Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859280
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte mamče 🙂
    Májo, díky za soucit se Cidem, je mi ho fakt moc líto 🙁 Snad to bude dobrý, ale popravdě tomu moc nevěřím… 🙁 To je super, že máš dobrý vztah se ségrama a to, že je to nejlepší kamarádka a nejbližší člověk v jednom, úplně chápu a moc si přeji, abych to měla u holek taky tak.
    Petspi, gratuluju moc k dobrým výsledkům, to je super! 🙂 A ničeho se neboj, kdyby něco něbylo v pořádku, tak by ti to určo nezatajil, to se neboj, jen tě asi nechce zatěžovat zbytečným vysvětlováním odborností a informacema kolem. Ne každá pacientka je taková, že se o to chce zajímat tak do hloubky. Jinak o hodnotách nic nevím, takže neporadím. 🙁
    Veveriku, ani nemluv, já už to zase začínám chytat, štípe mě nos a pálí oči, my jsme týden zdraví a 14 dní nemocní. 🙁 A když jste spolu doma v jednom bytě, tak by jsi se stejně neubránila, tomu věř, bacil je prostě tam a jestli si k ní přilehneš, to už nerozhoduje. Tak hlavně, ať to proběhne v pohodě a v lehké formě. Dárky ještě nenakupuju, vždy to nechávám na prosinec, abych to nemusla dlouho skladovat 🙂
    Dneska mě Karolínka vylila jogurt v obyváku mezi časáky a knížky a jelikož nešlo o nehodu, tak jsem se neudržela a plácla ji. Manžel o tom nechce nai slyšet, takže jsem to plácnutí nepřiznala, ale když se malá vzbudila po odpoledním spaní, říkám jí, ať řekne taťkovi, co udělala a ona, že vylila jogurt na knížku, že se to nedělá a dostala na pudej! Tak vidím, že před 2,5 letým dítětem už nic neutajíte :-))
    Tak mějte fajn podvečer, to už se brzy stívám co? Hrůza!

    #859281
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Holky, mám pro vás tip na krásný těhu tričenko 🙂 mrkněte… já jsem si dneska objednala, je úžasný a za dobrou cenu! 🙂

    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36589605

    #859282
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka všechny!

    Včerejší UTZ dopadl skvěle, mimčo nám roste jak má – úplně předpisově (žádné odchylky ve vývoji).
    Sice se docela schovávalo před Dr., ale co měl změřit a porovnat a prohlédnout to se zvládlo a tak jsme ohromně štastní. |Genetička pak s námi probrala ty údaje, které Dr. u UTZ naměřil a vysvětlila co to vše znamená a dala nám velkou pochvalu<:o) . JIná mimořádná vyšetření tedy vůbec nejsou zapotřebí. A navíc placentu už mám na zadní straně, takže nebrání přirozenému porodu. To mi taky spadl kámen ze srdce.
    Miminku se to vyšetření moc nelíbilo, protože pak celý den řádilo, až večer se uklidnilo.
    Danulce se to taky líbilo, poznala hlavičku s očičkama a ručičku tak o tom do večera povídala.

    Jen jak jsme se vrátili z vyšetření, zjistili jsme že byl výpadek proudu a odnesl to náš počítač už veterán:'( . Tak jsem musela dnes naběhnout do městské knihovny na internet abych prošla poštu a napsala vám výsledek toho vyšetření.
    Pokud se nepodaří nahodt PC doma, tak zase př. týden zaskočím na net sem do knihovny, ještě že ta možnost je.

    Tak se opatrujte, přeji krásný víkend (u nás bude pracovní, přijede děda něco dozdívat).
    POhlaďte svá bříška a pošlete láskyplné myšlenky svým drobečkům!

    #859283
    Anonym
    Host

    Rybízku, tričko je moc fajn. Také jsem si odtamtud dvě objednávala. Jedno s dlouhým rukávem, ale už na něm jde vidět opotřebení a to jsem ho měla jen asi 5x na sobě:-( A to druhé má takový zvláštní střih, že jsem ho ani na sebe zatím nevzala, nějak se v něm necítím:-(

    Cuco, moc gratuluju k úspěšnému ultrazvuku:-)

    Naše mimčo včera taky nějak dovádělo. Večer jsem si dala decku vína a asi se mu to moc nelíbilo:-)

    #859284
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Cucarado: Moc gratuluji k dobrým výslekům 🙂
    To s počítačem je teda pech, my byli bez netu 2 týdny a každý den nebo obden jsme chodili k rodičům. Je to pěkná pakrárna.

    Majo: A co když to bude naopak? Třeba se mu to líbilo:) Já už jsem si vínko teda pěkně dlouho nedala, jak jsme byli s manžou zvyklí aspon jednou za měsíc dát si lahvinku, tak ted vůbec. Uplně mě na něj přešla chut:S

    Rybízku: Jak to vypadá s pejskem? Pořád věřím, že to dopadne dobře. Dnešní doktoři už dokážou pomalu zázraky. Sice si za ně pěkně zaplatíš, ale když je to pro člena rodiny…
    Naši kočku srazilo auto, dr. ji chtěl rovnou utratit, ale nakonec se z toho krásně dostala, sice musela absolvovat operaci lopatky, trochu na packu dopadá, ale žije a je schopná normálně fungovat.

    Dneska jsem si udělala ohromnou radost. Byli jsme udělat velký nákup pro mimíska, už nám chybí jen přebalovák, povlečení a hadříky jinak máme skoro všechno a za super cenu. Koupila jsem i 3 hračky od lamaze. Když manžel viděl tu cenu, jen se ujišťoval jestli už žádnou kupovat nebudu:D Elinka je nadšená z kočárku, hned vyzkoušela jak se jí bude vozit:) No a já samozřejmě uplně ze všeho, všechno jsem několikrát odkoušela a jen se kochala:)

    #859285
    Anonym
    Host

    Veveriku, tak to mě nanapadlo na to pohlížet, že by se mu to mohlo líbit. My včera právě měli důvod k oslavě a tak jsem chtěla, aby si dal aspoň manžel trochu vína, tak jsem si dala s ním. Ale poslední dobou mám děsnou chuť na pivko. Asi mi chybí vitamín B:-) a co všechno jsi pořizovala? Děláš mi radost, už jsem měla pocit, že jsem mezi váma jediný nadšenec, který už nakupuje:-)

    #859286
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    Cucaracho, ještě jednou moc gratuluji k dobrým výsledkům. Super! Paráda je, že je z toho Danča tak natěšená, aspoň se na mimi bude těšit o to víc a třeba ji ani nenapdane žárlit 🙂 Jinak nemít PC je na prd! My ho neměli asi 5 dní a byla jsem u šivce a pak jsme si půjčial jejich noťas i domů, pač mi to přišlo takový divný na návštěvě datlovat do klávesnice. U nás sice knihovna je, ale bez PC :^)
    Májo, tak to jsi mi moc s tričkem radost neudělala! :S A od jaké firmy jsi ho měla, myslíš, že od stejné? Taky jsem si dnes chtěla dát decku, koupila jsem si kešu, ty miluju, páč jsem byla dnes večer slaměná vdova, manžel byl s klukama z práce, ale zapomněla jsem si to rozdělat. Tak se mám zítra večer na co těšit aspoň.. Ale pochutnala jsem si na výborné jitrnici s chlebem v půl desáté večer 😀 To je zdravá výživa co?? Ale s jakou chutí jsme ji snědla, ach ty těhu chutě 😀
    Veveriku, super, že už jsi něco pořídila.. 🙂 Díky za optání na Cida.. Dnes na kontrole mu dr. vyměnil kapky atb. za nějaké s kortikoidy a rozkapal mu oči Atropinem, ten slintal, jsem koukala! Pak dostal injekci a ještě ho chce jednou vidět, jenže bez toho auta je to fakt peklo!! Furt musíme někoho otravovat! A jak naschvál tam Cid v kufru auta přitele od neteře vytrhl nějaký drát od světla :S Tak to musíme dát do pořádku, když se daří tak se daří… Takže na očko asi bude vidět, ale jen dopředu a periferní vidění už se nespraví, díky tomu, že to co z oka vytelko, přirostlo a už se to nedá odstranit 🙁 Ale pokud se rozhýbe zornička, tak máme vyhráno! Snad to bude o.k.. S kočičkou mě to mrzí, ještě že jste to nevzdali že? To je dobře! 🙂 A jaký kočárek jste pořídili? Mě se nevíc zatím líbí Casual play S4. 🙂
    Jejda, to je hodin a to ráno vstávám v 6 hod.!! Jdu na brigádu. Přeji vám všem pěkný víkend…

    #859287
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    cucarado: Ja bych ještě nenakupovala, normálně by mi to přišlo moc brzo, ale tento víkend jsou slevy s časopisem maminka, takže jsem na nákupu ušetřili několik tisíc. Koupili jsme autosedačku, kočárek, fusak na zimu 🙂 , hrazdičku, lehátko do vany, tyč na nebesa, 3 hračky a to je myslím všechno. Postýlku máme u rodičů po manželově první dcerce.

    Rybízku: To je super. Myslím, že to, že uvidí aspon takhle je uspěch. ¨Doufám, že to dopadne dobře.
    No casualplay jsem taky hrozně chtěla, je nádherný, ale ta cena je šílená. A když jsem pátrala v recenzích našla jsem i pár chybiček. Nakonec jsme skoro za poloviční cenu koupili dva kočárky možná ještě v lepší kvalitě. Máme ABC DESIGN COBRA. Má super polohování a i sporták uplně jednoduše vycvakneš. Já totiž budu nechávat kočár pod schodama, takže tam nechám podvozek a zbytek vezmu do bytu, mimčo bude pořád v čistém. No a pak máme golfák QUINNY ZAPP EXTRA, ten budezatím využitý jen pod autosedačku, takže bude pořád v autě:-)

    #859288
    Anonym
    Host

    Rybizku, já měla trička od stejné firmy, ale paní docela dlouho trvala expedice, ale to co sis objednala ty bude určitě super.

    Veveriku, gratuluju k úspěšným nákupům. Taky jsem si koupila maminku a přemýšlím, jestli zítra ještě něco nekoupím:-)

    #859289
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veveriku,
    koukla jsem na váš kočárek a vypadá moc pěkně, hlavně ten sporťák. KOukám, že ot máte všechno dopředu promyšlené, tak to má být! My ani nezkoušely kočeárek do kufru u auta! 😀 A nad Quinny Zapp jsem uvažovala, když jsem vybírala golfky. Nakonec jsem ale kvůli ceně koupila Moon. Manžel s ním teda spokojený není, říká, že se s ním jezdí hrozně, ale to je tak s golfkama no.. Já budu kupovat Casual straší, chtěla bych tak do 8.000,- Na Karolínku jsem měla X lander a nic moc.. špatná aretace, nedal se posadit pěkně kolmo, pořád byly ty záda jakoby dole a když jsem si zkusila u kamarádky Casual, tak jsem měla o kočárku na durhé mimi jasno. I ona je s ním moc spokojená. Tak už se poohlížím, ale mám obavy, že teď s autama, Cidem a za chvilku Vánocema, že si ho stejně budeme moci dovolit koupit až začátkem nového roku. Tak sand pak, tak docela narychlo, na nějaký pěkný natrefím! Nejvíc by se mi líbila červená kombinace s černou 🙂 A jakou vy máte barvičku?
    Májo, Tak jestli je to stejná firma, tak i kvalita bude :S Doba dodání je 14 dní, už jsem si o tom s paní psala. Ale to mi zas tak neva.. Spíš by mi vadilo, kdyby se to slouplo, vytáhlo nebo tak něco.
    Holky, mějte pěknou neděli, já budu píct kachničku, přijdou babička s dědem. Snad se povede!:)
    Dnes jsem měla hoňák.. ráno na brigádě, pak uvařit, vyprat, uklidit.. Jsem blázen, já si prostě neumím práci rozdělit, buď všechno nebo nic. A teď mi dělá malá princezna kotrmelce v břiše :-))
    A kdyby bylo léto a prádlo suchý, veřím, že bych ještě žehlila. 🙂 ale zítra si babička malou odvezou, abychom mohli v pondělí s manželem na UTZ ve 20.tt a pak na večeři, tak budu mít dva dny volné, tak možná přijde i na odpočinek :-))). Pořád mě pokouší ty okna. Kápněte božskou, kdo je umyjete? Pěkně mě začíná pálit žáha :S , takže to stejné jako u Karolínky, dneska na brigádě jsem místo minerálky pila mlíko 🙁

    #859290
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    koukala jsem na ty vaše kočárky a ty Casual jsou dobré…já si vybrala Rambler a koukala jsem i na ty X-lander,ale když říkáš,že nic moc…ono stejně,pokud si to člověk nevyzkouší,tak neví 🙁 A já vím prd….

    Půjčila jsem si úplně skvělou knížku,jmenuje se Jsem těhotná,ne nemocná a napsala to nějak Petříková a je úžasná…je to legrace,je tam spousta rad a pro budoucí maminy,které mimi viděly maximálně z rychlíku jako já,tak ideální 🙂 Zrovna čtu,jak vybírat kočák a výbavičku atd.

    Trčím celý víkend v práci,tak brouzdám po netu a koukám na nějaké věci.

    Hezký víkend všem,papa

    #859291
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    rybízku: Casual je opravdu nádherný, taky jsem ho moc chtěla, líbil se mi s tou červenou vložkou 🙂 Ale ta cena mi příjde hodně vysoká a navíc, jestli si dobře pamatuju, jde na něj přidělat jenom ta jejich autosedačka a ta taky není zrovna z nejlevnějších.
    Tak abych řekla pravdu do auta jsme ho nezkoušeli dávat. Ale jelikož se poskládá opravdu hodně, myslím, že by s tím žadný problém být neměl. Barvu máme běžovo hnědou, kdyby se mimčo chtělo schovávat až do konce, at jsme připraveni na obě varianty, tak to máme s veškerým vybavením co jsme kupovali:D
    Máš pravdu, ža Zapp je poměrně draší. Ale my máme ten nový, ten polohovací, jde uplně do lehu. Dám do něj mimčo už do nějakého pul roku, takže třeba na dovolenou bude super. No a při poskládání ani nebudem vědět, že v kufru nějaký kočár máme 😀 A zase si říkám, že když jsme tak ušetřili na hlubokém, můžem si dovolit krapet dražší golfky. Oba nás vyšli dohromady na nějakých 13000.

    verunko: X lander má kolegyně z práce a hrozně nadává na korbičku ma 3 měsíční mimčo a už se ji tam vleze tak tak a to bez fusaku. Ještě se mi líbil Quinny Speedi, ale když jsem si ho pořádně vyzkoušela, trochu mě zklamal:( Prostě každý má něco a asi na každém se najde nějaká chybička:|

    Ta knížka zní zajímavě. Taky si ted chci nějakou koupit. Mám vyhlídnutou Něžnou náruč rodičů, ta prý je fantastická. Jenže kdo se v nich má vyznat, když jich v každém obchodě mají minimálně 20 🙂

    Holky přeji Vám krásnou neděli, koukám, že dneska hezky vykouklo sluníčko 🙂

    #859292
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Majo: Pak napiš jestli jsi něco pořídila. My jsme ještě včera skočili do Babyparku a tam to měli jak po výbuchu. Myslím, že během pátku obchody vzali lidé útokem:D

    #859293
    Anonym
    Host

    Veveriku a co jste vybrali za kočárek?

    #859294
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko: Máme ABC DESIGN COBRA barva béžovo hnědá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist