Témata na nové články na Babyweb.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel d  danka7 a poslední změna proběhla před 12 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #893358

  Anonymní uživatel

  Milé maminky, také jste si tak oblíbily stránky Babywebu? Rády byste si přečetly o některých tématech, které zde nejsou zpracovné. Napište sem, třeba se redakce nachá inspirovat. 😀

  #893359
  d
  danka7
  Člen

  Hned přikládám první dvě témata:
  1) skryté alergeny v potravinách pro děti – docela mě šokovalo, že se tato larva červce (jinak označení karmín čili E120), která může způsobit pro děti alergickou reakci, přidává do mnohých jogurtů a dokonce do výrobků určených pro malé děti. A jistě se najdou další (a tím nemíním jen jednoduché konstatování faktu, že kojenci nesmí čokoládu nebo ořechy, ale článek jdoucí do větší hloubky)
  2) řečový vývoj – kdy se děti učí jednotlivé hlásky (nejen sykavky, ale třeba i obtížnější hlásky „g“a „l“)? Jak početná slovní zásoba by měla být v určitch obdobích věku? Kdy je vada řeči ještě fyziologická a sama se srovná a kldy už je potřeba navštívit logopeda?
  Snad tímto Babyweb inspiruji a do budoucna se snad mohu (a jistě nejen já) těšit na články výše uvedených témat.:D

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist