Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859400
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jee, holky, Vy ste se zas rozšouply, to nemá chybu 🙂 …..sme pěkný drbny 😀
    Šárko, psíků mám dost, něco kolem 25 ( u dvacátýho jsem to přestala počítat 😀 ), ale velkej je jen jeden -Gassíček, jinak je to smečka čivav, krysaříků a angl.buldoků a jména mám taky zajímavý (jako např. Blecha, Bejk, Stošestka, Zmrďoch, Božka, Vendy s Jaruš, Doktor Kroupa apod.:) )
    Rybízku, a co to vlastně máte za auto vy? Máš fakt dobrý nervy, já už bych ho asi někde schodila ze skály nebo do něj dala balík slámy a zapálila, nesnášim, když se auto s..e, beru to jako spotřební zboží, má sloužit mě a né já jemu. Já jsem si dotáhla teď sice takovou starou pani (tempru – pro představu posílám odkaz – http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bc/FIAT_TEMPRA_WEEKEND_green_r.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:FIAT_TEMPRA_WEEKEND_green_r.jpg&usg=__c3vwcN-vsqRLxZBUHIJtKrceVR4=&h=449&w=1034&sz=105&hl=cs&start=0&zoom=1&tbnid=VOC1TOnrFcUcgM:&tbnh=72&tbnw=166&prev=/images%3Fq%3Dfiat%2Btempra%26hl%3Dcs%26biw%3D1308%26bih%3D549%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=299&vpy=257&dur=2153&hovh=148&hovw=341&tx=180&ty=83&ei=EITxTMLXLMX2sgbGmYHmCQ&oei=EITxTMLXLMX2sgbGmYHmCQ&esq=1&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:7,s:0 ), ale to je jen na dojetí, jakmile se začne s..t, pujde z baráku, darmožrouty neživim 🙂 . Teď jsem jí vzala hlavně proto, že byla zadarmo, což je má oblíbená cena 🙂 . Ten Peugeot co teď budu prodávat je ještě poměrně mladej, ale má v p….i nápravu a ABS, tak ať tahne 🙂 , nehledě na to, že je to 3-dveřko, což je pro mimi s očárkem fakt nevhodný…ta tempra je opravdu velká. A stejně nejčastějc jezdíme Standovo autem – Citroen Berlingo, což je uplně super.
    Ty jo, ty jsi fakt udernice, v 6tym měsící, s Karolínkou, domácnost a ještě brigády, no děláš nám ženám dobrou pověst, dík za to 🙂
    Když jsem teď viděla Tvojí Karolínku na FB, tak opravdu nechápu, že někdo nechce holčičku, dyť je to tááák překrásný. Samozřejmě tim ale nechci říct, že by mi vadil chlapeček – všechny dětičky jsou krásný….:)
    Také děkuji za dobrý tip k porodu…jestli máš třeba ještě nějaké tipy a doporučení, sem s nima! Za všechny rady budem rádi určitě všechny, my prvorodičky 🙂
    Závidim Vám holky tu vanu, já jí tak miluju, ale bohužel mi jí teď doktor zakázal, takže co se dá dělat 🙁 , ještě že máme i sprcháč.
    Na cukrovku jdu už příští týden v úterý, jsem na sebe zvědavá, když jsem na lačno, bejvá mi dost špatně a prý tam budu sedět asi 2,5hodiny, to je hoodně, no uvidíme, snad to zvládnu.
    Žáha mě taky pálí, hodně a často a stejně jako Šárka to řeším tabletkama Rennie…mlíko ale také neni špatný, jenže já jak jsem dělala v kravíně, tak jsem si zvykla na opravdu kvalitní kravský mlíko a teď mě to kupovaný nějak nemůže uspokojit, protože mi příde, že chutná jak voda a k tomu dobrýmu už nemám přístup…no třeba si zvýknu i na to kupovaný…
    No, blíží se naše hodinka, kdy maminky usínají a miminka ožívají, tak si ty kopanečky pěkně vychutnejte a dobrou noc 🙂

    #859401
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Sakra, nějak blbě se mi to sem vložilo…kdybych tomu trochu rozumněla a věděla co s tim, to by bylo fajn…no nic, nevim jak to smazat, tak to zkusim vložit znova…asi je to moc dlouhý, co?
    Ach jo, proč zrovna já nejsem vůbec chytrá :@ ?:??

    #859402
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    I tohle je tu nějak divně…holky, de Vám to číst nebo mi hrabe?? Já nevim co s tim…dík

    #859403
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Tak Standa tvrdí, že to musí být chyba na stránkách, prý to dá administrátor do pořádku, tak snad jo…mějte se, mamky…

    #859404
    Anonym
    Host

    Noooo Haňulko … katastrofa, co nám to tu provádí s těma stránkama, jen tak tak jsem to přelouskala a domýšlela ty konce 😀 … ale dá se to 😀 … doufám, že to dají co nejdříve do kopy 🙂 ať mohu reagovat, aniž byste to musely louskat 🙂

    #859405
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Šárko, já to taky nechápu…hledám nějaký kontakt na toho administrátora,
    ale nemůžu ho najít 🙁

    #859406
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Sarko taky mě ten sníh a ta předpověď na tento týden ani trochu netěší, pořád děsí dnes v noci a zítra s nějakou kalamitou – tak doufám, že se to nevyplní – zrovna zítra musím vyndat auto a jet do města, do práce a pak ještě k zubaři 🙁 Takže mám taky ježděního kupu. V úterý znovu – to bude ale snad příjemnější – jdu do poradny a na UZ – i s manželem – tak doufám, že se nám prcek ukáže v celé své kráse a budeme vědět, co tam nosím:)
    Jinak jsem si dneska taky vyzdobila byteček, teď jsem si zapálila první svíčičku na svícínku a sedím tady u PC a relaxujiu – POHODA musí být 😀
    Močák a bolest mě konečně trochu přešla – asi zabrala ta antibiotika – hurá – takže jsem dneska aspoň trochu použitelná. Včera to byl děs, to jsem skoro celý den proležela.
    Tak se mějte krásně, pozdravujte mimisky a ten sníh a mráz nějak přežijte – hlavně opatrně, ať se vám ani mimiskům nic nestane 🙂

    #859407
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem jim tam napsala, doufám, že s tím něco udělají 😐

    #859408
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Šárko,
    no z auta už mě fakt trefí, zítra máme volat a vezt ho tam.. Jsem zvědavá, kolik zase!? A co se týká motorku v okýnku,tak to nám polámal strýc v létě a do teď to není spravený 🙁 Ale jelikož to provozu nebrání, tak to je tak 🙁 To bude taky pálka a pak nám musí ještě eletrikář zkontrolovat vypínač na výstražný blinkry, ten taky nějak nefunguje, chjooo, mazec!!! Zítra jsem se měla jet s Karolínkou dívat na ten druhý kočárek, ale jednak zima se opravdu zoršoupla a sněhu bude asi poženaně, takže stáhnem z půdy malé saně :-). A zadruhé je paní marod, tak to musíme nechat na konec týdne. Ale jak říkám, díky kalamitě mi to ani tak neva, spší bych měla obavy vyjít z domu, zvlášť když už není malá na kočárku.. Na vlásky zkus něco od Goldwellu, přípravky znám dobře a jsou kvalitní a za rozumnou cneu. A jsou to koncentráty, tak vydží třeba i půl roku, konditioner i rok!! 🙂 A jak se v tom cítíš, už sis zvykla? 🙂 No říká se, že žáha palívá, když je dítko vlasaté.. U Karolínky mě pálila hodně, ke konci těhotenství jsem dokonce v noci chodila zvracet! 🙁 a měla vlasů opravdu hodně a černé, pak jí to zesvětlalo. 🙂
    Hani, díky moc za pochvalu malé, je to moje beruška a proto jsem ráda i za tu druhou holčičku 🙂 Ale byla bych ráda i za chlapečka, hlavně to zdravíčko je důležité… Taky díky za obdiv, že vše zvládnu, ale taky už mi síly docházejí! Včera jsem uklidila a vyprala, dnes vyžehlila, uvařila a upekla buchtu a pak jsme s Alešem udělali tu vyzodbu.. zapálila jsem první svíčku na adventním věnci a taky tady mám jednu svíčku navíc před sebou, za moji maminku, dnes je to semd let, co umřela. Takže mám takové veselosmutné období.. Ale jsem ráda, za rodinu kterou mám a taky tu maželovu a to mě žene dál… Dala jsem si se svýma sestrama výborného grilovaného kapra a pěkně jsme si pokecaly 🙂 Tvůj příspěvek jsem tak nějak louskala, něco jsem možná nedočetla, řádky nebyly do konce. Tak případně napiš znovu. Já tě zase obdivuju, jaká jsi chovatelka, držím pěsti tobě i tvým zvířátkům, ať jste všichni zdraví. Máme bavoráka trojkovou řadu, ale tvůj odkaz jsem si díky necelému řádku neotevřela. Tak co máte za značku a typ?
    Tak přeji všem krásnou dobrou noc a pohodový advent vám i mimískům 🙂
    Doufám, že se mi to nahraje dobře!

    #859409
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak mám pocit, že jsme dopsaly, nahrává se toho tak půlka!!!!!! :@

    #859410
    Anonym
    Host

    8o|

    #859411
    Anonym
    Host

    Přestávám bezmyšlenkovitě žrat. :@ Dnes jsem byla v poradně a přibrala jsem za 4 týdny 2,5 kg. A to jsem si sundala i svetr a boty. Jdu číst pozpátku, ale nějak je to blbě vidět či co.

    #859412
    Anonym
    Host

    Tak vidím, že nic nevidíte. Musíme počkat.

    #859413
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Nikdo se mi ani neozval, ani s tim nikdo nic nedělá!! :@
    Co je tohle za b….l???!!!
    Zkusim napsat ještě na další kontakty….

    #859414
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem jim tam napsala znova a poslala jsem to snad na všechny kontakty,
    na které šlo 🙂 …
    Jestli se do odpoledne nezačne něco dít, tak jim tam zkusim zavolat. 8o|

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist