únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862398
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Čauky maminy!
    dneska byl docela zajímavý den. Kamarád se rozešel s přítelkyní. Měl podezření na to, že ho podvádí a tak využil GPS, kterou měla v autě (auto jí dal on jako firemní a GPS tak mají všichni). Pak poslal svého bratra, ať to zkusí prověřit, no a ten zjistil, že je u nějaký chlapa. Když na ni „uhodil“, tak začla řešit že jí vezme auto a že si podřeže žíly atd. Kamoš se teď odstěhoval k rodičům a dal jí 2 týdny na vystěhování z jeho bytu. Já tu jeho nikdy neměla ráda. Je jí asi 35 a chová se jako puberťačka (nebo spíš jako ku.va), na naší svatbě skákala nahá do bazénu a na každýho chlapa se pořád věšela. Doufám, že si teď najde konečně nějakou normální holku.
    Potom nám volala známá, že je v pátém týdnu a že ten její chce, aby šla na potrat. Holka byla na několika gyn. operacích a řekli jí, že má minimální pravděpodobnost otěhotnění. No a ten její vůl jí řekl, že si to má nechat vzít a že spolu zkusí bydlet a třeba za rok zkusí mimčo znovu. Tak ho poslala někam, že si mimčo nechá ať si on říká co chce. Zítra se s ní máme sejít, že nám řekne podrobnosti. Tak jsem zvědavá co se ještě dozvíme. No je to mazec co se kolem nás všechno děje…

    #862399
    Anonym
    Host

    No teda Evi.r, to je hrůza! Takovou ženskou bych poslala do háje a chlapa v druhém případě taky. Kór když si tu člověk přečte pár diskusí a vidí, jak se někteří o miminko snaží léta (i desetiletí). Co jsme to za sobce?!!! My dnes byli na svatbě moc milých lidiček, kteří spolu začali chodit na střední, pak šel každý svou cestou a po letech se zase potkali. Tomu říkám „happy end“. Tak kamarádku zítra podrž!

    #862400
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Teda holky, co to čtu? to je hrůza!!
    Přesně, jak pravila Kája, holka do háje a chlap do …… .jediná otázka je jestli ten chlap věděl, že se kamarádka nechrání, jestli ne, tak to bychom mu křivdili. ono je vždy dobré slyšet obě strany. Já mám kolegu, který jasně a několikrát řekl své přítelkyni, že děti nechce – už má 2 dospělé, pak se vzali a jí je ted 40 a pořád do něj hučí – myslela jsi že ho přemluví. ale už se s tím začíná smiřovat, možná to je pro ni od něj sobecké, ale pokud do toho vztahu šla a to se brali až po 3 letech, tak nemohla čekat, že ho změní, on už chce mít taky svůj klid.
    jinak já zatím ještě furt pohyby necítím, tak se těším na ten UTZ až mi řeknou že je vše v poho.

    hezký večer maminy:-))

    #862401
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kosto, bohužel vím, že děti plánovali. Někdy v srpnu jsme byli na akci a on se chlubil, že začnou taky pracovat na miminku. Teď ale prý řekl, že si myslel, že s jejími zdravotními problémy to bude trvat tak rok až dva. Jsou spolu už pět let, jí je třicet a jemu 33, ale chová se jako patnáctiletý. Každopádně má ta známá podporu i u jeho rodičů, jen ho prý nemůžou a ani nechtějí do ničeho nutit, že si to musí vyřešit jen oni dva. Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
    Jinak Kosto já cítím pohyby tak 1x týdně, jestli to jsou pohyby. Takže jsem také zvědavá na to, co mi řeknou na ultrazvuku, jdeme už v úterý. Ale snad to bude dobrý, břicho se mi zvětšuje skoro ze dne na den 🙂 .
    Přeji hezký večer a přijemnou neděli!

    #862402
    Anonym
    Host

    koukám koukám, to jsou lidi. Nedávno jsme se o podobném případě byvili s manželem, prakticky to samé, známý, že děti nechce, dvě partnerky dohnal k potratu, jedna si to nechala a třetí si vzal s tím, že je neplodná, takže nic řešit nemusí:S . Dopadlo to tak, že ona neplodná po 6 letech přišla samovolně do jiného stavu a čeká trojčata. On jí řekl, ať jde na potrat, mému manželovi došla trpělivost s přítelem a dali si do nosu. Skončilo to tak, že se kamarádíme pouze s ní a přítele manžel odepsal jako nevyzrálého malého kluka po 40 cítce. Smutné jak sobeckost jednoho dokáže zničit ty jiné, asi to bude povahou či výchovou nebo co. Když děti mít dotyčný nechce ať si nechá udělat vasektomii, vím je to radikální, ale jeden náš známý si nechal udělat, a je spokojený on i partnerka.
    Kájo, V Olmiku je hezky, docela mi chybí procházky kolem bindy ve Starých Hodolanech, zrovna příští víkend se chystám Do Olmika kvůli dokladům a řidičáku, je to tam klidnější, než v Praze a jde to i rychle, v Praze je to vyřizování na dlouhou frontu.:@
    Evi r. záletnou přítelkyni vyhodit bez pardonu, není nic horšího, než vydírající hysterka, jestli je mu kolem 30 cítky, najde si partnerku v pohodě a s jistotou lepší, slepovaný vztah většinou nefunguje.
    Mějte se hezky jdeme dělat panenky s rýží, ten můj se zbláznil a dotáhl pravou svíčkovou, já myslela, že mě budou křísit. Je dobrá, ale ta cena:^)

    #862403
    l lenuna
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky, priznam se, ze ja jsem byla rada, ze nam rekli, ze je jen jedno,,, myslim, ze to mi na zacatek staci …. tatinek je vedle blahem,snazili jsme se rok a pul a pak jsem nejak otehotnela tesne pred svatbou… ale jsem stastna ze se nam to podarilo, meli jsme jit na umele oplodneni. ja mam termin porodu 18.2 a ted v e ctvrtek jdem na vyvojove vady tak chcem vedet pohlavi…
    😀

    #862404
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem včera byli s tou kamoškou co jí nutí ten její jít na potrat venčit psi. Ona mu prý pod nátlakem už ten potrat slíbila, tak jsme se do ní pustili a prý se nám podařilo jí to rozmluvit. Ale nením co se stane, až to řekne tomu svému idiotovi, jestli ji zase nějak nepřinutí změnit názor. My jí řekli, že se na něho má vykašlat a zařídit si život bez něj, když má podporu ve své i v jeho rodině. No jak jsme od ní odjížděli, tak volala další známá, že jí dal ten její kopačky. Prý se vrací k bývalé manželce protože synům je po tátovi smutno a že ona nevychází s penězma (on jí dává na 2 kluky 16.000/měsíčně). Tak jsme ji pozvali na oběd, nalili jí pár panáků slivovice a už jí pak bylo líp, nebo aspoň nebrečela. Večer jsme pak jeli nakupovat. Takže jsem si za celý den vůbec neodpočla a teď se mi začíná spouštět rýma a je mi pořád zima. Asi si vezmu paralen, uvařím čaj s citronem a zalezu do postele a budu doufat, že si manžel ničeho nevšimne.
    Evčo, tomu kamošovi se záletnou přítelkyní je 26 a jí je 35 a má 11letého syna z prvního manželství. Je to hrozně hodný, hezký a zajištěný kluk. Doufám, že už bude mít trochu toho stěstí a nenajde si další vypočítavou zlatokopku. Už pro něho máme nějaké vybrané 😛 …

    #862405
    Anonym
    Host

    fíha, evi r. teda ty se fakt nenudíš:O , no já bohužel taky ne, vymáhám dvě pohledávky od jedné známé internetové firmy, protože se prostě rozhodli, že nebudou platit dva měsíce po sobě faktury. To je na hlavu:S . Ta tvoje kamarádka by si měla rozmyslet co je jí cennější, jestli dítě na celý život, nebo chlap, kterého může kdykoliv vyměnit. Já bych teda na úpotrat nešla ani náhodou, a to by jsme k tomu, teď při třetím těhotenství a neplánovaném i měli důvod. Ale prostě ani jeden z nás by si to nikdy neodpustil už jen pro to, že je to dítě nás obou. Když nám pak našli ty hraniční hodnoty na Dawna, nespali jsme ani jeden dva dny, nevím jak by jsme to řešili, ale potrat by byl až to nejkonečnější řešení. Klidně jí dej tuoto zprávu přečíst, je to na ní jak se zachová, ale měla by se právě nad takovými věcmi zamyslet. Potrat je velmi citlivá záležitost z psychického hlediska, protože těhotenství není bolavý zub. Pokud ten její dítě nechce, nemusí se o ně starat, ale ať alespoň na svůj akt lásky platí. Být ní, sbalím kufry a mažu od něj co nejdál….
    Jinak jak tak koukám, kolem vás se to pěkně mele v těch partnerských vztazích. A známému dohoď tu děvčicu nezlatokopku, občas každý potřebuje pobídnout, aby začal trochu uvažovat.
    Rýma se do mě dala taky, zatím zvládám bez paralenu, jen s čajem a medem, ale škrábání v krku se dostavilo taky , tak nevím nevím.
    Dnes jsem se z olmika chtěla odhlásit do Prahy na trvalé bydliště, a dostala jsem málem infarkt, znamená to novou občanku, nový pas, nový řidičák, nový malý a velký techničák, nové hlášení na VZP a soc., nová evidence na popelnice, výpis z katastru nemovitostí a doložit, že jsem majitelka domu a ještě hlášení asi na pěti místech. Asi to vzdám, je to strašný, zajímalo by mě jak to oběhávají jiní, vždyť to je pomalu na celý měsíc lítání

    #862406
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Evčo mě stačilo když jsem se vdala a při té příležitosti si taky měnila trvalé bydliště. Bylo to peklo a to nemám žádné nemovitosti. Na magistrátě jim prý nestačí notářsky ověřený podpis na potvrzení od manžela, že mi povoluje si k němu zapsat trvalé bydliště. Musel tam pak jít se mnou a podepsat to před tou úřednicí. Tak Ti držím palce, ať to máš vyřízený brzo a bez nějaký nesmyslných překážek. Jinak já jsem si ten paralen vzala protože jsem začínala mít zvýšenou teplotu. Asi po půl hodině jsem se pak začla brutálně potit a teď už mi je dobře. Tak jsem to asi podchytila včas. Odpoledne jdeme na velký ultrazvuk, tak snad bude všechno v pořádku. Už se oba mooooc těšíme.

    #862407
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Holky, tady se nic neděje, to je hrozný. Za chvílu si tady asi začnu psát sama se sebou …:(
    Tak jsme byli na UTZ (v soukromém centru) a máme doma DVD, trvá asi 20 minut a je na něm kompletně celý utrazvuk včetně zvukové nahrávky srdíčka, průtoku puprčníkem a průtoku placentou. To jediné nám dělá vrásky. Prý mám asi hustou krev (asi si zajdu na odběry, abych měla jistotu)a díky tomu ten průtok není dobrý. Mám hodně pít, prý tak 3-4 litry denně a mám jíst těhu vitamíny, nejlépe maternu, aby nám Kuba dobře a rychle rostl a tím zvládl i ten špatný průtok. Jinak mi hrozí předčasný porod. Na další ultrazvuk mám jít už ve 26tt místo 30tt. Jinak jsme prý v pořádku, všechny prstíčky, srdíčko v pohodě, ledviny, žaludek i močový měchýř taky. Tak snad to bude dobrý. Ještě teda půjdu příští týden na UTZ do ultrazvukové ambulance v porodnici, tam mě poslal můj doktor. A pak ještě do dětské nemocnice na vyšetření srdíčka. Tak uvidíme co mi řeknou ještě tam. Poradnu mám až za 2 týdny.

    #862408
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    právě jsem se vrátila z výletu do Prahy a jsem totálně vyřízená. A to jsem tam byla jen 2 dny. Stihla jsem celodenní konferenci o kulturní politice státu (ze které vyplynulo, že náš stát je v tomhle ohledu naprosto barbarský) a výstavu v Rudolfinu. Pokud máte rády umění a chcete trochu vzpruhy, tak doporučuju. Ale slabším naturám raději ne!
    Evčo, já si ten šok s doklady prožila před 14 dny, ale zatím jsem ve stavu čekání na novou občanku – už „jen“ 3 týdny. Ještě že mám tolik volna, že:P ?!
    Evi.r, neboj, já tuhle diskusi jen tak neopustím. Takže klučíka čekáte<:o) . Hlavně že má všechno ok a snad to dobře dopadne i s tím průtokem. Držím pěsti! Hezky jez ty vitamínky, ať jste oba fit. Kolem mě jsou teď všichni nemocní, dokonce i manžel. Já se zatím držím. Ťuk ťuk ťuk… Už jsi něco přibrala? Já jdu do poradny v pátek, tak jsem zvědavá, jestli se dozvím něco zajímavého.
    Dobrou noc vám všem!

    #862409
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kájo už jsem přibrala za dva týdny 0,8kg. Jen by mě zajímalo, jestli je tím jak malej roste nebo že jsem začla vstávat s manželem, který dohlíží na to, abych se nasnídala. Normálně jsem teda taky byla vzhůru, když šel do práce, ale pak jsem si šla lehnout a první jídlo byl až oběd 😛 . Přeji Ti hodně dobrých zpráv v poradně.

    #862410
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminy:-))
    Evir. to je dobře, že je vše v poho, koukej papat vitamínky!!já jdu zítra na velký utz takže pak písnu.
    bambulko -ještě stále se kocháš?
    hezký den

    #862411
    Anonym
    Host

    Nazdárek, taky koukám furt ta stará parta:) . Evi, hezká fotečka z ultrazvuku:D , já ti říkala hodně bumbat, uvidíš všechno bude ok.
    Kosťo, zítra taky písnu, jdu na utz taky zítra, tak uvidíme jak taťka s Aničkou přežije, vypadá to nejmíň na půl dne, tak snad přežijí oba tvrdohlavci. Za poslední dny jsem utahaná jak pes, ale nevím čím to špatně se mi spí, půlku noci nezamhouřím oko.
    Kájo držím palce ať je vše ok

    #862412
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čauky maminy! Kosto pořád se kochám – nějak se nemůžu nabažit. Z´tra jdu na velký ultrazvuk, kde zjistíme zda je vše v pořádku a doufám, že už konečeně nám ukáže co nosí mezi nožičkama 😀 . V úterý jsem vyrazila z práce dříc o dvě hosinky a štrádovala si to na ECHO KARDIO, kde jsem mimochodem byla objednaná. Po půlhodinovém hledáním po poliklinice, kde by to asi tak mohlo být jsem zjistila, že má pan doktor dovolenou – fakt super.Tak jsem zase mastil na gyndu pro vysvětlení proč mě tedy objednávají a proč ndají vědět když si pan doktor bere volno. Mno děsně se divili, že to nevím. Nicméně ty dvě hoďky si musím v práci nadělat. Ach jo 8o| . 13.10. jsem objednaná znovu na to 3D tak jsem zvědavá na toho našeho sviště co nám ukáže tentokrát. Jestli zase jen prdelku a nebo taky obličej a pindíka???. Jsem se chtěla zeptat taky se vám tak blbě dejchá ??? U mne to bude asi tím, že už jsem jak melounek tak asi nejsem zvyklá nosit před sebou nějaký kus človíčka navíc. Přibrala jsem od začátku těhotenství už 7 kg. Nějak se nepřejídám..asi to bude kus človíčka. No manžel vážil něco kolem 5 kg a já asi 3,5 ks. Doufám, že prcek nebude mít porodní váhu po manželovi :O . Tak pááááček a hodně papkejte vitamínky ať jste zdravééé. Já jsem si udělala ovocný salátek tak ho jdu zlajznuot.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist