Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859385
    Anonym
    Host

    Haničko,s kočkama je neskutečná legrace a zábava…někdy nevím,co bych si bez nich počala…ale popravdě-nevím,jak to zvládat s mimi a Mikešem,který se neustále dožaduje pozornosti (někdy si myslím,že je horší než mimčo) 🙂 A nemysli si,já malovat taky moc neumím,ale práve proto se to chci naučit…úplně jsem koukala,co je to za vědu :o) Spíš se potřebuju něčím zabavit a čtení knížek o těhotenství mě už nebaví,protože všude píšou skoro to samé a někdy je možná lepší nevědět :o)

    Mějte hezký víkend

    #859386
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, vy jste se teda rozjely. Než jsem to všechno dočetla, uplně jsem zapomněla na co jsem chtěla reagoavt:D
    Já jsem taky zezačátku chtěla jen čtyřkolku, torjkolky mi přišly takové divné:D Ale nakonec mám trojkolku, lépe se poskládáa myslím, že ve městě je to uplně jedno.
    Jinak uplně všechno máme schováno u tchánovců, doma mám jen pár kousků oblečení. Na to jsem dost pověrčivá. Jedině co si někdy po novém roce nachystám bude postýlka a přebalovák. Kočárek manžel přiveze až poporodu.
    Já okna letos vubec umývat nebudu, rozbolí mě břicho jen když jdu trochu rychleji nebo chvíli stojím, tak to radši nebudu ryskovat. Ono se to taky jednou nezblázní.

    Někde jsem četla, že to šátkování není moc vhodné na kyčle. Tak nevím

    rybízku: Koukám, že zítra budeme vařit to samé 🙂
    Petpsi: Ten recept vypadá úžasně, asi ho v nejbližší době vyzkouším

    Mějte se hezky a užívjete víkend:)

    #859387
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ty jo, Veru, teď jsem koukala na FB na fotky těch tvejch čičin a jsou hezký, hlavně ta světlá – to je vážně ta samá, co vypadala tak příšerně, když sis jí dovezla z útulku??? To je až neuvěřitelný…teď vypadá moc dobře a je vidět, že je spokojená…gratuluju!! Moc hezky si zachránila zvířecí život 🙂

    #859388
    Anonym
    Host

    Hani,děkuju…to je právě ten Mikeš..je to moje zlatíčko.Je strašně chytrý a hravý (někdy až moc:) ) Já když jsem ho na netu viděla,tak jsem hned věděla,že musí být můj…ty jeho očiska mě dostaly,ale v reálu byl fakt strašně ošklivý,pomalu jsem se bála na něj sáhnout,protože tak divně drhnul,jak byl oholený.Ale nakonec to byla láska na první pohled a dneska jsme nerozlučný pár 😀

    Tak konečně i v Brně sněží<:o)

    #859389
    Anonym
    Host

    Ou dlouhý článek nějak mě to BW nebere, tak ho rozložím na dvakrát 😀

    #859390
    Anonym
    Host

    Ahojík holky,
    to je příspěvků, než jsem to vše přečetla – tak též nevím na co první mám reagovat … tak nějak to zkusím poskládat :o)))
    Jééééje nám včera napadl první poprašek sněhu :o))) ale takovým způsobem, že chumelenice a než to dopadlo na zem, bylo to fuč :o) tak zasejc nic …
    Včera jsem odstartovala novou čáru života … nechala jsem se ostříhat 😀 … 15 let jsem nebyla u kadeřnice, tak jsem šla … vlasy jsem měla až na zadek, ale teď mi začali padat a rostou jak šílené a už mě z nich bolela hlava a nebavilo mi je pořád dávat do uzlů či culíků, tak je razantní změna :D:D:D Sice kadeřnice byla ze mě hotová, že se jich chci zbavit .. ale což, změna je život … tak teď mám vlasy jen na ramena … cca a účes stylu … seriálu ordinace a účesu Terezy Kostkové … sestříhané na ofinu, kterou jsem nikdy neměla a hezky sestříhané, poprvé to byl šok se podívat do zrcadla, ale už jsem si zvykla, prča je že mě to změnilo a lidi mě nepoznávají – ale taky k něčemu dobré … a mamka si nějak nemůže zvyknout, že jsem to přepískla, ale já si říkám: jsou to jen vlasy, zase dorostou :o))))
    Ke Krkonošskému kyselu a Segedýnu – miluji tyhle nakyslá jídla … aj zelňačku, čufty atd atd … jste mě zase navnadili, asi něco zítra doma též spáchám 😀 … teď jsem ještě u rodičů, tak mám stravu zajištěnou – můj děda se dnes zbláznil … dočista a dělá řízky a bramborovej salát, mamku málem švihlo :D:D:D já se tomu jen směju, a mě je to v podstatě jedno, mám ho ráda … no tak co noooo :o))))
    Ty buchy co jste tu psaly též miluji … áááááá jsem blázen do pečení, toho svého jsem si naučila tak, že je doma vždy pečeno, než jsem odjížděla tak jsem mu doma upekla papouškový koláč .. tak prej bouchal až měl boule za ušima … ale teď až se vrátím, tak se pustím do cukroví, už musím …. ale ještě na to musím nakoupit a teď je to v obchodákách šílené … hl. tu v globusu, samý němci s narvanejma košíkama 🙁 … tak to nějak budu muset udělat.
    Rybízku, určitě si do výběru kočárku nenech mluvit …. když se ti líbí – není co řešit, je hlavní že jsi ho viděla na vlastní očka a paní s ním měla dobrou zkušenost … ty cool-ko :D:D:D to mě rozesmálo …. 😀 … Mamka mě furt s tím kočárkem štve, pořád mi předkládá nové a nové návrhy a já už nevím kde mi hlava stojí a který vůbec chci :)))) ale asi nezměním názor …. jsem neoblomná 😀

    #859391
    Anonym
    Host

    Někdo tu psal o tom močáku …. auuuuuuuuuu tohle taky moc dobře znám, ale já to okamžitě musím zaťukat … od té doby co jsem těhu ani jednou mě to nečaplo, jinak na to šíleně trpím, už od malička jsem lítala po urologii ale vždy mi teď ke konci pomohl ten urinal akut … je sice dražší, ale 3 prášek a bolest byla pryč 🙂 ani jsem to kolikrát nemusela řešit antibiotiky, jen jsem si šla vždycky nechat zkontrolovat moč … takže opravdu lituji moc toho kdo na to trpí … bolí to jako čert a to že je to nepříjemné ani nemluvím.
    Verunko, kočičky jsou fajn, kamarádka má takového toho – já tomu říkám modrej kocour :D:D:D kráááásnej a jak je vtipnej, se vždycky nasmějeme a je pravda že si vyžadují pozornost … 😀
    Já tu u rodičů mám psíka svého … německého srnčího pinče a to je též mazel můj 😀 … dnes spal semnou a hlavu měl na bříšku a občas se mu zvedly ty jeho ušiska, když se Natálka pohla :D:D:D
    Kočárek doma a pověry – noooo já pověrčivá nejsem, ale domu si ho nevezmu 😀 … nechám si ho tu u rodičů a domu mi ho přivezou až budu v porodnici … já nevím, nějak by mi tam i překážel a hlavně …. raděj ho tam nechci, takhle už mám dost věcí v pokojíčku, to tam budu muset ještě nějak zpytlíkovat 😀
    Nevím kdo tu psal o úklidu a chlapech … :D:D:D hoooolky já mám pravej opak, ten můj uklízí snad více než já 😀 – jediné co tedy nedělá je: praní a žehlení … jinak úplně vše …. a jak ho to baví, je to takovej puntičkář, občas ho komanduji ať toho už nechááá že je čisto 😀 … nemůžu si stěžovat – ba naopak někdy že to přehání, jsem mu říkala že se měl narodit jako ženská 😀 … ale jsem ráda, teď mi pomáhá 😀 ale okna ho nenechám dělat, protože vím že to chlapům od přírody nejde 😀 …. a při pohledu na něj bych se asi počůrala už smíchy 😀 kdybych ho viděla na parapetech – nehledě že je to posera z výšek jako já 😀
    Verunko – malování odbivuji … ale já jsem antitalent na toto 😀 neumím nakresilit ani baráček 😀 …
    Rybízku co to autí ? … už je hotové ? … a kolik tě to tentokrát stálo ? … :((( už aby bylo pryč, viď ? ….
    No já se pro teď loučím, jdu juknout na dědův salát :D:D:D:D papa holčiny přeji pohodový dník a pohodičku do bříšek :o)

    #859392
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tak u nás už taky napadlo a dokonce se to i drží, což je co říct v Praze:D
    Mám velkou novinku. Včera nám tatínek koupil auto, teda zaplatil akontaci a já si budu platit splátky:) Tak teď musím být hodná 🙂 Mám hroznou radost, hlavně z toho, že jsme to zvládli už ted. Takže než se mimi narodí, hezky se rozjezdím a pak snad nebudu mít takový strach. Pořádně jsem nejezdila víc jak rok a v Praze ještě vubec ne. Už na Vánoce k rodičům pojedeme novým autíčkem:)

    Začala jsem ted koukat po věcičkách na modrém koniku. Dá se tam narazit i na nepoužit hadříky za pár kaček. Tak jsem si hned pár věcí naobjednala:) Už se nemůžu dočkat až dorazí a zase se budu kochat. Jen škoda, že jsem pořád eliminována tou barvou:( Doufám, že se mimčo příští tyden ukáže, v neutrálních barvách tolik výběru není

    Kolegyni z práce se dneska o pul šesté narodila holčička Beatka. Chuděra 10 dní přenášela

    Tak se mějte moc hezky a pohlaďtě bříška, já jdu dovařit segedin, malé už se asi nemůže dočkat, právě začalo dělat neuvěřitelné kotrmelce:D

    #859393
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak jsme dneska společně s manželem udělali takový ten větší úklid domácnosti, abych to tady mohla zítra nazdobit – když nám začíná ten advent. Nijak jsme to nepřeháneli, něco málo navíc, ale žádné bláznění – já se na to necejtím, ten močák o sobě dává pořád ještě vědět a myslím si, že se to nezblázní 😀 Tchán mi přišel opravit varnou desku, u které mi nefungovalo elektrické zapalování – naštěstí je to elektrikář – takže už škrtá – hurá! Navíc nám dovezl z globusu nějaké dobrůtky:) – hodnej!
    Teď přemýšlím, co budu zítra vařit. Dneska jsme měli pečené kuřátko – měla jsem na něj chuť a moc jsme si s mimi i manželem pochutnali. 🙂
    Jinak tady vy noci chumelilo a nachumelila nám zase pěkná nová vrstva snížku, kterej se stále drží – za oknem je to krásné – ale venku nic moc! A představa, že příští týden budu muset třikrát jen k doktorům – tzn. vyjet autem mě ani trochu neláká 🙁 Všude dobře, doma nejlíp!

    #859394
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    UFFF!!! Tak dneska velmi náročný návštěvní den…dneska tu zase byla tchýně, pak Standovo babička, potom kamarádka s přítelem a nakonec ještě moje mamka se sestrou, jsem ráda, když mě někdo občas přijede navštívit, ale čeho je moc, toho je příliš a mám-li být upřímná, jsem docela ráda, že už jsou všichni pryč a já mám svuj klid…
    U nás je sněhu opravdu hodně, sestra ( z Budějovic) se divila, kde sme ho všechen sebrali, ale tady je to takhle každý rok…
    Šárko, gratuluji k novému sestřihu 🙂 , mě se takovýhle změny hrozně líbí, já sice asi neměla takový vlasy jako ty – kousek pod ramena, ale hned po svatbě jsem se taky nechala ostříhat a teď jsem ráda, je s tim fakt moc práce…
    K těm zvířátkum – já si myslím, že každý má něco do sebe a každý je príma, kor takový ty vymazlenci, co jsou vlastně členem rodiny….v mém případě je to můj rotvajler Gassíček…MILÁČEK!!! Ze všech mých psů je nejmíň smečkový a nejvíc umazlený, ty ostatní mám sice taky ráda, ale zdaleka k nim nemám takovou silnou citovou vazbu jako ke Gassíkovi – beru je prostě jako chovné kusy, ne že bych se s nima nepomazlila, to taky, ale zdaleka né tak jako s Gassem.Ono to vlastně při takovém počtu psů ani pořádně nejde 🙂
    Pak máme ještě nějaké terarijní zvířata – krajty, užovky, hroznýše, agamy, gekony…ale to k mazlení zrovna moc nejni, to je spíš na koukání :-), i když na dotek je to také moc príjemný, kdo z vás mě má na FB, tak tam s pár kouskama mám fotky, tak dyžtak mrkněte 🙂
    No a pak máme ještě králíky – ty jsou samozřejmě k jídlu a měla jsem ještě dva koníky, ale ty jsem teď kvůli mimču prodala, páč to už bych opravdu nezvládala….i tak je tý havěti dost a dost 🙂
    Veverik, a co to je za autí? My to tu teď máme taky jak v nějakym vozovym parku 🙂 – jedno auto moje, jedno Standovo, jedno Standovo služební, no a já si teď dotahla další, protože jsem kvůli mimískovi a kočáru chtěla velkýho kombíka, tak ho mám..jen ho Standa bude muset ještě drobátko poladit a pak to svý druhý prodám, to je totiž maličký (peugeot106).
    Také kupuju a pořizuju jen samé neutrální barvy :-), zatím se mimi tak pěkně neukázalo, tak nevím…
    Náš mimísek se začne vždycky nejvíc ozývat až po půlnoci, to je jeho oblíbená hodinka…:-)je to tááák moc krásný….:) …..

    #859395
    Anonym
    Host

    Haňulko,

    jéééé ty máš takových psíků ? … to se mi vždycky moc líbilo, psy miluji. Tady u rodičů máme 3 … mého Mazlíčka Aaronka (drsný jméno pro 40cm hovado :D:D:D) … Zuzku to je Aaronkova dcera – ta je dědova … a to jsou gaučáci jako blázen 😀 takže postele, gauče, mazleníčka, papáníčka, ještě mluvit a je to 😀 … a na zahradě máme německého ovčáka na hlídání Britu … ale to je taky mazel, ta miluje když přijedu a chodím si s ní pohrát, jen se teď už bojím … má kolem 60-ti kg a když na mě skočí už to neustojím 😀 ale na balonky je úplně vysazená, dokáže aportovat celý den v kuse 😀 ….
    JInak ty návštěvy – s tím s tebou souhlasím … taky je mám ráda, ale jak říkáš čeho je moc toho je příliš – já musela včera tu u rodičů oběhnout příbuzenstvo a do toho si mě všimli kamarádi, takže jsem musela i za nimi, takže večer jsem sebou švihla do vany a byla jsem grogy … 😀
    TeĎ to chce prostě jen více odpočinku :o)
    Zítra mi začíná opět starání, už jedu domů, tak jsem zvědavá co tam to moje Zlato vše vyvedlo 😀 … pořád něco vymýšlí a zdokonaluje 😀 … příští týden mě čekají doktoři … v pondělí 3D ultrazvuk – doufám že se naše princezna nebude stydět a ve středu Ústí genetika – snad poslední podrobný ultrazvuk a ultrazvuk srdíčka 😀 tak uvidím prcka dvakrát :o)
    Přeji příjemný večír … jdu dokoukat Slavíka 😀

    #859396
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte..
    Májo, to jsi mě pobavila.. Jednak tím, že při délce mých příspěvků už nevíš, co jsi nakonec chtěla napsat a taky s těma mýma „kárama“ 😀 Ale máš pravdu, taky mě to napadlo.. 🙂 Ale snad kočárek dobře vyberu!! Auto je teď ve stavu nepojízdném, musí na ně kouknout eletrikář, odvážíme mu je v pondělí a pak se uvidí, co tam zase je a kolk to b ude stát 🙁 . No o oknech ani nemluv. Ale ještě že ti manžel pomohl! I mě. Dělal vrch, abych se nemusela natahovat. Dneska na to zasvítilo sluníčko a viděla jsem, jak je to čmouhatý. Ale co… jednou se svět nezboří! 🙂 Dneska jsem poklidila celej barák, uvařeno jsem měla od včera, tak se to dalo, ale jinak už mě taky síly ubývají.. K tomu jsem vyprala a zítra budu jen žehlit a vařit, chci udělat něco speciálního, když začíná ten advent, takže půjdu do hovězího :-). A ve volné chvilce uděláme výzdobu, vše mám připravený, jen to naaranžovat a na adventní věnec jen dát svíčky. Píct budu až příští nebo ten další týden, jelikož jdu st, čt a pá na brigádu. A co jsi napekla ty?
    Petsipi, díky za recept 🙂 I já jsem dnes uklízela, ovšem manžel už mi nepomáhal, jen s těma oknama, ale zvládla jsem to! Pak mě trošku bolelo břicho a tak jsem si vzala časák a ležela, malé jsem pustila pohádky a měly jsme klidný podvečer 🙂 . Zítra jen vyzdobíme, vše mám nachystané a to bude vypadat tak, že manžel bude věšet osvětlení a já budu ukazovat kam a jak 😀 Už se moc těším, až poprvé rozsvítíme 🙂 . Po kontrolách jezdi opatrně, nehlásí zrovna příznicé počasí!
    Veru1, jsem se pobavila, že to takhle „rozděleně“ funguje i u koček 😀 Super s restaurací.. doporučíš? Jinak čtu, že s Mikeškem to bylo osudové setkání že ..?

    #859397
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Hani, díky za požehnání :-). V pondělí, pokud budou silnice sjízdné, tak se mám jet dívat na ten druhej, kterej sjem neviděla díky polámanéhu autu, tak snad bude zachovalejíší, novější je určitě, a jdu do něj 🙂 Už se taky moc těším na vožení. Karolínka chodí na vyhcázky bez kočárku necelý měsíc teprve, protože chodíme kvůli psovi dlouhé vycházky, a už je mi celkem smutno. Dneska jsem vydrhla golfky, pořádně je nechám vysušit a na nějakej ten rok dva je uskladníme :-). Jinak vycházky s kočárkem pro mě byly při porpdu utěšující představou! 🙂 Tak si na mě třeba pak vzpomeneš a taky si ho budeš zpříjemňovat takovými představami..:) I já jsem z těch kopančků v sedmém nebi 🙂 A čímpak sis udělala radost ty na ježdění? Taky uvažujem o kombi, přeci jen, vzadu dvě děti, v kufru kočár, popřípdě pesan a jak bychom se pak poskládali do sedanu??.. nemyslitelné.. 🙂 Tak mi dej tip.. Jinak tolik havěti bych snesla, miluju zvířata a chápu, že s tím je hodně starostí.. ale ty terárijní bych neustála 😀 , brrr..
    Veveriku, jak se povedl Segedín? 🙂 Mně jo. Šátkování je v poho právě co se týče kyčlí. Měníš tam různě úvazy a polohy miminka, podle věku a toho na co je zralé a připravené.. Mám s tím dobré zkušenosti a Karolínka měla kyčle ukázkové, ťuk, ťuk!!! Ty klokanky jsou v tomto na prd!! Na to bacha! Nožičky tam visí bezvládně dolů a to není dobré! Moc gratuluju k autíčku, ať se dobře jezdí a co nejméně je porouchané!! Vím, co říkám! Díky i za tip na Modrého koníka, tam jsem ještě neinzerovala 🙂
    Šárko, auti, viz. výše, psala jsem to Máje.. 🙂 Jinak pro typ kočárku jsem pevně rozhodlá, asi jako ty 🙂 Taky si do toho nenechej mluvit.. Jen jsem zvyklaná, jak ho nikdo nechcete mít doma, tak nevím, jestli si ho taky k někomu neuložíme 🙂 A jakpak sis pochutnala na salátku?? Já bych si tak dala.. Vidím, že si tě doma pěkně rozmazlují, taky bych si nechala líbít 🙂 Gratuluju ke změně image. Já mám pořád vlasy polodlouhé, těsně pod ramena a pak mi to nějak neroste, tak jsem se nechala ostříhat a zase to nechám dorůst. Ale nechala jsem se šmiknout hlavně proto, že mi hrozně padají!! Chjooo, pořád ucpaná sprcha! Tobě taky? Na Slavíka jsem chtěla koukat taky, ale zapoměnla jsem 🙁 A už je pozdě, tak si dám asi vanu a pořádnej relax při svíčkách 🙂 Budu na tebe myslet příští týden s kontrolami, ať vše dobře dopadne!! 🙂 Určo jo, neboj 🙂
    Jinak holky, mě tak začíná pálit žáha, hnus! Co vy? Máte něco osvědčeného? Já zkouším zatím mlíko.Taky nám napdal snížek, beru to jako dáreček sezhora k tomu adventu 🙂
    Takže maimny, mějte pro vás a vaše rodiny krásný adventní čas… 🙂

    #859398
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Šárko, tak se mi to taky nevlezlo na jednou, tak jsem musela na dvakrát 😀
    Ach ty naše dlouhé přípěvky … 😀
    Jdu pro dřevíčko do krbíčku a na dát tu vanu.. Jsem sama doma… sice mě nikdo nevyhání od PC, ale je to celkem nuda být tu sama.. tak dobrou 🙂

    #859399
    Anonym
    Host

    Rybízku,
    salátek byl výbornej – pochutnala jsem si – tak za měsíc znovu :D:D:D ale tak tento byl od dědy, je hezké, jak všichni dělají úplně jiný salátek … mě osobně nejvíce chutná u přítelovi babičky, tak ho má snad nej 😀 No hýčkají si mě hýčkají, protože jsem tu byla jen krátce, ale stejně zase přijedu 6. tu má přítel doktora a já mám 21. ten zátěžovej test na cukrovku – brrrrrrrrrrrrr :(((
    Vlasy už opravdu dolů musely jít … já už byla líná to žehlit, nebo točit … a o vaně jako nemluvím, myslím, že bych z toho posbírala na celou panenku … vlasy mám po mamce hodně kvalitní, husté a tvrdé, ale teď mi opravdu moc začaly padat … tak doufám, že si teď trochu odpočinou, když jsem jim odlehčila. Nakoupila jsem si různé přípravky na oslabené a často padající vlasy, tak uvidím jak to zafunguje, ale jedno můžu říci – kráááásně to všechno voní – ještě ten účinek.
    Holka ty a to tvoje auto … já myslela že takovouhle smůlu na auto mám jen jááááá, tak koukám, že jsme dvě. Musím zaťukat, nám zatím drží … ale přítel nadává, že když jezdí z noční tak je celé zamrzlé a unikum se do něj dostat a pak se strašně mlží – to jsou ty italský auta – oni tam mají teploučko a moc topení nepoužívají tak to asi flinkají :D:D:D … ještě nás z jara čeká výměna motůrku na stahování okna u řidiče – no 3000,- budou hned fuč … nějak nám to blbne a nechce se vracet potvora jedna … jen ať hlavně vydrží co se týče jízdních vlastností.
    Jo a žáha … mě chytá tak 2x do týdne a docela zase festově :(((( takže pořád cumlám rennie … to fakt pomáhá, se mi to vrací jako na začátku těhu. Moje Dr. mi říkala, že se princezna narodí asi vlasatá po mamince :D:D:D:D … ale já na takovýhlety pověry moc nevěřím. Když někdo vidí moje bříško tak říká: to je jasnej kluk … hahahah 😀 …. nooooo neníííí 😀
    Dnes jsem viděla předpověď počasí a docela mi zatrhnulo s tím sněhem … jsem se na něj tak těšilaaaa …. a on si napadne rovnou v takovém množství zrovna když máme ježdění habaděj 🙁 …
    Mno … tak já si zalezu též do peřin a pokusím se usnout, jelikož jsem usnula odpoledne na 3 hodiny, tak ani nepočítám s tím, že usnu hned … takže telka to jistí :)))) Přeji hezkou dobrou noc a Prckům pohodičku :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist