Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859505
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky 🙂
    Tak jsem tu nebyla skoro týden a přibylo takdy spoustu příspěvků, tak budu postupně dočítat..
    Brigáda byla docela náročná a v sobotu mě čekalo doma prádlo, úklid a vaření… však to znáte.. tak jsem jen večer vždycky koukla na mail a FB a to bylo vše. Malá byla na prázdninách u babičky, tak jsem měla o starost míň. Obě jsme měly změnu, takže spokojenost. Malá tam je naštesttí hrozně ráda, tak není problém ani na tři noci 🙂 Prý se na nás ani nezeptá 😀 , potvůrka jedna! 🙂
    Žádnou kontrolu jsem mezitím neměla, takže nemám ani nic nového. Jdu až za týden do poradny, dr. mě pošle určo na cukrovku a pak jdu 17. k zubaři, tak dooufám, že proběnhnou všechny kontroly hladce!
    Tak nějak pomalu začnu asi píct. Co vy? Přiznejte, kdo má už napečeno? :-))
    Přeji všem krásný den a dobrou chuť k obědu. Já dělám krůtí stehno s brambůrkama. Odpoledne vyrazíme na sáňky a něco nakoupit do obchodu, už bych taky měla začít píct.
    Čerti včera proběhly v klidu, Karolínka neplakala, spíš se styděla. 😀 Co vaše ratolesti??
    Pa pa Iveta.

    #859506
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    To je super, že už nám ty stránky srovnali 🙂
    Veru, taky jsem ještě nebyl ana testu, ale s Karolínkou jsem byla na Viniční v Juliánově. Chodí se mezi 24-26tt. O čůrání nic nevím, jen vím, že nalačno a pak se čeká tam dvě hodiny na oběr..
    Májo a Veru, časáky jsou super, když nezapomeneš, ale u Karolínky jsem tam měla dvě maminky a celou dobu jsme klevetily, takže jsem je ani nevytáhla 🙂
    Petspi, gratuluju k dobrým výsledkům z kontroly.
    Koukám, jak vás trápí čůrání, to mě ne, ani v noci nevstávám, zatím… jen ta žáha, ale to mi zabírá záatím mlíko.
    Raduš, ještě jednou gratuluji moc!!! A snad sem za námi budeš chodit, ikdyž se ti mimi narodí až v srpnu, na tom přeci nezáleží 🙂
    Tak jdu dovařit, malou dát spát a potom zase sem 🙂

    #859507
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak se mi konečně podařilo doma přes víkend drobátko poklidit, i si to tu nazdobit, takže máme doma hezoučky, útulně a začíná tu bejt taková ta hezká předvánoční pohodička….stahla jsem si z netu nějaký koledy, tak už si je pouštim a moooc se těšim.
    Včera večer jsem si roztřídila věcičky na mimíska podle velikosti – prozatím je mám v úložnym prostoru postele, protože skříň budeme mít až po vánocích, jsou tak moc nádherný, každej ten kousek jsem si samozřejmě důkladně prohlídla a skaždym jsem se taky hned pomazlila 🙂 – snad to neni úchylný, ale když je to taak pěkný 🙂
    Jen doufám, že mi tu radost a klídek nezkazí ve středu v poradně, docela se toho bojim, doufám, že mi doktor řekne, že se to aspon malilinko zlepšilo, jináč budu zase smutná…
    Všimli jste si holky, co vkládají do diskuzí březnový těhulky? To je rozomilý, že? Dám to sem taky – pro ukázku:
    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/26980.png

    #859508
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Baru, tak koukám, že na Viniční nikdo zatím na cukrovku nejdete, tak to jistí časáky. V pondělí dostanu doporučení, tak pak písnu, na kdy jsme objednaná.. Moc gratuluju k dobrým výsledkům Věcičky malé nekupuju vůbec žádné, mám po Karolínce a navíc ta se narodila s váhou 3,5 kg, takže 56 jsme nevyužily! Takže holky, s těma malýma velikostma hlavně opatrně a tak celkově, pak se věci nakupí a budete prodávat jako já 😀 a nebudete vědět, kde to skladovat 🙂
    Šárko, jo viděla jsem videjko, móóóc krásnýýý 🙂 S tím palečekm bojujem s Karolínkou do teď 😀 Jsem ráda, že máš vše o.k. a už nikam nemusíš! To z člověka hned všechno spadne viď? 🙂 S autem ani nemluv! Včera jsme ho přivezli a stálo to (čidlo) teda jen 500,-, ale ještě to chce novou baterku 🙁 , prý by nám nechal starší. S těmi pády pozor! Mě podpatky nevyhovují vůbec! Když jsem byla v práci, těhotná s Karolínkou, tak jsem byla jakš takš zvyklá, ale teď je nemůžu ani cítit, takže jsem oprášila pěkně pohodlý Asylum s rovnou podrážkou a jedny vyšší Cariny a bomba 🙂 Dneska jsem oboje naimpregnovala, včera vyčistila, takže paráda
    Cucaracho, no díky teda… 😀 Já jsem si teď ale dala pauzu, všimla sis? Móóóc jsem pracovala 🙂 S těma velikostma s tebou souhlasím.. Vyfoť pak nějaký přáníčka, ať víme, jak jste šikovné!
    Hani, vše dočítám a už už se rozepisuju 🙂 Před tebou taky svekám, jestli to budeš zvládat to starání o zvířátka až do konce těhu a taky s miminkem.. A co děláš v práci vlastně?
    Veveriku, tvrdnoucí bříško je mi známé, bohužel 🙁 Jím magnesium, ale z polykání prášků už se mi zvedá žaludek!!! Chtěla jsme to nahradit šumivýma tabletama, ale jsou to jen poloviční dávky, takže to by se dost prodražilo, 20 tbl. balení za 60,- bych měla na dva dny 🙁 Co jsem měla už dobírám a na kontrolu jdu až za týden, doufám, že kvůli tomu nebudu muset dřív! A holky, jinak když už jsme u těch prášků… jíte ještě některá umělé vitamíny, nebo spoléháte na pestrou stravu? Já právě dobírám, ale myslím, že už je to zbytečné se cpát umělými vitamíny, když mám co chvíla banán, mandarinky, jablka, ml. výroky, maso a tak… Co myslíšte??
    Tak pokračování večer … 😀

    #859509
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky,

    dneskia jsem první den v práci a musím řict, že je to celkem záhul. Jsem zvědavá jak dlouho to tady vydržím. Břícho už mi tvrdne i když jen sedím, tak nevím no.
    Dneska jsem byla na odběry krve kvuli nějakým protilátkám a ptala jsem se sestřičky na ten test na cukrovku. Říkala, že na to nejspíš dr.posledně zapomněla a vypsala mi žádanku ona. Jdu tam příští tyden v uterý, nemám být ani nalačno, tak jsem zvědavá

    Rybízku: Já beru mamavit. Sice si ho vezmu když si vzpomenu, takže tak obden 🙂 Ale já jsem hrozná na zeleninu, ta mi nejede skoro vubec a ovoce jen sporadicky.

    Haňulko: To je moc hezký. Hned se na to jdu kouknout 🙂

    #859510
    v veverik
    Registrovaný uživatel
    #859511
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    tak nic no, mě to tak hezky nejde. Ale aspon jsem zjistila, že do konce máme 131 dní 🙂

    #859512
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, zkus to znova a dej ten druhej odakz, s tim url – a uvidíš, že to pude 🙂

    #859513
    v veverik
    Registrovaný uživatel
    #859514
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    teda Hani, Ty seš koumák 😀 Děkuji za radu, já tam samozřejmě dávala ten první:P

    #859515
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!

    Tak k obědu jsem dělala karbanátky z mleté vepřové plece a moc mi chutnalo:D .
    Těsto na perníčky jsem před odjezdem do školky vyndala z lednice, aby nebylo tak tuhé a po návratu jsme se do toh s Danulkou pustily:)
    Perníčky jsou upečené, dalo nám to 2 hodinky práce a pozítří je nazdobíme<:o) .
    Zítra přijede kamarádka s mimískem – Julinkou, její manžel jde plavat s prvorozeným Kryštůfkem.
    Tak uvidím holky po 6 týdnech, už se na ně nesmírně moc těším.
    No a odpoledne máme ve školce dílničky – tak jdu s Danulkou tvořit:) .
    Jsou 2* do roka – jednou před vánočními svátky a podruhé před velikonočními. Sejde se tam tolik rodičů a společně dle rad učitelek tvoříme dekorace a tak. Je to příjemně strávené odpoledne.
    Na cukrovku jdu též příští úterý – myslím, že jste některá psala že jdete také v úterý 14.12. no a pak ve středu 15.12. mám poslední letošní poradnu.
    Rybízku – vitamíny beru – kys. listovou obden a obden Feminatal (z polské lékárny, obdoba našeho Femibionu). Dala mi to kamarádka, že už to nevyužije, tak to střídám. Až doberu, tak už nic pořizovat nebudu. Prý je to stejně nejdůležitější v 1. trimestru. A jak píšeš, pestrá strava je přirozeným zdrojem, takže myslím, že ty umělé vitamíny tělo kdovíjak extra nevyužije. Je to na každém jak si to rozhodne a co třeba poradí osobní lékař.
    Zítra si udělám těsto na vanilkové rohlíčky – musím namlít ořechy. Ve středu bych je ráda upekla. A pak ještě ořechová kolečka a to bude z pečeného vše. Příští týden chci připravit vosí hnízda a kokosové kuličky, možná naplním sušené švestky loupanou mandlí a poliju čokoládovou polevou.Moc toho letos nedělám, ale máme dost oříšků, sušené ovoce – ještě dokoupím k fíkům a rozinkám i sušené meruňky – nesířené aby byly zdravoučké. To bude na mlsání stačit.
    Jinak Danča včera byla z Mikulášské merendy nadšená, když se s prarodiči vrátila tak jí zářily očička – nechala se s čertem fotit, hrála soutěže s dětmi, zdobila perníčky no prostě si to skvěle užila.
    V noci měla záchvaty smíchu, nevím co jí tak pobavilo:D . Ale jsem moc ráda, že se čerta nebojí. Minulý rok to ještě bylo na hraně.
    No to jsem se zase rozepsala…snad to po mně přelouskáte.
    Zkusím vložit odkaz na metřík, nevím zda se to podaří jsem na to antitalent:S

    http://lbdf.lilypie.com/c2PZp2.png

    #859516
    Anonym
    Host
    #859517
    Anonym
    Host

    Lilypie Pregnancy tickers

    #859518
    Anonym
    Host

    Tak ani na jeden pokus se to nezdařilo…prostě jsem na to nešika:(

    #859519
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ted jsem tady četla článek o tom porodném. Takže jestli to dobře chápu, málokdo se dostane pod tu jejich hranici a tudíž na to nemáme nárok?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist