Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859445
    Anonym
    Host

    Ahoj Šárko,
    no z auta už mě fakt trefí, zítra máme volat a vezt ho tam.. Jsem zvědavá, kolik zase!? A co se týká motorku v okýnku,tak to nám polámal strýc v létě a do teď to není spravený 🙁 Ale jelikož to provozu nebrání, tak to je tak 🙁 To bude taky pálka a pak nám musí ještě eletrikář zkontrolovat vypínač na výstražný blinkry, ten taky nějak nefunguje, chjooo, mazec!!! Zítra jsem se měla jet s Karolínkou dívat na ten druhý kočárek, ale jednak zima se opravdu zoršoupla a sněhu bude asi poženaně, takže stáhnem z půdy malé saně :-). A zadruhé je paní marod, tak to musíme nechat na konec týdne. Ale jak říkám, díky kalamitě mi to ani tak neva, spší bych měla obavy vyjít z domu, zvlášť když už není malá na kočárku.. Na vlásky zkus něco od Goldwellu, přípravky znám dobře a jsou kvalitní a za rozumnou cneu. A jsou to koncentráty, tak vydží třeba i půl roku, konditioner i rok!! A jak se v tom cítíš, už sis zvykla? 🙂 No říká se, že žáha palívá, když je dítko vlasaté.. U Karolínky mě pálila hodně, ke konci těhotenství jsem dokonce v noci chodila zvracet! 🙁 a měla vlasů opravdu hodně a černé, pak jí to zesvětlalo.
    Hani, díky moc za pochvalu malé, je to moje beruška a proto jsem ráda i za tu druhou holčičku Ale byla bych ráda i za chlapečka, hlavně to zdravíčko je důležité… Taky díky za obdiv, že vše zvládnu, ale taky už mi síly docházejí! Včera jsem uklidila a vyprala, dnes vyžehlila, uvařila a upekla buchtu a pak jsme s Alešem udělali tu vyzodbu.. zapálila jsem první svíčku na adventním věnci a taky tady mám jednu svíčku navíc před sebou, za moji maminku, dnes je to semd let, co umřela. Takže mám takové veselosmutné období.. Ale jsem ráda, za rodinu kterou mám a taky tu maželovu a to mě žene dál… Dala jsem si se svýma sestrama výborného grilovaného kapra a pěkně jsme si pokecaly 🙂 Tvůj příspěvek jsem tak nějak louskala, něco jsem možná nedočetla, řádky nebyly do konce. Tak případně napiš znovu. Já tě zase obdivuju, jaká jsi chovatelka, držím pěsti tobě i tvým zvířátkům, ať jste všichni zdraví. Máme bavoráka trojkovou řadu, ale tvůj odkaz jsem si díky necelému řádku neotevřela. Tak co máte za značku a typ?
    Tak přeji všem krásnou dobrou noc a pohodový advent vám i mimískům 🙂
    Doufám, že se mi to nahraje dobře!

    #859446
    Anonym
    Host

    Ahoj kočky,

    doufám, že se máte fajn při pondělku. Já dnes byla na té cukrovce. Není to tak hrozné. Vypít se to dá docela v pohodě. Ani to nebylo tak sladké…spíš jsem v tom cítila tu kyselinu citronovou. Horší bylo to čekání, kdy se nemůže ani na WC, ale když si vezmete něco na čtení, tak to i uteče. Jediné s čím jsem bojovala bylo pálení žáhy. Ta mě začala pálit už v noci, ale nevěděla jsem, jestli si můžu vzít aspoň Rennie, tak jsem počkala až po tom testu….ale občas jsem to musela rozchodit. Výsledky snad budou zítra a ve středu jdu do poradny, kde by měli přeměřit prcka a snad bude vše ok. Dnes jsem vlezla na váhu a ten přírůstek už snad ani nemůžu psát.

    Haňulko, kolik tak denně sbaštíš těch Rennie?

    #859447
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    No konečně…:D !!! To jsem ráda, už jsem z toho začínala být celkem zoufalá…asi to bylo tím, že se mi tam nějak divně skopíroval ten můj odkaz a proto to takhle blbo, tak jestli to byla moje vina, moc se vám všem holky omlouvám.
    Rybízku, nemáš vůbec zač, ta její fotka mě fakt okouzlila 🙂 …a jak se Karolínce líbí sníh? Taky jsem si včera zapálila svíčku, mrzí mě, že už nemáš maminku, ale jistě by teď z tebe a z vnuček měla radost 🙂
    No a s těma autama 🙂 , teď tu máme Berlingo
    http://www.citroen-club.cz/graphics/owners/full/127_79_01042007001.jpg
    , potom tu 106
    http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8390261
    ,pak tempru
    http://www.cargurus.com/Cars/Pictures-c13559-pi16209868-1993-Tempra.html
    , no a nakonec Felicii – to už jen tak do lesa a nebo na ryby 🙂

    Tak snad už nám to teď půjde bez problémů…

    #859448
    j Jancas
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky cekatelky, po dlouhe dobe se zase hlasim. Priznam se, ze uplne vsechno jsem nedocetla a pulku z toho, co jsem precetla uz si nepamatuju. U nas vse v poradku, vypada to na kluka. Akorat jsem ted uz tyden nejaka nachcipana a prcek toho ma asi taky plny zuby, protoze se moc nemele. Kopal uz pred dvema tydnama a ted teda nic moc, jsem z toho trochu nervozni. Ale jak rekla moje nejlepsi kamaradka, bude asi linej po tatinkovi:D . U nas je prekrasne nasnezeno, uz mam doma vanocni vyzdobu a dneska jsem pekla perniky. Taky miluju Vanoce a letos si je konecne v pohodicce uziju, driv jsem travila vzdycky aspon jeden ze svatku v praci. Budem s moji maminou, jinak by byla sama. Jeste nevime, jestli u nas v novym, nebo u ni. Ale mozna si naposledy uzijem tu pohodicku, ze nam nekdo navari. 🙂 Samozrejme se s mamkou o vareni podelime. Preju Petspi brzke uzdraveni a ostatnim zadny bolesti panve ani zad a at se vsechny problemy do dalsich kontrol spravi. Zdrava mamina a mimino jsou mnohem dulezitejsi nez naklizenej byt, tak se vsechny setrete. Pa

    #859449
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Je, Majo?? Ty už to máš za sebou? Ty se máš…já jdu zítra ráno. A proč se jako nemůže na záchod? To se tam mám po…? No a to Rennie, já to ani nepočítám, mám doma to velký balení a když je třeba, tak si vždycky tabletku vezmu, fakt nevim, teď si mě zaskočila…asi taky jak kdy…
    Jancas, důležitý je, že mimíska cejtíš aspoň malinko…kdybys necejtila vůbec nic, bylo by to horší…ber to z té lepší stránky, tak asi budeš mít hodné miminko, hm? 🙂

    #859450
    Anonym
    Host

    Haňulko, na wc se nemůže asi z důvodu koncentrace toho co měří v moči po těch dvou hodinách. Ale třeba to u vás bude jiné. Tak doufám, že už to máš teď za sebou a že to nebylo tak zlé:-)

    #859451
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    já jsem myslela,že se na ten glukozový test chodí až v 25.týdnu,to jste tak dopředu???No,jestli se nesmí ani na záchod,tak to pěkně děkuju,to se jim tam asi počúrám,protože poslední dobou je záchod můj nejlepší kamarád 🙁 Jsem ráda,když jdu přes noc „jenom“ 3x..je to šílené.A to nemluvím o práci,to běhám pořád 🙁
    Jinak já mám taky asi njěakou línou holčičku (po mamince 🙂 ) Nějak se jí teď nechce.Taky jsem dneska vlezla na váhu a mám o kilo méně….ale snad to nic není.Ve čtvrtek jdu do poradny,tak mi snad dá žádanku na ten glukozový test (nebo mi aspon o něm řekne) Mimochodem-nevíte kam se na to v Brně chodí???Nebo to dělají přímo u lékaře?Díky a mějte se

    #859452
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Majo, děkuju, žes na mě myslela 🙂 už to mám taky za sebou, dojmy mám stejný jako ty…sladký to ani tak nebylo, jak říkáš, spíš ta kys.citronova…čekání je dlouhý, také jsem si vzala nějaké časopisy. Akorát já nedávala žádnou moč, jen krev, tudíž na záchod jsem mohla, ale ani se mi nechtělo
    Ahoj Veru, já taky běhám poměrně často 🙂 , nevím v kolikátém týdnu se má přesně jít, já jsem dnes podle UZ 23+4.
    Jeee, muj hodnej manžel mi připravil papání 😛 …!!!! No tak to musim běžet.

    #859453
    Anonym
    Host

    Verunko, má se na něj chodit mezi 24. a 28. týdnem. Já jsem dnes 23+2 podle MS a podle ultrazvuku 25+1. Chtěla jsem jít co nejdříve, protože mi ten test doporučovali i na velkém ultrazvuku. V noci jsem na tom úplně stejně, lítám docela často, takže se ani pořádně nevyspím a pak bych dospávala v práci. Ten náš chlapec taky asi žádný fotbalista nebude. Ale občas nějaký pohyb cítím, tak jsem v klidu, že je asi vše ok. Přeci jen přes tu pneumatiku co mám na břiše, se ani moc nedivím:-)

    Haňulko, super že jsi to zvládla. Jé ty jsi byla ochuzená o chození s šampuskou před ostatními pacienty? Pro mě tohle vždycky bylo děsně stresující, ale už si na to zvykám. A brali ti krev ze žíly a nebo z prstu. A brali ti ji i po hodině nebo jen po dvou……Dnes měl můj doktor dostat výsledky a nikdo mi nevolal, tak doufám, že je vše ok a že se můžu pustit do pečení cukroví:-) Kdyby to vyšlo špatně, tak asi péct nebudu.

    #859454
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak se hlásím po dnešní poradně – jsem přesně 20.týden – jak koukám, tak jste tady nějak napřed 🙂 Prcek se nám bohužel ukázat nechtěl, takže nevíme, co tam nosím – bohužel. Manžel byl se mnou, bylo to hezké – jak mu tluče srdíčko a jak už je veliké, všechny ty orgány a tak …- to je hrozné jak roste. No moje váha už začala lézt také nahoru, i když tedy ještě nejsem na startovací. Jinak je vše v pořádku, má se tam vevnitř dobře a roste jako z vody povídal pan doktor 😀 Takže se dneškem přehupuji do druhé poloviny – utíká to jako voda!
    Jinak jsem zatím žádné doporučení na ten cukrovkový test nedostala a do další poradny jdu 29.12. – to budu tedy 24. týden, tak asi až pak – uvidíme. Ani o tom nic nepovídal, tak jsem se neptala.
    Ale 16.12. jdu na 3D ultrazvuk, chci to dát manželovi jako dárek k vánocům – tak třeba budu mít štěstí a ukáže se mi tam 🙂 – že by i to pohlaví měl jako dárek! Teda jestli bych to do Vánoc vydržela, neví o tom, že tam jdu.
    Záchod je také můj dobrý kamarád, teď teda extra, jak mám ten močák, ale i normálně chodím několikrát za noc!:(
    Mějte se krásně, to jsou asi všechny novinky.
    Papa a pozdravujte mimisky!

    #859455
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky duben.
    Nevím jestli se na mě ještě pamatujete byla jsem tu s váma v srpnu ale na začátku září jsem se bohužel musela s váma rozloučit pro zamlklý potrat. Slíbila jsem, že se vám tu ozvu s dobrou zprávou. Sem tam jsem na vás kukla jak tu pokračujete s bříškama 🙂 , ale ten začátek byl pro mě hodně těžký a smutný :'(
    Dva měsíce jsem musela mít pauzu a teď v sobotu jsem si dělala test a byli tam // 😀
    Mám velkou radost a věřím, že teď už bude všechno jen dobré 🙂 Termín mě vychází podle výpočtu tady na webu na 1.8. takže srpňátko 🙂
    Mějte se pěkně pá 🙂

    #859456
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jee, Majo, to máme termín skoro nastejno, viď? No o šampusce mi ani nemluv 🙂 , take z toho nemívám moc příjemný pocit, hlavně já prostě nedovedu močit „na povel“ 🙂
    Brali mi krev ze žíly, těsně před tím než jsem vypila ten svinec a pak až za ty dvě hodiny a šla jsem domu. Zítra si mám zavolat kvůli výsledkum.
    Petspi, tvý mimi je taky tajnůstkář? Aspoň nejsem sama 🙂 A stim 3D ultrazvukem pro mužíka k vánocum, to je moc hezkej nápad, docela si mi tim nasadila brouka do hlavy, díky za tip 🙂 . A jak to je? To se tam nějak musim objednávat přes svýho doktora nebo si tam prostě jen zavolám? A kolik to stojí? Nevíš? U mě je blbý, že bych kvůli tomu musela si do Budějic, což je tak 80km a nebo jestli to dělaj i v Jihlavě? Nevim…

    #859457
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Raduško!!!!! To je bááječná zpráva!! Mooc gratuluju!! SUPER!!!!
    Hlavně na sebe buď opatrná a občas sem k nám zavítej….ať víme jak se Tobě i mimískovi daří…
    Dík za zprávu 🙂 😀

    #859458
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky,
    Vy teda pkěně jedete 🙂
    Já jdu do poradny a na velký UZ ve čtvrtek, tak jsem zvědavá jestli se nám ukáže. Poprvé s námi jde i tatínek, tak snad tam něco uvidí:)
    Autíčko budu mít ti novou renault thalii, příští tyden bychom si pro ni měli jit, tak se nemůžu dočkat. Jen doufám, že ten sníh aspon trochu sleze. Nemám odvahu na tomhle poprvé vyjet:P

    Někde jsem četla, že ten glukozový test se dělá až od 25 let ? Myslíte, že je to možné? Já se ho trošku děsím, sladké nesnesu, ranní vstávání taky ne a hodinu bez záchodu už vubec ne.
    Včera jsem musela vstávat už před 7 a opět se opakovala situace, kdy jsem ještě chodila do práce. Tak zle mi od doby co jsem na nemocenské nebylo. Malé se pěkně brání rannímu vstávání, jsem zvědavá, jak to bude až mi ukončí neschopenku a já tak budu muset vstávat každý den.

    Raduš moc gratuluji. A držím pěsti, ať to teď dotáhnete až do výtězného konce:)

    Mějte se hezky.

    #859459
    Anonym
    Host

    Haňulko: na ten 3D ultrazvuk já jdu tedy do Pardubic – to je nejblíže mě, kde ho dělají 😀 – našla jsem si to tady na netu normálně na stránkách nemocnice a tam byly i info – a tam se tedy muselo objednat – ale volala jsem tam minulý týden, s tím že to chci k vánocům a nebyl problém, volno měli – nevím, jak to je jinde. Žádný papír od svého doktora mít nemusím a stojí to 300Kč, s tím že v tom je záznam a 1fotka. Docela se mi to jako nápad líbí, pojede tam se mnou moje mamka!
    Jiinak je to tak, máme asi stydlína, co se nechce ukázat!
    papa:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist