únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865170
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Mili, jsem ráda, že to máte za sebou. Taky se občas obávám těch srůstů, protože malá je značně proti čištění prcky. Tak spolu vždy bojujeme.

    Peti, gratuluji ke svatbě.

    Jinak malá je poslední dobou taky hodně protivná. Dneska v noci se vzbudila po 2 a pak ne a ne spát. Já jsem od neděle marod, včera jsem byla u dr. a mám lokální antibiotika na horní cesty dýchací. Takže já jsem „šla“ spát až tak kolem 4-5 hodiny a vstávala v 8:30.
    Včera jsem Zuzce odebrala hrazdičku, protože si k ní stoupla a pomalu se posunovala – zkoušela už krůčky. Taky jsem jí dnes dávala postýlku úplně na ten nejnižší stupeň. Jsou to tak 3 týdny, co jsme dávali postýlku níž a teď už je úplně nejníž:)

    #865171
    Anonym
    Host

    :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ zase mi to zmizlo:@ :@ :@
    Milinko, uvidíš že za chvvilku nebudete vědět že jste tam byly. Jak jsem ti psala posledně, Rozárka od té kamarádky na tom také byla a věř že maminka nic nezanedbala, hold je tady nějaká nová civilizační nemoc. uvidíš bude to dobré, jen ted cvhilku přetrpět ty koupele.
    holky s tím praním mi ani neříkejte, také pořád peru. ale kdo na to má, kpte si sušičku. známou jsem přemlouvala a doporučovala jí to rok, no 14 dní jí má doma a slyším jen děkovné slova, prý je to lepší vynález než mikrovlnka a rychlovarná konvice. já mám za 3 hodiny vše hotovo, vypráno, vyžehleno, uskádáno.koupila si snad jen nějakou za 6 tis a je tak spokojená, že mi posílá puzzle z ravenu, různé globusy atd., prý za dobrou radu, musí být odměna. hm to je dobrý 🙂
    jinak já bych jídelko za 35 kč nekoupila a to jsme jen na kpovaných. beru vše v akci. takže od hippu mám tak max za 22 kaček. když je akce nakoupím i na celý měsíc dopředu, už nám dochází, mám posledních snad 10 skleniček, tak čekám zas na letáky.
    a dárečky na vánoce už máme, ale ted jsem objevila aktivní stoleček od FP, všude cena 1600 a v jednom obchůdku mají za 1300, takže jdu do toho, a sobě si naježím asi plavání s valinkou. koupeme už 2 dny v sedací koupcí židličce a jak jí polívám hlavičku (i když opatrně) atk tropí nehorázné scény, snad nás to tam naučí.
    tak papa

    #865172
    Anonym
    Host

    sakra co s tím je vždycky část napíšu a pak mi to zmizne:@
    Holky já dneska mám taky uklidovou vypráno vyžehleno vydrbaná podlaha, vysáto a utřenej prach…..jsem si mákla ale mám hotovo a čisto 😀 vždycky mám takovou radost..ač bych zítra mohla začít na novo:D
    Jinak Lola je dneska taková uplakaná ,tak už asi opravdu ty zoubky, jinak si to nedovedu vysvětlit je totiž věčně usměvavá tak mě to překvapuje .
    Mili tak hlavně že to máte za sebou. Teď to jen doléčit a už bude dobře:)
    Jé co já bych dala za sušičku ale ted na to prostě nemáme:S Oprava auta nás stála pomalu 60 tisíc, takže vánoce budou tentokrát jen pro Lolu a pro ostatní jen maličkosti….
    Jinak jsem dnes po dlouhé době malé uvařila mrkev,cuketa králík a zbaštila mi toho plonu misku ,tak se asi zase vrátím k domácí stravě taky jsem hodně kupovala ale tolik kupavaného mi nikdy nesní jako domácího…jinak se pokoušíme dostat na všechny čtyři ..je to legrace:D
    Peti mi jdem zítra poprvé plavat tak jsem na to zvědavá měli jsem chodit už od října ale čekla jsem na kámošku ..její malej měl zánět ledvin tak se to zpozdilo.
    No a má druhá kamarádka ,mi volala v neděli že čekaj mimčo a že v pátek se uvidíme a včera psala že je v nemocnici protže začla krvácet, takže jí dávaj léky na udržení plodu a všichni doufáme že jsou oba tak silní že to zvládnou.Taky nemohla otěhotnět jezdila až někam do Zlína k doktoru ..nikdo ji nedával šanci otěhotnět že je uvnitř fakt rozbirá a hle šlo to samo ..ale ted tahle komplikace..no tak se tu modlím aby jí to dobře dopadlo…
    nic jdu na toho mého uplakánka tak se mějte opatrujte se

    #865173
    Anonym
    Host

    jo Peti a říkáš Vali že jí poleješ? To se má upozornit pořád stejonu větou já říkám Lauro žbluňk a ona už ví že jí poleju a připraví se na to..to pak i na tom plavču je příprava na potápění…

    #865174
    Anonym
    Host

    no tak to tady máme skoro jendo a to samé 2x, mě picne.
    také už mám uklizeno, malá chrní, tak to šlo jedna dva, ještě vyndat nádobí a asi rozdřídím prádlo a dám něco prát. jejda, ještěmi chybí zalít kytičky. u nás jsou hodně na suchu. já na to nejsem a fakt zapomínám.
    Dari také mám z toho úklidu ohromnou radost, nikde žádné zbytečnosti, vše schované, utřené, voňavé a zítra to nebude ani poznat. ted amožná i večer 😀
    my si hodně zboží nakoupili když jsem vydělávala fakt krásné prachy, ale taky teď díky tomu musím platit socku a zdravku (4 tis měsíčně), a příští rok to asi nebude jinačí. ředitel na mě píše produkci, abych mu nespadla ze stavu a tak mi jdou provize, které já vyplácím a nic z nich nemám.
    sušička může být i v obýváku, potřebujeto jen elektřinu, je tam totiž kondenzační nádoba, kde se shromažduje ta vysušená voda. a svetry jsem teda ještě nezkoušela (klasické vlněné, takové ty přízové ano) a mám tam přímo na ně program a úložný koš. a hlavně vydává to krásné teplo. my v té zadní kouplce ani netopíme. normálně jí máme zavřenou at nejde do baráku zima a když jede sušička tak je otevřené i okno 🙂
    večer mi zas dojedou klienti, spíš i kamarád se svou paní. jsem včra hleděla jak řekl že je ženatý, sakra a já na něj kdysi pomýšlela :O
    s tím babyboxem jsem také hleděla, nechápu to, takový miláčci to jsou, které milujeme a někdo je dokáže dát pryč. ale je štěstí že je v boxu a ne někde pod křákem, jak už to kolikrát bylo. je mi z toho fakt zle. a jak píšete, páry které se pokouší a dají za to ckoliv si pak lámou hlavu touhle zprávou a kroutí hlavou a brečí u toho. svět je kolikrát nespravedlivý.

    #865175
    Anonym
    Host

    Dari to zkouším a prostě histerák, možná jí poleju moc rychle, snad se to také naučíme 🙂

    jinak holky tady je odkaz a mají tam hračky za příjemné peníze
    http://www.funkids.cz/

    #865176
    Anonym
    Host

    holky malá mi dnes spinká snad už 3h jsem z toho paf:O
    Peto tak zkus napřed potírat obličejík vodou na signal a teprv potom polívat,alespon mi jsme tak začínali a v pohodě se to naučila jen to chce asi postupně…..
    tyjo Darinko to je palka za opravu auta:O a co budete kupovat malé na vánoce?ja nevím zda to mame nějak extra řešit:D mam v merku hadrovou panenku a víc nevím

    #865177
    Anonym
    Host

    Malé k vánocům koupíme houpacího něco 😛 ještě nevím zda koníka nebo jiné zvířátko 😀 ., a pak taky nevím co dál…
    Přesně jak píše Mili, Peti zkus jen Vali otírat naber jen do dlaně vodu a na signál ji otři to se naučí!!!!
    Mili no jo kleknul nám motor a stalo se to na blbém místě takže to šlo do prvního servisu kam nás dotáhli a tam nás takhle okradli..škoda že já blb ač pořád vše kntroluju na netu jsem si nezadala tenhle servis protže bych to tam odtud okamžitě odvezla..ještě mi nedali do motoru 4 šrouby takže mi taky mohl někde upadnout..já měla takovej vztek na toho chlapa že mít ho po ruce tak ho utluču palicí!!!!no co už je to fuk.. auto už je opravené od mého servisáka tak mě to stálo ještě 7 ale vím že už je vše ok…No šílené…

    #865178
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny,
    téda vy jste se rozepsaly :)))
    Já byla s Aďou v krámě a pak na procházce, protože mi usnul, tak aby se prospal.
    Byla jsem se mrknout v rossmannovi a co myslíte ? Měli pampersky za 249,-, docela mě to otrávilo, páč jsem je před pár dny scháněla a koupila je za 299,-.. nu což..
    Koupila jsem Adámkovi dvě skleničky, jednu těstoviny s krůtou a pak telecí se zeleninou.. aby měl změnu. Chtěla jsem hovězí, ale to tam od 8.měs. neměli..
    Holky, vy už koupete mimča jinak než v leže ?? Já vím, že už hodně Vám dětičky sedí, to je jasné, že když sedí, že to pak je jiné koupání..
    Já bych třeba tu sušičku brala, páč už mě to věčné věšení nebaví.. a navíc v zimě to tam je tak tři dny.. jenže nejsou penízky nazbyt… ale začnu si dávat stranou penízky.. třebas brzo ušetřím..
    Já bych chtěla být taky dítě, to jsou pak nádherné vánoce.. myslím si, že je Adámek bude mít moc hezké. Hlavně naše rodiny i rodina Honzy jsou moc rádi, že ho máme, takže bude mít dárečků.. Navíc na štědrý den bude mít i svátek :)))
    Jak jsme se vrátili z procházky, tak Aďa začal škytat, taky byl pěkně načůraný.. ale už škytá dlouho.. a teď tu vedle mě pěkně tlačí.. to zas bude hovínko..

    #865179
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    dlouho jsem tu nebyla :S ale pravidelne vas ctu.napsat nestiham jelikož malej mi porad leze na pc a kdyz ho dam na zem tak ho neuhlidam hned je nekde jinde. ted mam cas protoze malej jel k babicce s tatkou ale za chvilku jsou doma.uz je mi smutno.co noveho je toho plno.lezeme krásne i po kolinkach krasne si i sam sedne porad o neco vstava pridrzí se a uz stoji takze pohodicka konci.take uz mame konecne zuby a to celkem dva rostou mrsky najednou:D vanoce uz resim od zaří už mam vše nakoupene tedy skoro vse jen nevim co koupit dedeckum nemate nejake typy???? abych nezapomnela peto gratuluji k svatbe. mimochodem v patek je zapijeni narození dítete tak jsme mohli jit s mazelem spolu ale nevyjde to nema kdo hlidat. moji rodiče tam jdou také protoze je to spolecny znamy a tchyne jde na jine zapijeni takze zase ostrouham.:'( nu coz doufam ze prijde manza v nejakou rozumnou dobu.:S jinak jsem strasne nastvana na naseho psa strasne pousti chlupy a to je jezevcik a jeste tu chodi a kape hnus vytru a vecer je to tu znova a hlavne ty fleky nejdou vubec dolu. tak uz budu koncit ale snad si priste najdu už cas a napsat

    #865180
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hezký večer přeji,
    nejdřív nějak Adámek nechtěl usnout, v postýlce brečel a když jsem ho vzala, tak ticho.. zas si se mnou hrál… usnul až v osm.. a teď začal najednou strašně brečet, to je takový ten dlouhý hodně hlasitý brek.. tak jsem jen pochovala a spinká dál.. ale posledních pár dnů to má často v noci.. snad už brečet nebude..
    Viděli jste v tv, jak ta bába chtěla ukrást to dítě v kočárku ? No hrůza, co se poslední dny děje..
    Jinak nám furt zlobí myčka, už si ani nepamatuji den, kdy by nepřerušila program mytí pískáním.. buď nenapouští nebo nevypouští nebo nějaký jiný problém má.. jsme jí koupili s bytem, kdo ví, jak jí tady dlouho měli.. nakonec budu šetřit na myčku..
    tak zatím papa

    #865181
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko holčiny.
    Nějak mě od večera škrábe v krk a v noci se mi o tom zdálo, že jsem nemocná.. Pamatuji si, že když jsem byla ještě těhotná, tak mě to v zimě taky trápilo a pak jsem byla furt z toho špatná, aby se mi to nerozjelo do nějaké nemoci.. a tak jsem furt jedla pomeranče a pila čaje 😀
    Holky, taky se furt potíte ? Dřív se mi to nestávalo, ale když jdu venku, tak jsem furt zpocená, přitom už tam je zima a nejsem ani navlečlená..
    Adámek si jen pobrečel, když jsem šla spát a pak už spinkal až do rána. A teďka tu povídá vedle mě.
    Jen mi psala moje známá, co se jí narodila holčička ve stejný den jako mě Adámek, že už se jí holčička postavila. Že by Adámek byl peciválek ?:D On to dožene 🙂

    #865182
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    člověk tu není jedno odpoledne a pak má co dělat s dočítáním.
    Peti, já tu sušičku taky chci, ale nejdřív musíme koupit televizi, nějak nám ta stará začla měnit barvy, pak pohovku, opravit parkety,… A až někdy, asi za pár let budou peníze na sušičku :'( .
    Dneska je tad celkem hnusně. Mlha, sychravo a 8stupňů. a to musím jet po obědě do města. Se mi vůbec nechce.
    Já Kubu občas taky poleju, ale nějak nemáme vymyšlenou tu větu. Zatím se snažím říkat „Kubí, ááá čách“. Ale když ve vaně kope nožkama a cáká, tak mu říkám, že dělá čáchyny. Tak nevím aby se mu to pak neplatlo. Je ale zase fakt, že u toho kopání si taky pěkně cáká do obličeje.
    Včera jsem z těch nákupů celkem nic neměla. Dárek pro neteř jsem naštěstí koupila, ale volalmi tchán, že k nám přijeli zedníci na opravu fasády (měli přijet až dnes) a že potřebuje, abych odemkla. Takže jsem musela jet domů.
    Jé, terorista je vzhůru…
    Tak zatím ahojky

    #865183
    Anonym
    Host

    jj, běžné domácí spotřebiče a úpravy domácnosi mají přednost před usnadněním ženě :-), to by sakra mělo napadnout chlapa. ale my tím že jsme spolu roky, nemuseli zařizovat znovu nějak domácnost, tak bylo i na „luxusnější“ elektroniku, ale dnes díky za ni. jednou to bude ve všech domácnostech standartní výbava.
    holky co nejste na FB, tady nás můžete shlédnout http://www.infoportaly.cz/bruntalsko/bruntal/svatebni-veletrh-a-svatba-nazivo-v-bruntale

    a u nás je také děsně, mlha, a padá takové to vlhko a jen 2 stupně, už abych začla vytahovat pomaličku klasický zimní fusak. dnes jsrm jí navlíkla jen tenčí mikču a pak do klasické zimní kombinézy, tak snad nám tam prďolka naumrzne.
    fičím na to kuře, papa

    #865184
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jsem z toho nachlazení nějaká špatná.. nechtěla bych nakazit Adámka.. tak jsem si vzala roušku:D tak na mě Aďa koukal, kdo to jako je.. vezmu si jí jen když ho ponesu, abych na něj neprskala..
    Jak jsem před časem psala, že mi padají vlasy, tak už se mi obnovují, takže mám na hlavě takového ježoura k tomu mikádu, docela to vypadá děsivě a hlavně to nejde ani gelem připlácnout.. a nějak už to mikádo nejde upravit, takže se asi objednám ke kadeřnici, aby mi to nějak zas upravila :)) taky přemýšlím nad kosmetikou, přeci jen ten obličej dostává nejvíce zabrat.. snad mají otevřeno i odpoledne. Aby mi Aďu mohl Honza pohlídat…
    Dneska Adámkovi ohřeju jednu z těch skleniček a nám sem vyndala krkovici.. jen jsem jí vyndala až nyní, takže asi oběd bude pozdějc.. i když Honza asi přijde najedený. Dneska prý přijde dřív, že prý jim nepůjde elektřina.. co se mají :))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist