únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,686. až 2,700. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864915
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko holky.
    Tak dneska Adámek spal do půl sedmé, ač já se vzbudila v pět, páč taťkovi zvonil budík..takže dospání se nekonalo. Tak jsem si malého vzala do postele, tak mi povídal a různě se otáčel. Nakonec jsem mu vyčistila uši, protože na světle je to lepší. Sice mu je čistím i po koupání, ale při lampičce nic nevidím a on moc nechce ukazovat uši..
    Bibo, to se mi ještě nestalo, aby malej usnul ve velké posteli, spíš když chce spát, tak kňourá, že chce do své postýlky..
    Jinak včera mě Děcko nahlodala s tím fusakem, já nevěděla, že je tak vymakaný a má díry na kšíry, takže jsem na ten fusak koukala a moc se mi líbí a je super, že je i nastavitelný..Tak jsem to nadhodila taťkovi a vůbec se nerozčiloval, že jako chci kupovat fusak, když jeden máme.. tak si ho koupím. Nejradši bych ho brala, kdyby ho měli někde v krámě, abychom mohli jezdit ve sporťáku, páč v té hluboké je fakt Adámek narvanej.. ale dokud nebudem fusak mít, tak to nemá cenu ho dávat do sporťáku, to by mu byla zima..Tak pokud ho nebudou mít v krámě, tak si ho objednám přes net.. Jen všude ho mají za 1200,-.. že je to kolekce 2011/2012.. jen na jedné stránce ho mají kolem 500.. jestli je to starší typ.. ??
    Dávají nám kouzelnou školku, tak Áďa už kouká :)))
    Pááá a pište :)))

    #864916
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivinko, já mám od emitexu letní (ten máme v kočáře teď) i zimní (ten je hodně teplej). Ten zimní jsem koupila někdy v červnu, kolekce 2010/2011 a vyšel mě i s poštovným asi na 700. Ten letní jsem koupila asi koncem srpna, ten už ve slevě nebyl. Já si myslím, že stará kolekce Adámkovi vadit nebude. Pro mě byl základ (u toho zimního), aby měl odepínací ten spodek, možnost děr na kšíry a to že je teplej.
    Holky, já furt nevím jak malýho oblíct k té doktorce. Teploměr mi hlásí, že je venku 5 stupňů. Asi fakt dostane kombinézu.
    Pak dám vědět jak jsme dopadli na kontrole.

    #864917
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já Zuzku oblékám tak, že jí dám bodíčko buď s krátkým rukávem nebo dlouhým rukávem a přesto tričko buď s dlouhým rukávem nebo s krátkým (vždy přesně opačně než je bodíčko) a k tomu flísovou mikinu, čepici, kalhoty a ponožky a buď „botičky“ nebo pletené botičky. Do kočáru (sporťáku) dám někdy zimní fusak do autosedačky od Emitexu nebo jen deku.
    Jinak na zimu mám dva fusaky. Jeden originál ke kočáru, kde je možné i provlíknout popruhy na malou a druhý po manželovi.
    Včera jsme měli první večerní hlídací premiéru. Malou hlídala švagrová a my s manželem jsme šli na večeři. Bylo to super, jen jsem celý večer byla taková nesvá, jako bez ruky *-) , jak pořád mám malou u sebe.
    Dnes to vypadá na hezké počasí, tak se mějte taky hezky

    #864918
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Elenko, tak to se budu podobně cítit dneska večer, jdeme na večeři se známými a bude nám Adámka hlídat děda.. On se prý těší. Ale já budu celý večer nesvá a budu určitě chtít brzo domů…
    Přeci jen jsou to naše zlatíčka a chceme s nima být stále..

    #864919
    Anonym
    Host

    krásné ráno,
    holky my dnes chrápaly až do 10, v půl 7 ranní mlíko a pak zas spánek. No ale budeme to mít rozhozené, v tuto dobu normálně spí v kočárku. No a my býváme oblečení, doma štramplíky a bodynko s dlouhým, nebo s krátkým a tričko s dlouhým. Na ráno jí dávám takové fleesové šatičky, to máme chladno a než se zatopí tak to chvíli trvá. A na venek jí dám takový tenčí svetřík, nebo mikču a celou jí pak dám do zumního overálku, není to hrubé a přitom to je hřejivé. žádné ponožky. Pak čepičku a palcové tenké rukavičky. V kočárku jí přikryju tou tenkou ikecáskou dekou a zapnu nánožník. Takhle jde do klasického sporťáku, protože tam je ta vložná podložka, která je také trošku hřejivá a nepustí zespod zimu. A když jde do golfek, tak jí dávám zimní autosedačkový fusak. Klasický zimní máme také z emitexu a stál mě snad 600 s poštou, ale byl používaný 1 měsíc (já teda nezpozorovala žádné nošení). Fakt jsem při koupi od jiných maminek ještě nikdy nenaletěla. vždy super koupě, i co se týče věcí, v léte toho xlandera. Si říkám, že začnu už asi prodávat vel 86, máme doma fakt přehadrováno. Jinak na zimu jsme také připravení komplet. Dokonce i my dospěláci a od včera i auto.
    Holky to hlídání není tak hrozné, my minulý týden měli poradu na celý den, doma nemohl nikdo vzít dovču, tak jela na hlídání k tetě. jako jo o přestávce jsem volala, jestli je vše ok, ale ty děti to nesou mnohem líp, než si myslíme a kolikrát se o něj zbytečně strachujem. To samé i u očkování. :), radějc si dám včelku za ní, aby nemusela plakat, ale to nejde no.
    jé to dítě je protivné, na zemi se jí nelíbí, hračky už má okoukané, tak zuří, potřebovala bych jít do sprchy, ale to nezvládnu. Martin spí vedle v ložnici tak jí musím utěšovat :S .
    jinak u nás ty zoubky se začínají stávat velkými tesáky 😀 , má plnou pusu mi připadá a je hrozná sranda jí sledovat, jak jako pokouší spodním rtem, co to sakra v té puse mám, to tam přeci nebylo. a do toho děsně skřípe. jsem byla hotová a nechápala jsem jak je možné s takovými právě vyrostlými ksřípat. děs. Taky se včera už konečně začla aktivně otáčet z břicha na záda, vždy to bylo jen na bok a už se jí nechtělo dál a včera se dokoulela ke krbu. No už budeme muset přemýšlet, jestli dát ohrádku aby v tom byla malá, nebo dát tu ohrádku ke krbu aby se k němu nedostala a měla tak volný prostor.
    No a víkend budeme mít stavební, už aby to bylo za námi, těším se i na pokládání koberce u malé v pkojíčku. jé at už je ten binec za námi.
    no nic vzteká se čím dál víc, tak pádím na zem. předevčírem jsem se plazila já a dělala názorné ukázky, včera martin. Byla to děsná sranda, protože pak udělá takový ten pohyb jen na břiše, (my tomu říkáme že plave na suchu) a na to jí neumíme nikdo stejným pohybem reagovat. A včera jí taťka povídá, Valčo koukej tak se to dělá a ona šoupla to své plavání a na to já, tak se teď ukaž, no ale uznal že tohle fakt nedá, jsme se tady řechtali s ní celé odpoledne

    #864920
    Anonym
    Host

    Dneskaje tam pěkná kosa, takže je pouze v domácím a zimní kombinéze, fučí tam a teploměr mi ukazje 8 st a svítí na něj sluníčko. včera i dnes u nás v noci mrzlo, martin povídal, že ráno jak šel z práce musel škrábat auto 🙂

    #864921
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy!
    Tak já zimní fusak ještě nemám. Jsem hrozná fakt nechávám vše na poslední chvíli. mam jden,ale ten je sto let starej. Je z vnitřní strany beránek takže super,ale je dost špinavej a potrhanej a navíc červenej. Dá se to prát snad jen v lanolinu. Ten sice mam,ale i tak nevím. mam ho jen pujčenej a tak se mi s ním nechce pořádně nic dělat. Chtěla jsem aby byl odepínací což není a nechci ho párat a přešívat. No teda já ani tak ne jako mamča :$ .
    Asi holt pokoukám na netu a když nesúplaším tak koupim tady v Mostě.
    Jinak dnes u nás prej asi taky mrzlo.Manžel říkal, že měl namrzlá okna u auta.
    No dnes jsem se vyprdla na dopolední prochajdu a byl to boj Bohouška uspat tady doma. Nejdřív v postýlce……….. to neprošlo. Dělal tam vylomeniny. Pumpoval na kolínkách, boural mantineli a zkrátka dělal kraviny.pak už ho to přestalo bavit a asi ho i zmáhala únava páč je v té době zvyklý spinkat tak začal kňpurat tak jsem ho dala do kočáru tak chvíli pořvával a pak teda naštěstí usnul 🙁 .
    Odpoledne jdu naproti mamině do práce tak mam nachystané punčošky, kalhoty, body s dlouhým rukávem, mikču a bundičku a botky a čepku a fleecovou deku.Ještě uvidím kolik bude stupňů,ale tím, že nebude chrupkat v tu dobu a bude čumákovat z kočáru tak to tak asi nechám.
    Dneska se mi zdál divný sen tak jsem koukala do snáře a jednotlivé věci znamenají úraz, pak že mi někdo pomůže a štestí. No tak snad si nezlomim hnátu až pojedu k tén mamině pak že by mi někdo pomohl a já měla štestí, že se nestalo nic horšího 😀 . No moc na to nevěříma,el když je tam to štěstí tak si vsadím euromiliony .
    tak ju holky budu končit páč jsem se zase děsně rozepsala tak pěkný i když chladný den

    #864922
    Anonym
    Host

    Ahojda, u nás dneska zase nějak vášnivá noc, po kojení nechtěl nikdy usnout a ráno byl tak utahanej, že se tvářil jako bubák :), no my taky chtěli ještě spát..Tak on se dospal dopoledne.. Jinak fusak taky máme ten Emitex Combi na zimu, teď ještě tu zavinovačku zimní, ale ta už je mu skoro krátká. Ten fusak jsem taky koupila na Mimibazaru, je to sice loňskej model, ale úplně novej a levnější. Dělám to takhle dost často, daj se tam najít i úplně nepoužitý věci za lepší ceny. Fíla taky těma zubama pěkně skřípe..teď tu zrovna zkouší sed, sedá si z těch 4 a jakoby má jednu nohu otočenou dozadu, ale podařilo se mu ji přehodit :). Za chvíli půjdeme za kamarádkou se stejně starým klučinou, tak ho musím nějak pěkně oblíct, aby byl fešák..Mějte se dobře, papa

    #864923
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak máme po kontrole. Kubík má 7.840g a 69cm. Prý je hodně živý a šikovný. Taky mi řekla, že je žlutý, že mu dávám moc mrkve :O . Nechápu. Asi 2 týdny jsem mu dávala kupovaný a tam ve mrkev asi v 90% skleniček no a co mu vařím doma, tak mu tam taky trochu dám. Nemám ale pocit, že bych mu jí tam cpala moc. Taky se ptala jestli mu nedávám kubíka, kterej obsahuje hodně mrkvové šťávy, nebo jestli mu nedělám mrkvovou šťávu. No, zkusíme to tak na týden trochu omezit, resp. asi zkusím mrkev úplně vypustit, ale nevím co mu budu pořád vařit. Jo na nakonec jsem ho oblíkla do bodyna, punčocháčů, ponožek a takové tenčí konbinézy. Byl to dobrej nápad, aspoň jsem ho nemusela pak vyslíkat z tolika vrstev.
    No nic, jdu hledat na netu recepty pro děti bez mrkve…
    Mějte se hezky a přeji hezký víkend!

    #864924
    Anonym
    Host
    #864925
    Anonym
    Host

    Ahojte,
    no ten odkaz je dobrý, kdyby holky byly některé poblíž a domluvily by se, tak máte fusak za super cenu 🙂
    Děcko, Kubíček také krásně rostě. Nedokážu si představit jak je žlutý, I Valča má takovou snědší barvu, ale dr teda vůbec nic neřekl. Ale je pravda, nejsme žádní ředitelé vápenky 😀
    Holky my byly dnes nakupovat v Globuse, tak měli akci na hugiees přes mimiclub, kus tak výjde na 3 kačky, jsem ráda, a protože jsem chamťák, jsem koupila hned 4 balíky a další 4 mám už doma. no ale však vel 4 je nejdýl, tak proč ne.
    Vypadá, že je v postýlce už klid, taky je vyvětráno v ložnici a je tam zima. Nám právě teploměr hlásí 2 stupně, no síla. asi už přichází vážně zima.
    Tak zas piště ať máme co číst. Na víkend se stěhujem k té mamce dolů, zítra v 8 začínají dělat ten kotel. Prý zkusí zítra to nějak zmáknout aby tekla aspoň voda a v nedělí dodělá i na topeníl. v pondělí nějaké odkouření do komína, no děs. to se zas potáhne, jsem myslela že za víkend má hotovo. :'(

    #864926
    Anonym
    Host

    Peti, já se před chvilkou vrátila z globusu. Do mimiklubu jsem se registrovala přes net, ale žádnou kartičku nemám a na informacích nikdo nebyl, abych se kdyžtak zaregistrovala tam. Dívala jsem se, že tam spousta věcí vyjde levněj. Já mám huggiesky taky v zásobě, myslím že z intersparu – 84 kusů za 269Kč, nebo tak nějak, nechce se mi chodit dívat do pokoje kolik jich je v balení, ale je nějaký větší. Cestou domů mi auto hlásila 4stupně, talže asi zima pomalu přichází…

    #864927
    Anonym
    Host

    Jo Peti a s tím, že je Kuba žlutej, tak toho si všimla jen doktora a sestra, nikdo jinej. Zkusím mu týden nedat žádnou mrkev a uvidíme. Ale obávám se že nic neuvidíme 😛 . Jako dřív (vlastně pořád je skoro ve všem) byla mrkev základ všech příkrmů a ještě se do děcek cpala mrkvová šťáva a všichni byli nadšení, jak mají krásně vybarvený miminka. Já na něm nic nepozoruju. Možná když jsm se na něho zadívala, tak má trošku zabarvenou špičku nosu. Vím, že se dá předávkovat vitamínem A (což je vlatně betakaroten), ale kolik toho je v uvařené mrkvi a ještě v takovým pidi množství… No nic, nakoupila jsem mu špenát, brokolici, těstovinky, telecí masíčko, cuketu, batáty a dýni. Brambory mám od našich (vlastně bio) a červenu řepu mám v mrazáku. A budu vyvařovat bez mrkve.
    No nic, začíná se mi chtít spát. Tak se mějte hezky, užijte si víkend a pozdravujte mimča, kojence i batolata 😀

    #864928
    Anonym
    Host

    Evi, já ty plíny měla za 250 kč :), a je tam 70 ks??? také nevím, ale hnedka v obchodě jsem to počítala, jeslti je mám vzít nebo si zajet do Polska.
    Na registrací musíš dát rodný list a měla bys dostat červenou kartu a při registraci dárek (my dostaly 2 kaše od hippu).
    holky už u nás začíná být zas dusno.já toho hejsu snad zabiju. uklidl si svůj pc, protože se přeci bude prášit, naskládat to vše k Valči do pokojíčku. před komodu s oblečením :@ . tak mu povídám at si složí vzadním pokoji postel a dá to na ní. no tak postel je složená na půl, věci naskládané na zemi před postelí a já věci od malé dám asi na strop. v obýváku posnul konferční stůl a pc stůl dal místo konferenčáku, takže celý prsotor zabraný, ani na telku, ani sedět , prostě nic, tak jsem řekla at vypadne a že si to udělám radějc sama. A dovršila jsem to tím, že mu povídám, do pokojíču nic neskládej, stejně se bude muset celý vystěhovat, vyvalil na mě bulvy s nechápajícím výrazem a slovíčkem proč? no že jsme koupili koberec ví. asi jsem přecitlivělá, ale prostě tohle nechápu. tak nechám koberec asi v garáži smotaný, protože se panáčkovi nebude chtít stěhovat pokoj. fakt ho nechám vystěhovat, duba jednoho a nastěhuji si někoho kdo se nebude neustále divit, mít negativní přístup k životu. fakt mě to stahuje dolů a se.., štěstí, že mě Valinka tak dotuje energii a pozitivním myšlením :), tak za chvíli dojdou dělat ten kotel a já ještě snídám, tak papa, užíjte klidný víkend

    #864929
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.
    Tedy Evi, to bych chtěla toho Vašeho žlutého Kubíka vidět…Mrkve je zdravá a určitě mu jí snad nedáváš hordy.. ale člověk si myslí, že je dítě v pohodě, ale doktor mrkne a vidí. To jsme měli s tím železem, jak paní doktorka zas řekla, že je Adámek moc bledý.. mě taky nepřišel bledý, ale byl a tak musel dostávat železo..
    Já dávám Adámkovi mrkev do polévky k obědu, jinak ne.
    Jak jsme včera byli na té večeři se známými, tak jsem byla furt nesvá. Prvně od Adámka večer.. fakt jsem na něj myslela, zda spinká nebo brečí. A těšila jsem se domů. Zkoušeli jsme dědovi volat, ale neslyšel mobil, takže mi to moc nepřidalo.. Nakonec Adámek spinkal, prý usnul hned jak jsme odešli, tak měl klidné hlídání. Jen jak jsme přišli, tak začal brečet, tak jsem mu dala dudlík a spal až do rána..
    Péťo, ty chlapy jsou všichni stejní. Jen si dají nastranu to jejich a ostatní asi má uklízet někdo jiný.. Držím palce, ať dobře dopadne kotel a úklid. Ještěže máme ty naše malé miláčky, bez nich by ten život nebyl tak krásný :))
    Áďa zas pěkně prdí 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,686. až 2,700. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist