únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,866. až 2,880. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865095
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    já už nevím, co s tím Aďou dneska je. Když je vzhůru, tak je takový uřvaný, nic ho nebaví.. ani svačina ho neuklidnila.. :S Jsme doma dneska sami.. skoro už se těším, až Aďu dám večer do postýlky na spaní.. Jsem z něho celá unavená..
    Taky jsem si jela pro doporučený dopis na poštu, tak jsem přišla na zastávku busu.. a co myslíte ? V buse dva kočáry a plno lidí, tak jsme se tam nevešli, nějaký dědek na mě řval, že se vejdeme, ať si nastoupím, ale to už busák zavřel dveře.. Stejně bychom se nevešli.. Tak jsem šla na jinou zastávku a tam přijel autobus za tři minutky a jen jeden kočár vevnitř, tak to šlo..
    Fakt autobusem snad lepší nejezdit s kočárem.. Auto je pohodlnější..
    Ještě jsem si při té cestě roškrábla víc spáleninu, takže to mám nyní živé.. chjo..
    Zpět jsem radši šla pěšky, Aďa spal ..jen to trvalo asi půl hodiny, než jsme domů dorazili a ve výtahu s námi jela nějaká mamina s dvěma většíma dětma a to jedno furt čučelo do kočáru, až Aďu zbudilo..
    Tak Aďu zaujala kostka, tak je chvilku ticho..:)

    #865096
    Anonym
    Host

    ahoj holky,
    čtu něco o chlebech dáváte prckum chleba s maslem????jsem nějak pozadu a z čeho se skladá váš jidelníček pro prcky???
    u nás je to tak že ráno má mlíčko,dopoledne nechce vůbec nic tak ji nenutím na oběd zelezinu s masem, odpol nějaký ovoce ,večer kaši a přes noc mlíčko

    #865097
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Milinko,
    já Aďovi dávala zatím jen suchý chleba, on si to vždy chytne a žužlá to, hlavně tu kůrku má rád. S máslem jsem zatím nezkoušela.
    Aďa má jídelníček, ráno sunar, dopoledne rozmixované ovoce, k obědu zeleninu plus maso, jednou týdně místo masa žloutek, občas mu vařím polévku, ale nesmí být moc řídká, odpoledne přesnídávku s ovocem, nebo jogurt s ovocem a k večeri má kaši a v noci už nic nejí, páč spí 😀

    #865098
    Anonym
    Host

    hojky
    Milinko, chleda dávám zatím se žervé, může se i s máslem a marmeládou.
    Jsem teď byla se známou, kočárama a psama venku a ona mi říká, že viděla včera v tescu levnej nutrilon. Tak jsem doma sedla na net, abych si to ověřila a mohla tam poslat manžela cestou z práce. No a ta akce byla do včera. Jsem se tak nasrala. Prý byl asi o 70kč levnější. No ale manžel zajede aspoň do intersparu pro levný plínky. Ale ten nutrilon mě fakt štve. Já ho na letáku viděla, aby vyfocený byl ten trojkový a napsaný tam měli že jen vybrané druhy, tak jsem myslela, že ten dvojkový levnější nebude. No příště asi myslet nebudu a raděj si tam zajedu :@ .

    #865099
    Anonym
    Host

    Milinko, já mu ten chleba dávám po kousíčkách do papulky. A když mu dám do ruky kůrku, kterou si může v mezičase žužlat, tak mi toho spapá víc 😛 . Jinak my máme kolem 6 nutrilon, dopoledne nějaký desert nebo ten chleba, pak obídek (zelenina s masem a 2x týdně místo masa 1/2 žloutku), odpoledne má buď přesnídávku nebo ovoce s kaší (samotný nepapá), nebo včera banánová koktejl, někdy ještě dostane nutrilon, když má za chvílu ještě hlad a před spaním kaše, v noci kojím a když pořád řve, tak dostane nutrilon, ale jen 60 nebo 90ml.

    #865100
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi s těma akcema je to fakt občas na ránu.. Já jsem zas šla koupit sunar a měli i s dozou, ale cena stejná jako s papírovou krabicí.. tak proč to nekoupit.. ale pak jsem na letáku od rosmana zjistila, že tam mají levnější sunar.. ale to už se nedá nic dělat..
    Ale nutrilon je o dost dražší než sunar, tak se ti nedivím, že jsi dost naštvaná..

    #865101
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak mi máme „hravou“. V postýlce řve a řve a v obýváku je klid a hraje si. Jinak máme taky rýmičku, ale naštěstí bez teploty a tak odsávám a odsávám.

    To počasí je fakt na prd. Dnes jsem jela do Brna na otočku za mamkou do nemocnice a po dálnici mlha, že moc daleko vidět nebylo. Někteří kamioňáci a autobusáci si ale mysleli, že zapnuté mlhovky (alespoň ty zadní) prostě nepotřebujou :@ . Člověk je pak viděl skoro na poslední chvíli.

    #865102
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Elenko, tak to ses mohla stavit, když jsi jela do Brna! No D1 je hrozný peklo v jakýmkoli počasí, hlavně na vysočině. Jinak Kuba měl taky v noci hravou, ale naštěstí vydržel v postýlce. Vzbudil se o půl 2, tak jsem ho nakojila. Pak si hodinu kecal v postýlce, dudlíkem mlátil do šprušlí, řechtal se a pak se z ničeho nic rozbrečel. Tak jsem letěla udělat nutrilon a po půl 3 konečně usnul. Takže klidná noc dneska nebyla, ale vzbudil se jen jednou, tak aspoň něco.
    Dneska vyrážím na nákupy a už vím, jak nakoupím levnej nutrilon. V DM mají akci ke 2 nutrilonům kaše zdarma a ještě použiju 25% slevu na 1 výrobek ze slevové knížky. Bodů tam mám nasbíraných asi 500, tak je aspoň využiju. Teda doufá, že mi do toho nic nevleze a budu moct jet.
    Tak se zatím mějte, já jdu snídat a pak uklízet.

    #865103
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:)
    Aďa spinkal dobře, je to šikulka. Nedávno Honza posunoval postel, když dostával kocoura z pod ní a tudíž na mé straně děsně vrže a když jdu spát, tak vrže a Aďa se vrtí, ale ještě se nevzbudil. Všimla jsem si, že Aďa začal spát i na boku, je to takové hezké ho tak vidět. Dneska se ale vzbudil už v pět, tak jsem přebalila, udělala sunar a šoupla ho zpět do postýlky a sotva jsem zabrala, tak už byl zas vzhůru (v sedm) a začal tam vyřvávat.. měl zas bobka v plence, tak zase přebalovačka a ještě jsem ho šoupla do postýlky, ale nějak se mu tam už nelíbilo, tak pak šel ke mně do postele, tak jsme leželi do osmi..
    Aďa už dá jasně najevo, že se mu něco nelíbí. Je to takové pořvávání..
    Snad už bude veselý, už jsme po snídani, tak půjde na zem na deku..
    Evi, tak držím palce s nutrilonem, ať ho koupíš levně.
    Já jsem včera večer koukala na stránky sunaru do e-shopu, tak tam mají sunar levný, ale když pak k tomu připočtou 120,- poštovné, tak se to nevyplatí objednávat a za 3500,- fakt objednávat nebudu, abych to poštovné měla zadara..
    To si to radši o 20,- dražší koupím v krámě..

    #865104
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamči!
    Milinko mi máme stený jídelníček jako ty jen dopoledne baštit chce a to dostane buď přesnídávku nebo ovoce. a chlebíček dávám beu másla jen takové spestření hlavně když jíme mi on je děsne žravej a když vidí nekoho jíst tak chce taky 😛 a večer kaši nemáme nedělá mu moc dobře bolí ho potom bříško a v noci taky mlíčko.
    Já jsem kupovala Sunar pak Hami a nakonec tedy teď jsem zkončila u Baby love – prý je to srovnatelné s Nutrilonem,ale ta cena je o dost méně – je za 130,- – 600g. Po hami Bohouška bolelo bříško kroutil se a prďákoval,ale to Baby love je Bio a malej je po něm v pohodě . Mam s ním zatím dobré zkušensoti.chodí na mejlíka tyto akce http://www.feedo.cz/shop/uvodni-stranka.html. Zrovna koukám, že Sunar je v akci,ale musíš jich koupit 5. Tato stránka je taky dobrá už jsem z ní objednávala pleny – bylo poštoné zdarma http://www.mall.cz/detska-vyziva/
    Jinak Bobeš má dnes zlobivku 🙁
    Tak ju budu končit páč se probral a bude vyžadovat pozornost zločinec jeden
    pa pa pa

    #865105
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, máme doma všichni tu virózu, je to takový divný, bolení hlavy, nechuť k jídlu, bolení břicha, motání hlavy, zimnice..kdybych to měla jen já, tak bych myslela, že to je z vyčerpání, ale teď to má i manžel, chudák Fíla to má asi taky, občas trochu ublinkne a to normálně nedělá, jinak je v pohodě..Tak se mu snažím dávat hodně čajíku, aby pil, docela rád pije z toho hrníčku se žabkou z ikei, celkem mu to jde, ale nemůžu mu to dát, aby si to sám držel, to by to rozlil. My taky máme doma pro jistotu ten Nutrilon, celkem ho celej vyplácnu do kaší a jídla a na zkoušení, aby se napil a on to většinou nechce..Takže možná taky bych pak zkusila to Babylove mlíko..Jinak vás obdivuju, jak brzo vstáváte, nebo si i v noci třeba zapnete notebook, to já jsem úplně chcíplá a když Fíla v noci nespí, tak prostě ležím a čekám, až se zklidní.., no zkouším samozřejmě kojení a pití a dudlík, ale nehrajeme si..Včera byl manžel doma, jak mu nebylo dobře a dneska raději šel do práce, přece jen, je to tu zápřah :). Tak já si jdu ještě trochu pokoukat na netu, Fíla spí..Mějte se dobře a hlavně buďte zdraví, papa

    #865106
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    večer malá dostala vysoke teploty až 40ctky tak jsem myslela že od zoubku ,ale nedařilo se mi je srazit paralen nezabral rano jsem volala do nemocnice tak mi poradili nurofen ten zabral hezky ,ale i tak byla to bezesná noc pořád jsem malou kontrolovala byla v jednom ohni 🙁 byli jsem u doktorky tam mi řekla že je to nejspíš nějaká viroza dala nám hned diazepan proti křečím prý dítě by nemělo mit nad 38 jinak hrozí křeče a následné dušení:'( :'( ta mě vystrašila…tak hlídám měřím hruza jsem z toho dost zdrblá……Doufám,že se máte hezky a nic vás netrápí a hlavně vaše mrnousky

    #865107
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    všem moc přejeme s Aďou brzké uzdravené:)
    Milinko, to bych byla taky vyplašená, kdyby děcko mělo tak vysokou teplotu a ještě když ti řekne doktorka, že může mít křeče..
    My máme druhý den brekavý, dneska mi už s tím trošku brnká na nervy.. takže ho nechávám řvát, sice to moc nepomáhá.. ale co nadělám. Musím zatnout zuby a tvářit se vesele.
    Jen u oběda mi trošku povolily nervy, sice jedl, ale tak, že sem mu dala lžičku s jídlem do pusy a on začal to jídlo prskat na sebe na stůl na zeď.. a furt dokola..
    Pak jsme jeli do krámu pro kojen. vodu.. hehe.. nakonec jsem toho vzala nějak víc.. něco na zub, něco k jídlu, nějakou zeleninu.. ještěže máme velký koš pod kočárem:D
    týjo, teď je Aďa hodnýýýýýýý:D
    Jo ještě jsem chtěla napsat, že ty hugiesky jsou pro Aďu fakt blbé, co plenka, to pročůrání.. dokonce i při dopoledním spaní se pročůral.. ještěže už mám posledních pár kousků..
    Tak pááá

    #865108
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak to dvojbalení nutrilonu v DM už nemají, tak jsem to koupila u rossmanna. Sice jsem to měla bez těch slevovejch kuponku, ale ty pak můžu použít na nějaký jiný zboží.
    Jinak noc u nás byla zase tradiční, kojen v 1, nutrilon ve 3:30 a další v 6. No a teď už zase řádí v ohrádce.
    Dneska budu přezouvat gumy, tak jsem zvědavá, jak tam zvládneme s Kubíkem přijet na přesnou hodinu. Večer jdeme do divadla. Takže to bude zase docela náročnej den. Hlavně nevím kdy se budu moct do toho divadla „zcivilizovat“, když malej v poslední době vyžaduje moji přítomnost 🙁 .
    Holky, co dneska vaříte? Já jsem před půl hodinou snídala a už mám zase hlad. To je strašný. Kuba má dneska vajíčkovej den, tak jemu udělám brokolici s bramborem a žloutkem, ale nevím co mám uvařit sobě…
    No nic, jdu se podívat, co máme ješt doma na druhou snídani. Zatím pápá

    #865109
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak u nás byla neobvyklá noc.. Aďa měl ječivou.. Já šla spát před devátou, páč jsem byla unavená a nic jsem neudělala a ani nezašramotila a už sputil sirénu.. tak jedno pochování nepomohlo, tak asi potřetí to najednou přišlo, si nejdříve ukrkl a pak si prdnul jako dospělej a po položení spal dál.. ale pak asi ve dvě křik, pak ve čtyři… a po páté už vzhůru a sunar.. a pak jsme spali klidně do půl osmé než nás taťka vzbudil šramocením..
    Tak nevím, zda se mu už klubou ty zuby, co Aďa zatím nemá nebo ho trápil sen.. ale docela mi přišel jak siréna..
    Tak pak se Vám nedivím, že jste k.o., co noc, když Vám děcka furt v noci vyvádí..
    Evi, já dneska budu malému vařit maso a prvně špenát.. tak jsem na to zvědavá, co z toho bude.. žloutek by měl taky mít, ale radši až budou čerstvě koupená vejce, nevím, jak dlouho už tu ty naše vejce jsou..
    Jinak nám asi udělám čínu.. vyndám krůtí.. uvidíme.. jak se mi bude chtít 😀
    Evi, to manžel nepohlídá než se upravíš ?
    A dvě snídaně ??:D Evi, není další mimi na cestě ? :)))

    tak pááá, jdu udělat snídani našemu Aďovi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,866. až 2,880. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist