únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864780
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Děcko, tak jsme na tom byly v noci stejně. Zuzka se vzbudila o půl jedné a pak nechtěla spát a brečela a brečela. Dala jsem ji na deku a byla sluníčko a hrála si a byla v pohodě. Hrála si tak do 3 pak jsem ji zkusila dát do postýlky a po chvilce to prošlo. Já mezi tím klimbala na gauči. Tebe Děcko obdibuji, že jsi přitom žehlila. Taky doufám, že dnes se to opakovat nebude, neb mala vstávala po páté hodině:(
    Knížečka z DM mi včera taky přišla.
    Jinak malá taky celý den zase slintá jako bernardýn a furt si strká něco do pusy. Nejlepší je takový placatý kroužek nebo samozřejmě ruce.:P

    #864781
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko 🙂
    Děcko to mě mrzí, že u vás v rossmannu tu akci neměli ..
    My včera ještě byli v globusu a koupili takové oranžové pampersky za 169,- 50ks, to jde a ty dávám přes den. Jednou jsem je dala i na noc a taky v tom vydržel.
    U nás v noci zas bylo brek.. spánek.. brek.. spánek.. Tedy, že si jakoby breknul a spal dál, ale já hned vzhůru a koukala jsem na něj. A ráno se vzbudil v šest a už nechtěl dále spát. No byl doma taťka, tak ho přeci nenechá vyspávat 😀 Jen mě teď trošku padají očíčka..
    Elenko, že by obě naše mimča byla brzo zubatá ? :)))
    Dneska jedeme s Adámkem do mojí práce se mrknout, tak jsem zvědavá, co tam mají nového :)))
    tak zatím pááá..

    #864782
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak to je fajn, že to plavání takhle hezky proběhlo :). No teda lituju vás holky, že se vám v tu noc vzbuděj a hned zase nespěj, já ho nakojim a zase spí..Teď už pár nocí to bylo tak, že kojim kolem půlnoci a pak spí do 4/5 a pak do 7, takže to celkem jde..I když dneska jsem to dostala, tak bych ráda přece jen spala víc..No, dneska jdu ke kadeřnici, jsem te’d u našich, takže teď slyším, jak tam nad Filipem máma s babičkou jásaj :). Včera jsem koupila na kuponek Huggies, tak je zkoušíme, hned se Filip pokadil, ale dobře to dopadlo, i když mi připadaj nějaký takový větší než ty pampers, přitom jsou jen do 14 kil a ty Pampers do 18..
    Tak my se jdeme teď s Filípkem najíst, má dneska skleničku, když jsme takhle na cestách..a já mám oběd od maminky..Tak papa

    #864783
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Bivinko zatím máme jen jeden zoubek vpravo dole a čekáme a čekáme kdy vyrazí další. Už jsem si myslela, že to bude každou chvíli,ale pořád nic 🙁 .
    U nás mají akci na plínky v Teta drogerii Papers ty oranžové za 179,- a taky mi přišel nějaká slevový kuponek od Pampers. Jsem tam zaregistrovaná na jejich stránkách a tak mi to přišlo – poprvé. Musím se na to pořádně juknout kde to jde použít.
    Dnes vařím malému slepičí polévku s mrkvičkou a masíčkem. Mi s manžílkem máme slepičí polévku bez mrvičky a slepici na paprice ze včera. No je tu přeslepiciváno. Na zítra se chystám malému uvařit zapečenou brokolici. Mam tu nějaký receptík tak jsem zvědavá jak bude chutnat 😛 .
    Tak pa pa a hezký den

    #864784
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Holky, vám vyhovujou ty sleep and play? já slyšela že jsou úplně na houby, že hned protečou. Já malýmu kupuju pampers premium care. Bibo, ty huggies jsou od 9kg a pampersky jsou od 8kg, proto jsou asi větší. Ty menší huggiesky byli Kubíkovi až od půlky toho velikostního rozpětí, pampersky mu bývají jen v té první polovině a pak mu jsou už malý. Teď jsem teda koupila huggies vel. 4, tak snad mu budou.
    Tady byla v noci taková zima, že jsme museli zavřít ventilačku. Brrr… Jsem zvědavá jak bude přes den. Dneska toho mám docela hodně, musím pracovat, žehlit, prát, uklidit a ještě jet nakoupit. Ale taky mám příšrnej KOPR a lenóru :'(

    #864785
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.
    Adámek dneska spal nejdříve do šesti a po nášupu mléka jsme dále spali až do třičtvrtě na devět 🙂 Jsem ráno otevřela okno a pak mi byla i přes peřinu zima.. malému asi ne, páč bych odkopaný..
    Nám ty plenky sleep and play vyhovují. Vůbec neprotečou, tedy jen jednou ano, ale to bylo tím, že jsem mu tu plenku dala nakřivo a tudíž čůral skoro ven..
    Malej od včera zas prdí pusou, takže sliny všude, celý mokrý 😀
    Včera jsme byli na návštěvě v mojí práci a už jsem skoro nikoho neznala, jak se tam lidi vyměnili..
    Mají to tam pěkné, nově vymalované.. a prý mě tam považují za „super ženu „, že prý jsem zvládla hodně práce a nyní tu mojí práci musejí dělat tři holky, protože to jedna nezvládá.. :O
    tak papa

    #864786
    Anonym
    Host

    Bambulko, jak často Ti chodí ty kuponky od pampers? já se tam dneska zaregistrovala a hned si nějaký stáhla, ale mají platnost jen do 30.9. Tak jsem jestli je mám všechny využít nebo nakoupit jen ty co fakt potřebuju s tím, že brzo přijde další kuponek…
    Bivinko, tak já teda asi ty sleep and play zkusím. Snad budou v pohodě. Včera jsem si koupila 2 plínky od rossmanna na zkoušku. Nejsou špatný, ale 198,- Kč ze 40kusů se mi zdá dost.
    Bivinko, já se chci taky tak vyspat:'( . Malej šel včera spát v 8, já o půl 11. Vzbudil se o půlnoci (čajík a dudlík), ve 2 (kojení), ve 3 a ve 4 (dudlík) a v 5 zase kojení. Od půl 7 už nechtěl spát. Už nevím co mám dělat, aby víc spal. A přes den, když už mám chvílu, abych si mohla jít lehnout, tak chce zase pozornost a pořád na mě vyřvává.

    #864787
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Děcko myslím, že mi přišel kuponek teprve první a taky ani nevím kde se dá využít páč mi to nejde doma otevřít a manžel mi to ještě v práci nevytiskl takže ani nevím kde se za ně dá nakoupit tak snad to tam bude napsaný.
    Jinak jsem našla docela príma stránku http://www.vzorky-zdarma.e-blog.cz/vzorky-pro-deti/. Jsou tam různé odkazy kde si můžete objednat vzorky zdarma. Je to od dětí až po zvířátka 😀 . Tak jsem zvědavá kdy mi co přijde. Včera jsem si objednala Niveu a psí granulky a dnes se tam ještě chystám pokoukat kde by jsem co využila. Je to supr, že to pošlou zdarma a můžeš si to vyzkoušet zda to nebude našim prďolkům vadit a nebo jen tak alespoň ušetříš třeba pár korunek páč i kdyby poslali jen třeba jednu plínku nebo malý vzorek krémíku tak je to dobrý, ne.
    No a dnes byl zase prďolka fakt ůžasnej v noci. Už asi padnu za vlast. Dnes byl 7x za noc vzhůru 🙁 . Už mam toho plný zuby fakt. Přes den se taky nevyspím páč malej vyžaduje taky neustále pozornost a dopoledne spinká jen hodinku a odpoledne jen půl ho´dky. Takže dopoledne vařím a chodím na pc a odpledne uklízím 🙁
    Tak ju hezký den jdu se zady nějako pokoukat dokud malej spí.

    #864788
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, to mě moc mrzí, že ty vaše mimča furt takhle ponocují.. my sice vstáváme ráno v pět, dneska v šest, ale já ho pokaždé po jídle šoupnu zpět do postýlky a spím dál. Taky se stane, že tam neusne a začne tam dělat eeee eee a to mě ruší a nemůžu spát..
    Jinak ty kuponky na slevy od pampers můžete využít v tetě, intersparu, schleckeru a v rossmannovi.. u každého je to dole napsáno kde lze použít.. mě už to přišlo jednou, ale nějak jsem to nevyužila, páč jsme měli plno plenek nakoupených.. Jsem ráda, že nám občas koupí plenky i prarodiče Adámka :))
    Já jsem dneska fakt mile překvapená, nejdříve na procházce jsem zjistila, že konečně posekali louku, co kolem ní jezdíme na procházku, od jara to tam rostlo až do dvou metrů, bylo to děsivé a plno hmyzáků z toho lítalo.. a po druhé mě potěšili z práce, že mi proplatili zbytek dovolené 😀 Tak mohu Adámkovi nakoupit víc zimního oblečení :)))))))) a nemusím tak moc šudlit..
    Tak pááá, jdeme obídkovat, snad dneska Adámek u toho nebude tak vyvádět jako včera..

    #864789
    Anonym
    Host

    Ahojte holky, včera jsem si nechala ty vlasy trochu víc zkrátit, aby mi to nepadalo do obličeje, Fíla mě za ně stejně hrozně rve, když může :), tak teď nedosáhne jen tak..No jinak je to pěknej zlomyslník – nějak se naučil prskat jídlo, udělal to poprvé a já se lekla a on se začal chechtat a od tý doby to u jídla dost často opakuje, no je pak jak prase, ale i já..Takže dneska jsem se snažila na to nereagovat a dělat, jako že to nevadí, tak ho to třeba přestane bavit, navíc si to plivnul do oka a divil se :). Ale dělá to spíš, když už nemá tak akutní hlad..No s těma plínama používáme přes den ještě ty látkovky, takže jsem vlastně koukala, že mám ještě i hodně těch kuponku v ty novorozenecky knížce. Teď máme ty Haggies taky 4 a jsou taky dobrý, i noc vydržel, takže se asi nebudu tak vázat jen na ty Pampers, asi si koupim i to balení těch babylove, ty taky nejsou špatný. Dneska jsem byla s holkama na obědě a na hřišti, se samejma holčičkama, tak kolem 3 let a Fíla byl strašně hodnej, jen se usmíval a koukal na nás, nechal se chovat ode všech, je docela takhle společenskej :).
    Jedna moje známá má chlapečka o 3 týdny staršího než je Filip a už je zase těhotná a to má ještě 2 starší děti, no to bych teda nedala..
    Tak já s jdu s Fildou hrát :), mějte se dobře, pa

    #864790
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme teďka navečer byli u ortopeda. Měli jsme přijít kvůli jadérkům.. tak v pořádku, už je Adámek má. Doktor hned, to je jiná váhová kategorie, to nevím, jestli ho unesu.. Ten doktor je fakt trošku divnej, má takové samé narážky a nakonec člověku ani neřekne jak to dopadlo.. Takže jsem se ptala sama a prý to je jasné, že má jadérka:| Jak kdybych já té obrazovce rozumněla.. No každopádně se Adámkovi doktor nelíbil, tak tam brečel a ani ho nechtěl chytnout za ruce, doktor si myslel, že ho Adámek chytne za prsty a bude se přitahovat a Adámek dal ruce od něj 😀
    A doma jsem malého okoupala, nakrmila a uplně mi u toho usínal,takže už mi spinká v postýlce :))) Snad se neprobudí. Tak mám chvilku pro sebe :))
    Pa pa

    #864791
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čauky holky!
    Tak u nás v podstatě nic nového. Malje usnul dnes později a k obídku chystám zapečenou brokolici. a nám pečená kuřec stehna se zapečenou bamborou.
    Bíbo to já by jsem taky nedala hnedele takhle po sobě děti a natož mít už 2 sviště. Ufff
    Mno zítra u nás je sraz nějakých historických vozidel tak jsem zvědavá. Pujdemem se s Bobíkem podívat. 🙂
    Tak ju jdu opíchat brambory a asi něco málo zblajznout než se mi miláček probudí. Páááček

    #864792
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.
    Zas byla scéna u oběda, Adámek se rozhodl, že si vyřve plíce a prej si to jídlo mám dát někam8o| Já fakt nevím, takhle už mi to udělal jednou a taky v tom jídle měl květák, tak jestli mu nechutná a tím pádem to nehodlá jíst. Fakt jsem bezradná, zda ho prostě nechat být, když nechce jíst a dát mu až svačinu..

    #864793
    Anonym
    Host

    Ahojky
    Bivinko, když to nechce, tak bych ho aspoň chvílu nechala, nejlépe do svačiny. Ale to by Kuba asi nevydržel, takže bych mu pak dala mléko, ale jen na utišení toho největšího hladu a pak až tu sváču.
    Dneska byl Kubíka se mnou v práci a taky tam i obědval. Měl od hippu těstoviny se zeleninou a šunkou. Zblajzl celou velkou skleničku a tvářil se, že by si dal ještě jednu. Šla jsem pak do města do Tety koupit pampersky na slevovej kuponek. Tak mi pokladní řekla, že u nich to neplatí, že nemají čtečku čárových kódů a tak jsem jí řekla, že si je teda brát nebudu. Ona mi řekla, že už je má namarkovaný, takže si je vzít musím. Tak jsme se tam pohádaly, protože já jsem jí ten kupon ukazovala ještě než začla markovat. Tak jsem nechala zavolat vedoucí a ta mi dala za pravdu, že když oni neberou kuponek, kterej mají, tak já si nemusím vzít ty plínky. No ale koupila jsem tam ty sleep and play, měli je 50ks za 179Kč.
    Tak jsem si říkala, jak bude malej chrupkat, po tak náročným dopoledni a on se už asi půl hodiny snaží rozvázat mantinel a pořád na mě vyplazuje jazyk. Děcko jedno nezdárný. Kdyby aspoň v noci spal. Jo slyšela jsem, že když se děti v noci budí, tak se jim má dát do postýlky nějaký maminčino oblečení a oni jsou pak klidnější a nebudí se tolik. Tak to asi zkusím, protože už i manžel mi říká, že mám chodit spát i přes den, že začínám být pěkně protivná… Chytrolín jeden.

    #864794
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Děcko, tak to je od toho rossmannu podpásovka, že jako pampers posílá kupony a pak je nemůžeš vůbec v tom krámě použít, takže se ti nedivím, že ses tam pohádala.
    U nás oběd dopadl tak, že jsem sice do něj něco dostala, ale zas to jazykem vysunul ven, takže ani nevím, zda něco snědl či ne.. řval pěkně. Jsem na něj i zvýšila hlas, takže mě to teďka mrzí, ale uplně mě vytočil. Já vím, že za to to mimčo nemůže. Jenže já si to uvědomím až pak.. chjo 🙁 Chvilku pak pil čaj, pak zas řval a musela jsem ho nosit a konejšit. A nakonec pak mi usnul na sedačce.. takže spí, tak až se vzbudí dostane svačinu..
    Přemýšlela jsem, zda by nám nepomohla jídelní židlička, třebas nechce jíst v autosedačce.. víc mi třebas jí v náručí, ale to je zas pro mě dost nepohodlné, páč nemám volnou ruku..
    Jsem z toho fakt celá smutná 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist