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, zdravím po delší době – nějak nestíhám. V práci teď trochu stres, včera jsem měla dojem, že jsem asi nejhorší zaměstnanec, ale naštěstí mám dobrého kolegu a ten mi řekl svůj názor…že ho nijak negativně neovlivňuju, jak si myslí šéf!

    Sarko, drž se, přeju, ať to mimi vezme tu nejlepší variantu! Mohla bys mi to onemocnění víc popsat, ať jsem v obraze? Nevím, čím se to vyznačuje, když někdo není jen přenašeč.

    Volantce gratuluju k výsledkům! To je krása! Já jdu v pondělí na další nějaké testy, budu 16plus5.

    Už jsi všichni zdraví, nebo ještě děti stůňou? Nestihla jsem dočíst pokračování. Brzké uzdravení!!!

    Jak jste se bavily o plenkách…a ty ceny nevylezou výš, když pak musíte často prát a ty programy jsou vcelku dlouhé (voda, elektřina,..)? Kvůli cenám za praní o těchto plenkách zatím neuvažuju….nebo jsem v podstatě přestala…

    #859244
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Sárko, teď mi došlo, žes psala, že mimi to vlastně vůbec mít nemusí – tak to bomba! Musela jsem ti ještě jednou přečíst, tak se omlouvám, že jsem to zmotala!

    #859245
    Anonym
    Host

    Ahoj holčinky!

    Rybízku a Šárko: poslala jsem každé princezně hlásek:) .

    Rybízku: omlouvám se, já jsem zapomněla odpovědět – ohledně toho trvrdnutí bříška. Já jsem to nějak nepociťovala intenzivně – spíš až ke konci a to mi kamarádka říkala, že je to jak se chystá děloha na porod, takový trénink. Když je to párkrát za den. Ale takhle časně to opravdu nevím.
    Raději bych se přeptala lékaře, ať Ti když tak předepíše hořčík nebo poradí co s tím. Ráda bych Ti víc poradila, ale bohužel ač čekám druhé dítko, tak tohle jsem zatím neřešila.

    Majo: Ty jsi mne rozesmála s těmi ovesnými vločkami:D . Holky jezte každá na co máte chuť, já nikoho nechci přesvědčovat o nějakém typu stravování, ani já nejsem v tomhle směru radikální.
    V KFC si dávám Twister s hranolkama, teď jezdíme na logopedii vcelku často, takže je to tak 3* za měsíc. Doma hranolky dělám jen v troubě, protože nám dosloužil friťák.
    A z nezdravého si ráda dopřeju třeba želatinové bonbony, nebo kousek čokolády a včera jsem večer slupla 2 loupáčky skoro před spaním. Jediné čeho se vyvaruji jsou uzeniny, prostě mi to žaludek nebere. ale nejsem vegetarián, maso jím (jen ze začátku jsem ho nemohla pomalu ani připravit – porcovat, když jsem ho viděla syrové na prkýnku tak se mi navalovalo) a když bylo hotové tak jsem si na to zase vzpomněla a nemohla to pár týdnů jíst. Mám kamarádky, které jsou v tomhle směru hodně radikální, to já doufám, že k tomu nedospěju, zastávám názor, že jsme všežravci:D a když něco nepřijmeme tak to organismu chybí.

    co mě teď dost trápí je to pálení žáhy, ještě jsem si nestihla koupit Rennie, tak asi zítra až půjdeme platit školku, tak zavítám do lékárny. Došel mi i sáčkový těhotenský čajík od Lerosu, mám jen sypaný od Grešíka, tak musím dokoupit. A včera jsem dostala Gravimilk od kamarádky, tak si ho taky začnu míchat, dala mi s příchutí vanilky, ona prý raději čokoládičkový – tak jí ho na oplátku koupím.
    Opatrujte se, pošlete miminkům v bříšku láskyplné myšlenky a pohlazeníčko a pěkné odpoledne!
    Rybízku ať Ti to uteče v práci a pak hodně odpočívej! A s těmi pusami to znám, Danča nemá taky někdy náladu při loučení, neboj to je jen období i když chápu, že Tě to zamrzí, kterou maminku by to nezamrzelo!

    #859246
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Cucaracha – jojo, gumový medvídci, to je moje, teda spíš kyselý žížalky :))) A to maso – to zní jak já!:) Nemohla jsem ho manželovi taky skoro ani připravit. Teď už ho pripravit můžu, ale na jídlo mi nechutná. To mi spíš občas zachutná Křemešník, ale na kila ho nejím.

    #859247
    Anonym
    Host

    Cuco, tak teď jsi mě dostala…toho twistra bych do tebe nikdy neřekla:-) Ale rozhodně s tím co píšeš souhlasím. Mě začala ta žáha taky trpět, tak baštím rennie, ale snažím se to s nima nepřehánět. Jablíčka ti na to nepomáhají?

    Jaký je ten Gravimilk? Už jsi ho někdy zkoušela? Já jsem na to koukala, ale když tam píšou, že je to náhrada vitamínových doplňků a všichni proti vitamínům bojují, tak jsem ho nekoupila ze strachu aby se nám nenarodilo obrovské mimčo….a to běžně koupím skoro všechno, jsem jednoduše ovlivnitelná reklamou:-) Teď jsem dostala chut na ty hranolky…ach jo.

    Rybízku, já o tvrdnutí bříška nic nevím, mě jen často bolí:-) Nechci být rejpal, ale neměla bys už skončit s těma brigádama, když ti tvrdne to bříško…přeci jen kdyby to bylo něco vážnějšího……(samozřejmě že to nic vážného není jen ti závidím ty vydělané miliony:-) )

    #859248
    Anonym
    Host

    A došla jsem k vážnému rozhodnutí, že vás budu číst jen po jídle….mám děsnou chuť na hranolky, kyselý žížalky a nakonec snad i na ten Křemešník:-( A to se už asi třetí den brzdím, protože mě zítra zase budou vážit:-)

    #859249
    Anonym
    Host

    Majo,
    děkujeme za hlásek :o))

    Hruštička,
    abych to tu vše nemusela vypisovat a hlavně, ono to je hodně moc smutné onemocnění, tak Ti sem zkopíruji odkaz, který jsem dostala v genetice a tam si to vše přečti, je tam přímo o té nemoci i o tom nosičství, je to hrozná nemoc a hlavně mě štve, že v téhle pokročilé době s tím nic neumí udělat, pouze oddálit – a to je na prd, já to znám z vyprávění mé mamky, jak takhle trpěl můj bráška, než umřel – vlastně on od svých 4 let byl více v ozdravovnách a nemocnicích než doma … 🙁 vždycky když si na to vzpomenu je mi do breku, kord, když to byl tak nádhernej chlapeček a v tu dobu když zemřel se ty děti s tímto dožívali tak 15ti let, teď to pokročilo prý až na 30 let, ale furt je to málo :-(((( tak tady máš ten odkaz:
    http://nemoci.vitalion.cz/cysticka-fibroza/

    Cucaracha,
    též děkuji moc za hlas :o)

    jinak gravimilk taky miluji a taky vanilkový, mě zase nejede ten čokoládový, je to to nej pro miminko, co mu můžete dát, jsou v něm krásně vyváženy všechny vitamíny a minerály :o) Já právě nemusím vůbec normální čokoládu, tak proto mi asi nejede ani tento, ale vanilkový je mňamky, pro mě :o)
    Majo, jinak že by se ti narodilo obrovské mimčo – to nehrozííííí, neboj se, ba naopak budeš mít zdravoučké miminko po vitamínkách a hlavně to prospěje i Tobě :o) a s těma vločkama jsi mě dostala :D:D:D jsem se tu tlemila nahlas jak blázen :))))) já zas ovesné vločky nepozřu, nevím, nic moc mi to neříká … ale jak se tu někdo zmínil o tom KFC, tak jsem si vzpomněla na úterý … jeli jsme z Ústí a já viděla v TP nápis KFC …. uuuuuu … tak tam přítel musel zabrzdit … noooo a dala jsem si grander …. to jsem to Prckovi dala … jelikož snad úplně vše z KFC pálí jako sfiňa :D:D:D … ale mooooc mi to chutnalo, k tomu hranolky a mirinda :))) takže i já takhle hřeším a dávám i Prckovi asi zabrat s tím pálivým, jinak se tomu zkouším vyvarovat, já vždycky milovala pálivé – úpe vše snad 😀 …. a hranolky miluji, hlavně ty nezdravé ve friťáčku :o)))) to když mě vždycky vidí přítel, tak běduje, prý: chudák malinkej v bříšku :D:D:D … nooo coooo, mám na ně chuť tak si je prostě dám :o))))
    Jinak s tím masem … já první 3 měsíce neměla pomyšlení na maso a ani na uzeninu …a pak bum se to obrátilo a můžu se utlouci po masu – uzeninu tedy nemusím vůbec (párky a salámy :-(((( to néééé) ale masíčko přírodně, nebo jakkoliv to je mňamkaaaaa :o) takže si vždycky říkám, že na to co mám chuť má vlastně chuť i Mimísek :o)))) nejraději má stejně zeleninu jakkoliv připravenou v jakémkoliv stavu :o)
    Ještě bych zapomněla ….
    Cucaracha … byla tu Katka ta s tou zdravou výživou a říkala že mladý ječmen a řasa Chlorella je něco bezva, jak pro tělo tak pro miminko, určitě s tím máš pokračovat …. prý jedině dobře, a mě tu hned udělala přednášku, že bych s tím měla taky začít :o))) ale juuuuu příští týden se stavím v mém oblíbeném krámku a nakoupím :o))))
    Majo s tím Rennie nemeškej … já vím o čem mluvím – trpěla jsem s žáhou 3 měsíce, až jsem z toho zvracela a jediné co mi pomohlo byli ty Rennie …. ufff, hlavně ať už se to nevrátí :o)
    Tak pohodové pozdní odpoledne všem a Mimískům pohlazeníčko a dobrou náladu :o)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist