Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859310
    Anonym
    Host

    Ahoj cholky moje,
    jsem si teda dala na čas. Ale už jsem zase tu. Je to super, všichni jste zdraví, správně vyvinutí, tak to má být. <:o) Šárku teda zlobí ta fibroza, ale neboj, mimi si s tím poradí. 🙂 Veverík, neboj přibereš, taky mi tím vyhrožovali u prvního. Ono se to dožene. V nemocnici by ti dávali akorát vitamínové a nutriční bomby, abys byla tlustá. 🙂 Nic horšího by tě nečekalo. Andy, to jsem ráda, že tě tam nenutili. No ty jsi měla to HCG, což samo o sobě nic prý není. U toho nízkého pappu je možnost všech tří chromozomálních vad – down, patau, edwards. Poslední 2 nejsou slučitelná se životem (mimochodem právě Edwardse měla tady Lucka na live:-(. Proto jsem na amc šla. No, nebudu se k tomu vracet. Vše jsme s malou mišutkou přežili, výsledky v pořádku. Holky, nedovedete si představit, když vám někdo zavolá a řekne, že tam není žádná vada. Jsem si to potom přehrávala v hlavě pořád dokola. U holek dělají i test na Turneruvů syndrom. Ten též nemáme. 🙂
    Koukám, že se tady rozebírají dost plínky. No teda, taková stará matka a nic o tom nevím. 🙂 To musím ještě dohnat. U Nicolase jsem teda používala jednorázovky. 2x jsem vydržela prát obyčejné plínky a vzdala to. Jinak jak psala Hruštička, vyplatí se to s tím praním pořád?
    S tím tvrdnutím břicha nevím. Mně netvrdlo ani před porodem, tak vůbec nevím, jaký to je. Ale to bych asi poznala.
    Ivetko, nejsi sama s tím jídlem. Já jsem se vyhýbala uzeninám, masu, sladkému ze začátku. A teď už si teda dám ledacos. 🙂 Blbý je, že jsem nikdy nemusela moc zeleninu a ta mi ze začátku chutnala a teď už vůbec nemám chuť. No a KFC a Mekdoš, o tom ani nemluvím. Ale dokážu tomu odolat. Já mám hlavně nemocný žaludek, takže nesním moc naráz, je mi pak zle, tak ono je to taky dobrý. Člověk pak moc nesežere. 🙂 A taky mám ráda nudle od ťamanů.
    Holky, co víte o těhotenském pásu? Měla jsem pneumatiku už před těhotenstvím a co tak čtu, tak je to dobrá věc při rostoucím bříšku, aby nepovolilo, nepopraskalo. Já teda nemám z minulého těhotenství žádné známky na kůži.
    Veveríku, možná nechodí kontrola z práce, ale po 14 dnech může přijít ze sociální správy. Jsem teď doma po té amniocentéze, taky mám 4 hod vycházky. Ale člověk někdy potřebuje jít mimo tuto dobu, no tak jsem to už riskla, ale raději ne. Co jsem četla diskuze, tak chodí i na těhotné, ne že ne, jak někteří spoléhají. Já jsem stejně raději poctivě po zákroku ležela jak lazar. Je jedno, kdo vypíše neschopnost. Kdo s tím má zkušenost, Šárko? Nevíš, jak to je, když jsi třeba u jiného lékaře? To se asi doloží, ne? Já totiž lítám i po jiných doktorech a snažím se to oběhnout teď se sebou i se synem, ať potom zas nemusím z práce pořád. A co víkendy? 🙂 Akorát teda často i přes den spím a pokud vím, tak je nějaká výmluva, že někdo neslyšel nezajímá. 🙁 Ale ve schránce zatím žádný lístek o návštěvě nebyl. 🙂
    Holky, už to musím rozdělit. 🙂

    #859311
    Anonym
    Host

    Nás bude čekat stěhování asi někdy v létě. To bude mimčo ještě malý. Teda přítel aspoň slibuje, že na bydlení už to bude. 🙂 No bude to fuj. Ale zvládnout to musíme, jinak budeme platit nájem a ještě hypotéku. Stěhování už jsem zažila několikrát, ale na toto se vůbec netěším, protože člověk za 13 let dítěte a celkově rodiny nastřádá tolik věci v kvartýru, že to není možný. 🙂 A čím větší byt, tím horší. Jako stěhovat fakt celou domácnost je teda něco.
    Co jsou dalmátské čufty? Na netu je těch receptů strašně moc.
    Jinak koukám, že sem tam něco nakoupíte. Já jsem nechtěla, až po výsledcích té amc. Tak jsem šla do CA a koupila bodýčko s dlouhým rukávkem. Mám ho na sedačce a furt na to koukám. 🙂 Ale já tak celý život brojím proti růžovkám a teď mi nezbude, než ji mít taky, protože na holky se fakt ani nic jinýho koupit nedá. Syn chodil ve tmavým, což je nejpraktičtější. Ale ty světlý holčičí věci… To potom vůbec nejde vyprat od jídla a hlavně žaludečních šťáviček. 🙂
    Rybízku, ti závidím takové sourozenectví. 🙂 Já mám bráchu o 8 let mladšího a ještě bydlí u našich, tak je to takový jiný. Žije v jiným světě.
    A jaký je to DVD z Veveří? Měli jste štěstí a miminko bylo pěkně natočený? Nakonec jsem se rozhodla, že si to taky necháme udělat. Těhotná už nikdy nebudu a když jsou takové možnosti.
    Petspi, doktoři prý neradi straší maminky. Pokud to není opravdu vážné, tak raději nic nerozvádí a nevysvětlují. Je potom zbytečný stres. Sice je to někdy na mrtvici, protože máš pocit, že ti nikdo nic nechce říct.
    Vánoční dárky mám snad už všechny. Akorát miláčkovi ještě něco. Nějak vůbec nezvládám stres, tak jsem se raději na ty nákupy vrhla. Okna mýt nebudu, máme jich 8 a nemáme žebřík, tak nechci sletět, vždycky jinak stojím na radiátorech. Už se mi jednou stalo.
    Tak zase na chvíli konec. 🙂

    #859312
    Anonym
    Host

    Barusko,

    ahojky, holka jedna :o))) … tě musím ze začátku opravit … už mi žádná cystická fibroza nehrozí, vše máme v pořádku, výsledky byly ze začátku zkreslené, kvůli tomu, že mimi bylo ještě malé, teď se mi ulevilo, ani na plodovku jsem nemusela – za což jsem opravdu moc moc moc ráda, bála jsem se jí jak čert kříže :o) … takže jsem šťastnááá a vše máme v pořádku, teď už jen ty testy na tu cukrovku a bude to hotovo :o) ….
    Ty vycházky jsou tak jak píšeš, pokud jsi v danou dobu kontroly byla u jiného doktora, tak ti to pouze potvrdí, protože kontrola ti zanechá ve schránce dopísek, kde bude napísáno, že tě nezastihli doma a teď záleží jaká kontrola ti dorazí, jestli dobrá či špatná … když dobrá, tak ti tam napíše i čas, v který u tebe byla … takže aspoň víš co a jak … a zlá kontrola ti jen napíše datum … a doktor (pokud jsi u něj opravdu byla) ti musí napsat od kdy do kdy jsi u něj byla … a pak to porovnají – a běda jak to nesouhlasí … a máš pravdu nezajímá je absolutně, že neslyšíš zvonek, nebo vám nefunguje a hlavně na ně neplatí lékárna … na to si dej majzla … mám to z první ruky od kamarádky, která to dělá a hlavně za ten rok co jsem marodila mi přišlo 8 kontrol, takže vím 😀
    Jinak dalmátské čufty jsou moje snad nej jídlo, můžu ho pořád a hlavně teď v těhu 😀 … recept používám z receptur teplých pokrmů, tak přesně jak to má být, ale tento je hooodně podobný, doporučuji uvařit a okusit, mnamky 😀 …. http://www.prima-recepty.cz/recept/522-dalmatske-cufty/
    Já osobně na ty plenky změnila názor :D:D:D … no to se stává … opravdu se mi nechce prát a prát a prát … takže na to tzv. prdím a pojedu v jednorázovkách …. nemám ani ráda to skladování ať už namokro či na sucho … takže e-e … měním svůj názor, protože když jsem si to opravdu spočítala … práce, voda, elektřina, prášek, sušení … atd atd … no raděj budu kupovat jednorázové :o)))
    Jinak nakupování na mimi mám skorem kompletní, už jen kočárek, vybraný mám a kupuje ho moje rodina … a ta by ho už nejraději objednala z internetu, ale trošku je brzdím, že až po Vánocích … a postýlku s komplet výbavičkou budou kupovat rodiče přítele, takže toto máme z krku, samozřejmě si ji sama vyberu :o))) a vybráno už mám, též z internetu, já jsem maniak na kupování přes internet 😀 … vždyť jsem si vlastně celý byt vybavila přes internet a jsem opravdu spokojená – žádné běhání, vše ti dovezou, smontují … prostě super, jen jde o zvyk 😀
    Vánoce a nákupy neřeším … nebudeme nic nikomu kupovat, dohodli jsme se tak, pouze dětem v rodině, máme toho teď opravdu moc a naše rodiny činí dohromady tak 30 členů – a to bych opravdu musela začít krást minimálně, takže jsme se domluvili, že ne-e … u nás bude mít Vánoce jen Natálka v bříšku :o)))))
    Tak a já se mastím natáhnout, za dnešek toho mám jak šlupek :D:D:D …. od 7 h na nohou – úklid, vaření, praní … nákupy … ble 😀 … takže pohodový dník cholky a pohlazení do bříška … :D:D:D

    #859313
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak se zas po delší době hlásím, dnes po poradně.Zítra mě čeká velký utz, tak snad to bude v poho, jdu až o půl 1,takže se ozvu až navečer.Jinak dnes jsem dostala výsledky na papíře z trippletestů.Ty údaje jsou Down: 1z1300, NTD-to je asi ta neurální trubice- 1z 1000 a k mýmu věku to je 1z1400 . Máte někdo tyhle výsledky pro srovnání??Jinak negativní. Zároveň mi dal dr. papír na to sladký lepidlo, abych se objednala, takže tam jdu 24.11 nalačno a prý je to 7dkg cukru, a je jedno v kolik vody je to rozpuštěný.To nedám+o( +o( a pak se prý ještě 2 hodiny čeká a pak je odběr na srovnání. Já tak maximálně 2 lžičky cukru do hrníčku.Ach jo to bude něco….:( Doufám,že zítra mi potvrdí holčičku, jak říkal v 13.týdnu:D

    #859314
    Anonym
    Host

    K nákupům – chtěla bych kočárek, který bude i se sedačkou, ať se potom nemusí kupovat ten nástavec, když to chcete dát na jinou kostru kočárku. Veveríku, jsi kupovala fusak? Já si právě říkám, že je fajn, že nebude miminko na zimu. Když se narodí, tak stejně nepůjdeme ven a v květnu už bude teplo, myslím, že snad bude stačit zavinovačka a deka. Ta Cobra je fakt pěkná. Jakou máš kombinaci a za kolik jste ho sehnali? Jak dlouho ty slevy v Mamince platí? A jo, to bylo na tento víkend. Jinak se mi teda líbí čtyřkolky, ale nevím, jak jsou praktické. Logicky bych řekla, že budou lepší. Verunko, kde ses byla v Brně podívat po obchodech? Na kočárky jsem byla v Růžovým panterovi, ale na to, kolik jich tam mají, jsem moc nadšená nebyla. Postýlka skoro žádná. Tentokrát bych chtěla postýlku i se vším polstrováním a nebesama. 🙂 U prvního jsem šetřila, tak teď si to vychutnám. Ale to se dá určitě koupit na netu.
    Ptala jsem se personalistky na nástup na mateřskou a je to podle toho, jak to potom napíše doktor.
    Šárko, jo, já jsem odpovídala postupně, jak jsem četla. 🙂 Jo, děvčico, já se taky bála jak čert kříže. Fuj, ještě že minulé týdne už odplynuly. Je fakt, že se ještě bojím toho UTZ, ale ne tolik a na cukrovku ani nemyslím. Jéé a teď čtu, jak máš bezvadný vyšetření. Tak super. 🙂
    Veveríku, UTZ se dělává do 22. týdne. Já jdu taky v 21.
    Děcka, ale to porodný by se hodilo, co? Za to by byl kočárek se sedačkou, postýlka a možná i drobnosti. Štvou mě jak sviňa. 🙁
    Šárko, to kupuješ i nábytek na netu? Mně by vadilo, že to nevidím. A kočárek je potřeba vidět. Tu postýlku zkusím taky pojukat tady.
    Dnes k obídku smažený králík ze včera s br. kaší. Dobrý je to.
    Tak jsem to všechno dočetla a přeji zdravé děti a psy. <:o)

    #859315
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Baru, vítáme tě po takové době, tak se dívám, že jsi vše poctivě dičetla 🙂 DVD je úžasné, miminko bylo nejvzornější, je zdavoučká a v bříšku se jí daří dobře. To je velká odměna po 20 týdnech, taková zpráva!!! 🙂 S Karolínkou jsem musela chodit po chodbě a pak tam jít znovu a teď to bylo najednou. Stojí to za tu 500,-, hlavně to budšící srdíčko, to mě vždycky dostane!!! :'( Na čufty mrknu na netu, už jsem to i zapomněla 🙂 A jak se ti daří po té amnio?? Okna jsem ještě neumyla 😀 Včera mě bolelo břicho, tak jsem raději odpočívala a dnes je hrozně hnusně, tak jsme s malou skočily jen se Cidem ven a do obchodu.. Blee, hnusný počasí! Jinak k těm barvičkám.. taky jsem měla averzi na ruůžovou, ale oni my to ti výrobci na tom holčičím oblečení tak šikovně třetí rok podstrkují, že si začínám zvykat 🙂 A navíc mě čeká další beruška, takže snad nedopadnu jako švagrová, která oblíkala malou jako cukrdlátko, až jsem na to byla alergická!! Vánoční dárek nemám ani jeden zatím.. teda vlastně jeden, ale tak trochu omylem! Chtěla jsem z Anglie pro malou mikču a kdyby nebyla, napsala jsem šivici náhradu a ona objednala obě, špatnmě to pochovpila, tak jsem jí jednu dala hned a druhou dostane na Vánoce. Ona je po mně, má ráda hadry a radost z nich měla už loni na Vánoce v roce a půl 😀 . Potřebovala bych na Vánoce i něco nového z výzdoby, ale uvidíme dle peněz. Moc se mi líbil z Halens svítící sob na okno a potřebujem nový svíčky.. Auta nám trošku vycumlaly!! 🙁 To tak letí, vždyť advent už začíná příští neděli. Snad ty okna stihnu 🙂 Taky chci komplet trojkombinaci, i s autosedačkou, zatím je mým favoritem Casual play a sháním na netu, jelikož už jsem ho odzkoušela u kamarádky 🙂
    Šárko, taky mám v hlavě testy na cukrovku. Holky, možná nám to vyjde ještě před Vánoci a budeme bez cukroví a jiných dobrot 🙁 Díky za receptík, nemusím ho hledat a hlavně je ověřený! 🙂
    Májo, kamarádka měla těhu cukrovku a nepřibírala, tak třeba ji mít nebudeš. Už máš termín testu?
    Volantko, ať ti to dopadne zítra všechno dobře! Já nesladím vůbec, poze čaj a ještě ke všemu minimálně a medm ,takže pro mne to bude boj! Mě dá dr. papír až v příští poradně 13. prosince. Prý to tak stačí.. Výsledky triple testů mám negaitvní, ale papír od toho nemám, takže ti se srovnáním moc nepomůžu.
    Dneska mi v břiše malá pěkně vyvádí 😀 To už jsou kopance jako blázen.. No nic, jdu si ještě něco počít, natáhnu si na sedačce trošku hřebet, než se malá vzbudí a manžel přijde z práce 🙂 Na oběd jsem dělala Maďarský vepřový perkelt a těstoviny, mňam 🙂

    #859316
    Anonym
    Host

    Ahoj, teda vy jste se dnes rozepsaly:-)

    Rybízku, mám si tam zajít někdy mezi 24. a 28. týdnem, chci tam skočit tak dva dny před poradnou. Takže mi to vychází, že budu nějakých 23+6, tak doufám, že ty dva chybějící dny nebudou tak vadit. Předpokládám, že mi pak v poradně hned sestřička řekne, že je vše ok nebo ne. Teď jsem si akorát volala, zda je potřeba nosit něco s sebou….Nechce se mi třeba běhat se šampuskou před ostatními testovanými zbytečně :-)))) Jsem zvědavá, čím mě budou strašit až se cukrovka neprokáže:-) Sestřička se z mého tloustnutí stresuje víc než já:-) Nevím jak jí vysvětlit, že je to můj problém, že ona to po porodu za mě hubnout nebude. Naposledy když jsem přestávala kouřit, tak mi za pár měsíců vyskočilo 8 kilo nahoru a to jsem ani nebyla těhotná, takže mi nějakých 9 kilo teď nepřijde tak katastrofálních.
    Jinak já už s nakupováním také začala a už toho máme doma docela dost.

    #859317
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Baru-my byli včera v Olympii v Puntanele a v Pompo na kočárky,ale nic moc teda…já jsem z toho trochu bezradná,protože co tam měli a docela se nám líbily,tak měly místo pevné hluboké korby jenom takovou tu látkovou vložku,která se dá přenášet…já vůbec netuším,jak je velké miminko a přišlo mi to hrozně úzké :o( Taky bych chtěla trojkombinaci (ikdyž nemáme auto) Už jsem se tak nějak smířila s představou,že koupíme něco jetého přes nějaké inzerát.Postýlku jsem koupila cestovní,kterou budeme mít u našich a normální postýlku máme ještě po nás,hezkou dřevěnou,tak ji nějak převezeme do Brna.Jinak teda ještě nic nemám.Co se týče oblečení,tak já jsem úplně proti růžové,takže volím neutrální barvy a moc se mi teda líbí tmavě fialová.Růžová teda nenenene :o)

    #859318
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Teda holky Vy jste se pěkně rozepsaly, dalo mi zabrat než jsem to všechno přečetla:)

    Dneska jsem měla doktorský den. Ráno jsem absolvovala zubaře, kde mi cca po 2 letech vrtala zub, tak jsem si to hezky užil a odpoledne obvoďáka. Měla jsem hlavně strach abych moc dlouho nečekala v čekárně, když už jsem nic nechytla od Eli, nepotřebuju to chytit jinde, ale mě sestřička hned vzala:) Vždycky mě pobaví, když se mě každý vyptává, kde mám břicho:D A to jsem se tak strachovala, že se nevejdu do zimní bundy, nechci to zakřiknout, ale myslím, že pokud takhle budu pokračovat můžu být v klidu:D

    Barusko: Kočár jsme koupili za nějakých 7500,- barvu máme běžovo-hnědou, čekáme totiž stydlivku:) A fusak jsem kupovala na zimu. Tam se mi určitě bude hodit a navic když se dal koupit v rámci té akce. Mám od AESTHETICU a ten je opravdu velký, takže já myslím, že mi minimálně do 2 let vydrží.
    Co já vím, tak to bylo jen tento víkend. Nějaké internetové slevy mají delší platnost, ale nic jsem si tam nevybrala. Teda kromě 50% slevy v REBU, tu využil manžel a to ted pěkně. Ja si myslím že na každém kočárku najdeš pro a proti. Trojkolku rozhodně líp poskládáš. A popravdě ted asi není ádná čtyřkolka, kter by se mi hodně líbilo. Ale to je věc názoru, každému se líbí něco jiného:)
    Já se obávám, že ted už musíš kupovat redukci na autosedačku ke každému kočárku. Bud je teda rovnou v ceně, tak jako jsme to měli u QUINNY ZAPP a nebo se musí přikoupit, tak to bylo u té COBRY. U obou ji musíme vždycky nasadit a pokud chceme dát třeba korbu tak zase sundat.

    Verunko: Já jsem s tou vložnou taškou nechtěla, protože mi to přijde nějaké nebezpěčené. Ale kolegyně z práce takový model měla a nemůže si ho vynachválit. Takže asi bude záležet opravdu jen na tom co se Ti bude líbit:)

    #859319
    Anonym
    Host

    Volantka,
    tady připojuji mé výsledky … pro srovnání: Down: 1:10020, Edwardsův: 1:12839, Patauův: 1:30223
    a na tyto výsledky mi Dr. říkala že jsou více než uspokojivé – moc se v tom nevyznám, ale věřím jí a potvrdili mi to i na genetice, takže jsem klidňoučká 😀

    Baruska,
    jj vše jsem objednávala přes net aj nábytek a můžu říci, že si už teď netroufnou udávat nepřesné informace a fotky sedí, takže jsem opravdu spokojená, jediné co jsem přes net nekupovala je koberec do obýváku a dětského pokoje, to jsem chtěla vidět na vlastní očka :o)))

    Jinak ke kočárku: já mám vybraný tento … http://www.detskyraj.cz/zbozi/9315-dara-dorjan-danny-sport-prestige-2010-+-autosedacka-+-slunecnik-zdarma
    dokonce jsem ho viděla na vlastní oči, tak jsem byla více než mile překvapena, sice je dražší, ale je tam vše co si představuji a hlavně autosedačka, i když mám i jednu úplně novou – vajíčko 0+ … ale tu dám na stálo do auta, protože budeme s Natálkou hodně jezdit a tu co je u kočárku budu používat místo korby, protože je to skladné např. do autobusu atd a hlavně mimi se narodí v dubnu, takže se super hodí :o)
    Teď v pátek se budu objednávat na 3D ultrazvuk a budu se modlit, aby slečinka byla hezky natočená, protože moje kamarádka tam chudák byla už 2x a pořád nic :-(((( … tady to stojí 900,- a je v tom vyšetření + 10 min záznam na DVD a 3 fotky … takže si myslím, že to jde a je to fajná investice a krásné vzpomínky :o)

    #859320
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte..
    Májo, tak budu držet pěsti na vyšteření, sand to bude o.k. Koukám, že už taky nakupuješ, super! 🙂 Já jsem akorát koupila pár oblečků od kamarádky, nějaké soupravičky a mikče a pak od jindé, u které jsem nakupovala na Karolínku, ale to jen čtvery dupajdy do pasu. Ty můžu doporučit, Karolínce jsem je dávala strašně ráda! 🙂 Přijdou mi hodně praktické! Jinak ještě přebalovák a ten kočár s autosedačkou.
    Veru, asi jsi nečetla můj příspěvek.. ptala jsem se jakou jste koupily tu cestovní? Jinak jsem toho v Brně před Karolínkou pochodila taky dost, Růžovýho pantera, Babystar v Komárově, na Lidické v kočárkách, až jsem skončila v Husovicích v tom velkým obchodě u křižovatky. Tam jsme koupily nakonec všechny dorbnosti s postýlkou na konec asi 3 týdny před porodem a nechali jsme tam přes pět tisíc a se vším skpokojenost! 🙂 Jinak bych hluboké lůžko taky neřešila tou vložnou taškou, lepší je korba, rovná a důležitá pro zádička!!! Stačí, že ji občas doma dáš do vajíčka či houpačky a i o tom píšou, že pokud možná na co nejkratší dobu, hlavně novorozenci! Psala jsem ti tip, zkus ten Casualplay S6, určo budoumít s brzdou..
    Ach jooo, to je pačsí, už mám docela depku!! Počasí, auto, malá je protivka a pak nemám daleko k tomu vybuchnout! 🙁 Včera nám dali auto.. prasklé těsnění je opravené, žhaviče taky, ale ještě by to chtělo prohlédnout od autoeletrikáře, ještě se mu tam něco nelíbí, takže to bude ještě něco stát :S Holky, mě se tak uleví, až se to spraví a prodá!!!!!! :'( Je to hrozný na nervy a nejvíc to musí ubližovat maličké, ale já si nemůžu pomoct, jedno mi to není.. Tak to kompenzuju výběrem kočárku, mailuju s maminkama a snažím se vybrat nejmíň opotřebovaný a za dobrou cenu. Našla jsem jeden z Brna, ale je bez korby a autosedačky, ale i tak se na něj asi příští týden pojedu mrknout. Další díly by se dokoupily později, aspoň by to nebylo zároveň tolik peněz.
    Přeji pěkný den a lepší náladu.

    #859321
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Rybízku…cestovní postýlku mám Chicco Spring….je obrovská,takže super.Jinak díky na tip na Casual play-koukala jsem na něj 🙂

    #859322
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    A líbí? Já mám políčeno na S4 (tříkolka), ale super stabilní! S dvojitým kolem vpředu 🙂 Kamoška ji má, zkoušela jsem a super, ona je taky moc spokojená!

    #859323
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!
    Počítač nám stále nešlape, takže jsem zaběhla zase do knihovny.
    Nestíhám dočítat vaše příspěvky to až zase budeme mít funkční PC doma.
    Jinak se máme dobře, kromě malého nachlazení dcerky jsme všichni zdraví.
    Manžel stále buduje co to jde a počasí mu zatím dovoluje.
    Příští týden mají přijít velké mrazy tak se poohlížím po nových botkách, staré už dosluhují.
    Jelikož budu mít za pár dní svátek, tak si na ně přidám pokud se mi sejdou penízky.
    Koupila jsem nějaké plenky – látkovky jednovelikostní a objednala přírodní kosmetiku Atok pro mimčo, aby taky něco dostalo pod stromečkem. Větší nákupy ale chystáme až na leden.
    Tak se všechny moc opatrujte a doufám, že máte samé dobré zprávičky od lékařů.
    Já jdu do poradny příští středu a pak se vám zase aspoň ve zkratce ozvu:)
    Pa pa krásný víkend všem!

    #859324
    Anonym
    Host

    Casualy se mi líbí,teda ty čtyřkolky…já nějak pro ty tříkolky nejsem,moc se mi to nelíbí,ikdyž věřím,že je s tím asi lepší manipulace ve městě,ale ještě uvažuju o těch zúžených vepředu,že to není úplná tříkolka…dneska jsem to všechno konzultovala s kamarádkou maminou tam do nás,tak mi poslala mail,co psala sví švagrové,která má termín tak nějak podobně jako já 🙂 Mám v podstatě stejné požadavky,teď jen ještě najít odpovídající kočár 🙂 Škoda,že na netu neexistuje nějaká stránka,kam zadám požadavky a vyplivne mi to pár vhodných kočárů 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist