Tehulky Brno – TP 10/2011

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890520
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj holky,
    hledam nejakou kamosku, idealne z Bohunic a okoli, na pokec, prochazky, nakupovani, „sportovani“ atd. Ja jsem 12tt.
    Zuzka

    #890521
    l lipetra
    Registrovaný uživatel

    Ahojik skoda, ze nejsi z Prahy:-(Hledam neco podobneho, ale zatim se nejak nedari. To je nahoda, mame i stejny temin:-)

    #890522
    Anonym
    Host

    Ahoj Zuzi, no kdybysme s manželem zvládli založit na mimčo o tři měsíce později(jsem 27tt) a nepřestěhovala jsem se z Kohoutovic do Blanska, tak bych mohla být ta, kterou hledáš:D V tomto případě jsi jen ta, kterou hledám já:) Sháním těhulky pro jednoduché měření (spočívající v chození po chodníčku, který měří tlak chodidla na podložku) na svoji dizertační práci. Měřím v Univerzitním kampusu, takže jestli jsi z Bohunic, máš to za rohem, no jsi zkrátka ideální vzorek:D Byla bych moc vděčná, kdyby ses mi ozvala na ktuska@centrum.cz – napsala bych víc a mohly bysme se domluvit – no a pokecat o těhu můžem i tak:) Předem díky!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist