únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,236. až 2,250. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864465
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    ten parní hrnec je přesně takovej, jak ho popsala Biba. Dole je nádoba na vodu a nad ní se vrství další dírované nádoby, aby nima procházela pára.
    Já včera byla na medové masáži. Paráda! Jsem si to užila maximálně.
    Kubík si pindíka občas taky tahá, ale musí být celej nahulatej. Jinak si totiž chytne bodyčko nebo overálek, když ho jen přebaluju. Většinou si ho teda začne tahat, když je pokaděnej až na pindíkovi.
    Jinak u nás nic novýho není. Od pondělí chci začít dávat mrkvičku. Když budu mít o vídendu čas, tak zkusím něco udělat v tom parním hrnci, ale brambory bych mu asi uvařila klasicky. Kamoška mi poslala nějaký návody jak v tom hrnci dělá zeleninu, tak uvidíme jak mi to půjde a jak to bude chutnat.
    V úterý jsem byla v CaA a koupila jsem malýmu zimní bundu, vyteplenou mikinku, kaťata a svetřík. A to jsem jela jsem pro plínky 😛

    #864466
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Děcko, jakou velikost jsi koupila zimní oblečení? Já to zatím odkládám protože netuším jakou velikost budu potřebovat.

    Jinak tady je zas všeliak, sice neprší, ale je pod mrakem. Tak uvidím zda bude pršet či ne.

    #864467
    Anonym
    Host

    Elenko, já jsem koupila 86. Ale teď jsem vydražila ještě jednu a ta je 80. Já jsem kvůli tomu volala ségře a ta mi doporučila tu 86, že majel je oproti jejím dcerám větší (většinu oblečení už má 74) a holky měly v zimě vel. 80. Kdyžtak ho budu moct aspoň víc oblíct.

    #864468
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, taky uz uvazuju o zimnim obleceni, o nejaky kombineze a tak, taky s tou velikosti nevim, rychle vyrostl a ted uz ma docela dlouho 74, neco by mohl nosit i 80, zvlast bodycka. Taky jsem si spocetla, ze tak ta 86, ale aby to pak nebylo maly..A nemate nejaky tip na zimni fusak do sportaku? Aby to bylo teply opravdu. Ted pouzivame takovy ty zavinovacky Emitex, mame zimni i letni a ten strih mi docela vyhovuje. Na vetsi deti jsem videla, ze existuje pak taky od Emitexu takovy fusak Cocoon, je to stejnej princip, ale nevim, jestli to je dobry i pro to vetsi dite..Nemate nejakou zkusenost?
    Jinak Filipek si chudak na pindika nedosahne, ma delsi telicko, leda by se najak zkroutil a jeste jsem ho pri tom nepristihla 🙂
    Pocasi zase posmourne a navic mam asi zanet prsu..jak papal 5x za noc a ted jen jednou, asi mi zatvrdlo mliko nebo co..No davam tvaroh, snad to odezni..Tak papa

    #864469
    Anonym
    Host

    Bibo, já sem koupila od emitexu klasickej fusak: http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php Já koupila loňský model, takže stál jen 740. Slyšela jsem obecně na fusaky, zavinovačky,… od emitexu jen samou chválu. Jinak tu zavinovačku do autosedačky od nich máme taky jen jsme ji ještě nepoužili. V zimě byl Kubík do ní moc malej, úplně do ní zapadl, nebo jsem ho tam neuměla dát. Ten Cocoon taky nevypadá špatně. Píšou, že je do 3 let, ale na zimu se do něj ai musí dát ještě vložka http://www.emitex.cz/k-vlozka-cocoon.php

    #864470
    Anonym
    Host

    Jo jo, o tý vložce vím, to právě se mi líbí, že bez ní třeba je to dobrý na podzim a na jaře a s ní v zimě..Tenhle klasický fusak Emitex se mi taky líbí, nebo zvažuju nějaký s beránkem, ale to je už dost drahé..

    #864471
    Anonym
    Host

    Ahojky Holky,
    já mám ten combi fusak jak psalo děcko a jsem s ním maximálně spokojená. Zatím jsme tedy používali s odeplim spodkem jen jako malej fusak. Letos už asi budu muset připnout i ten spodek. Fusak je super že je zip po obou stranách, takže parádně rozepínací na manipulaci s mimčem. Když už nebyla taková zima používali jsme jen jako podložku v kočáře aby netáhlo od spodu a vršek jsme odepli. Dá se použít jak v hlubokém tak ve sporťáku. A navíc má takovou „kapsu“ která se dá zachytit za matraci takže vám mimčo neklouže ani v hlubokym pokud ho posadíte a nemáte připlé pásama…
    Fakt je super…
    Jen co jsem koukala na letošní kolekci tak mě pěkně nakrkli. Chtěla jsem z vrchu hněděj a uvnitř žlutej nebo oranžovej. To loni nebylo a letos už jo… :'( Takže mi máme hnědo béžovej…
    No ale jen kuli barvě teda novej kupovat nebudu – leda by se povedlo tehle šikovně prodat, ale to asi těžko…

    #864472
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem se dívala v CA a v Nextu na zimní věci. Moc toho tam zatím nemají, ale viděla jsem hezkou bundičku. Zatím jsem ji nekoupila, možná budu litovat, ale uvidím, zkusím ještě chvíli počkat.
    Já mám od emitexu zimní zavinovačku do autosedačky a musím říci že super. Používala jsem ji od narození shruba do dubna, května jak bylo chladno. Je pravda, že když se malá narodila, tak v té zavinovačce nebyla skoro vidět, ale pak to bylo super. Dokonce jsem nepoužívala žádný fusak, jen tohle to a plus deku a stačilo jí to. Fusaky mám dva, jeden jsem dostala s kočárem, druhý mám ještě po manželovi, tak uvidím jestli se tam malá vleze.

    #864473
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.

    To nemůžou tu diskuzi upravit, aby nové příspěvky byli na začátku a ne na konci ??Já si myslela,že nikdo nic nového nepsal a já byla na blbé stránce.. No jsem asi nějaká zblá z toho.

    Jinak Adámek si dosáhne na toho svého pindíka jen když si přitahuje nožičky k bříšku. Když je nataženej, tak si na něj nešahá.
    Dneska jsem měla na návštěvě kamarádku a Adámkovi se nějak nelíbila, jak na ní koukl, tak se rozeřval jak tůr, až po xx době se na ní začal smát. Přitom už u nás byla, ale to byl menší. Asi ty cizí lidi mít rád nebude.
    Holky, já zatím zimní kombinezu kupovat nebudu, ještě počkám, protože já malému kupuji už vel. 74 a 80. Tu 80, aby mu to chvilku vydrželo, ale zdá se mi, že ty velikosti jsou nějaké si podobné a malej roste a kdo ví, jakou velikost bude mít v zimě..
    Ale naštěstí jsem dostala už dřív nějaké věci i zimní a jedna kombineza tam je, tak kdyžtak jí užjeme.
    Normálně beru ten colafit a pak ty vitamíny na vlasy a stejně mi přijde, že účinek zatím žádný. Kolena a paty mi ztuhnou, jen co je mám chvíl natažené a pak jdu jak stará bába a klouby u rukou mě taky bolí, hlavně ráno po probuzení, sotva pak něco udržím.. A ty vlasy mi fakt furt padají, už mi přijde, že mám o půl méně než dříve.. Přemýšlím, že se snad nechám víc ostřihat..
    No asi si půjdu udělat vanu.
    Jinak Adámek včera a dneska je nějaký víc uřvaný.. tak furt nevím, co ho trápí.. Jediné místo, kde je rád, je vana, tam řádí a je spokojený..
    Tak papa :)))

    #864474
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já si teďka uvědomila, že vanu ještě nemohu 🙁 , až po menstru..Tak zas sprchu..
    Jsem fakt nějak zpitomělá :))) 😀

    #864475
    Anonym
    Host

    Děkuju za ty tipy k tomu fusaku Emitex Combi, vypadá dobře a těch barev :), tak jsem si ho objednala :). No chtěla jsem to zvažovat dýl, ale najednou mě to popadlo, že už jsem dlouho nic na malýho nekoupila..A ten Cocoon jeste zkusim hledat nejaky pouzity v dobrym stavu, ale zatim teda na mimibazaru je jen jeden a fialovej, tak to se nam nehodi :(, asi je to celkem novinka. Ty zavinovacky do autosedacky jsou super prave, na zacatku sice to bylo velky, ale ted je to akorat..Tak ja si jeste jednou dam obklad z tvarohu, uz je to lepsi si myslim..Dobrou noc, at miminka spej jak andilci 🙂

    #864476
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    malá je taky trochu uplakaná poslední dobou (možná jsem to tu už psala), ale tak jak jsem pročítala diskuzi, tak mě napadlo (říkali to i ve zprávách), že někteří lidé mohou špatně snášet tyto změny počasí – nevolnosti, motání hlavy, … Nemohou to mít ty naše mimča taky? Jen to vyjadřují pláčem, nespavostí, ufňukaností atd.

    #864477
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,
    dneska ale byla noc snad prvni.malej byl vzhuru snad kazdou hodinu takze sotva jsem zabrala zacal tnova brecet snad zuby nebo co ja vim.hruuza. jinak ja mam taky ten emitex combi z minulýho roku myslim jenom jsme odepli spodek a bylo ted ho tam dáme a je k sportáku.uz aby ten malej raubiř začal chodit.holky budete slavit pul rok my nad tim zvazujeme ale jeste nevime. no zimni oblečení také nevím ppíšou že 80 je na 6-9nebo na 9-12no tak ted jsem to zapomnela. ve stredu jsme byli na injekci doufam ze uz posledni byl tam manza sam ja se konecne pustila do uklidu no meří 64cm a ma 6,6kg tak asi pujdem do ty 80 když to takhe pujde dal.zatím se mejte včera bylo tak dusno že večer přišel peknej slejvák

    #864478
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Elenko, možná to tou změnou počasí bude. Kuba teda protivnej není, jen má tu rýmečku. Ale zato já to blbě snáším. Pořád se mi točí hlava (včera jsem si u tchýně měřila tlak a měla jsem 105/70), takže v noci a ráno kojím raději v leže v posteli. Předevčírem jsem šla totiž v noci na záchod a zamotala se mi hlava takovým způsobem, že jsem spadla. Jinak chodím kojit do obýváku, ale v takovýmhle stavu odmítám malýho přenášet po bytě.
    Bibo, já jsem ten fusak koupila už v červnu. Bylo super, že jsem narazila na výprodej a ještě hezkou barvu (celej béžovej, jako kočár). Ono je občas lepší koupit zimní věci na jaře nebo začátkem léta, když jsou výprodeje, než těsně před zimou, kdy jsou ceny ještě vyšší a výběr mnohdy menší. Jinak já jsem teď Kubíkovi musela objednat mikinky a kabátky. Nějak jsem zjistila, že mám jen 68 a pak něco v 80, ale na teď že ho nemám do čeho dooblíknout, jen do šusťákovky a takové podzimní bundy. Mám teda možnost půjčit si oblečení od švagrové, ale mě hrozně nebaví na to dávat pozor, abych to nezaprala nebo si neměl pes potřebu s tím hrát nebo že bych to za chvílu umazala od zeleninky.
    Musím se pochlubit. Včera už začal Kuba trošku nadzvedávat zadeček a cpát si pod něj kolínka. Ještě to teda není, že by byl klasicky na 4, ale už se snaží lozit, teda se spíš snaží plazit 😀

    #864479
    Anonym
    Host

    Dobre rano holky, no ten fusak jsem taky nekoupila uplne novej, ale na mimibazaru tu aktualni kolekci, od nejaky pani, co ho dostala jako nevhodnej darek, tak je nepouzitej a je asi o 500 levnejsi.. Filipek byl taky hodne nevrlej, ale ted uz asi 5 dni dobry, ale krizi mel predtim vic nez tyden asi, v noci casto brecel..Taky se snazi o lezeni, postavi se na brise na ruce a zacne se houpat, ale ty nohy si pod sebe zatim nestrka.
    Bivinko, me ty kolena taky porad boli, uz ty medvidky nemuzu videt, tak jsem se ptala v lekarne na zelatinu a rikali, ze to u kojeni neva, tak beru jen jednu kapsli denne a furt je trochu citim, ale ta zelatina zrejme pomaha i na vlasy a nehty, tak ted se mi zda, ze uz tak nepadaj.
    Decko, ja taky kojim v noci a rano a vecer v leze, taky mam nizkej tlak a i mi prijde, ze je to pro Filipka takova vic uspavaci poloha, ze neceka pak nejakou akci, ale postylku..
    Ted se pred chvili chudak bacil do hlavy o pelest, jak zvedal tu hlavu a prece jen se u toho nejak posunuje, ze dolezl az k posteli, tak ho jdu jeste utesovat, stale na to vzpomina 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,236. až 2,250. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist