únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,416. až 2,430. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864645
    Anonym
    Host

    Holky, já mám o 8 kg míň než před těhu, ale oblečení nosím pořád stejný, protože mám nechutně vytáhanej pupek. Taky bych měla cvičit, ale nemůžu se k tomu dokopat. Ani ten stahovací pás nějak nenosím. Budu ráda, když budu zvládat chodit na rehabilitace se zádama.
    Bivinko, to Kuba by chtěl být na bříšku pořád, ale je taky brzo unavenej. Teď je zrovna na bříšku a zkouší oddělat mantinel. Darebák.
    Tady je normálně nechutně. Asi jdu malýmu napustit vanu. Večer ho zkusím vykoupet v heřmánku, aby se mu ty potničky rychlej zhojily.

    #864646
    Anonym
    Host

    Jo a Kubíka taky doktorka neměří, jen ho váží a měří ho jenom na nějakých těch velkých kontrolách.

    #864647
    Anonym
    Host

    Tady je taky úmorné vedro. V noci tu byla pěkná bouřka, nějak jsem při ní nemohla spát, na začátku bouřky jsem zrovna kojila malou, ta pak taky měla problém usnout a při jednom hromu se moc lekla.
    Holky, kolik toho vaše mimča sní k obědu? Malá mi dnes snědla kolem 70g zeleniny.

    Bíbo, mě sice doktorka malou měří i váží, ale měření taky provádí krejčovským metrem na přebalováku:D . Občas si malou taky doma změřím – to pak si udělám propiskou zářez do přebalováku a pak to dodatečně změřím metrem a vážím malou už od malička na mé osobní váze.
    Dnes jsme se byly se Zuzkou opět schladit do obchoďáku. V těchto vedrech je tam příjemně. Projdu obchody a dám si zmrzku a jedu domů.

    #864648
    Anonym
    Host

    Neměří ho ani na velký kontrole, ale ono mi někdo říkal, že z lékařskýho hlediska je důležitá ta hlava a pak váha, dýlka je jen taková zajímavost, nakonec ho vidí, jestli nevypadá nějak divně :). No Filip sní k tomu obědu asi 200 ml, on je žrout 🙂 ..Spočetla jsem si, že vlastně sní na příkrmech 500 – 600 ml za den, no to je dost, co?

    #864649
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak už malý asi čtvrt hodinku spí, ani nedopil celou flašku. Ve vaně byl suprácký, kopal tam nožičkama jako divoch, až jsem byla pěkně zlitá 😀 ani mu nevadilo, že si cákal do očíček. Ale moc nechtěl mýt ten krk,musím zítra k té doktorce zavolat, aby se mu to fakt nezhoršilo až moc.
    Bibo, to máte pěkného otesánka, když takhle hezky papá :)) Ale myslím si, že u miminek to nevadí, když papá, lepší než kdyby nejedl.
    Jinak náš kocour furt morduje ty pěnové puzle, jak debil furt na ně leze a snaží se je kousat nebo škrábat. Je zas budu muset uklidit, jsem je chtěla na podlaze nechávat, abych je každý den nemusela sem tam stěhovat, ale kvůli kocourovi budu muset. Teď u nich leží a čumí na mě, ví, že když zařvu, tak poletí.. zkouší to na mě.
    Z venku jde příjemný vánek.. konečně…

    #864650
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, taky Vám občas mimča začnou mega brečet ze spaní ? Zrovna nyní se Adámek tak rozkřičel, tak jsem tam běžela a dala mu dudlík a zas spinká dál. Tak nevím, zda měl jen sen neb ho ten dudlík uklidňuje..

    #864651
    Anonym
    Host

    Bivinko, to mi Kubík dělá běžně. Zničeho nic hrozný řev a stačí mu dá dudlík a spinká dál.
    Elenko, malej si na oběd dá tu malou skleničku (125g) a občas by si ještě něco dal, pořád otvírá papulku. Dneska jsem mu dala celej via kelímek (180ml) a baštil jako divej. Taky měl velkou dobrotu, mrkev vařenou v páře a bramborovou kaši, do které jsem mu dala odstříkaný mlíko. Pak jsem se těšila, že bude zase spinkat 3 hodiny a ono prd. Vydržel hoďku a pak si na mě pořád otvíral ústa. Tak jsme šli ven, protoe tam začlo trochu foukat, tak ve stínu s tím větříkem bylo líp než doma. To pak usnul asi na 3/4 hodiny. Teď už je taky v postýlce, ale pořád se tam kroutí. Je nějakej protivnej, ani se večer nechtěl koupat a to jsem mu tam nalila heřmánkový nálev…
    No nic, jdu dělat večeři. Dobrou noc.

    #864652
    Anonym
    Host

    Díky za info o množství. Já jsem si to dnes zkusila zvážit ať přibližně vím co malá sní. Já ji krmím vždy do té doby než přestane otvírat pusu, pak ještě chvíli počkám a zkusím znovu. Pokud nic, tak končím a dostane ještě napít z prsu.

    Jinak mě dnes malá neskutečně blbě usínala. Ne a ne usnot, pořád kňourala, tak jsem to nakonec nevydržela a donesla jsem si ji do obýváku na deku, kterou mám na zemi. Já jsem si trochu zacvičila a malá na mě koukala a byla spokojená. Postupně usnula.
    Jdu se připravit na zítra, razím za kamarádkou na zahrádku k nafukovacímu bazenku

    #864653
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko. Tak zas bude vedro, sice nyní fouká venku vítr, ale to asi celý den nevydrží.
    Mě už od rána točí kocour, furt morduje ty puzle, je jak posedlej, dokonce z toho vydoloval jednu část a tu kousal, furt ho tu od toho honím a plácám, ale zas se k tomu vrátí.
    Jinak jsem byla s malým u paní doktorky, ráno měl plno pupínků kolem krku a pod tím krkem žádné zlepšení a to jsem mu to večer myla pouze vodou.
    Paní doktorka říkala, že pod tím krkem už to má trošku jako plísňový, tak mu to mám mazat Imazolem a pokud se to nezlepší do pěti dnů, tak mi pak napíše něco jiného. Naštěstí tam příští týden jdeme na kontrolu v 6.m.
    Jo a na ty potničky mi říkala, že kdyžtak mám koupit Jarischův roztok a potřít mu to tím, kdyby to nemizelo samo od sebe.
    A když jsem tam byla, tak jsem se zeptala i na tu kojeneckou vodu, tak prý je dobré do jednoho roku jí používat, pokud tedy není na vodu z vodovodu atest, že může být i pro kojence a to prý Praha nemá. Tak mohu argumentovat příteli, až zas nebude chtít tahat vodu. A ještě jsem se ptala i na to sterilizování lahviček, tak prý do jednoho roku je to taky dobré. Ale si myslím, že když pak začnu jen omývat horkou vodou, tak se taky nic nestane, občas to dělám a malý v poho.
    A prý to pocení hlavičky je taky normální i miminek, jak leží na hlavičce. Tak vlastně jsem se strachovala uplně bezdůvodně. Njn jsem asi moc starostlivá maminka 😀 😀
    Ale aspoň mám klid v duši.
    tak zatím papa.

    #864654
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky a miminka!
    Tak dnes zase venku hnus. Ufff už se docela těším až se trošku ochladí.
    Malej se včera koupal v bazúnu a njednou koukám, že nějako tlačí… no nevykadil se tam? Ještě že už má bobky. Tak jsem je pochytala a ráchalo se dál 😀 ,
    Co se týká příkrmů takl ani nevím kolik malej zbaští. Sní velkou přesnídávku, celého banána. No dnes zkusím zvážit obídek – má zeleninovou polévku. Jinak si taky myslím, že zbaští docela dost. I když záleží co to je a jak miu to chutná a každý den zbaští různé množství.
    No a cvičení??? Jsem líná jako veš. Mam nahoře tak 5 kg, břicho vytahaný….. mno ale ta lenost. No měla by jsemuž začít se sebou něco dělat. No prozatím si jdu ohřát jahodové knedlíky 😀 😛 .
    Tak pa pa Bobíčka už to nebaví samotného tak jdu s ním vymýšlet nějaké blbiny. pa pa

    #864655
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak před náma poslední noc na chatě, ten konec pobytu byl moc fajn, bylo hezky a máma mi vždycky odpo malýho hlídala, tak jsem si odfrkla, no ani se mi moc domů nechce, ale máme tu půlroční kontrolu..Jinak ty Via kelímky mám ty větší, je to asi 250 ml, neplním je tím jídlem úplně, ale přijde mi, že ten malej už mu nestačí..Dneska měl brolkolici s mrkví a to je kombinace, která mu děsně chutná :). Taky jsem mu dávala na pití vodu z lahve, kde jsem v tý savičce udělala díru jak hrom, Fíla si to chtěl sám držet, tak se celej zlil, měl vodu v uchu i v oku, ale snad i něco vypil..On si cucne a začne kloktat grrrrr a chechtá se 🙂
    No jinak jsem myslela, že mi nejde internet a pak jsem si večer všimla, že mi vypadl modem ze zásuvky :), ale aspoň jsem si poseděla v klidu na zahradě naposled..
    Tak se mějte dobře, asi bude bouřka v noci..tak ať jsou mimča klidný 🙂

    #864656
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak dneska bylo fakt vedro, ale naštěstí tak docela foukalo. Dopoledne jsmy byli s Kubíkem u známých na zahradě. Bylo to super, malej byl na dece ve stínu, hezky pofukovalo a ty potničky se mu docela ztratily. Pak mu teda odpoledne zase objevily, když jsme jeli do obchoďáku, tak se cestou v autosedačce zpotil.
    Já se tak těším na víkend, až se trochu ochladí…

    #864657
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko.
    Snad už se nám trošku ochladí, ať si mimča oddychnou od toho pocení. Malý má po krkem samý pupínek. Jinak přítel šel večer v šest na pivo a vrátil se ve tři ráno. Jsem se tedy v půl třetí probrala a koukám na druhou půlku a tam nikdo.. mi to bylo divné, tak jsem obešla byt a nikde nebyl.. tak mi to vrtalo hlavou, že jsem tu půl hodinu byla vzhůru. Nechápu, co tam tak dlouho dělal. Ženská musí být fit a postarat se o mimčo a domácnost a chlap nyní bude vyspávat až do oběda.. Jsem z toho otrávená, protože jsme měli jet do fashion areny, potřebuji si koupit nějaké trička na sebe a takhle zas budem doma..
    Snad nevadí,že jsem si postěžovala..
    tak papa a pohlaďte miminka naše zlatá 🙂

    #864658
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Bivinko od toho tu jsme aby jsme si mohli i trošičku postěžovat. Jinak toznám. Nám taťka chodí taky na pivko většinou pravidelně každý pátek a vrací se kolikrát taky až nad ránem. Stalo se i že se vrátil a mi už jsme vstávali. Jsem raky pak z toho otrávená, že pak prolenoží a prochrápe celý den.
    Jinak dnes se zase ochladilo až moc 🙁 . Ale zase lepčí Bobíčka přioblíknout než aby se chudinka potil. No a dnes máme zase pěkně protivňoučkej den. Kňíkáme, málo papáme a vůbec jsme dneska nějaký nevrlý.
    Mno jinak nic nového. Koukala jsem že už nám nějako dlouho nenapsala Petra H. Teda Peťul zanedbáváš nás 🙂
    Tak ju tak hezký zbytek dne Boban an mne už zase pořvává tak jdu dělat nejaké blbiny ať to do té večerky nějak doklepeme

    #864659
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    jojo, Peťa pořád vypisuje na FB, pořádá babycluby a na BW prdí…
    No dneska se ochladilo docela rychle. Jeli jsme ke kamošce a byli jsme tak asi dvě hodinky. Když jsme tam přijeli, tak mi auto hlásilo 29,5st a když jsme odjížděli, reps. jak jsme dojeli domů, tak už bylo 18,5st. Teď tady prší a je docela slušnej fujavec. Tak doufám, že bude malej trošku víc spinkat.
    Jinak u nás nic novýho a ani zajímavýho.
    Bibo, Kubíka taky doktorka něří krejčovským metrem. Vždycky ho „narazí“ hlavičkou na zeď, natáhne mu nožky a změří ho.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,416. až 2,430. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist