únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,881. až 2,895. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865110
    Anonym
    Host

    Bivi, on nebude mít čas, cestou z práce jede taky přezouvat, pak musí vyvenčit psa a taky se chystat. Buhužel nám to přezouvání narušilo harmonogram, jenže jindy neměli volno. Jinak on pohlídá, hlídal už i přes 3 hodiny. Už se kluci sehráli, takže můžu už i víc jezdit do práce a na nákupy a na cvíčo.
    Nakonec jsem se rozodla, že si udělám boloňské špagety…
    Jinak přeju, ať Áďovi brzo ten zub vyleze, jestli je to tím. A jestli ne, tak ať není moc dlouho protivnej.

    #865111
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    my měli „standardní“ noc. Zuzka již od 2:30 vzhůru a v postýlce nechce být. Já ji pak měla u nás v posteli a to se tam točila, bříškovala, sedala si, no prostě aktivita, ale spát ne a ne8o| . A celý den je pak umrčená. Myslím si, že je unavená a nevyspaná, ale spát ne a ne.
    Jinak dnes jsem musela změnit „pracovní stůl“. Počítač jsem měla vždy umístěný na opěradle gauče, ale malá, když se postaví, tak tam již dosáhne. Tak jsem ho dala jinam a taky jsem již uklízela stoleček, co máme v obýváku.Holt už si člověk musí dát větší pozor na to kam co dá.
    Co budu vařit k obědu ještě nevím:-((

    #865112
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, je nám líp trochu 🙂 a Fíla krásně spal, vlastně se vzbudil jen jedenkrát kolem 3 a pak až v 7, což už není noc :), ale pak ještě hoďku spal a já taky..K obědu si dám kuřecí stehno pečený a bramborovou kaši, Fíla má jajco. Milinko, tak to držím palce, to musí být hrozný ty teploty, hned jsme se taky měřili, ale ani 37 nemáme. Teď se mi Fíla úplně strašně pokadil, asi jsem mu nenasadila dobře plínu, protože mi utíkal, a vlastně si prokadil úplně obleček, musela jsem ho strčit do vany a osprchovat, takhle zřízenej nebyl ani jako miminečko..A nechce dopoledne spát, asi jak se pěkně vyspal, tak já jdu pomalu mu udělat to jídlo, snad bude spát pak..Papa a ať je všem líp

    #865113
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Elenko, tobě už malá stojí ?:| týjo, ta je šikovná:))
    Aďa ještě furt leze po břiše.. zatím nic nového neobjevil.. Ale věřím, že objeví další části tělíčka a pak už tak v klidu nebudu 😀
    Dopoledne jsem mu čistila ospalky u očíčka a vylezl takový velký kousek něčeho z očíčka..tak nevím, zda to byl hnis nebo jen takové to od očíčka.. docela jsem na to zůstala koukat.. Včera večer ve vaně si děsně nacákal do očíček, tak možná to má z toho, pak měl očíčka červené..
    Furt ve vaně cáká, vždy je koupelna celá mokrá..
    Zrovna spinká a klidně, tak jsem ráda.
    Bibo, tak to muselo být hoooooooooooodně moc, když jsi ho myla ve vaně 😀 Taky mám občas problém Aďovi dát pořádně plenku, ale snažím se, páč máme ty hugiesky a když bych je dala blbě, tak by asi to taky dobře nedopadlo..

    #865114
    Anonym
    Host

    Jo a Fíla se taky hodně staví, podél něčeho, tady jsem ho včera vyfotila 🙂 https://picasaweb.google.com/edita.conosova/FilipekTretiCtvrtrok#5670798264827861378

    Co začal lízt, tak to jde nějak ráz naráz 🙂

    #865115
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo, moc je Filípek šikovný :)))
    Týjo, Aďa je tedy pozadu:$

    #865116
    Anonym
    Host

    On se to Adámek taky všechno naučí, se neboj, to jde opravdu rychle, třeba nakonec bude chodit jako první 🙂

    #865117
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bohušek užý se taky staví – potvůrka. Leze jak o život takže už jsou ve vduchu kytky (na stole), pořád se satví o gauč takže dávat pozor aby sebou neříznul a nebouchl se do kebule, tahá kabely, leze mi ke kamnům kde topím …… děs a hrůza a bude hůř až začně ťapat :S .
    U nás noc hrozná. Zkoušela jsem zase kaši a co hodinu vzhůru – zase ho v bříšku tlačila. Asi ji fakt budu moct dávat maximálně dopoledne aby mu do noc slehla.
    Vařit budu jen gulášovku z pytlíku a asi k tomu usmažím pár bramboráků páč mam na ně děsnou chuť.na zítra vyndám slepici a udělám polévku a slepici na paprice. Malej dnes dostne baštu kupovanou páč jsem líná jak prase a už nevím co by jsem vařila.
    Jůůů Bíbo filípek je šikulka a jak píšeš den o dne se zlepšuje a dělá pokroky. Od té doby co se posadil to jde rychle
    milinko a všem marodům přeji brzké uzdravení asi by jsem se z toho taky zvencla kdyby měl prďolka také vysoké teploty :S
    Tak ju hezký den a pa pa

    #865118
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Tak sand na potřetí už Vám napíšu dneska mi to fakt jde..už 2x se mi to smázlo.Chtěla jsem napsat Milince aby se nebála doktorka tě jen straší já nevám co oni to maj že vždycky děsej rodiče.Já teda naštěstí mám super doktorku která fakt neděsí ale říká možnosti.Mili Lola měla takto vysokou teplotu už 2x.Jednou to byla nějáká virozka a podruhé 6 nemoc.to měla 40 3 dny srazit to bylo vždy jen na pár hodinek taky děs po 3 dnech se osypala a pak to zmizelo.Neboj to bude dobrý!!! Jinak Lola se zatím jen palzí občas se jí povede zvednou se na všechny čtyři,pak ale neví co dál tak chvilku přemýšlí a zase si lehne na bříško 😀 Ale co ona na to příjde ,jak se co dělá.Taky je pomalu o měsíc mladší než vaši prckové:) jinak jsme byli týden u našich takže umíme spoustu novejch věcí,jako nene,tytyty,paci paci,pápá..dědeček jí učí.je to šikula taky mi to hned dává ..dám jí do postýlky spikat a už to jede nenene ..ale já jsem nekompromisní..spí mi po obědě skoro 3 hodiny což je super ale je pravda že jí mučím a od rána co se probusí kolem 6:30 už jí spát nedám a pak takhle pěkně chrupe a já občas taky 😀 Tak dneska udělám kuře na zelí a knedlík a mám klid.Jinak já používám huggisky premium a nmůžu si na ně stěžovat…tak jo holky já zase jdu něco dělat….

    #865119
    Anonym
    Host

    Bambulko, už jsem chtěla to párkrát napsat, ale zapomněla jsem vždycky, jak píšeš, že mu dělá blbě ta kaše Sunarka, tak ta mi přijde, že ji Fíla nerad a nikdy ji nesní moc, nějak tak divně zhoustne a ja taková maltovitá, ostatní kaše mi přijdou daleko lepší, třeba Nestlé, Hami, Nutrilon..

    #865120
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dari, ty máš holku a ta čůrá většinou pod sebe. Za to kluk ten dokáže čůrat na strany a nahoru.. když je Aďa rozbalený, tak se většinou zčůrá na břiše a to toho pindíka má dolů.. ale najednou už není dolů.. no komedie..
    Jinak Aďa se zas v postýlce pročůral z hugiesky ven..ještěže mu dávám ještě pod sebe nepročůrací podložku, jinak jsme to zas měli na prostěradle a možná i na matraci, sice mám na ní taky ochranu, ale jednou nám to stejně proteklo na matraci..
    Jinak holky, ten špenát teda Aďovi moc nejedl.. když se vzbudil, tak už to bylo vlažné, tak jsem to musela přihřát a pak moc nechtěl, ale rvala jsem to tam lžička nelžička.. bránil jazykem, ale nakonec to snědl.. ale docela mě zas vytočil :'( On se naučil prskat jídlo a takže mi to furt prskal a už jsem to nevydržela a začla jsem na něj trošku řvát 🙁 teď je mi z toho smutno,že jsem na něj „řvala“, tedy ne moc na hlas.. na kocoura řvu víc.. když mě vytočí..
    Koukala jsem na ty židličky v ikee.. já fakt tu jídelní potřebuji, protože už to na tom klíně nejde.. a furt čekat, kdy babi nám jí koupím už nechci.. a v té ikee stojí pár korun.. Jen tam mají jedno cca za 700 a pak ty plastové cca za 400 a nevím tedy kterou.. a taky nevím, co na to Honza.. já bych se fakt na to vyprdla velebnosti..

    #865121
    Anonym
    Host

    teda co s tím dneska mám napíšu pár vět a najednou je to fuč….chtěla jsem napsat že už taky nepoužívám ty kaše kupovala jsem od Hami a přišlo mi že to malou taky tlačí v bříšku.Tak jsem jí to přestala dávat a koupila jsem od nestle mléčnou krupičku.Namíchám jí to do flašky 200 mléka a 3 lžíce té krupičky a máme klid.A nehledě na to že kaše stojí 70 a ta krupička 30 😛

    #865122
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    jakou tu kaši od sunaru kupuje, že betonuje bříško děcek ?
    Já Aďovi kupuji tu od sunaru, je to kaše s mlíčkem a je do flašky a zatím s tím fakt mám dobré zkušenosti.
    Ještě tedy mám doma od nestlé, ale ta je na lžičku. Jsem ráda, že dávám kaši do flašky a Aďa to má za pár chvilek vypité a jde spát.. Je to pro mě rychlejší.
    Byli jsme taky na procházce a bylo to super, Aďa usnul a já se trošku vyvětrala, přeci jen to udělá dobře na tělo i mysl..
    Stejně ty tatínkové to mají dobře zařízené, přijdou si z práce, pošišmají dítko a jdou si po svém a mamina je 24. hodin v práci s dítkem.
    Já jsem ráda, že mám Aďu, ale znáte to, občas si člověk musí postěžovat 😀

    #865123
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Bivinko taky si to říkám. Manžel si přijde z práce dostne jídlo až pod nos pak si pohraje s prďplkou (ale jen když je hodnej( když zlobí tak se nenápadně vypař jako kouřit a nandat dřevo a něco dělat na dvoře – jsem ho už prokoukla 😀 . Je pracda ře kolikrát i koupe,ale pak jde malej spinkat a v noci vstávám zase jen já.
    Jinak kaši už jsem zkoušela Sunarku s banány, Sunarku s nedem, od Hami s banány, a teď jsem měla nakonec od babylove – 3 zrnná. Bivimo ty myslíš tu kaši už namíchanou??? Tu v té krabičce??? Tu jsem měla asi 2x a ta mu nevadí,ale ty sypké mu nesedí 🙁 .
    Ju holky musím se pochlubit – dnes se Bohoušek poprvé vyčůral do nočníku . Přebalovala jsem ho a dala na nočník a říkám mu „udělej čííííííí udělej číííííí a ejhle Bohoušek udělal číííí. Asi to byla spíš náhoda,ale i tak. Jsem ho chválila jak blázen a on na mne koukal jako tím stylem – jsi nějaká divná ne vždyť je t normální, ne!!! 8-| .
    No a jak se dnes vyčůral tak si asi myslel že už je velkej kluk a nemusí už odpoledne spát. Dělal v postýlce neuvěřitelnej vyrvál, řval, kopal nohama, stoupal si a vyváděl jak blázen že jsem to nevydržela a vzala ho ven. Ale zase jsem ho musela o hodinu dřív vykoupat, nabaštit a dát spát páč začal bejt pěkně protivnej. Tak jsem zvědavá kdy se probudí :S .
    Tak přeji hezký víkend – nevím jestli se sem dostanu a Péťo tobě hezkou svatbu bez karambolů. páááčko

    #865124
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, ty už dáváš na nočník ?:| 😀 téda, to je šikulka, že se ti vyčůral, ale asi určo je to náhoda 😀 Njn, když už Bohoušek sedí, tak to můžeš zkoušet.
    Celé odpo až k večeru to bylo príma s Aďou. Jen kadil asi ve třičtvrtě na šest a my v šest zhruba vše připravuje na jídlo a koupání, tak jsem ho v tom nechala, abych mu nedávala plínu na chvilku. A vtipně to vyšlo, že přišel taťka a já že na něj Aďa čeká a ať ho svlékne 😀 😀 takže si pěkně užil hovínko 😀
    Jinak dám Vám sem odkaz na tu kaši, je tedy tahle už 8.měsíce, zatím jsem měla od 6.měsíce:
    http://obchod.detskavyziva.cz/shop/sunar-susene-mlicko-s-kasi-multicerealni-435g.html
    Tak se mrkněte, ředí se tedy taky do vody. Taky jsem jednou zkoušela tu hotovou, ale v té době to Aďa nepil..
    Tak páá.. konečně zas Vyprávěj :))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,881. až 2,895. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist