únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862518
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Sisi, s tou barvou si moc nelam hlavu. Ta známá měla úplně celý černý. Ale v létě se už budou prcci snažit sedět a koukat ven, takže boudičku pak budeš mít věčně dole. Já zase budu mít kočár tamvě modrý, takže taky doufám, že to bude v pohodě. Přinejhorším se dá přes boudičku přehodit plínka. Takže žádný stres.

    #862519
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky tak jsem si vás dala do přátel Lenuno a Evi. R na facebooku – jsem jako balbulka Lenka – můžete se mrknout na 3D ultrazvuk – máme tam našeho cvrčka. No jinak u nás nic nového. Za cvhilku se chystám zase do práce. Před chvilkou jsem dovařila pro manžílka kuře na paprice. No a teď relaxuju u pc a popíjím kávičku. Za chvilku dáme ještě malý obídek a pak ……… makat 🙁 . Přes branku už raději nelezu :$ . ruka už se pomalu hojí tak nic neriskuju 🙂 . Jsem trdlo no. Jinak mi přijde že malej se mrská méně než dřív a nebo se mi to možná zdá – před tím byla plná dojmů z těch ultrazvuků a tak jsem to možná ociťovala jinak. Zítra na ten cukr ach jo kdyby se mi tak chtělo jako se mi nechce 😐 . No tak přeji krááásný den všem maminkám a mimnikám

    #862520
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy,
    tady to nějak vázne…
    Včera jsem byla u švagrové hlídat neteř. Je to rozmazlený fracek, ale včera byla kupodivu celkem hodná a ani se moc nerozčilovala. Švagrová se mě zase ptlala, jestli si nechci nechat ukončit neschopenku a jít na ty dva měsíce aspoň na částečný úvazek do práce. Já myslela, že jí jednu fláknu. Mám neschopenku a ještě má každý měsíc odpracováno 50-60 hodin a teĎ mi doktor ještě řekl, že se mám víc šetřit. Místo toho, aby byla ráda, že se snažím vypomáhat aspoň takto a už za mě měla nějakou náhradu, tak bude remcat, že nejsem plnohodnotný zaměstnanec. Prý místo mě nikoho brát nebude, že moji práci rozhodí různě zaměstancům a nabere nějakýho brigádníka. Prý na toho půl roku nemá smysl někoho brát. Už automaticky počítá, že hned jak nastoupím na rodičák, tak začnu na částečný úvazek makat. Já s tím sice počítám, ale s nikým jsem se o tom nebavila. Jé to je tak super, že si tady můžu takhle ulevit 😛 .
    Bambulko, tak jsem se dívala na ten 3D. Moooc hezký. Taky bych na něj šla, ale mám naplánovaný další vyšetření, který si musím platit, takže z toho asi nic nebude. Pak dej vědět co ten cukr. Já až si půjdu pro lístek na peníze, tak se budu muset zeptat jak to probíhá u nás, abych pak nebyla zaskočená. Ale už teď se netěším. Vůbec teď totiž nemívám chuť na sladký. To že se prcek mrská míň se Ti jen zdá. On může být otočený zádičkama a kope vlastně do vnitř, takže to tak necítíš. Já Kubulu tak moc necítím, ale mám větší tukovou vrstvu a ta to taky prý trochu tlumí. Hlavně ho cítím, když mě začne kopat do močáku, nebo si na něj sedne, nebo co to dělá, to jsem pak pořád na záchodě. Asi až vyleze, tak dostane na zadek 😀 .

    #862521
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda! Tak cukr byl pěkně hnusnej,ale dá se to. Zkrátka jde jen o to to nějako do sebe nasoukat. No a probíhalo to tak, že jsem tam přišla – vzali mi krev – počkala jsem si na výýsledky a podle výsledků se prý pije či nepije ta sladká voda. No já jí pila pak jsem na dvě hoďky šla se cournout po městě a na drby (to nesmíš, pít, jíst, kouřit) a za dvě hoďky mi vzali zase krev a bylo to. Výsledky pošlou prý panu doktorovi.Jo a to, že píchají jen do prstu tak alepspoň u nás není pravda – brali normálně ampulku krve. No to je něco pro mne +o( . Připadám si vždy jak kdyby mi vysáli 2 litry 😀 . Je to asi i psychického rázu – zkrátka to nemám ráda když mi berou krev. Jinak pohoda. Malej se probral tak zase čutá – asi to slyšel, že si na něj stěžuju, že se neozve tak se dal do toho 😛 . Páááá

    #862522
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak v 7 jdu na tu cukrovku já, tak jsem zvědavá… nicméně říkala mi sestřička , že krev berou každou hodinu.. nesnáším, když mi berou krev. 🙁

    jinak mě ted´ pořád bolí břicho a prsa, takže sranda… 🙂

    #862523
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, snad jste si užily víkendu:) !
    Měla jsem poměrně hektický, i když kulturní týden (přednáška, koncert, divadlo, oslava narozenin, sedánek se spolužačkama) a dnes jsem z toho byla nějaká unavená. Taky mě bolí břicho, jako Lenunu, tak doufám, že je to jen růstem dělohy. Malá tam teď řádí jako ďas, už je asi pěkně veliká, cítím ji po celém břiše. Já se tak těším na další UTZ, snad to klapne v tom 30. týdnu.
    Evi.r, ze švagrové si nic nedělej, hlavně se opatruj! Bambulko, dozvěděla ses na té cukrovce hned výsledky? Doufám, že to dopadlo dobře! I tobě Lenuno.
    Ještě mám taky malý příspěveček do debaty o mužích u porodu. Mně sestřička u gynekologa v ordinaci říkala, ať určitě muže k porodu vezmu. Teda ne kvůli němu, ale kvůli tomu, že se pak personál v nemocnici chová jinak, citlivěji. Asi se cítí víc pod kontrolou. A taky mužský prvek na povětšinou babské osazenstvo působí pozitivně. Já bych ho byla nenutila, ale on se na to docela těší, tak jen ať jde. Stejně mám pocit, že mu to pořád ještě nedochází:) . Objednala jsem si v knihovně text „Otec u porodu“, tak jsem zvědavá, jaká moudra se tam dočtu. Zítra pro to zaskočím.
    Jo, jinak, též mě můžete najít na facebooku jako Klaru Jenistovou (svatebni fotka s druzickama). Akorát tam ještě žádné miminkovské věci nemám, vlastně většina mých známých ani neví, že jsem těhotná:( . Jen mí nejbližší. Dlouho jsem měla strach, aby bylo vše v pořádku a teď už to pro některé nechávám jako překvápko. Ale budu moc ráda, když budu mít s kým sdílet své dojmy a trable s mimčem. Je fajn, že existuje něco jako tento web, kde se dají čerpat a vyměňovat zkušenosti, pro mě jako prvorodičku neocenitelné.
    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/tt86243.aspx
    Dobrou noc vám i mimískům!!!

    #862524
    Anonym
    Host

    tak jsem po těhu cukrovce,ale výsledky mi poví až 1.11 při poradně… jinak se mam fajn , ale pořád mš trápí ty křeče…. takže uvidíme co mi na to dají:::: ):)

    #862525
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 8-|
    tak já dnes byla u zubáka, vypasdla mi plomba, ale dobrý, dla mi tam novou a říkala at jím hodně mléčných výrobků, tak jsem jí říkala, že kromě prvních 4 měsíců co jsem nemohla nic, tak ted piju denně litr mléka a někdy i víc, hodně si ho dávám i před spaním, kvůli pální žáhy.jinak už se těším na prvního, to jdeme k naší gyn.dr. doufám, že mrkne přes utz a že malou uvidím a né že mě zase jen prohmatá. jiank malá pěkně řádí, ale nejvíc jí cítím ráno a pak večer před spaním, přes den ani moc ne, asi to tak nevnímám. ted jdu koukat po kočárkách. tak zatím pa pa a mějte se

    #862526
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    je super vidět vás některé na FB:-). Já pořád nevím, jestli na ten cukr jít či ne. Maminky na jiné diskusi psaly, že je to snad povinné, ale můj doktor říkal, že je to čistě na mně. V rodině cukrovku sice máme, ale tu stařeckou, tak fakt nevím… Snad vám všem testy vyjdou dobře!!!
    Včera jsem koukala na ČT2 na pořad o miminkách narozených v 25. týdnu. To byli drobečkové! Bylo to docela smutné, protože většina z nich byla později nějak postižená. A odborníci se přou o to, od kdy je zachraňovat.
    Jinak mě čeká zubař zítra:'( , kousla jsem do něčeho tvrdého a ulomil se mi kus zubu. Ach joooo! Kdyby to nebolelo, tak tam nejdu. Ale pravda je, že pak asi moc čas na zubaře nebude. Tak raději hned. Doufám, že to bude na dlouho poslední návštěva. A to se snažím jíst mléčný výrobky docela poctivě, jako Kosta.
    Už je zas večer, to je hrůza! Tak já jdu ještě udělat něco záslužného – třeba vyžehlit. Papa

    #862527
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky! Já se výsledky cukru dozvím nejspíš asi až v poradně. Na tom cukru mi řekli, že výsledky pošlou mému gynekologovi. Ale ai kdyby bylo něco v nepořádku tak mi z gyndy zavolají. No jinak dneska naše číča nejspíš přišla o mlíko – koťata ječí jako kráva a ona na ně neraguje – když jí u nich násilím podržím tak to vypadá, že tam asi nic nemá. Mno tak se ze mne stala předčaseně matka koťátek. Krmim je z injekční stříkačky, ale nevím nevím jak to budu dělat když chodím do práce. Nakrmím je než pujdu spát pak ráno a pak můžu až odpoledne až se vrátím z práce. Tak nevím jestli vydrží 🙁 . No jinak mě včera klekla žehlička tak jsem vytáhla svou železnou zásobu stoletou,ale pořád dobrou žehičku snad ještě po babičce 😛 . Ale důležité je že žehlí a o novou budu muset napsat Ježíškovi 😀 . No to bude spíš dar nedar :S . Taj všem pěkný večer <:o)

    #862528
    Anonym
    Host

    mě taky čeká žehlení,ale kamarádka s měsíčním klukem volala,ať přijedu na pokec a hlídat, tak mam zítra co dělat 🙂

    jinak já cítím pohyby nejvíc v noci a večer, když ležim, nebo sedim v klidu… ale jsem rádá, že je cítím aspoň se uklidňuju, že tam pořád je, 🙂

    Doufám, že mi příště řeknou pohlaví, protože už hořím zvědavostí 🙂

    #862529
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    ahojte,

    je super, že jsme se některé našly na facebooku a pokukujem po fotkách 🙂 a jsme si zas o trošku blíž. zítra fičíme už konečně na DVD, nemůžu se dočkat. Malá zrovna pěkně řádí, už konečně viděl i kopance ten náš taťka a prý jak to dělám s tím břichem 😀 Od té doby je jak vyměněný a včera se koukal a číhal 2 hodiny na bouličky, místo čučení se na telku. No fakt super.

    Holky chci se zeptat, zda už některá má vyzkoušené ty moderní látkové plíny. Zvažuji bambusové, ale vůbec nic o nich nevím a na trhu jich je tolik, že nevím na které spíš koukat. Poradíte některá??

    Jinak doufám, že testy na cukrovku budete mít všechny OK. My se dozvíme asi zítra jestli půjdem nebo ne.

    Leni, dnes jsem počítala jedné klientce ten 7násobek a taky to u nich vyšlo, tak mě pak informuj. Jsem na to fakt zvědavá 🙂 , tak papa zase někdy a mějte se krásně a hodné miminka. Mě ta malá potvůrka budí kolem 5 ráno a do práce jsem vstávala nejdřív o půl 8. No asi mě už chystá na noční vstávání. Ale už se na to i těším. O víkendu manžel s bráchou přestěhoval ložnici na zkoušku ať víme, zda se nám vejde postýlka, nebo půjdu spát s mimčem rovnou do dětského pokojíku

    #862530
    Anonym
    Host

    ahojda,
    PeŤule – jestli se trefíš, pošlu ti na tu vaší dědinu lahev… 🙂
    já už jsem tak zvědavá,ale jdem na ULT až 1.11 a to nečekam, že mi to doktorka řekne a pak až 17. na to 4D 🙂 😀

    Jinak teď odpoledne jdu pomoct hlídat mimino (5kilo kluk jak buk) tak jsem zněho unešená vždycky zase celej tejden 😛

    #862531
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    pár dnů jsem tady nebyla. Nějak mi nebylo dobře, tak jsem celý dny proležela. Až teda na neděli, to přijeli na oběd, takže jsem celý dopoledne lítala okolo sporáku a jakmile odjeli, tak jsem úplně mrtvá odpadla.
    Já vám holky tak závidím, že vidíte na bříšku bouličky. Já kopanečky cítím jen v okolí močáku a nebo když ležím na boku, tak v těch místech, kde se mi břicho dotýká postele. A díky tuku na břiše ani není nic vidět, ani když na břicho položím ruce, tak nic necítím :'( .
    Petro, co se týká látkových plen, tak myslím že Kája tady o nich něco psala a myslím, že sem dávala i odkaz. Tak se zkus proklikat diskuzí a třeba to najdeš.

    #862532
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    ahojky,

    Evi koukala jsem zpět a asi jsem to někde prošvihla, každopádně dnes jsem si volala do obchůdku na značku pop in a prý jsou dobré. I kolegyně v práci mi zjišťovali co a jak a některé narazily v rodině na někoho kdo látkové používá a většinou právě ty pop in a prý na to nedají dopustit. Tak asi do nich půjdem.
    Jinak dnes jsme byli ve 24 tt na kontrole, termín stále 14.2. a Valentýnka váží 700 g a měří cca 23 cm. Je to ovšem vážně malá potvůrka, která s námi hraje na schovku. Natáčeli jsme přes půl hodinu a obličej nám ukázala snad na vteřinu. Jinak stále nám ukazovala prstíky na rukách, nohách a bránila si nimi tak pohled do obličeje. Takže máme spoustů záběrů na ouško, profil s rukou atd. Jak na nás doktorka koukla, tak prý nos a rty má Týnka po mamince :-), aspoň něco :O Pak tím svým chováním, že se nechtěla moc ukázat, tak malou nazvala, že je pěkně tvrdohlavá a prý kdo je takový. No samo, že prý já. Tak jsme se v ordinaci pěkně zasmáli. Jo a dostala jsem doporučení na cukrovku a EKG. Prý bez objednání a jakýkoliv den, tak příští týden si tam zajedu. Nevím, zatím co mě čeká. Na facebook dám zítra nějakou novou fotku toho našeho budulínka.

    Mějte se holky fajnově a pa pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist