únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862503
    Anonym
    Host

    holky odkazy jsem dala o příspěvek výš..snad je to trochu srozumitelné..

    Evi.r. – musíš se opatrovat, mě lítá tlak, že jednou jsem byla u 145/75 pak zas tak nízkej, že jsem hodinu seděla v čekárně a čekali, jestli to se mnou praští….

    Babyzno- máme to ale smůlu viď, všechny už ví, co to bude a mi nic…
    s tím testem poškej,až to oskoušíme my,ať zbytečně neutrácíte,ale pročti si recenze… aspoň si uděláš názor a já dám hned vědět…

    Kosto- taky jsem chtěla chodit do naší porodnice na předporodní kurz,ale asi budu chodit jen na cvičení , se obávám toho, že čím víc mi řeknou, co se může stát tím pro mě hůř…

    Monca306 – kdyz samozdrejmne chceme hlavne zdrave mimi,ale mi bychom chtěli holku i muž… ale uvidíme, snad nám to do porodu potvrdí …

    JINAK JSEM CHTĚLA ŘÍCT, ŽE KDO POUŽÍVÁ FACEBOOK, TAK SE MŮŽEM NAJÍT I TAM….
    JSEM TAM JAKO LENKA DUCHKOVÁ 23 LET…:) 🙂 🙂

    #862504
    Anonym
    Host

    ahojky holky,teeeda člověk tu pár dní není a pak nevim,kde mam začít číst:))) …. koukám,že jste se bavili o věku,takže budu zatim asi nejmladší,je mi 22…četla jsem,že taky máte podivné brečící nálady:))),tak já taky,mažel jezdí z práce pozdě a přesně jak říkáte,když není naladěnej,tak mě už připadá,že se něco děje:) ….nojo hormony:P jinak ve čtvrtek jdu na vyšetření těhu cukrovky,už aby to bylo za mnou a v pátek mě čeká celý den škola,taky pěkný:) tak se mějte zatim pěkně,já jdu s našim bishonem na procházku..

    #862505
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Lenuno, ten kočárek je prý super. Sestra má DorJan CrossCountry a říkala, že pro mě by byl lepší ten DannySport, když má otočný kolečka. Jinak bacha na tu barvu, nevybírej si tak tmavou boudičku. Kamoška má čený kočárek a v létě jí v kočárku z ničeho nic kolabovalo mimčo a pak na radu doktora si změřila teplotu pod boudičkou a bylo tam přes 50 stupňů. Prý u těch šedých nebo hnědých to není takový mazec. Ségra právě má šedý s kytičkama a říkala, že úplně v pohodě s tou teplotou. On se taky skoro v tom půl roce bude chtít prcek dívat ven, tak boudičku asi budeš mívat spíš dole. Takže to ber jen jako poznatek. Včera byl asi nějak zláštní den, já totiž taky znásilnila manžela. On totiž teď sexovat nechce, že se bojí o prcka a připadá mu to prý takový zvláštní, že je to tam teď všechno Kubíkovo a on mu tam nechce lozit. Když mi to takhle řekl, tak jsem se musela smát. Je tada fakt, že když jsme si pořídili psa, tak jsem zase nechtěla moc já, protože jsem měla pocit, že se na nás dívá, tak se mi taky tenkrát smál. Tak se nám to teď nějak otočilo.
    Kosto, ty trojkombinace jsou super. Já sice nebudu mít úplně tu klasickou, ale budu mít jeden podvozek a k tomu hlubokou korbu a sporťákový nádstavec (nebo jak to nazvat). U těch klasických Xkombinací se mi líbí, že v „hlubokým“ můžeš mít i roční mimčo, když je to v zimě. A pak se mi líbí, že mají polohovatelný záda a mají u nich bezpečnostní pásy. Neteř když měla kolem toho půl roku, tak pořád chtěla načuhovat ven, ale ve sporťáku ještě nevydržela, tak jí vždycky ségra připásala, zvedla záda a když malá usla, tak jí to zase dala dolů.

    #862506
    Anonym
    Host

    eva.r – to je taky fakt, to me nenapadlo, a hlavne je to logicky … dekuju, podivam se po jine barve.

    ja jsem byla zvedava na tn test pohlavi,ale hormony a touhy byly horsi nez cokoliv jineho… ja se bala ze zacatku a hlavne mi bylo porad zle, takze jsem byla rada, ze lezim v klidu ale ted rika manzel, ze kdyz chce on, tak ja ,,mu nedam,, zato kdyz chci ja ( skoro kazdy den) tak se ,,vzdycky obetuje,, 🙂 🙂

    #862507
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Lenuno, chtěla jsem si Tě najít na FB, ale je vás tam víc stejného jména a ten věk jsem tam nějak nevypátrala … Kdybys chtěla, tak já jsem na FB jako Eva Reichová (profilové foto v červeném tričku).

    #862508
    Anonym
    Host

    eva.r. – takže jsem ti dala požadavek na FB 🙂

    a pro ostatní, jestli taky chtějí, tohle je na me odkaz… jestli jsem to nejak neposr…
    http://www.facebook.com/search/?q=lenka+duchkov%C3%A1&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100001230826249:)

    #862509
    Anonym
    Host

    no ne holky, vy tu včera znásilňovaly manžely a já zase a opět vše zachrápla, i když ten můj by se rád tulil:) , jen má chudák smůlu, vždy když vleze pupík nikolka je vzhůru a láskyplně ho vykope ven, takže tulení moc nedáme:$ , že by to bylo tím, že už jsme unavenější věkem?
    Kosto, já taky manžela u porodu nechtěla, a pak jsem byla ráda, že tam byl u obou holek, vždycky si je podržel jako první a byl z toho celej dojatej, je to tak silný zážitek, jak říká sám, že se na to nezapomíná, tak ho o to zbytečně neochuď. A kdo si myslí, že uvidí taťka bůhvíjaký masakr, neuvidí, je za naší hlavou vzadu, takže to ošklivý vidí jen doktor nebo asistentka. Navíc ten porod se vším všudy jak probíhá není špatné aby tatínci taky prožívali, oni si pak vás budou víc vážit, protože teprve tam zjistí, že porod není přijet vyplknout a je hotovo. Pertnery to stmeluje. Ale i tak je to jen hlky na vás samotných. Náš taťka do toho půjde znova po třetí, jen asi opět s noťasem na kolenou, protože bude mít dle všeho služby. Jen aby to nakonec nedopadlo tak jako u Aničky:D zrovna když už už vykukovala na svět, začal doktor i taťka řvát u noťasu göl, neb jsme vyhráli fotbal, Ančí se pak narodila za necelých deset minut po tom. Tak jsem si říkala vy máte výhru, já mám výhru taky, konečně je ten „kopačák“ venku. Pak šli zapít všechno oba, a domů dolezli až k ránu, manžel skončil ve vaně a doktor na gauči u nás:D ráno byli asi nepoužitelní oba:S
    S tlakem si holky moc hlavu nedělejte, mě se zadařilo včera 95 na 68, sestra na mě koukala jestli omdlím či co a kroutila hlavou, ale já se cítila jen unavená jako vždycky. Byteček už je skoro hotovej, už jen dodáváme dveře a budeme nakupovat koberce a nábytek. A do toho mi teď ve četvrtek na 14 dní vpadne tchýně, to zas bude peklo.8o| tak se mějte. Na FB na vás taky hodím ok, občas se tam taky vyskytuju, i když manžel to vidí velmi, ale velmi nerad

    #862510
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky! To já mam nízkej tlak,ale cítítm se v pohodě. Ze začátku těhotenství mě pořád bolela hlava,ale teď už je to OK. Na cvičení se vůbec nechystám. Za prvé jsem líná jak veš :$ a za druhé když přijdu z práce tak mam nacvičeno až až. Jen jsem dostala k narozkám gymnastický balón tak si najdu na netu nějaké cviky a budu hopsat u telky doma. Musím se k něčemu přiznat – někde jsem zarochala klíče a včera jsem přelejzala branku, aby jsem se dostala z baráku do práce – dostala jsem vynadáno jak od manžela tak od holek z práce. Naštěstí to odnesla jen ruka – mam tam pořáádnej škrábanec přes celou dlaň.No jo no jsem trubička 😛 . Včera jsme byli v poradně. Byla jsem tam cca. 2 minutka a zase za měsíc. Vše je v pohodě tak co by jsem tam strašila, že. Ptala jsem se doktora na ty křeče v lýtkách tak mi jen potvrdil magnesium a hořčík. Tak si ho vyrazím asi koupit do lékárny.Já mam taky facebook – myslím bambulka lenka,ale nejsem si jistá. Teď mam pc v opravně tak chodím na pc jen v práci,ale facebook máme zablokovanej tak až mi zrpovozní počítač a nebo by jsem ještě mohla od manžela z noteboku tak si vás dám do přátel nebo si dejte vy mne. V pátek jdu na cukr – už se velice těším +o( . Tak pááááááá a zdravíme minka a maminky 🙂

    #862511
    Anonym
    Host

    TEST NA URČENÍ POHLAVÍ MIMINKA UKÁZEL…………………. KLUKA

    takže otázka je, jak moc tomu věřit a co mi řeknou na dalsím ULt.

    🙂 🙂 🙂 🙂

    #862512
    Anonym
    Host

    já jdu na cukrovku v pondělí… miluju sladký,takže jestli ji mam, tak mě šlehne…

    Bambulko- prelejzat branku, ty si cislo , ale asi ti nic jinyho nezbylo vid? nastesti to odnesla jen ta ruka…
    a bambulek je tam nejkolik, takze to asi taky budes muset necim upresnit

    na FB jsem jako Lenka Duchková 🙂 http://www.facebook.com/search/?q=lenka+duchkov%C3%A1&init=quick&tas=search_preload#!/profile.php?id=100001230826249

    #862513
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Lenuno a v kolikátém jsi týdnu, když jdeš na tu cukrovku. Mě v poradně řekli, že se mám dostavit někdy mezi 24. a 28. týdnem, ale tak, aby měli výsledky v příští poradně, co budu 26+1, tak nevím kdy mám jít. Hlavně nevím jak dlouho se na ty výsledky čeká. S tou sestrou v poradně je občas těžká domluva.
    Jinak včera jsme byli nakupovat a projevila se u mě „těhotenská demence“. Kabát jsem dala manželovi, aby mi ho odnesl do auta a pak jsem asi po hodnině začla vyšilovat, že jsem ho někde nechala. Manžel se na mě díval jako na blbce a pak se mi hrozně smál. Fakt už blbnu, potřebovala bych chodit mezi lidi, nebo aspoň dělat něco u čeho bych musela víc myslet. Jenže když mám neschopenku a ještě mám nakázáno se víc šetřit, tak asi brzo úplně zblbnu.
    Bambulko, Ty jsi fakt blázen s tím přelejzáním branky. Máš „víc štěstí než rozumu“, že to odnesla jen ruka. Však za měsíc se Ti to díky bříšku už asi nepovede …
    Jinak já manžela u porodu mít budu. Na mužský to má prý hrozný vliv. Kamoščin přítel ji pořád považoval za „nezranitelnou superženu“, v těhu jí nepomáhal. No jak viděl jak se u porodu trápí a pak jak si pochoval dcerku, tak prý brečel. Zařídil jí nadstandart a byl s ní na pokoji celý 4 dny co byla v porodnici a staral se o ní. O té doby prý staší říct, že je nějaká nemocná a už jí běží vařit čaj. Kdybych ho neviděla „před a po“ tak by asi nevěřila, je to fakt brutální proměna. Tan můj teda nějakou takovou proměnu moc nepotřebuje, ale u porodu být chce a prý se mnou půjde i na prohlídku porodních sálů. Jo a už si prý projížděl cestou z práce cestu do porodnice, aby věděl jak dlouho to trvá v nějvětší špičce.

    #862514
    Anonym
    Host

    eva.r. – mam byt myslim v 21+4 ale protoze mi delali ULT na ty vyvojove vady, posunuli me o 2 TT dopredu, takze ted jsem tak 23, nebo 24.
    jdu tam v 7 rano na lacno, muzu pit jen normalni cistou vodu, v 7 h. me pischnou do prstu, daji mi vypit cukrovy roztok a cekam tam do 8 h. kdy me pichnou opet a zase piju ten roztok a jeste jednou v 9 h. takze si porovnaji z glukometru, jak tvoje telo spotrebovava cukr… a pak ti reknou, zda podle jejich tabelek ji mas nebo ne.:'(

    #862515
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy,
    jj hodně jsem slyšela, že když je chlap u porodu, tak pak se chová jinak, bohužel ze zkušeností kolegyň, které osobně znám- né všude to tak funguje, jo jsou hodní, ale za rok se klidně rozvedou, takže prostě jde spíš o to, na jakého chlapa narazíš. jinak my ještě s manžou nejsme rozhodnutí, jenom jsem se ho kdysi ptala a on mi řekl, když budeš chtít tak půjde, ale já chci aby chtěl on a né aby tam šel z povinnosti,v poslední době co rodili naši kamarádi, tak šel jen jeden chlap z 12, tak nevím, ale ani tohle tomu moc nepomohlo, navíc, pokud půjdu císařem, tak fakt nevím, no ale času ještě máme dost – ikdyž utíká to, utíká8-| 8-|
    Bambulko ty šílenče!!!!už to nědělej!!!
    jinak přesně jak píše Lenuna: 3x tě píchnou a je to,akorát, že tam jak blbec sedíš – vem si něco na čtení, výsledky jsou do druhého dne nejpozději a většinou je posílají rovnou dr. jinak já musela mít doporučení, jinak bych si to musela platit. a navíc jsem se musela objednat, u nás mají malinkou laboratoř a i malou čekárnu, tak asi aby se nám tam nesešlo víc jak 10.ale všude je to jiné. jo připrav se, že ten sladký čaj -je fakt hnus, mě se zvedal žaludek – sestřička se na mě chodila koukat8-|
    tak zatím pěkný den

    #862516
    Anonym
    Host

    ahojky holky,tak já jdu na tu cukrovku zítra a už se modlim,aby to bylo za mnou..doufám,že nic nezjistí a bude to vše oka…u nás manžel k porodu snad půjde,pokud teda bude doma,protože je často mimo republiku..uvidíme,třeba to klapne:P jinak s tim kočárkem jste mi nahnaly strach,protože mi máme na boudičce černý pruh,ale z půlky je bílá,tak snad to bude v létě v pohodě,aspoň jsi na teplotu dám větší pozor..zatim ahojky

    bambulka: teeeeda ty jsi číslo,ale hlavně,že jste oba v pořádku..:)

    #862517
    Anonym
    Host

    přepis….samozřejmě,že tam má být „my“….už asi taky blbnu:)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist