Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859325
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak se hlásím po utz, místo slibované holčičky ve 13.týdnu, jsme se dnes dozvěděli že to bude KLUK jak buk :-DDDD Bude to asi pěkný šoumen, dělal tam na nás opičky.Jinak jsme zdravý, dostali jsme pochvalu, akorát jsme trošku menší ale jinak vše v pořádku.Prý se tam má moooooooooc dobře.:) Jinak já mám kočár v- max oranžovo černý:) Pozdravujte bříška

    #859326
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Zdravím všechny…
    Cucaracho, já myslela, že už je PC o.k., tak snad už brzy.. 🙂 Ve středu budu držet pěsti!
    Veru1, to bychom měly moc jednoduché, kdyby to takhle šlo s výběrem kočárku 🙂
    Volantko, gratuluju k dobrým výsledkům! Já mám vyhlídnutý Casualplay S4, snad to klapne. Příští týden se na něj asi pojedu mrknout. Není nový, ježděný rok, ale takovou pálku bych za nový ani nedala! Paní vyměnila kolečka, tak to je taky velký plus! A ještě mi má jedna odepsat, tak jsem zvědavá… Jinak nechápu, že se dr. spletl, většinou, když si nejsou jistí, tak řeknou že asi.. nebo radši neřeknou nic.
    Přeji všem krásný zbytek víkendu a odpočívejte.. Já dneska přišla na to, že mě moje sobotní úklidy začínají pěkně zmáhat :S , to brzo! 😀 A to chci příští týed umýt konečně ty okna a udělat velký úklid a výzdobu, protože začíná advent 🙂 Taky se tak těšíte na Vánoce jako já? 🙂 Asi si nahraju fotku na Face, aby jste byly v obraze, jak se kulatím 🙂 😀 … tak doufám, že i vy se necháte inspirovat..

    #859327
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    tak koukám po těch kočárcích, ale z obrázků na netu nejsem moudrá a v obchodech je houby, abych se koukla. Ale ještě se mi zdají dobrý kočárky TAKO, nejsou ani drahý.
    Šárko, ty máš tak krásný čísla. 🙂 Ten kočárek, co sis vybrala, je s tou pevnou umělou korbičkou?
    Děcka, v Růžovým panterovi jsem si koupila krásnou zavinovačku. Měkkoučkou, z vnější strany fleece, v tom jsou vyražení medvídci. Je teda celá smetanová, jenže buď mají všechno moc barevný, modrý, růžový. 🙂 Mamka mi řekne, že je to nepraktický. 🙂
    Ivi, kde je to v Husovicích? Nevím vůbec, co myslíš. Já vybuchávám docela často, nic si z toho nedělej. Nicolas jde do puberty a jeho ksichtíky a řeči teda nesnáším. 🙂 A vůbec mě tak ledacos vytočí.
    Jééé, Volantko, to je krása. Konečně KLUK tady. To je teda zajímavý. Mně bylo jasný, když řekli v 13. týdnu, že to je holka, tak že to je prostě holka. Kluka jsem teda chtěla. Ale nesmím to říkat nahlas, aby to malinká nevěděla. 🙂 Kočárek moc pěkný.
    Veru, to by bylo fajn, kdyby to vyhodilo kočárek, který vyhovuje.
    Jj, moc se těším na Vánoce. Pouštíme si s malým doma vánoční filmy. No ta fotka je moc hezká. A ani nevíš, co mě ještě potěšilo. 🙂 Jak opravujeme barák, tak chcem krb do rohu v obýváku a moc jsem nedovedla vysvětlit, jak to chci. Tak teď jsem mohla ukázat, jaká je zhruba moje představa podle té fotky. Díky. 🙂
    Dnes budu dělat řidiče. Strejda má narozky a jede nás jak psů. No tak budu místo pití papat.

    #859328
    Anonym
    Host

    Baru,ta prodejna je na Tomkově náměstí…je to snad dvoupatrový obchod se vším pro miminčáky.Taky se tam jednou chystám,ale asi až po Vánocích,teď je všude mraky lidí a já na ně nemám náladu,když je vidím,celé dny v práci.
    Jinak Vánoce tak nějak moc neprožívám,ale miluju pohádky,tak na ty se teda moooc těším.Akorát doma moc přes svátky nepobudu,protože nám nemá kdo hlídat kočiky,tak budu doma jen 3dny a pak zpátky do Brna

    #859329
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    Baruško,

    jj čísílka mám teď krásné, ale tomu předcházelo vystrašení od doktorů z tou protivnou nemocí … cystickou fibrózou … takže jsem ráda, že už mi dali pokoj, ale stejně si mě ještě v 21. tt zkontrolují, snad naposledy a už nebudu muset na genetiku :o)
    Ten kočárek co jsem si vybrala má vše, pevnou korbičku, autosedačku a sporťáček … chtěla jsem tam mít všechno, a tento splňuje mé představy, sice je trošku dražší, ale neva, je to investice na 3 roky, takže do toho půjdu, akorát si ještě teď počkám, jestli mi ve středu dr. potvrdí holčičku a pak ještě 1.12. … na genetice na podrobném UZT a pak budu nakupovat jak se říká do barev :o))) zatím mám vše neutrál, a ten kočárek bych chtěla buď v té černo-růžové, nebo stříbrné, ještě nevím … ale trefí mě mrtvice, jak budou doktoři polemizovat s chlapečkem :o)))), protože moje mamča se zbláznila úplně a začla nakupovat v červené, oranžové a růžové :o))))), když se dozvěděla, že na 90% to bude Natálka, tak doufám, že to nezmění :o) a hlavně si chci už objednat postýlku s komplet výbavou takže čekám, abych mohla stopro trefit barvičku :o)
    Příští měsíc se pustím do dětského pokojíčku, zatím tam mám jen nový dětský koberec – puzzle, přebalovací pult a dětské záclony s křemílkem a Vochomůrkou :o))), tak si pozvu kamaráda, on strašně krásně maluje a kreslí, aby mi vyzdobil jednu stěnu kreslenýma postavičkama z pohádek, už mi dal něco k předloze na výběr, tak nevím co by, vše je krásné :o)))
    Holky já Vás obdivuji, jak tu píšete, že budete umývat okna … ufffffff já bych to asi nedala, za prvé bych vylezla na parapet a bylo by mi blbě z výšky 😀 (4.patro), nebo by se mi točila hlava … začínáme se pěkně kulatit a už jsem zjistila, že oblékání ponožek a bot začíná být problémem :o)))
    Včera jsme s přítelem leželi a koukali na TV a přítel měl ruku na bříšku a dostal svůj pořádný první kopaneček :o))), tak úplně nadskočil a nevěřil vlastním očím jak je to možné, jsem se nasmála a říkám mu: …. to dělá každý večer, když se uvelebím k TV 😀 … no krásný pocit :o)
    Zrovna dnes jsem vstávala s takovou myšlenkou, už aby byly Vánoce 😀 … zatím tedy nepeču, nejsem takovej cvok jako loni, to už jsem měla napečeno tak 8 druhů cukroví :D:D:D … ale už se hrozně moc těším, bude klid, pohoda a doufám, že nám napadne krásně bílý sníh a nebude žádná čvachtanice nebo mrazy jako blázen … jako je to obvyklé :o) Ve středu až půjdu od doktorky, tak skočím nakoupit novou vánoční výzdobu a bude přestavba :o)))) to mě baví na Vánocích nejvíce 😀 …. ehm … a pak to papkání :o)))) a letos si ho zvláště užijime 2in1 😀
    Tak já se prozatím loučím, jdu si uvařit boloňské špagetky s horou sýra 😀 …. mňam 😀 … přeji pohodový dník a pohodičku do bříška :o)

    #859330
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    jojo Vánoce…taky už se těším. Tak trochu doufám, že už budu moct zůstat doma a nebudu se bracet do práce, takže si Vánoce užiju úplně v klidu…příští týden bych chtěla začít péct:) a je třeba někde sehnat adventní věnec:)

    Barusko, koukla jsem na Tako kočárky a nadchly mě:) Díky za zmínění…mám konečně nějaký pořádný tip na kočárek:)

    Příští pondělí jdu k doktovi, tak se ho zkusím zeptat, jeslti by mi nemohl udělat ultrazvuk…chtěla bych vědět, co to bude:))) A zároveň doufám, že si mě převezme od ortopeda a dá mi i nějaký pořádný vycházky…

    Mizím udělat oběd, papaa

    #859331
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    ohledně Vánoc jsem dneska měla velkou debatu s kolegy z práce….vzhledem k tomu,že nejsme s přítelem svoji,tak jsme trávili Vánoce odděleně…oba dva bydlíme cca 20kmm od Brna a na Moravě zhruba 50km od sebe,takže vždycky na jeden den o svátcích jedu já k nim a na jeden on k nám.No a letos vznikl problém,protože si všichni myslí,včetně mé mámy,že bychom měli být s přítelem spolu i na Štedrý den..jenež mě to přijde blbé,protože on u nás nebude a já u nich taky být nechci…chci být se svou rodinou a nevidím v tom problém,protože oficiálně vzato nejsme rodina…no a všichni to tak nějak odsuzují a já pořád nevím proč..malá ještě není na světě.Ale příští rok už bych chtěla,abychom byli pohromadě :o)

    #859332
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Jinak-zítra jdu velký UZ,tak mi držte pěstičky myslete na mě 🙂 Hlavně aby mě nestrčili zase k té zlé doktorce:(

    #859333
    Anonym
    Host

    Verunko a vy spolu nebydlíte? My byli s manželem spolu vloni poprvé, to jsme měli před svatbou a bylo to moc krásné. Už si nedovedu představit vánoce jinak. Ale asi to bude z důvodu, že je ani jeden moc neprožíváme a tak si je můžeme udělat po svém. Bohužel bydlím od mé rodiny dost daleko, takže jsem vloni ani nenavštívila na svátky rodinu manžela, protože by mi to přišlo dost nefér vůči mojí rodině. Nedej na to kdo si co říká a koukej si ty svátky užít tak jak se to bude líbit tobě. Jinak zítra držím pěsti, určitě bude vše v pořádku.

    #859334
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko: My sice s manželem spolu bydlíme, ale taky jsme ještě netrávili Vánoce sami. Nedovedu si to představit. Loni jsme byli u mojich rodičů a letos tam bud pojedem zase a nebo pojedu já sama. Až budeme mit příští rok mimčo, bude to uplně jiné, to bude sami jen rodina. Ale ted si nedovedu předstvait byt bez našich. Manželovi rodiče bydlím 10 minut od nás, takže s nima můžeme být kdykoliv, ale moji na druhém konci republiky.

    Nevíte jak je to s výpočtem mateřské, když jsem před nástupem na nemocenské? Vypočítává se ze základu který je cca rok stejný nebo se to o tu nemocenskou sníží?

    #859335
    Anonym
    Host

    Zítra okomentuju zbytek. Jenom Veru, u té zlé jsem byla na AMC. Bylo to dobrý, mlčela a neměla kecy. Ale hned mě sestra objednala na velký UTZ, až doma mi došlo, že asi k té doktorce. Tak jsem tam drze zavolala, paní na recepci mi to potvrdila, tak jsem jí řekla, jestli mě může přehodit k Vlašínovi, že k němu chodím. Sice nebyla moc příjemná, ale přepsala to. Uvidíš. Jsem si říkala, že mi takovej UTZ bude prd platnej, když u toho bude mlčet. 🙂 Já jdu ve čtvrtek. Uděláte si DVD? My jo. A Rybízek má taky.

    #859336
    Anonym
    Host

    Veveriku nemusíš se bát. Nemocenská se do výpočtu mateřské nezahrnuje. Už jsem to taky zjišťovala:-)

    #859337
    Anonym
    Host

    Baru,tos mě teda nepotěšila :o((((Toho se bojím nejvíce,že mě strčí zase k ní a já k ní opravdu nechci.DVD si pořizovat nebudeme,momentálně je to pro nás dost peněz a Karolína by to určitě prospala 🙂

    Jinak s přítelem bydlíme spolu už 3roky,ale tady v Brně vánoce neslavíme,ani nemáme žádnou výzdobu.Pro mě ty svátky zase tak výjimečné nejsou (teda zatím).Tak jsem ráda,že to některé máte stejně jako já 🙂 Jak říkám-člověk by měl být s rodinou a my jí ještě nejsme 🙂 A příští rok budeme buď sami nebo pozveme mou mami…nechci ji nechávat samotnou.

    Tak já se jdu hlavně asi teda psychicky připravit,kdybychom schytali zase tu ženskou protivnou….jestli bude mlčet,tak budu smutná 🙁

    #859338
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Veru, je podle mě úplně na tobě a příteli,co vám vyhovuje… Jen mi přijde zvláštní říkat, že nejste rodina:( Když s někým čekáš mimi, tak ho přece považuješ za rodinu, ne? To jen takový postřeh. Jinak samozřejmě, každý Vánoce prožívá po svém…pro mě je to speciální čas, který má svoje kouzlo a chci být se svými nejbližšími 🙂 Ale nedej se od nikoho k ničemu tlačit, to by to pro tebe pak přece byla pruda…

    #859339
    Anonym
    Host

    Veru … mě též příjde zvláštní, že si neříkáte rodina :-((( pro mě to tedy rodina je …, ale je to na každém člověku, jak si to udělá a jak to cítí. Já s přítelem taky nejsem vdaná a to jsme 7.11. byli spolu 10 let :D:D:D a rodina jsme snad od začátku :o) … a svátky bez něj by pro mě nebyly svátky, každý rok je trávíme spolu, do této doby buď u mých rodičů, nebo u jeho rodičů a když jsme o Štědrý den u nás tak druhý svátek na 100% jedeme k jeho rodičům, protože za rodinu považuji i jeho rodinu. Už jsme spolu bydleli i ve společném bytě (tenkrát ještě bez mimi) a byly to nádherné svátky, proto se na ně teď těším o to více. Štědrý den budeme spolu u nás v bytečku a oba svátky projezdíme po rodičích a příbuzných … :o)))) ale říkám, každý to cítí jinak a hlavně každý Vánoce prožívá jinak … takže proti gustu žádný dišputát :D:D:D
    Jinak Verunko držím palečky na vélkém ultrazvuku, já mastím zítra, ale pro mě je to už druhý v řadě velký ultrazvuk ve 20 tt 😀 … rozkouskované to mám jednu kontrolu na genetice a druhou u své doktorky, tak aspoň si to užívám a můžu srovnávat postupy atd … 😀 Už se těším opět na fotečky :o)))) a hlavně se musím objednat na ten 3D … chceme mít památku …
    Tak papa cholčiny a pohodičku do bříška :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist