únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,836. až 2,850. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865065
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mainky!
    Tak Bobíček spinká a já mam trochu času. Jsem makala jak barevná 😛 . Manžel včera celej den řezal dřevo – teda od 9:00 – 17:30 s přestávkou na oběd. A já jsem šla od 17:30 navážet dřevo do kůly – ufff. No a dneska jsem to dodělávala. Vždycky jedenmaká a druhý hlídá prďolku – no on je to taky zápřah. Pak jsem vytřela. uklidila malému v pokojíčku a chystám se udělat bramborové knedlíky na zítřejší obídek – bude kachna, bramborovej knedlík a červené zelí a špenát. Přijedou naši tak ať si pošmáknou.
    Jinak náš milovaný brouček se rozodl, že už ho jen nebaví se plazit páč po čtyřech leze málokdy jen tak trošku,ale rozhodl se že se chce už i stoupnout takže včera to nacvičoval v postýlce místo spánku. Dnes to zkoušek u stolu a o krabičku na hjračky. Takže je to jen otázka času a bude :O . Už nevydrž jen si hrát na dece. Jdu umejt nádobí a slyším jak se ke mne pomalu blíží lump jeden.
    Chcíply mi kamna – jsem zapoměla přiložit a nějak to zdechlo – a teď tam nechci rozápět a budit malého,ale už cítím jak sem leze ta prašivá zima :S .
    Holky máte hrazdičku na prďolky??? Jestli jo tak jaké a vyhpvují vám. Musím nějakou pořídit. Páč když si potřebuju odskočit třeba pro dřevo tak ho nechci pořád strkat do postýlky a mam strach aby si něco neudělal. Už jsem odstranila kytky páč se škubal a brzo přijde řada na telku – chjo 😛
    Tak ju přeji hezký den a dnes ta blbá změna času 🙁

    #865066
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak ten náš prďolauž se sám posadí – ráno pro něj jdu do postýlky a on si tam sedí. odnesla jsem ho do obýváku jdu na záchod a když přijdu tak zase sedí… Šikula. Teď mi tu překonává překážky – máme v obýváku na zemi starou matraci z postele tak tu leze nahoru a dolu – taky dnešní novinka… on bude fakt už snad brzy chodit… Je šikovnější den ode dne.,.,
    Milinko 1900 za 8 lekcí není drahý – já platila 4200 za 14 lekcí – koukám vychází tam rozdíl asi 37 Kč. Holt to plavání není nic levnýho, ale když chcem s těma prďolkama něco dělat tak za to holt musíme zaplatit…

    #865067
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    zdravím vás z jižních Čech. Jsme tu na prodlouženým víkendu a je tu sice zima, ale neprší, což je super.

    Jinak ve čtvrtek jsem se snažila dát malou přes den spát a nic, poprvé po svačině a přišla jsem tak po 5 až 10 minutách usilovného řevu a Zuzka ležela na bříšku otočená o 180° a řvala. Potom jsem ji chtěla dát spát kolem 11, protože bylo vidět že je unavená. Přijdu zase po chvíli usilovného řevu a malá seděla uprostřed postýlky 🙁 . Usnula mi až kolem 17, když jsem sedla do auta.

    Děcko, množství věci je podle mě otázka toho, co člověk bude dělat. Já jsem pouze oblečení, aby jí nebylo zima a na převlečení, prostěradlo a spací pytel, šátek, plíny a kosmetiku a jídlo. Hračky skoro vůbec, protože když jsme celý den pryč a malá je buď v kočáře nebo v šátku, tak toho tolik nepotřebuje.

    #865068
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Elenko, já jsem musela nabalit věci na 3 dny pobytu doma. s manželem jsme se totiž střídali při práci na parketách a ještě na venčení psa. Takže ven jsme šli jen na klasickou prochajdu.
    Holky, já mám pocit že máme doma cardu retardu, protože pořád nesedí, nestoupá si. Jenom trochu leze. Ani zuby ještě nemá. A v noci tak prd spí. Na dnešek byl vzhůru kolem 1 na nakojení, ve 2 mu vypadl dudlík a od 4 si chtěl hrát. Usnul zase až v 6 a v 7 se vzbudil na nutrilon. Pak spal asi hodinku po obědě a v šest večer půl hodinky. Díky tomu pak zase nechtěl jít spát, tak čumákoval až do devíti. Jsem zvědavá jaká bude dnešní noc.
    No nic, jdu vynést koš a pak hajdy na kutě…

    #865069
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak Fíla včera šel spát v 9, takže tak o hoďku pozdějc, ale ráno vstal jako vždycky a s tou změnou času teda v 7..V noci se vzbudil 2x teda na kojení a jednou z toho jsem mu pak dala dudlík a on si ho vyndal a strčil ho mě 🙂 a strašně se tomu smál, asi jako a ty taky spi a neotravuj :). No, já jsem poslední dny nějak úplně chcíplá, ani snad nespíme hůř, ale jsem nějak utahaná. Manžel dneska jel s nějakejma věcma na chatu, protože když jedeme všichni, tak se to do auta nevejde. Jinak, koukám, že holky jsou větší než my :). Fíla se teď snaží klečet vzpřímeně, něčeho se chytne a klečí u toho, takže dosáhne docela vysoko, ale dost často se bouche o něco, tak měl včera na hlavě bouli..No nic, za chvíli se asi vzbudí na oběd, tak já mu to jdu ohřát..Mějte se dobře, pa

    #865070
    Anonym
    Host

    Jo a Bambulko, jak ses ptala na tu hrazdičku, tak my jsme ji měli, ale teď už to Filipa vůbec nebaví, to je spíš pro malý miminka, který ležej na zádech, ne? Já ji už uklidila..Měli jsme takovou z Ikei, látkovou, možná je lepší nějaká, která se dá přendavat bez podložky a dá se dát nad to mimčo kdekoli, tahle třeba nešla dát nad něj do postýlky.

    #865071
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    tak už opět doma:) .

    Děcko,nemyslím si, že bys měla mít doma retardu, jak jsi psala. Malá je aktivní pouze v pohybu. Zuby taky nemáme a v noci taky nespíme. Přes den doma spí jen chvilku a pak na chvilku usne v kočáře na procházce. Každé mimčo je jiné, známé se dítko začalo pohybovat (myslím plazit atd.) až v 10 měsících.
    Dneska jedu koupit odsavačku na hleny, mám pocit, že malá má plný nos:( .
    Tak se mějte a hlavně ať jste všichni zdraví.

    #865072
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Děcko nedělej si s tím starosti. retardu určitě nemáš 😀 , Jak píše Elenka každé škvrnš je jiné a učí se jinak rychle. Buď ráda, že je zatím v klidu. Já už se ani v klidu nevyčůrám – proto potřebuju tu ohrádku. Jsem asi psala hrazdičku koukám jak na to reaguje Bíba – no jo mateřská ze mne dělá blba 😛 .
    No jinak dnes jsem šla do lednice odnést máslo a když jsem se vrátila tak náš milý Bobánek stál u stolku – no fakt super :S .
    Před chvilkou se Bohoušek pěkně jebnul do kebule – trdlo až ro zadunělo. Ráno tak zbuchnul a kouká na mne jak budu reagovat jako jestli má brečet nebo ne. Jsem dělala jako že nic a byl klid . Je to lotračisko
    Tak dnes mi dopoledne spal jen 40 minut – paráda 🙁
    Jdu obrat maso do polévku za chvilku dorazíá kamarádka tak a´t mam hotovo a pak razíme do města jedu se mrknout na ty golfky a na zimní fusak (dávla jsem sem odkaz – je to z druhý ruky) Tak zítra písnu jak jsem pořídila
    Pa pa a hezký den a doufám že i klidnou noc

    #865073
    Anonym
    Host

    No jo, mě to bylo s tou hrazdičkou fakt divný 🙂 . Co se naučil Fíla lozit, tak je to s ním fakt dost náročný, je zároveň takovej víc na mě fixovanej, asi jak se cítí míň jistej, tak pořád kouká, kde jsem, kam jdu..Nejradší se popelí kolem mě, leze po mě, je jak takový štěně :), je to roztomilý, ale víc padá a já taky nemůžu pořádně ani na záchod, protože leze za mnou..V ohrádce by řval, kdyby byl v tý místnosti sám..My máme starou po nás. No jinak myslím, že mám snad nějakou virózu, nemám chuť k jídlu a cítím se strašně vyčerpaná a unavená, bolí mě hlava, tak už mám pocit, že to není jen z nevyspání..Mějte se dobře, Fíla spí, tak já chvíli taky poležím..pa

    #865074
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, my máme ohrádku 1x2metry a v ní asi 3cm vysoký molitan. Malej je tam docela spokojenej. Kupodivu v ní i docela lozí a občas se snaží si i sednout, ale to se mu ještě moc nevede. Já ho v ohradě budu mít dokud to nějak vydrží a než mu dáme do pokojíku koberec. On když se otáčí zpět na záda, tak vždycky třískne hlavou o zem, tak ho nechci „vypouštět“ na parkety a na dlažbu. Stačilo mi jednou, když si na přebalováku udělal bouli a pak musel 2x na punkci. A ještě máme mít pravenci úrazu hlavy. No jak se znám, tak mu pak na učení chození koupím helmu. Jsem stará posera.
    Jinak ten náš terorista o víkendu skoro nespal, přes den naspal tak hodinu v kočáře a v noci taky velký prd. Dělal scény, že si chce hrát, že spat prostě nebude. Dneska už je to lepší, dáchnul si chvílu dopoledne a teď asi půl hoďky v kočáře. No jsem zvědavá na tu noc.
    Bibo, zajdi si k doktorovi, buď je to nějaká viróza nebo to můžeš taky mít z dlouhodobýho vyčerpání. Mě v poslední době taky nějak lítá tlak, ale hlavně bych se potřebovala pořádně vyspat.
    No nic, jdu trochu uklidit a nachystat malýmu sváču.

    #865075
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem četla že vám prckové taky nespí už jsem se lekla,že jen jí mam chronickýho nespavce přes den spinká dohromady hodinu a většinou večer usiná kolem 21-22h a to se samozřejmě v noci budí na jídlo co tři hodiny kolem co mám maminky tak všem prcove spinkají jak přes den tak v noci a už jsem začínala přemýšlet coc dělam špatně….a my stále nelezeme a nelezeme….
    Bibo a Děcko -pokud Vám není dobře raději si zajděte bud k mudr.a nebo si udělejte na sebe čas…..já jsem od porodu měla furt nějaký trable zdravotní napřed jsem myslela že mi litá tlak (mam dost nizký) mudr mi nabrala krev a řekla že je to jen nizký tlak že se mam zavodnit to samozřejmě moc nepomohlo ,docela se to zhoršovalo až jsem doma začla odpadávat tak mě manžel zavezl do nemocnice tak mi udělali opět krevní testy a řekli že je to vyčerpání organizmu tak manžel vstaval skoro měsíc k male ale pořád se to nezlepšovalo a celý leto jsem se bala vyjit z domu nakonec jsem se přeregistrovala k paní doktorce co tomu chtěla přijit na kloub udělala veškerý krevní testy a zjistila že mam děsně malo železa a taky v haji krční páteř……tak beru dva měsice železo a dost se to zlepšilo a ted mě čekají ještě rehabky…ale řeknu vám bylo to moje nejhorší leto a doktoři nad tím vždy jen mavli rukou že je to nevyspání a stres kolem malé…… naštěstí to nejhorší už je pryč fuuuj

    #865076
    Anonym
    Host

    Milinko, já mám taky chodit na rehabky se zádama, ale celejma. Prý tak zablokovanou páteř dr. už dlouho neviděla a že až budeme mít a malým udělanej režim, tak si mám vyzvednout žádanku (nesmí být starší než 1 týden). Tak spíš čekám, až bude mít tchýně víc času, aby mohla pohlídat. No ale vyspat bych se fakt jako už konečně potřebovala, ale zatím mám smůlu. Manžela Kuba vzbudí až tak po půl hodině řevu. No a to mu už většinou dělám nutrilon, tak ho aspoň tu chvilku zabaví. Do té doby zkoučíme dudlík, čajík, nakojit, pochovat, nebo i zkouším sedět u postýlky, aby mě při usínání viděl (někdy to pomáhá).
    No ale dneska je nějakej spavej, Teď zase chrápe. Asi čerpá sílu. Odpo jdu cvičit a bude hlídat manžel, tak asi byl malej plnej energie na tatínka 😛

    #865077
    Anonym
    Host

    Jo holky, chtěla jsem se zeptat, jak velký máte to puzzle na zem, kolik stálo a kde jste ho koupily? Chtěla bych malýmu pořídit do pokojíčku.

    #865078
    Anonym
    Host

    zatím taky nevím jak to budu Děcko dělat s hlídaním až pujdu na rehabky:S nabídla bych se Ti že Ti malýho pohlídám,ale nevím zda je to vhodný 😀 manžel řiká ,že jsem praštěná a každýmu hned věřím…..a puzzle na zem máme maxi koupila jsem je na mimibazaru tam nakupuju dost …
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45846481&tab=2
    toto máme my a spokojenost

    #865079
    Anonym
    Host

    Milinko, já budu chodit na rehabky tady do blázince, takže by to bylo dost z ruky, kdybych Ti malýho třeba vozila na hlídání, nebo Ty jela k nám. Ale jinak díky za nabídku, třeba ji někdy využiju. Jinak já jsem taky hrozně důvěřivá. Puzzle mám zatím vybraný toto: http://kuratko-shop.shop5.cz/cz-detail-493782-penove-puzzle-penovy-koberec-maxi-24-mix.html a asi před 2 týdny měli zhruba taky tak velký za 299 v globuse a já koza blbá ho nevzala :'( . Ale je fakt, že Ty ho máš vyšší, což by se mi zamlouvalo. No uvidíme jak to bude malej mít v pokojíku uspořádaný a taky jak to budeme mít finálně uspořádaný v obýváku, třeba by to puzzle měl nakonec tam…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,836. až 2,850. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist