únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,626. až 2,640. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864855
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko.
    Děcko, tak Kubík dělá sprosté pohyby ? 😀 to musí být sranda.
    Jsem včera zapomněla napsat, že zub stále nemáme, jen Adámkovi povyrostly vlasy, už mu můžu česat kohouta 😀 Stále povídá, různé další slabiky říká, je to vtipné.
    Bych tu měla doma vytřít, abych mohla dát malého na zem na deku.. člověk přijede po týdnu a aby jen uklízel*-) Do ničeho se mi nechce..
    Péťo, já tu čáru na břiše už nemám dlouho. Za to břicho jo, to mělo radši zmizet 😀
    Včera jsem dala sportovní korbu na kolečka, tak to dneska prubnem s Adámkem, možná že se mu tam nebude líbit..
    Tak zatím pá..

    #864856
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tu čáru na břiše mám pořád a břicho taky :'( . Bych potřebovala dát dolů tak 20kg a pak bych byla spokojená a ani čára na břiše by mi nevadila 😛 .
    Dnešní noc byla docela zjímavá. Včera odpo jsme byli u našich a cestou domů sme chytli kolonu, takže jsem musela malýmu dát v autě aspoň trochu přesnídávky a asi 4 křupky, protože už byl čas večerní kaše. Až jsme přijeli domů, tak jsem mu uvařila kašičku, tak jenu lžičku spapal a druhou si rozšudlal pod xichtíku, tak jsem ho dala spát. Za chvíli jsem slyšela z ložnice jak si povídá, tak jsem ho vzala zase zpátky do obýváku a asi za hodinu zkusila zase kaši, taky bez úspěchu. Tak šel spát bez kaše. kolem půlnici se vzbudil, tak jsem ho chtěla nakojit. Na prso mi začal řičet, chtěl čajíček. Pak o půl druhé to stejný. Nakonec se vzbudil před půl šestou a to už nakojit chtěl.
    Teď už tak zase breptá, tak já pádím kojit…

    #864857
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak čáru na břiše už nemám, měla jsem ji dost jen bledou. Zato mi nad pupíkem zůstala taková strie, není červená, ale spíš taková duhová, udělala se mi nějak 14 dní před porodem. S lezením se Fíla umí postavit na 4, houpat se a dělat ty nemravný pohyby, válí sudy a točí se kolem osy, všechno dělá dost s vervou, takže jsem ho včera sotva přebalila, jak se mi pořád otáčel, po všem se sápe. Chtěla jsem se zeptat, jestli uvažujete o takovym tom sedátku do vany? Nějak jsem na to trochu koukala a některý jsou jako otáčecí na tom podstavci a některý ne. Co myslíte, že je lepší? No, začal mi tu děsně řvát, jestli má prd? Musím za ním..

    #864858
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak konečně je co číst. Tak náš Bobíček je zkrátka otesánek takže zbaští i tu neslazenou Aktivii. Spořádá vše co mu přijde pod ruku 😀 .
    Včera se poprvé sám posadil – jůůůůůůůů to bylo radosti on sám kukal jak blázen cože se mu to povedlo. No ale od té doby se mu to už zase nepodařilo 😛 . Lézt leze stále jen dozadu a to spíš přitom pumpování na kolínkách odcouvá 😛 . Občas zaparkuje pod topení, ke skříni, k televiznímu stolku a tak. no hlavně, že má deku velkpou jak kráva,el vždycky s ní sleze a je na té studené plovoučce 🙁 .
    Co se týká kojení tak já už asi týden nekojím páč mu to vůbec nestačilo. Napil se a tal max. za hoďku už zase pokukoval co by zblajznul. Jinak mi doktorka říkala ráno mlíčko !kojení), dopoledne ovoce, pak obídek – polívku, odpoledne jogurt a večer zase mlíčko. Já kaši na noc nedávám páč mi přijde, že Bohouškovi po ní bolí bříško.

    #864859
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak konečně je co číst. Tak náš Bobíček je zkrátka otesánek takže zbaští i tu neslazenou Aktivii. Spořádá vše co mu přijde pod ruku 😀 .
    Včera se poprvé sám posadil – jůůůůůůůů to bylo radosti on sám kukal jak blázen cože se mu to povedlo. No ale od té doby se mu to už zase nepodařilo 😛 . Lézt leze stále jen dozadu a to spíš přitom pumpování na kolínkách odcouvá 😛 . Občas zaparkuje pod topení, ke skříni, k televiznímu stolku a tak. no hlavně, že má deku velkpou jak kráva,el vždycky s ní sleze a je na té studené plovoučce 🙁 .
    Co se týká kojení tak já už asi týden nekojím páč mu to vůbec nestačilo. Napil se a tal max. za hoďku už zase pokukoval co by zblajznul. Jinak mi doktorka říkala ráno mlíčko !kojení), dopoledne ovoce, pak obídek – polívku, odpoledne jogurt a večer zase mlíčko. Já kaši na noc nedávám páč mi přijde, že Bohouškovi po ní bolí bříško.

    #864860
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, tak jsem dneska připálila oběd Adámkovi, tak jsem musela vařit znovu a to jsem zas zapla na málo plotýnku, fakt na facku jsem dneska.
    Taky Adámek je od rána protivný, zas jak zjistil, že je doma, tak furt řve, u rodičů se jen smál a tak.. Oběd mi nejdřív jíst nechtěl, tak jsem na něj zvýšila hlas, mu vždy řeknu Adame a už jí.
    Ještě jsem dneska řvala zas na kocoura, zas měl potřebu lézt do kočáru a pak mordovat puzle..
    Jinak Áda pěkně furt prdí, už mi přijde, že prdí po čemkoli..
    Máme koupené huggiesky, tak jsou docela tyhle větší dobré, zkoušela jsem i ty z lidlu, ale ty mi přijdou, že když se načůrají, tak ztvrdnou.. tedy já je nezkoušela, ale na Ádovi 😀
    tak pááá

    #864861
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    No jo no Bibinko když se daří tak se daří, co. Taky mám občas takové dny. Jinak včera měl Bohoušek kachní polévku se zeleninou a s nudličkama. Nudličky měl úplně prvě a moc krásně baštil. Nudle jsem nakrájela na malé kousky a zeleninu jsem namačkala štouchadlem na brambory a masíčko nakrájela na malé kousky a jak si chrochtal 😀 . Dnes má zase špenát s bramborem a zítra nejspíš něco s mrkví. už nevím co vymýšlet. už aby baštil to co mi jako guláš, omajdu a tak 😛 .
    Dneska čekám balíček….. no balíček vlastně měga balík páč mají doraiz pneumatiky na manželovo auto,ale koukala jsem a jedou až Rožnova pod Radhoštěm takže cesta je asi přes 400 km co jsem koukala na mapě tak vlastně ani nevím kdy dorazí,ale včera psali v SMS že dnes ale zatím se nikdo neozval, že by byli na cestě nebo tak něco.
    No jinak dnes má Bohoušek nějakou blbou náladu.. asi vstávalšpatnu nohou. Taky se praštil do kebule o reprák bambula když válel sudy. Kouknul na mne co jako já na to a pak teda začal brečet. Je to komedie. Teď spinká tak se snad vzbudí s dobrou náladou.
    Tak ju takže přeji hezký den…. už je jeden z posledních prej se má už ochladit. Brrrrrrrr nesnáším zimu. Tak pa pa

    #864862
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.
    Bambulko a ty nudličky jsi koupila nebo jsi udělala domácí ? Přemýšlela jsem,že bych mu zas udělala polévku, minulý týden jsem mu jí udělala a zeleninu rozmačkala, ale nějak nevěděl co s takovým množstvím vody na lžíci dělat, tak mi to furt vypouštěl ven z pusiny.. takže víc bylo venku než v něm.. A jakmile mu tam nechám nějaké kousky,tak je furt vystrkuje jazykem ven.. přitom nejsou tak velké a mohl by je už sníst..
    Dneska jsem se nedospala, malej se rozhodl od šesti pořvávat v posteli.. nakonec jsem zjistila,že je posraný.. to mi to nemohl říci ?:D
    Po sváče spal dvě hodiny a pak se usmíval, ale během oběda furt sebou mlel, vše ho v kuchyni zajímalo, takže otáčel hlavou sem a tam a jídlo lítalo sem tam.. až jsem to nevydržela a začla zvyšovat hlas a rozčilovat se, no a samo,že moc pak nechtěl jíst.. tak jsem se musela uklidnit a začít znovu.. Jsem to ale máma:^)
    Jinak teďka ke sváče jsem mu do bílé activie zamíchala malou přesnídávku banán – hruška… a baštil to jak o závod, zbytek activie jsem dojedla já. Nechtěla jsem mu jí tam dávat uplně celou, páč jsem nevěděla, jak to vlastně dopadne.
    Taky jsem byla u nás v krámku a ženské za pultem mi koukly do kočáru a prej, že je tam pěknej obřík a už je mu malej kočár*-) Jak kdybych to sama nevěděla, že korba nám jaksi už je tipťop..
    A obřík.. tsss.. je to pěknej kluk 😀
    Holky, dáváte některá mimčům i jiné jogurty ? Ochucené nebo nějaké pro mimča ? Já vůbec nevím jaké, krom té bílé activie.. ale tu samotnou nejí.. Moc na výběr v krámě pro ty mimča nemají..některé jogurty jsou hnusné i pro dospělého..
    Tak pááá

    #864863
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, s těma jogurtama jsem včera zkusila Hollandii – bílou a teda já bych to nejdela, je to taky kyselý, tak jsem mu do toho dala přesnídávku a nesnědl to všechno, večer trochu pořval a měl prdy, tak já fakt s těma jogurtama nevim, asi mu to nebudu takhle za každou cenu nutit, nebo třeba nějaký ty s ovocem, nejsou takhle kyselý, počkám asi po kontrole za 14 dní.. Pak spal v noci od 10 až do 6.30 bez kojení a pak ještě asi hodinku, takže se zdá, že ty noci se lepší..Ale zdá se mi na horní dásni, že rašej další zuby..Taky nějak nechce pořádně jíst kousky, plive je ven, třeba ty písmenkový nudle, tak se pak úplně pobryndá, po rozmixovaným jídlem je relativně čistej. Ale zase chápu, že těma předníma zubama to nerozkouše a nechce to polykat celý, i když to je malý, takže když nechci, aby se zaprasil, tak mu to raději mixuju..
    Jak jste psaly o Vánocích, to ještě nemám rozmyšlený, chtěla bych pro něj golfky a pak asi dostane nějaký auto, už se mu to líbí, pak asi nějaký ty zatloukací kolíčky z Ikei a tam i jiný takový dřevěný hračky, co se mi líběj. A asi nějaký už Lego Duplo, na to se manžel moc těší, ale ještě uvidíme, ten vývoj je tak rychlej, chrastítka už ho nebavěj..
    Jak jsem psala o tom nemocným chlapčkovi, tak v pátek umřel, ve čtvrtek je pohřeb, no musím se sebrat a jít tam, i když mám strach, ale co musej prožívat oni..
    Tak se mějte, já jsem dneska u mámy a přijde brácha, tak doufám, že mi pomůže s kočárem do tramvaje..pa

    #864864
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kubík nechce odpoledne nic jíst. Včera jsem mu už zkusila dát nutrilon, protože pil normálně, tak jsem si říkala, že bych do něho dostala aspoň nějaký „jídlo“. Tak se mi na něho úplně vyprdl. Chudák byl hlady až do večeře. Dneska jsem do něho narvala aspoň 3 sušenky a jeden piškot. Pořád je na mě protivnej a málo spí. Jestli to jsou zuby, tak doufám, že brzo vylezou. Jinak už nevím co s ním. V noci se budí každou hodinu. Už aby to přestalo a konečně jsme se vyspali.
    Jogurt dávám holandii slezský jogurt. Normálně je docela hnusná, ale s ovocem je docela dobrá. Dneska jsem koupila taky slezskou holandii, ale nějakou bio a ta se mi zdá ještě lepší. No ale stejně mi to nechtěl jíst. Uviděl lžičku a spustil řev.
    Včera jsem byla na zumbě. Poprvé v životě, nikdy jsem nebyla ani na žádným jiným cvičení. Takže to byl docela velkej masakr. Ale chtěla bych tam vydržet chodit. Uvidíme jestli to zvládnu.

    #864865
    Anonym
    Host

    Su debil, teď jsem byla v ledničce a ta hollandie je selská bio. Nevím kde jsem přišla na slezskou…:D

    #864866
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak Zuzce se včera povedlo postavit na všechny čtyři, ale jen na pár vteřin. Jinak to dělá na půl, buď ruce nebo nohy 😀 . Nejlepší poloha je na boku a hraje si tak s hračkou. I když hračka je snad už všechno, pantofle, moje přebalovací taška, nákupní taška,…, prostě vše co najde 😛 . Jo a ještě si malá oblíbila vzpor na rukách na nějaké věci, např. když ji mám v hluboké korbičce na zemi, tak se s nataženými rukami opře o horní okraj.
    S hlubokou korbou již nejezdím. Někdy v polovině srpna jsem vyzkoušela sportovní korbu a to hlavně kvůli úspoře místa v autě. Pak jsem do města jezdila buď s autosedačkou na podvozku nebo se sporťákem. Občas ještě s hlubokou, ale jen po okolí. Teď už hlubokou ven nepoužívám, bojím se, že by mi malá vypadla. Je to takové šídlo a nejlépe kouká přes okraj korby ven. Ve sporťáku je alespoň upoutaná a nemám strach, že mi vypadne.
    Co se týče čáry na břiše, tak tu taky už nemám, ale já ji měla hodně světlou, oproti některým těhotným ženám, které jsem potkávala na monitoru. Břicho mám také pořád a pár kilo dolů bych taky brala. Děcko, na zumbu jsem taky začala chodit. Mám jí kousek od baráku a ještě je tam hlídání dětí. Tak malá si pohraje s ostatními dětmi a já si zacvičím. Pak taky chodím na intervalový trénink ven s jinými maminkami. Ale tak nějak se mi ty kila drží, asi to bude tou nepravidelnou stravou:^)
    Jo a jsou ty vaši mimča taky takoví povídálci? Malá si povídá 2/3 dne, objevila taky takové pískání. No to je pak žůžo to poslouchat celý den.
    Mějte se, začíná být protivná. Jdu si ji vzít.

    #864867
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny.
    Konečně dneska už Aďa není ořvaný, asi si nemohl zvyknout, že je zas doma. Elenko, to máš šikovnou holčiku 🙂
    My ještě jezdíme s hlubokou korbou, ale už je tam nacvaklý a zimu už v ní neodjezdíme. Snad jsem psala,že jsem už vyzkoušela i sportovní korbu, ale představovala jsem si jí jinak, moc se mi nelíbí systém na držení zad, že to budu zajišťovat páskem, co tam dali.. Navíc vůbec nevím, jak ho tam udržím ve fusaku a bez zajištění.. no snad to zvládnu, kdybych věděla, že to takhle vypadá, tak bych takový kočár nechtěla. Ale tu sportovní korbu jsme neviděli, objednávali jsme to přes net, v krámě jsme viděli jen hlubou korbu a autosedačku… co se dá dělat..
    Dneska se mi v noci zdálo, že jsem Aďu dala spát a ráno po probuzení už měl dva zuby 😀 ale byl to jen sen, stále žádný zub není v dohledu..
    Ještěže mám vařený oběd od včera.. asi by se mi už nechtělo vařit, dneska jsem zas žehlila, včera jsem žehlila a den předtím taky.. a přitom u mých rodičů jsem taky prala.. to prádlo se furt někde nahledá… jo a včera při žehlení z kalhot vylezl pavouk, začala jsem ječet a odskočila od prkna a Honza ho šel zabít a jelikož je taky moc nemusí, tak to bylo docela komické 😀 😀 Jsme si říkali, že Aďa by se neměl pavouků štítit, ale doma by je neměl mít.. to bych se asi zbláznila..

    tak pááá

    #864868
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak ndiličky jsem dávala kupovaný,ale prý jsou lepší domácí takže příště se na ně vrhnu stejně je mam raději taky a i manžel.
    Dneska k obědu má Bohoušek mrkvičku s bramborem.
    Jogurty jsem taky zkušela jen tu Activii a ten Selskej Bio. Oba zbaštil. On tak nějak zbaští vše, Včera tedy nechtěl mrkvičku s jablíčkem. Buď to na něj bylo kyselý a nebo mu vadilo že jsemmu to nastrouhala na tom jemném sruhadle. No jo no musí si zvykat nebude mít do nekonečna jen kašičky 😛 .
    No a Bobánek si taky hraje se vším c mu padne pod ruku. Nejraději má pantofle a moje nohy. Srká si je do pusy a olizuje mi ponožky 🙁 . Že mu to nesmrdí??? Nepohrdne ani manželovo pantoflema 😀 .
    Bíbo s tím dítětem je to strašný. Úplně mi naskočila husí kůže jak jsem to četla. Asi to člověk prožívá nějak víc když už má své vlastní dítě. Ufff no popřát rodičům hlavně hodně sil :'( .
    Tak Bobeš se probral a už si tam brouká tak jdu za ním ať se zase nerozčílí, že tam nikdo s ním není.
    Pááááááááá

    #864869
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivinko, tak to jsme měli skoro stejný sen. Mě se zdálo že měl Kuba jeden zub 😀 . Už nám z toho asi hrabe. Já jsem dneska v lékárně vyzvedla homeo o kterých psala Peťa. Uvidíme jakej bude odpoledne a večer a pak mu je asi dám. Zatím je dneska relativně v klidu. Před chvilkou jsem ho dala spát, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.
    Kubík má taky rád všechno co vidí. Včera když jsem ho kojila v posteli, tak si všiml, že mám pásek a snažil se mi ho rozepnout. Pak má taky rád obal na telefon.
    Á, už je zase vzhůru :'(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,626. až 2,640. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist