únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864000
    Anonym
    Host

    Jojo Kosto, taky se malýmu snažím vysvětlit, že je lepší žmoulat dudlík než ručičku. Nejdřív si dával do pusinky ručičku tak nějak všeljak, ale teď už se snaží jenom paleček. Jo a taky mám pocit, že do hrazdičky už začíná mlátit trochu i úmyslně. Začne se upřeně koukat na nějakou hračku a pak do ní bouchne (asi na 5tý pokus) a někdy se pak začne i smát. Je to hrozná sranda ho při tom sledovat.
    Bambulko, mě Kubík zase říká ahoj, teda spíš AAAAgajjíííí. Vždycky když si ho beru na kojení, tak mu říkám Áhój a on se pak začne řechtat a něco brblat.

    #864001
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny:)
    náš malej si taky cpe celou pěstičku do pusy a furt se mu tam nevejde :))) taky zkoušel obě dvě, ale to nešlo.
    Jinak já se snažím malého dávat na bříško každý den na pár chvilek.. aby si zvyknul. Nemá to moc rád, ale už docela s tou hlavičkou cvičí a i drží a kouká a pak jí dá zas zpět dolů a řve, že už to stačí ..
    Holky berete některá antikoncepci Azalia ? máte nějaké problémy s tím? Já furt krvácím, tak jsem volala doktorce, tak prý to mám vysadit, že to takhle nemá být. A navíc by se mi to krvácení nezastavilo. Jen mě mrzí, že jsem za to dala peníze.. měla jsem se na anti.. vykašlat.
    No nic, musí stačit ochrana.
    Zrovna neplánuji další mimčo, to naše mi stačí :)) vydá za xxx miminek na jednou.

    tak páááááá a hezký den.

    #864002
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, taky se hlásím po delší době. Celý týden bylo tak krásně, že jsme byly pořád venku a někdy dorazily domů až v 8 hodin na spaní. Už si začínám zvykat i na to kojení na veřejnosti. Ostatně, po pobytu v porodnici už zvládnu asi vše:P .
    S Johankou jdu do paradny až za týden – ve 3 měsících, tak pak napíšu aktuální míry. Dostane i druhou dávku očkování a na to se fakt netěším! Teplota sice minule nebyla, ale plakání bylo dost. A to tentokrát doktorka přidá i Synflorix (či jak se to jmenuje).
    Děcko, my teď poprvé po měsíci nebyli na víkend v Kroměříži, jinak jsme se tam mohli potkat:) . Pro změnu jsme si udělali výlet do arboreta v Bílé Lhotě, na Bouzov a na Sv. Kopeček. Počasí vyšlo nádherně, však koukně na fotky na FB. Jinak jsem ale Velikonoce moc neprožívala. I na výzdobu jsem se vybodla, protože nám v týdnu doma osazovali nové dveře (repliky původních historických), tak byla všude spousta prachu a byla jsem ráda, že jsme zvládli aspoň uklidit. Včera jsem strávili den u kamarádů, vařili jehněčí na víně. Mňam mňam.

    #864003
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Tak včera jsem měla celkem super den. Před desátou jsem se začala chystat na rehábky a do té poradny. Nakrmila Bohouška, nastrojila,aby byl u paní doktroky nejkrásnější a připravila do autosedačky. Šla jsem si nachystat auto, zbalila věci na rehabilitaci. Když jsem měla už nastartované auto tak jsem šla pro malého, že ho dám do auta a pofrčím. Měla jsem tokrásně naplánovanbé. Všjdu do chodby a zacítím smrad. nejdřív mě napadlo, že jsem si našlápla h… od hafana. Boty čistý… Čuchla jsem k malýmu a co myslíte?? No samo, že byl pos… Takže chcípnout auto a malého svlíknout, osprchovat – protže to bylo dost materiálu – při tom si samo zamazal i body takže jsem běhala po bytě a sháněla nějaké ještě pěkné body aby se hodilo k dupačkám a tak, přebalit, znovu oblíknout, naštosovat do sedačky a chtěla jsem jet. Jo ještě při oblíkání na mne halekala pošťačka, kterou jsem zkrátka musela ignorovat. No a aby toho nebylo málo tak se mi před vrata naštosoval jeřáb a začal sousedům skládat cosi na dvůr takže jsem při vyjíždění ze dvora maturovala – děs běs. Když už jsem vyjela (auto jsem musela nechat dost daleko od branky tak jsem běžela zavřít vrata. Když jsem je zavřela tak jsem zjistila, že jsem si nechala klíče od vrátek v autě a vrátka byla samozřejmně zamčená. Pak jsem tedy vyjela hned jsem vlítla snad do největší ďoury co byla na silnici. Do města jsem dojela v 10:41 a v 10:45 jsem měla být už na rehabilitaci. Naštěstáí jsem měla poslední místo na parkovišti. No ale poradnu jsem nestihla protože tam měli jen do 10:30. Cvičení šlo celkem bez karambolů a když jsem šla domu tak pršelo jhako blázen – já samo už nemám na autosedačce tu stříšku takže na malého pršelo. Pak jsem byla domluvená s kamarádkou, že zajdu na kafe takže jsem k ní jela, vyndala sedačku vlekla se s ní do 2. patra a zjistila, že není doma.Tak jsem jela dom – cestouz jsem zase vymetla ďouru ale dorazila v pořádku. Takže fakt super den. Zbytek dne už byl naštěstí v pohodě. 🙂 .
    Dneska jsem se vzbudila a bolí mě v krku a mam rýmu jak trám :S . Dneska bude ta poradna tak snad bude vše OK.
    Tak pa pa a pohlaďte miminka

    #864004
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀 ahojky holky:D
    bivinko-taky jsem dostala aza-ale ještě jsem jí nezačala brát,tak nemohu sloužit,to jsem teda zvědavá.
    teda kájo, asž doosmi venku jo? to už mi malá chrní:-))
    na víkend má být zase hezky, už se těším.
    jinak mám taky pocit, že prdolka už mlátí do zavěšené hračky schválně-sice až na nějaký koluikátý pokus, ale už to není náhodou:-))

    #864005
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    zdravím po dlouhé době. S malou Zuzkou jsme o velikonocích byli na prvním delším výletě. Jeli jsme k prarodičům a praprarodičům na Moravu. Malá byla statečná, cestu zvládla skvěle, skoro celou ji prospala.
    Holky, já momentálně jako antikoncepci budu řešit kondom či případně přerušení. Nechce se mi jít na necelý rok do hormonů:D

    #864006
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny.
    Tak jsem byla s malým na očkování. Zrovna těsně než jsme jeli, tak usnul, tak jsme tam přijeli zase spací. To se nám daří pokaždé. Takže ho to píchnutí probralo, začal brečet, ale jak jsem ho chovala a pak v čekárně vozila, tak usnul. Jen doufám,že nebude mít žádnou horečku nebo tak. Protože ten panadol prý je až od tří měsíců a šesti kil. Ale paní doktorka říkala,že si ho mám koupit.. My máme zatím dva měsíce. Ale byl fakt statečný :))
    Jen ho budu muset vzbudit na papání, aby zas nespal moc dlouho.
    Tak paaaaaaaaaaaaaaaa a hezký den všem.

    #864007
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Elenko, Ty za rok plánuješ další početí? Taky jsme chtěli, ale prý můžu nejdřív za dva roky :'( .
    Bambulko, tak to jsi měla fakt super den 😀 .
    Holky, dneska jsem chtěla vyrazit do nákupního centra. Hezky že malýho po obědě nakojím a vyrazíme. Sotva jsem si nachystala oblečení, tak ten darebáček usnul a už přes hodinu chrní. Takhle mi kazí plány, že budeme doma dřív než táta dorazí z práce. Asi se Kubíčkovi nechce nakupovat.
    Normálně, dneska jsem psovi objevila nechutně velký klíště, že jsem měla strach mu ho vytáhnout. Naštěstí se samo pustilo. A naštěstí to bylo v kuchyni na dlažbě. Tak jsem ho rychle zašlápla a pak celou kuchyň vydezinfikovala. Se mě manžel smál, že jsem minulý týden nakoupila různý dezinfekce, no a jak se to teď hodilo. Ale tak veliký a nacucaný klíště jsem fakt ještě neviděla +o( . A to jsme psa včera večer prohlíželi a koupali. Pak teda šel ještě jednou ven, tak ho tam asi chytl.

    #864008
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    tak koukam , ze prckove obevuji rucicky .. malej si tam chce nacpat obe ale ma moc malou pusu 🙂

    a aby jste se taky zasmali – Mirecek 8.2.2011 a ted ma 6,2 kg a 61 cm 🙂
    vsichni doktori rikaj, ze je tlustej,ale pediatr mi rikal, at to neresim ze je desne dlouhej a ze se z toho vybeha 🙂

    vcera jsem byla na prvnich rehabkach, v patek jdem zase, dneska jsme s malym svicili a chudak usnul u caje 🙂 akorat nam to cviveni moc nejde protoze se mi pri tom moc mekta ale na brisku je rad 🙂

    #864009
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak včerejšek jsme přežili bez újmy až na to že jsem pěkně nastydlá. :@ . Bolí mě v krku a mam rýmu jako trám. Malej zatím dobrý. V noci se sice pořád budil,ale to nevím zda bylo prdíkama nebo jestli mu nebylo dobře. Je trochu víc mrzutej takže jsem zvědavá – snad se mu to vyhne.
    No jinak vážíme již 5800 g. a Lenunko to jsme 19.2. Takže by jsem si z toho nedělala hlavu. Nás doktorka pochválila jak pěkně přibíráme 😀 .
    Jinak tu antikoncepci azalia mam taky,ale tak jsem ji ještě nazačala brát. Čekám na menstruaci – která ne a ne přijít :$ . Ale prý snad nemusí přijít i snad někkolik měsíců. Nevíte někdo?
    Jinak pro inspiraci dneska jsem vařila vylítaný ptáky a vločkovou polévku (tu ovšem jen pro sebe manžel by jí asi nepozřel).
    Tak pa a pozdravujte a pohlaďte miminka. Bohoušek všechny moc pozdravuje 😀

    #864010
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    malá váží 4,5kg (16.2), ale je to asi dané tím, že je to holka.

    Děcko, ano chci otěhotnět přibližně za rok, nikdo mě neříkal, že je to nevhodné. Já s bráchou jsme taky o rok od sebe. Uvidím jak to půjde, ale ke svému věku (36 let) nemůžu a ani nechci dlouho otálet s druhým dítkem:P .
    Bambulko, já jsem taky ještě nedostala menstruaci a jsem zvědavá, kdy ji dostanu:O .
    Dnes je venku hezky, před chvílí jsme se s malou vrátily z města a vzhledem k tomu, že máme rozkopanou kuchyň, neb nám dělají přípravu na novou linku, tak zase vyrážím ven.

    Tak se tu mějte a pozdravujte mimča:D

    #864011
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky 🙂
    to je zas krásně, ač se mi chtělo příšerně spát, jelikož ráno jsem musela k zubaři, tak jsme jeli ven na procházku, malý naštěstí usnul. Od rána toho moc nenaspal a byl protivný, jen nosit, žádné ležení. Malý se narodil 1.3. a má 4400G. My přibíráme, ale pozvolna, žádné tlusté mimčo, ten náš Adámek nechce být. Přitom baští o sto šest.
    Bambulko, tu antikoncepci taky mám. Mě doktorka řekla,že pokud kojím, tak nemusím vůbec menstruovat.. že to mám hned začít brát.. jenže jsem po celé to braní prášků krvácela,tak už to neberu, po poradě s doktorkou. Prý se to může u někoho stát.. Mě štvou jen ty peníze, měla jsem se na ant. vykašlat.
    Tak zatím papa, zkusím zavřít očka, než se malý probere…

    #864012
    Anonym
    Host

    ahoj,

    tak tu Azalia mam taky, uz beru druhy plato,ale stejne nekojim,takze tyhle prasky nepotrebuju ,ale nedostala jsem to tak cekam kdy to jako dostanu abych za 3 mesice nezjistila ze jsem zas v tom 🙁
    taky by me zajimalo jak se to upravi,ale kamaradka co taky koji rikala ze kdyz kojis tak to snad ani nedostanes. ja minim jit pro nitrodelozni telisko,nybrz na prasky jsem magor a vzdycky je zapomenu doma,nebo si je zapomenu vzit 🙂

    #864013
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Elenko, my máme mít 2 roky pauzu kvůli císaři. Prý je to velký nápor na dělohu, která je v té jizvě tenčí. No ale stejně si myslím, že tak příští léto bysme mohli začít na mimču pracovat.
    Holky, já žádnou antikoncepci nemám, ani se mě doktorka neptala, jen mi řekla, že kondom je nejlepší a že teda 2 roky neotěhotnět. No a menzes taky nemám a ani nevím, jestli ho jen tak dostanu, vždycky jsem měla s pravidelností problémy.
    Tento týden je tady nějak hnusně. Venku jsme byli v pondělí a včera a to jsme šli jen do lékárny koupit physiomer. Kubík totiž pořád „chrochtá“, tak nám dr. doporučila stříkat do nosánku a odsávat to. Chudáček to má už od narození, v porodnici mi řekli, že to má šušínky z plodové vody, ale že to za pár dnů přejde. Takže jsem mu nějakou dobu jen vytahovala šušínky no a dr. mi řekla, že to tam má nějaký zaražený a že ten sprej mu ty šušně „rozředí“ a budu je moct odsávat. Malej u toho odsávání zezačátku úplně rudnul a teď si na to už zvykl a dokonce se na mě občas i směje.

    #864014
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak mi od včerejška odsáváme nudličky. Ach jo no chytil to ode mne – chudák – chrochtá jak prasátko 😀 . Ale je u toho v pohodě – teda zatím 🙁 . Dělám na něj blbliny a včera se taky u toho smál – mam tu na vysavač a to je fakt fofr. Je to docela hnus jak to z toho nosu leze – blééé. Ale hlavně, že se mu uleví. Tak Vám ani nevím zda mam začít brát tu antikoncepci. No ale mimčo teda teď neplánuju ani náhodou – bohatě mi stačí ten jeden roubíř. No tak začnu teda od pondělka když říkáte že můžu kdykoliv. Radši.
    Bohoušek zase krásně spinká v kočárku – je to poklad – už uačíná být klidnější a je to už mnohem lepší. Jak jset psali s těma ručičkama tak mi si tam strkáme obě najednou pak zjistí, že to asi nepůjde tak alespoň jednu a nakonec jen ukazováček pravý ruky 😛 . Při tom děsně slintá. To jsou hotový švihadla 😀 .
    Tak ju mějte se krásně a pohladtě miminka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist