únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862473
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky8-|
    ju Evi.R. to se chodí? mě dr. nikam neposlala, mám přijít na kontrolu až 01.11.
    jinak EKG po mně u apolináře chtěli, taky mi zjistili ten infarkt, takže si myslím, že by jsi měla mít čerstvý neboť nikdy nevíš, kdy si co chytla. mně řekl dr. že to vypadá že se mi to vrazilo na srdíčko z přechozených chřipek. tak se nedej -jen at te zkontrolujou.Hlavně to EKG chtějí taky kvůli porodu aby věděli, že tě mají případě více hlídat či ti rovnou řeknou že půjdeš na císaře.
    co je pravda, že někteří dr. jsou fakt divní.Kájo knihovna je dobrý nápad, ale v té naší nic nemají -je taková menší, přemýšlím, že jí změním.
    tak pěkný večer

    #862474
    Anonym
    Host

    Evi,r., to je dobrá zpráva, že nic nenašli, ne? Ale být tebou, taky bych s takovými předpoklady raději na to EKG šla, jak říká Kosta.
    Kosto, nejlíp chodit do nějaké s přívlastkem „vědecká“, tak mají časáky všechny (dostávají povinný výtisk). Já tak vždycky spojím příjemné s užitečným. No jo, ale vzpomněla jsem si, že je zas nepůjčují domů.
    Jinak já jdu na kontrolu taky až za hrozně dlouho, někdy 2. týden v listopadu. Jsem zvědavá, jestli prcka ještě do porodu uvidím, nebo až na sále. Pořád se rozmýšlím s těmi testy na cukrovku. Co myslíte, jít či nejít?
    Lidičky, jdu si dát 2. večeři, zas mám hlad. Dnes vařil manžel – halušky s uzeným a špenátem. Dobrá kombinace, co:) ? Jdu si dát nášup. Jo, dnes mi váha ukázala +3 kg. Už jsem na 60. Myslím, že za chvíli ji touhle rychlostí strhnu.
    Dobrou všem!

    #862475
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    V pondělí mám jít do poradny, takže si řeknu o žádanku na to EKG. Samotnou mě zajímá jestli je to stále v rámci možností, ale musím si najít někoho jinýho. Ten doktor, kam mě vždycky poslala obvoďačka nemá v ordinaci záclony ani žaluzie a okna má do ulice, takže to nemí moc příjemný se tam promenádovat nahoře bez …
    Kájo, prcka bys měla vidět ještě na ultrazvuku ve 30.tt. Já malýho uvidím už 9.11. (to budu ve 26.tt), ale jenom kvůli hrozícímu problému s průtokama placentou. Ale snad to bude v pohodě. Ty halušky bych si taky dala, ale místo špenátu bych raděj zelíčko. Nějak jsem teď dostala na to zelí chuť, asi o víkendu udělám vepřo knedlo zelo 😛

    #862476
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Evi.r. Já jsem byla na srdíčku v pondělí a měla jsem super doktora. Smála jsem se už při vstupu do ordinace a nepřestala dokud mě nepropustil ven a kdyby mi to nebylo trapný tak se chechtám ještě na ulici. Byl fakt super šoumen. Jinak výsledky jsme měli také v pořádku. Ve středu jsme byli znovu na 3D a znovu se ten náš dáblík nechtěl nechat natočit ani nafotit. Holt z něj nebude žádná star – s tím se musím smířit 😀 . Něco málo se nám povedlo natočil. Byl jaem z toho zase dojatá. Manžel to ještě neviděl – nějak nemá zájem 🙁 . Pracujou u mne hormony tak jsem dneska bulela – jsme se trochu nepohodly a mne to přišlo děsně líto :S . No jo no chlapi. Já jdu do poradny v pondělí a na cukr v pátek – fakt se na to děsně těším +o( . Tak se mějte krááásně a zdravíme miminka

    #862477
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko!!!
    Bambulko, ten můj zase ukazuje všem a všude fotky z ultrazvuku, až je mi občas i trapně, protože vím, že ne každého to zajímá. A neboj, o to víc bude unešenej až se prtě narodí. Sestře manžel řekl, že ji na ultrazvuk vždy jen odveze a počká v čekárně, že tam stejně nic nevidí no a po porodu nechtěl dát holky z ruky (už ho teda přešlo, když už mají doma 3 děti). A hormony jsou hrozný, já mám zákaz se dívat i na zprávy, protože u všeho brečím. Taky brečím, když manžel přijde z práce, je utahanej a není moc milej, tak mám pocit že je na mě naštvanej a hned řvu. No je to peklo. Na ten cukr nevím kdy půjdu, ale asi tak za 2-3 týdny, ale už teď se netěším.
    Tak se zatím mějte, já jdu posnídat něco dobrého.

    #862478
    Anonym
    Host

    Pěkné odpoledne!
    Holky, asi jsou skvrny na slunci či co, můj už je taky pár dní pěkně protivnej a mně to vždycky zkazí náladu. A to si myslím, že jsem vyrovnanější než on. Nejraději bych jela někam na dovolenou, sama nebo se ženskýma. A dnes jsem k tomu po ránu dostala pokutu od revizora v tramvaji, do které jsem naskočila, protože jsem děsně spěchala. Lístek jsem měla, ale studentský, na který jezdím odjakživa (studentskou průkazku mám) a vůbec mě nenapadlo, že to platí jen do 26. Sakryš, mají to někde napsat, dnes jsem to dohledávala složitě na Internetu. A to už jsem během roku aspoň tuctem kontrol prošla. Ta pokuta mě ani tak nenakrkla, ale to, že cikány bez lístků revizor klíďo pustil!!! Asi se s nima nechtěl dohadovat. Fakt se snažím nebýt rasista, ale tohle mě štve:@ !!! Promiňte, že jsem dnes negativní, potřebovala jsem se trochu vypsat. Jdu se raději uklid(n)it do knihovny. Holky, užijte si pátku!!!

    #862479
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    holčiny na ty testy na srdíčko se chodí povinně? mně dr. nic neříkala, jen vím, že budu muset zase na ten cukr, ale to až někdy okolo 25tt.jo, dostala jsem taky chuť na zelí, tak jsem přemýšlela zda zelnou polévku anebo segedín.zvítězil segoš:-))jinak hormony mám taky nějaké rozbouřené, zrovinka včera mi manža něco povídal a já mu odpověděla ale takovou pitomost, že jen koukal a pak řekl, teda jestli to bude ještě horší, jako že měsíc před a pak po porodu má být tak to už se těším:-)) ale jinak je zlatíčko. potkala jsem včera kolegu z práce a on mi řekl, že pěkně kynu, teda holky mě vás to tak naštvalko a pak jsem doma málem brečela, no tak kynu a co ? hlavně že je malá v pořádku, postěžovat si doma nemůžu manža kdyby to věděl, tak toho kolegu zabije -on to myslel asi v dobrém, ale já to hold v tu chvíli nepobrala a hlavně vím, že byl vždycky vysazený na hubený vysoký holky a mně vždycky říkal že bych měla zhubnout, tak možná proto.uf to jsem si ale ulevila:-))
    jinak Kájo, klidně si ulev -od tohjo tu jsme ne?co stojí ted pokuta?:manža přednedávnem platil za úpokutu, kterou nezaplatil v roce 1994 30 0000,- i s úrokama
    Tak pěkný den pa pa

    #862480
    Anonym
    Host

    ahoj maminky a miminka,
    zeptám se na ty svoje problémy s kyšlema doktorky,ale vzhledem k tomu, že mě má asi na praku, tak mi odsouhlasí at´chodim cvičit….
    Jinak co se týče srdce- mám genetický šelest na srdci, takže mě hned na začátku těhu poslali na EKG,i Echo nebo jak se tomu říká a zatím prý dobrý…. tak dobrý.
    Jinak ja jsem porad na neschopence, mam vycházky 4 hodky denně,ale protože jsem doma od začátku těhu kvůli zvracení a úbytku váhy o 5 kg (už je mam zpátky i s dalšími 4) tak jsem doma, jinak funguji jako telefonní operátorka, takže sedavé zaměstnání, jinak jsem vždycky byla kuchařka-servírka.

    Co se týče politiky – té nerozumím,jen mě ser. , že už porodné nedostanem, protože s mužem máme vetší příjem společně než 18 tis. takže máme smůlu a jestli od roku 2012 chystají takovýhle změny, tak to je dosti husté, hlavně, že oni jezdí na Kanáry, platí si kurvy v hotelech (vzhledem k mému předchozímu zaměstání v hotelu, který je velmi luxusní a drahý jak prase, jsem byla světkem na vlastní oči několikrát…. tak ať jdou do prd…:@

    Jinak 25.10 jdu na těhu cukrovku, a na kontrolu až 1.11 , s tím, že na 17.11 jdeme na 4D ultrazvuk.

    vzhledem k tomu, že pořád není vidět pohlaví,tak jsme objednali test na určení pohlaví, tak čekám až to přijde a oskoušíme to. Pokud se netrefí do výsledku, tak po porodu vrací peníze, 🙂 ne že bych už si koupila ten růžovo-černý kočárek, po kterém slintám,ale jsem zvědavá … takže máte s tím někdo zkušenost???? 😀 😀 😀

    #862481
    Anonym
    Host

    ahoj maminky a miminka,
    zeptám se na ty svoje problémy s kyšlema doktorky,ale vzhledem k tomu, že mě má asi na praku, tak mi odsouhlasí at´chodim cvičit….
    Jinak co se týče srdce- mám genetický šelest na srdci, takže mě hned na začátku těhu poslali na EKG,i Echo nebo jak se tomu říká a zatím prý dobrý…. tak dobrý.
    Jinak ja jsem porad na neschopence, mam vycházky 4 hodky denně,ale protože jsem doma od začátku těhu kvůli zvracení a úbytku váhy o 5 kg (už je mam zpátky i s dalšími 4) tak jsem doma, jinak funguji jako telefonní operátorka, takže sedavé zaměstnání, jinak jsem vždycky byla kuchařka-servírka.

    Co se týče politiky – té nerozumím,jen mě ser. , že už porodné nedostanem, protože s mužem máme vetší příjem společně než 18 tis. takže máme smůlu a jestli od roku 2012 chystají takovýhle změny, tak to je dosti husté, hlavně, že oni jezdí na Kanáry, platí si kurvy v hotelech (vzhledem k mému předchozímu zaměstání v hotelu, který je velmi luxusní a drahý jak prase, jsem byla světkem na vlastní oči několikrát…. tak ať jdou do prd…:@

    Jinak 25.10 jdu na těhu cukrovku, a na kontrolu až 1.11 , s tím, že na 17.11 jdeme na 4D ultrazvuk.

    vzhledem k tomu, že pořád není vidět pohlaví,tak jsme objednali test na určení pohlaví, tak čekám až to přijde a oskoušíme to. Pokud se netrefí do výsledku, tak po porodu vrací peníze, 🙂 ne že bych už si koupila ten růžovo-černý kočárek, po kterém slintám,ale jsem zvědavá … takže máte s tím někdo zkušenost???? 😀 😀 😀

    #862482
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Lenuno, pokud máš takovou „úžasnou“ doktorku, tak si nech do průkazky povolit cvičení a zavolej si do porodnice, jestli tam mají cvíčo pro těhu i v rámci rehabilitace a nebo si nech napsat přímo nějakou rehabku, klidně i od obvoďáka (kamoška to taky tak měla, měla tuším problém s bederní páteří). Jo a na politiku se vykašli, nemá smysl se s tím zatěžovat. Já si teď prohlížela volební lístky a všimla jsem si, že chlap, co je na prvním místě na kandidátce pro naši městskou část je i v první desítce na kandidátce do města. Tak se mi to zdá nějaký divný.
    Kájo, já mám taková zkušenosti s městkou policií při parkování. K naší práci musí být povolení k vjezdu od magistrátu a ještě se tam platí parkovné. Povolení jsem měla, ale parkovací lístek jsem měla propadlý asi 20 minut, tak jsem dostala pokutu. No a auto vedle nemělo ani to povolení, prý by se pak řidič mohl proti pokutě odvolat, že tam parkoval jako zásobování. Logika jako prase. Tak teď když tam jedu, tak povolenku za okno nedávám a lístek si kupuji jen za nejnižší možnou cenu. Když pak dostanu pokutu, tak mě to stejně vyjde levněj, než si platit parkování na celý den (vychází to na cca 400,- Kč/den).
    Kosto, to mu šla ta pokuta přes exekutora? V Brně to teď tak dopravní podnik dělá, že to hned dá na soud, aby nařídil exekuci a to se to pak hezky navyšuje.
    Dneska odpoledne jsem byla se psem venku a potkali jsme fenku anglického setra, tak se tak krásně vyběhal, že i na jídlo jsem ho musela budit jak byl unavený. Tak se napapal a zase usnul. Teď ho musím zase vzbudit, abysme mohli jít na večerní venčení. Tak se zatím mějte hezky, přeji dobrou noc a hezký víkend!

    #862483
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maiminy! Tak už jsem zase v práci. S manželem už je to OK. Včera jsme si to vyříkali a tak slíbil, že na mne bude hodnější :$ . Já vím, že dokážu bejt taky pěkně protivná, ale…. Mno jinak dneska jsem makala od té doby co jsem otevřela očka. Nejdříve uvařit brambory na knedlíky, potom uvařit polévku pro manžílka, předpéct husu a kohouta pro rodiče, uklidit (vytřít, utřít prach. vygruntovat koupelnu…), dát prát prádlo a po té pověsit, zadělat knedlíky a uvařit knedlíky, připravit si sváču do práce, uklidit nákup, který udělal manžílek,odvolit…………. no a mam toho plný kecky. Ráno jdu po noční do hajan. Budu spát do 10:00 a pak nachystat chlebíčky, uvařit zelí s dopéct husu. Takže až se naši nabaští (doufám, že to za tu dřinu bude stát a bude jim chutnat) a odjedou tak asi padnu za vlast. Tak pááááááááááááá holky a krásnou dobrou noc a pěkný víkend Vám i Vašim mrňatům 🙂

    #862484
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky, co se týče té pokuty, prostě v roce 1994 jel na černo a lístek že má něco zaplatit- někam založil-zahodil. no a dopr. podnik má 10 let na to,podat žalobu k soudu a samozřejmě jí podávají až v tom 10tém roce, protože ti nabíhají úrkoy, které jsou pak mnohonásobně vyšší než samotná pokuta! po 10 letech se to dostane k soudu a ten má opět několik let tuším, že 5 – na to to vyřešit, takže to odsouhlasí a dají k exekutorům -tobě nic za celou dobu od soudu ani dopr. nepřijde- protože to není povinnost a hlavně asi každý by zaplatil, jenže oni to natahují a pak najednou koukáš jak puk, když ti přijde domů dopis, kde máš zaplatit za pokutu a úroky XX tisíc a do určitého data jinak ti obstaví výplatu u zaměstnavatele, popř. odstaví účet. super věc. řekla jsem manžovi, že tady má to jeho nerozvážné mládí.8-| co víc dělat? můžeš brečet, nadávat, ale zaplatit musíš, já měla kolegyni v práci a té to přišlo 4x za sebou. pobírala jen životní minimum, zbyte jí z výplaty strhávali – no hnus.
    Lenule, já jsem taky od začátku na neschopence, ale dá se to vydržet.
    teda Bambulko, ty takhle vyváříš ju?
    pěkný den

    #862485
    Anonym
    Host

    tak sice jsem dnes stávala v 10 hod. ale od té doby funguju, jak mam neschopenku tak mam pořád uklizíno,ale můj muž to je dílo… něco dělá a je to všude, takže si občas lehnu do postele a pod sebou mam metr…. teď jsem drhla nerez sporák, nýbrž nevypadal nerezově a osypaly se mi ruce po tom přípravku.. se na to můžu vysra..

    jinak mam doktorku co mě má na praku,nebo nevim. Když jsem tam byla tak před měsícem, dělal mi ULT její v podstatě nadřízený a ten mi řekl, že sice pohlaví vidí,ale že mi to neřekne, abych měla překvapení u porodu a fakt neřekl…. no kokot…

    bambule ty teda jedeš… já taky vyvařuju,když má někdo přijet,ale protože bydlíme s tchánem(tchýně je po smrti- já za to nemůžu,zemřela před mým příchodem do této domácnosti):) tak vaří pořád on a já uklízím, krmím zvěřinec a tak… takže máme takovou funkřní rodinu až přes 2 roky a pořád je tu sranda… 🙂 🙂

    #862486
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    teda, já se úplně stydím, jste hrozně aktivní. Já dnes zvládla akorát trh, volby a uvařit polívku. Bambulko, tak se nestrhni!!!
    Kosto, teda 30 tis. je pěkná pálka. Mně naúčtovali jen 700, když to zaplatím do 15. dnů. Tak doufám, že jsem nějakou pokutu někdy nezapomněla zaplatit – přijít mi takový účet, tak mě asi klepne.
    Evi.r, s tím parkováním to taky znám. Bydlíme v zóně a parkovaní si může vyřídit jen ten, kdo tu má trvalé bydliště. Já jsem si ho kvůli tomu teda šla vyřídit. Teď mě ještě čeká martyrium na úřadech (odhlásit, změnit techničáky, přihlásit…). Hlavně že na tu občanku už čekám přes měsíc. A aby to nebylo málo, tak se nějaký důchodce nudí a pravidelně několikrát týdně volá měšťáky, kteří pak chtě nechtě musí rozdat botičky. Chjo.
    Lenule, teda, to je přístup na UTZ. Když chceš vědět pohlaví, tak jim to může být jedno. Náš doktor se smál a říkal, že teda pindík tam určitě není. Tak snad se nesekl. Tak držím pěsti, ať příště pochodíš líp!
    Papapa:)

    #862487
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    tak to mam vše za sebou. Když jsem vstávala po té noční v jedenáct dopoledne tak jsem nevědšla ani čí jsem. Ale našim chutnalo.Tak to stálo za to.Dostala jsem plno dárečků takže spokojenost na obou stranách 🙂 . Jinak když už jsme u těch pokut tak maželovi před nedávnem pro zmněu přišlo, že za něj bývalý zaměstavatel nezaplatil zdrravotní pojištění a přišlo mu to za myslím že zhruba také 10 let zpátky. No pokuta i s úroky něco kolem 5000,- jestli si to dobře pamatuju. No a na úřadě mu řekli, že to lze zpětně vymáhat po zaměstnavateli a že je povinnen si to hlídat. Takže neumím si dost dobře představit, že jim bude chodit denně na úřady stovky lidí a ptát se – Zaplatil za mne zaměstnavatel zdravotní pojištění???? Jsou to kurvy… s prominutím. No a ve finále jsme zjistili, že ten zaměstnavatel , který to za manžela neplatil už zemřel a muselli by jsme to vymáhat po jeho dětech. No a to fakt nemá smysl. Zaplatili by jsme víc soudní výlohy. No jinak malej se mi tam vrtí v tom bříško – kope mě či co do močáku – potvůrka. . Všem krásný večer.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist