únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,896. až 2,910. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865125
    Anonym
    Host

    Tu kaši taky používám na lžičku z krabice, on ale Filípek z lahve pít moc nechce, takže to mlíčko s kaší by asi neužil..Teda nočník, to doma ani ještě nemáme :), ale už když byl malej, tak jsem někde četla, že se dá dítě držet třeba nad vanou a dělat na něj šššš a že se vyčůrá, ten zvuk mu to asi evokuje, zkoušela jsem to a taky se vyčůral..Na kadění se dělá eeee, ale to nám nešlo :). Tak vám přeju hezký víkend, taky půjdeme konečně ven, já se zatím na tahání s kočárkem sama necítila, tak ale zítra poveze manžel, tak se projdeme..Ta svatba je teda rychle, jsem měla pocit, že to je víc za dlouho..Tak přeju, ať to dobře dopadne :). Pa a dobrou

    #865126
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak zas jsme měli brekavou v noci. Co dvě hodiny Aďa zabrekal, ale jen asi vteřinku a spal dál, ale mě to samozřejmě vzbudilo.. takže jsem nějaká nedospalá.. a ráno už Aďa nechtěl dospávat..
    V jednu chvíli taky děsně prděl, tak ho asi trápilo bříško.
    Takže mu dneska k obědu udělám jen bramb. kaši a masíko nebo žloutek.. uvidím. On ten žloutek nějak nemusí..
    Čekala jsem, že bude sluníčko a zas nic.. chjo..
    Tak zatím papa

    #865127
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,děkuju za podporu já jsem taková poseroutka a navíc když mě tak vyděsí doktorka někdy mám pocit,že já bych měla uklidnovat jí 😀 Darinko jednou za mnou dokence ještě vyletěla ven když jsem odchazela (malá dostala v 5 týdnech atopický ekzem se seboreou)vypadalo to děsně někdy vám pošlu foto fakt děs a vylitla za mnou ven že to není sranda at okamžitě jedeme do nemocnice at nečekám na manžela ,tak jsem z brekem doběhla do nemocnice tam nám dali mazání a řekli že to rozhodně není nebezpečný….
    Ted už jsme bez teplotek nevím co to bylo každopádně už je to pryč ufff…
    My stale nelezeme jen válíme sudy asi jsme kapánek zabržděný:D a nebo moc tlustí 😀
    Holky kašičky jí dávám od hami a žádnej problem jsme neměly…..
    Bohoušek je teda šikulka ,že se už vyčural do hrníčku Bambulko si mě insirovala ke koupi hrníčku:D myslela jsem že je ještě čas,ale i maminy kolem řikají že už prtata pasazují na hrníček …
    Bibo Fáfa je moc šikovnej a má krásný kukadla a vypadá,že bude vysokej chlap:)

    #865128
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Milinko 😀 vždyť tvoje malá už sedí, dle videa. To rozhodně zabrzděná není. Co má říkat Aďa, ten se plazí po bříšku a na lezeni po kolínkách to nevypadá.. i když dneska se snažil něco s kolínkama dělat.. ale pak toho nechal a radši zacouval dozadu.. jo a sedí jen když ho dám k sobě na klín.. ani se nesnaží z lehu přitahovat, když mu dám ručičky.. I když Aďa je mladší trošku než Vaše děcka.. tak zatím neplaším..<:o)
    Milinko, ta tvoje doktorka je nějaká plašící.. takhle děsit a pak je to dle doktorů v nem. v pohodě..to bych pak furt byla asi vystreslá.
    My máme super doktorku, vždy mi poradí a je taková v pohodě. Jen Aďa tam poslední dobou furt řve, ač mu nic nedělá..
    Aďa už spí, dneska byl asi unavený. Taky jsem mu dneska dala prvně tu kaši od 8.měsíců a byla hustější, ale vypil to raz dva :))))
    tak páááá

    #865129
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    Doufám že se máte všecky dobře.
    Bambulko schválně jsem dneska zkoušela jestli se malej vyčůrá když na něj udělám čččč – zkoušela jsem dvakrát a vždy se povedlo – takže asi reagují na heslo :o)) ale nočníkem to ještě hrotit nebudu sice máme dva na půdě ale počkám na léto a pak s tím začnem…
    Milinko je super že už jste bez teplot… a Týnka krásně sedí – Přemík se sice sám posadí ale jakoby padá dopředu – nebo spíš je ohnutý – kulatí se mu záda – asi je budeme muset nějak posílit ale nevím jak… 🙁
    A musím se pochlubit – dneska se prvně postavil – dolezl ke mě, opřel se o mě rukama a klekl si a začal se na mě „sápat“ tak sem ho jen chytla a on se vyhoupl na nohy – super 😀
    A k těm kaším – mi kupujem normálně suchý a dáváme je hustý lžičkou. teď jsme taky měli sunarku a taky po ní měl bolení a po kaši od HIPPu vyloženě zvrací – u nás vyhovuje nejvíc Hami a Nutrilon…
    Mějte se krásně a pozdravujte mimísky…

    #865130
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Babyzno, Kuba taky sedí nesedí. On si teda jako sedne z pozice na 4, ale tak že je opřenej frajersky o ruku a je nakloněnej na bok. A když ho posadím, tak se taky ohne, nebo možná spíš přepadne dopředu. Takže bysme asi taky potřebovali posílit zádový svalstvo. Ale nevím jak. Taky se snaží stavět. asi před týdnem ještě nevěděl, že má nožičky, když jsem ho zkoušela postavit a teď, když ho chci dát na bříško, tak mi tam cpe nohy, že by jako chtěl stát. Ale zatím se ještě nepostavil. Zatím si jen u mě kleknul, když se po mě sápal. Jo a začíná mít zarudlý spodní dásně, takže se asi můžeme těšit na zub. Ale může to taky ještě chvílu trvat.
    Jinak známá mi říkala, že jí doktor řekl, že děti běžně začínají lozit mezi 8 a 10 měsícem.
    Kaši teď zkoušíme dávat flaškou. Chci zjistit jestli nebude líp spat. Zkoušíme to už skoro týden a zatím žádný efekt. Možná se teda vrátíme zpět ke kaši „husté, že by se dala krájet“. Jo a kaši dáváme taky hami a nutrilon.
    Tak se zatím mějte hezky, přeji hezkou neděli. Já jsu ještě dodělat br. salát a pak už konečně spinkat!

    #865131
    Anonym
    Host

    Děcko- ten náš prďola nevěděl žemá nožičky ještě včera a dneska se na ně vyhoupl – tak uvidíme jak to bude pokračovat.
    Ještě jsem si chtěla postěžovat 😛 – ten náš terorista mě nenechal na dnešek vůbec vyspat – vstával v 1 usnul až ve 2 a ve 4:30 se rozhodl že je vyspinkanej – já myslela že mě picne. A to jsem usnula až o půlnoci. Takže na dnešek jen 4 hodinky spánku – no hrůza…

    #865132
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak dneska Aďa breknul jen jednou v noci a spinkal dál, takže od sedmi večer až do půl šesté ráno, ale pak už nechtěl spinkat. Tak jsme jen tak leželi v postýlce do zhruba osmi. Jen jak on ráno dostává sunar a pak musí hnedka na bříško, tak se trošku ublinkal do naší postele. Nu bylo to na straně Honzy, tak to tolik nevadí:D 😀
    Konečně svítí dneska sluníčko, přeci jen ten den pak lépe vypadá, než když je stále zataženo..
    Tak jsem na letáku penny viděla, že mají pampers active baby v akci asi za 250,-, tak tam dneska pro ně pojedem. Přeci jen je to jiná cena než přes 300.. Přes den dávám ty žluté pampersky a už se Aďa nepročůrá ven jako u těch hugiesek. Jak jsme to už řešili, každému prostě vyhovují jiné plenky..
    Já furt přemýšlím nad vánočníma dárkama, nějak je musím co nejdřív pořešit, protože pak asi nebude čas někde lítat a hlavně v tom mega návalu lidí pak nebudu chtít chodit s Aďou..
    tak páááá

    #865133
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    docela vtiplně jsem to napsala.. spíše asi správně má být nad vánočními dárky:D

    #865134
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak Bobeš se dnes do nočníku i vykadil – je to šikulka . Mají se prý posazovat na nočník když už umí samostatně sedět. Tak to zkouším a super.
    Tu kaši tedy zkusím koupit – je tedy řídká normálně do lahvičky???
    Jinak u nás nic nového. Včera jsme byli u rodičůa iškubali jsme si 2 kachny a 2 kohouty – mňam mňam
    Dnesšní noc vcelkku v pohodě. Vzbudil se prvně v 0.00 – na dudel a pak v 1:00 na mlíčko a pak až ve 4:30na mlíčko – krááásný – to už se mi dlouho nestalo. Pak si ho vzal manžel a já spinkala do 8:00. Takže dnes se cítím krásně odpočatá.
    U nás je dnes sluníčko takže asi pujdem odpoledne na prochajdu.
    Tak hezká zbytek víkednu – uživejte krásného počasí. pa pa

    #865135
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, je tekutá do flašky. Snad bude chutnat:)

    #865136
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😀 Bambulko, to je šikovný Bohoušek, že už i udělal bobeček:D
    My ještě ani nemáme nočník, ale zatím ještě není potřeba, když Aďa ještě nesedí..
    Jinak jak jsem psala o té akci na plenky v penny, tak je tam už neměli.. Takže jsme tam do toho krámu jeli uplně zbytečně a to tu akci mají snad až do 10.listopadu.. I když ta prodejna byla dost malá, takže se není co divit, že to tam už neměli.
    Jinak když jsem Aďu dneska koupala, tak jsem schválně na něj dělala to ččččč… a představte si, že se taky vyčůral 😀
    Dneska bylo opravdu krásně, byli jsme na procházce a na návstěvě u Aďových prarodičů. Tak to bylo fajn 🙂
    Tak páá

    #865137
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak dneska to vypadá na brekavý den.. Aďa mě ráno probudil v pět, řval jak na lesy, myslela jsem, že bude stačit dudlík.. tak nee.. tak mě napadlo, přebalit ho, tak to bylo ono, byl mega pokaděný.. Tak pak zpět do postýlky a pak nás zas vzbudil Honza.. On si nařídí mobil a pak to zvoní a on nevstává.. nechápu, proč si nařizuje mobil na dřív, když stejně vstává až po půl hodině.. Tak jsem pak šla udělat mléko, to zas Aďa řval, že to trvá.. a pak jsme tedy ještě usnuli.. ale zas v sedm řval, že už je vyspaný.. No takové ráno jsme dlouho neměli.. No a od té doby furt se mu něco nelíbí a tak pořvává.. Já fakt nevím, co dneska s ním je.. Jestli bude takhle brečet celý den, tak to mě pak asi rovnou odvezou do blázince..
    Odpo přijde Honza a diví se, že už nemám náladu.. taky po takovém dnu, kdo by měl..

    #865138
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Bivinko to znám. Když Bohoušek vsten levou nohou je to na palici. Vždycky si pak říkám že třebase z toho vyspí a bude dobře……. mno upřímně řečeno většinou má protivku celej den. Pak přijde manžel a já jsem vzteklá jak prvnička 😐 . Ale už pochopil, že není radmo se do mne nějakým i sebemenším náznakem navážet páč pak buchnu jak papinák 😛 .
    Dnes jsem zkusila Bohiuškovi dát řídkou kaši na dopolední sváču. Poradila mi sousdka jí i převařit aby ho to bříško nebolelo tak uvidíme. Sice píšou na krabici do vody o 50 stupních,ale je to krupicová s medem a krupička když se vaří tak taky jí převařuju (pro sebe). Jinak zítra se chystám busem do města tak asi koupím tu kaši s mlíčkem a uvidíme. ufff to bude zase peněz. Musím koupit mlíčko, přesnídávky, ovoce, nějaké ty jogurty….. Ani nevím zda to budu mít kam nacpa. Pojedu velkým kočrem páč na golfky by byla asi kosa a i tak ve velkém se mu bude lépe spinkat.
    Jinak nic nového od soboty není. Včera u nás bylo taky krásně a dnes to pokračuje. Super. Kdyby chtělo být takhle celou zimu tak by jsem byla spokojená . Taky jsme byli na procházce a dnes možná taky vyrazíme 🙂
    Měla by jsem poklidit na dvoře – posbírat h… po Beníkovi, shrabat listí, ostříhat keře,naposeldy posekat trávu………………ale jsem líná jak prase takže asi z toho nic nebude. Potřebovala by jsem na to klid. A to mi Bohoušek jaksi nedodá……… no alesoń se mám na co vymluvit 😛
    Tak pa pa a krásný slunný den

    #865139
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, takhle řvavou Fíla přes den moc nemívá, pořád teď leze za mnou po bytě a směje se, klidně leze už i někam, kde nejsem, už to tu začíná mít zmáknutý, ví, kde můžeme bejt a nebojí se, když jdu pryč :). Nějak se mu změnil spací režim, spává už jen jednou po obědě, ráno si třeba dneska přispal až do 9, tak já taky samozřejmě :), takže ale přes den mám zase míň času pro sebe..K obědu měl dneska špagety s rajčatama a mozarellou, bylo to ze skleničky a moc mu tu chutnalo. Jo a koukala jsem, že mu snad rašej další zuby, ty dvojky, zase mi přijde, že současně nahoře i dole..Milinko, dobře, že to máte za sebou, naše doktorka je celkem v pohodě, měla dřív takovu starou sestru, která pořád rejpala a upozorňovala na nějaký kraviny, jako, že má Fíla moc utaženou plínu, že ho blbě držím, z ní jsem byla na nervy a ta dr. k tomu pak musela taky něco říct, jako no ano, tu plínu volněji, a tak. Ale ta sestra šla snad do důchodu a teď je tam jiná a je to pohodička. Ale zase ještě jsme tam nebyli s nějakým problémem, naštěstí..Jo, Fíla je docela vytáhlej, my s manželem jsme 173 a 180, tak nás asi přeroste :). Mějte se dobře, tady je dneska krásně, ale musím čekat do 3 na naše, něco přivezou z chaty, takže nevím, jestli stihnu jít ven, aby zase nebyla tma, je to blbý jak se brzo smráká, ten večer je takovaj moc dlouhej..Tak pac a pusu miminkům

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,896. až 2,910. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist