únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,001. až 3,015. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865230
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny 🙂
    Tááák už je pohodička.. 🙂 Dopo jsme jeli navštívit Aďovu prababičku, aby ho viděla, jak vyrostl, tak byla překvapená. Tak jí tam zbaštil sušenku, pak na ní koukal a ani neřval. Většinou když někoho dlouho nevidí, tak řve. Ještě jsme udělali fotečky a jeli domů. Docela byla zima.
    Já mám furt rýmu a Honza je na tom teda hůře, má i kašel, ale rýmu nemá. Zatím Adámek odolává:) musím zaklepat.
    A před chvíli Honza se svým taťkou zkoušeli nějak opravit myčku, nějak nám zlobila, tak to vypdá, že tam byla zkříplá jedna hadice na vodu, tak proto asi špatně napouštěla vodu. Zatím myje suprově, tak uvidíme další mytí. No lepší by bylo, kdyby to bylou tou hadicí než pak kupovat novou myčku..
    Tak ona existuje i knížka jak stimulovat děti k lezení a tak ? :)) v dnešní době už je to vše zmáklé. Adámek už fakt zdokonalil to jeho plazení, že když byl na dece, tak asi za minutu byl už mimo ní. Jinak včera jsme koupili nový dudlík a on svítí…

    #865231
    Anonym
    Host

    Evi, díky za tip, kouknu na to na netu, ale jestli to jsou jen 2?? stránky, tak mi je vyfot, předem děkuji.
    u nás je jasné, že nám leze další zub, asi spodní dvojky. má to oteklé a asi jsem jí na to včera zatlačila, tak mě rafla. jde vidět že to má nateklé, nechtěla ani přesnídávku a radějc si dala oplatek, který jí asi uspokojoval svědění. no ale už dostala první dávku homeopatik, tak snad nám do dvou dní zoubek vyleze ven.
    byla jsem dnes na nákupy, holky sama. jé jak já si to užila. byla jsem v globuse, nakoupit běžné věci a také první panenku, která mluví, pláče, spí, říhá a saje, jen za 350 kč z 900 :), tak mám hnedka na první narozeninydárek. vím že pak tam takové akce mít v únoru nebudou, tak proč to nemít doma. pak nevím zda znáte mokré malování. to tam právě měli také, nikde jsem to ještě neviděla v prodeji. je to papír (barevný a nějaká asi speciální folie) zakrývá podvarvené části obrázku. ten prvotní základ je bílý a pak dítě vezme jen štěteček s vodou a vymalovává právě to bílé a ono se to odkrývá a zbarvuje, až to uschne je to zas bílé. mě se to děsně líbilo u kamarádky a hlavně dítě se nezabarví a přitom maluje. pak jsem sháněla 86 kombinézu, ale i se spodními tapkami, no vůbec nikde, to jsem byla snad 5 obchodech s hadrami. ale musím se pochlubit, už mám nakupené všechny dárky, dokonce i pro mamčiného pepana, takže mám padla a ted jestli se donutím napéct, tak budu už jen péct a na vše jinak se vyprdnu. pak jen klasický úklid a vloni se neuklízela koupelka (kachle) a asi budou černé za tu dobu, tak mě čeká tohle a pak skřín, jak je černá tak na ní jde všechno vidět.
    ááá už nám roazil táta z venku, zas dělali něco v šopě a na zahradě. kdy to už skončí.
    tak se mějte a papa, jinak je to děsná sranda jak se Valči rozvázal jazyk, žvatlá, brble no je to hnedka príma

    #865232
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Péťo,tak to ti závidím,že už máš nakoupené dárky.. já ještě ani nemám promyšleno co komu koupit..
    Jinak jsme měli půl hodinový řev, Adámek se vzbudil a od té doby řval a řval.. mezitím si prdnul, krknul.. a řval dál.. pak vypil skoro celou flašku čaje a teď se trošku s dudlíkem uklidnil..
    Už aby uměl mluvit, aby mi řekl mámo je mi tohle a tamto…

    #865233
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    člověk tu není celý víkend a už má pomalu problém s dočtením:$

    Já už jsem naštěstí v poho, jen mám už jen zbytkovou rýmu. Zato malá mě v pátek dokonale vyděsila. Celý den byla v pohodě, večer jí dám spát a asi po hodině začne pofňukávat, Tak jí jdu dát dudel a pohladím jí po hlavě a zjistím, že úplně hoří:S . Nechala jsem jí sice spát, ale sama se po chvíli probudí a měla 39,4. No šok. Tak dostala palalen čípek (nic jiného jsem doma neměla:$ ). Srazil to na 38. Tak jsem volala na pohotovost a dr. mi poradila, že jí mám dát vlažnou sprchu, nepřikrývat jí a dát jí znovu čípek, když jsem nic jiného doma neměla. Vše jsem udělala, jen jsem jí místo peřinky přikryla tenunkou dekou. Spala až do rána a ráno v pohodě. Během dne ještě max. 38, ale to jsem jí dala jen sprchu a už je v pohodě. V pondělí si ještě projistotu zavolám k doktorce.
    Vánoční dárky taky ještě nemám vymyšlené, mám sice už vymyšleno co budu péct a napadlo mě, te bych mohla dát jako dárek doma udělaný likér.
    Malá řve a nechce spát, tak se mějte

    #865234
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kubíček si včera přivezl od babičky klavírek. Asi mu ho vyhodím z okna, už půl hodiny mi to tady hraje, kokrhá a štěká…
    Chtěli jsme jít po sváči ven, ale je tam pod nulou a já ještě nemám vypraný zimní fusak, takže zase budeme sedět doma na prdeli 🙁 . Jsem doufala, že po prochajdě budu mít víc energie. Musím žehlit a vůbec se mi nechce.
    Holky co dneska vaříte prckům? Já jsem fakt dneska nějak mimo, tak asi dostane nějakou skleničku.
    Jo a máme novinku, Kubík se konečně po měsíci drilování naučil dělat paci paci!
    No nic, jdu si vařit kafe a zkusím se donutit něco dělat.

    #865235
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak náš prďolka už se staví na nožky :o)
    Peti já bych to na tvém místě nijak moc nedrtila – ona se to Valinka naučí. Mi jsme Přémovi ukázali že má kolínka tím, že když jsme si s ním hráli na zemi tak jsme byli na kolenou a lezli po nich a on se začal „opičit“.
    To u nás teď nastal jinej problém a už nevím co s tím. Večer mi Přéma usne celkem v pohodě a ve 2 se vzbudí na jídlo apak už je problém. V ruce mi usne, ale když ho dám do postýlky tak se vzbudí. to se opakuje tak 3x a pak začne řvát a řve 2-3 hodiny…. Už jsem z toho unavená a nevím co s tím….

    #865236
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak já mám už rýmu jako trám, jsem už z toho k.o. Rýmu nesnáším:S +o( Teď jsem si kápla nějaké kapky a docela mi to provětralo dírky, ale na jak dlouho, že ? Mořská voda mi nepomáhá..
    Zatím jediný, kdo se drží je Adámek, musím zaklepat.
    Babyzno, už si dříve psala, že ho uspáváte na rukách, že ? Asi si váš malej na to zvyknul, ale nedokážu si představit, že bych našeho Aďu uspávala na rukách, když má skoro 10kg.. Tak chápu, že to musí být asi pro tebe už těžké, jediné co poradit, prostě být asi nekompromisní a nechat to řvát v postýlce, aby si zvyknul. Jen ono v noci to je asi problém, ho tam nechat vyřvávat..
    Normálně jsem včera v noci viděla, jak ten náš nový dudlík svítí, fakt je to úžasné:)) člověk hned najde, kde je a nemusí tápat 😀 Dneska jsme spali do šesti a pak po mléce jsme pokračovali až do půl deváté a to první jsem se vzbudila já, Adámek se naučil si pěkně pospat :))
    Náš taťka už třetí noc spal v pokoji, má kašel jako trám a večer vypadal bledě, ráno mi říkal, že se v noci děsně potil.. chudák a to jel do práce, to jsem mu nezáviděla..
    Jestli bude odpo trošku tepleji, tak vyrazím s malým na procházku, aby se provětral, přeci jen ho nechci kvůli sobě držet doma, aby pak nebyl choulostivý..

    #865237
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Děcko, já taky nevím, co vařit malému.. Jen jsem v sobotu dostala králičí maso od skoro tchýně.. vařila z králíka polévku a tak mi pak dala to maso a já to přidala k zelenině a malej to vymlaskl až do dna, jak to asi bylo trošku od toho vývaru (bez soli), tak mu to moc chutnalo :))

    #865238
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, jsem od včera do zítřka u našich, takže si hrajou s Fílou a já mám trochu klidu. I ráno jsem jim ho dala a ještě si přes hoďku schrupla :). K obědu mám pro něj sklenku – jehněčí s jáhlama, tak jsem na to zvědavá, to jsme ještě neměli. Odpo asi taky půjdu sama na nákup, aspoň tady kousek, tak se těším..A Bivi, co to je za dudlík, že svítí? Mějte se fajn, si jdu ještě trochu pokoukat po netu..papa

    #865239
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo, máme dudlík od Mam a bylo tam napsáno, že v noci svítí, prostě svítí ve tmě, proč a jak fakt nevím 😀 ale je to vtipné:D

    #865240
    Anonym
    Host

    Aha, no Fíla chvíli dudlá jen před usnutím, pak to vyplivne, ale Mam taky máme.. 🙂

    #865241
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Nakonec vařím polévku, jak sobě, tak Adámkovi. Dám tam nudličky. Docela se na ní těším, fakt mám na ní mega chuť. I přes tu rýmu..
    Není lepší léto ? to lidi moc nemarodí, víc svítí sluníčko je celkově veseleji..

    #865242
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy!
    My máme taky svítící dudlík. Funguje to na principu, že se nasvítí na světle a pak svítí – no je to neon nebo jak se tomu říká.
    Já dnes vařím pro prďolku brambory s mrkví a asi mu tam dám trošičku kachní polévky – teda vývaru a to dělám pro nás.
    Bohoušek leze jak o závod. Zkusím ho natočit na mobil a pak dát na FB. Je to sice hrozně nekvalitní,ale nic jiného nemám. Stoupá si ke všemu :O … u stolu, u žídle o chodítko, o krabici…… zkrátka o vše co mu jde. je to děs už o ohlídat. Povídá mamamamama.. táta nechce říct. Děláme pá pá a tákhle jsem velikej…… musímho sice hódně přemlouvat,ale někdy se mu to povede na povel 😛 .
    Už jsem zase rozvařila nudel do polívky……. to je děs ten internet. jsem se tu začetla do vašich příspěvků a jak chci napsat co vařím tak jsem si na ně vzpoměla.
    Bohouškovi se už moc přes den nechce spinkat. Včera sapl 2x 30 minut a to je vše 🙁 . Teď spí cca. 20 minut tak dopufám, že si dá ještě tak 40 minut .
    Na mall.cz jsou v akci plínky Pampers i Hugies – k těm je osuška zdarma. Tak jsem si je objednala (176 ks za 638 kč). Nějak nevím jestli je to dobrý,ale vychází to tuším nějak na 3,6 za plínku)
    Tak hezký den. Odpo pujdu asi taky ven co pořád doma. navlíknu ho do ziního pytle a vezmz golfky z těch se mu lépe kouká 😀 . pááááááá

    #865243
    Anonym
    Host

    Elenko, jak jste dopadli u dr??
    Holky, já té malé ukzaovla plazení, lození, přechod z lození dl sedu a už mám z toho bolavé kolena, no ale prostě nic, třeba bude po mě a nebude lozit vůbec achodit začně až ve 14 měsících 🙂
    já dala dopo malou ven a probudili jí staříci jak dojeli domů, pepan zas dovezl nějaké desky a vyhazoval je z auta, tak jsem mu řekla že až on bude chrápat, tak mu začnu u hlavy taky mlátit at ví jaké to je. to jsem měla zavřené okno a rachot jak blázen. debil. fakt mě naštval, když není nikdo doma, umí spát Valča i tři hodiky a takhle spala možná půl hodiny. na oběd mega protivná, tak fičela už zas do postýlky, od rána máme otevřené v oložnici okno, tak snad to bude brzo.
    také jsem lenivá a nic se mi nechce, ale musím také opět a zase uklidit kuchyn.taky jsem prala a sušila večer puzzle, tak je jdu skládat. Vali si z nich ráno udělala děsné hračky a lítalo to všude.
    Evi, máš klavírek na hlasitost??? já to an nevnímám a může jí to tady hrčet celý den :), dneska došel i ten zpívající stoleček a hned jsem ho testla. teda i Valuš, stejně si do vánoc nebude pamatovat, že něco takového už viděla. moc se jí líbil a dělá hodně věcí, jsem spokojená. takže všechny dárky jsou už objednány, dodány a ted čekám na poslední a to je ta výšivka )vloni bodýčko pro tatínka), letos velká deka pro Valču, to jsem mla v plánu duělat jen tak, ale budeme to mít pod stromečkem, je krásně hřejivá a bude to mít až do dopsělosti a pak pro mamku a pepana tu kuchynskou zástěru, ale nevím jaký nápis. poradíte někdo? chci aby tam bylo babičce a dědečkovi a asi že jí nějak u nich chutná (i když tam nic krom čokolády zatím nejdedla)

    #865244
    Anonym
    Host

    ahoj hoky,děsnej víkend malá dostala zase vysoký horečky:( nešly vůbec srazit,ted má kolem 38 díky bohu a vylezl jeden zoubek tak to nejspíš bude tím…..tak celej víkend jsem se nevyspala a jen sražím horečky chudátko moje:'(
    Ja jsem byla dnes na hematologii a ten mudr.byl debil na entou omlouváms se za ten vyraz,mudr mě tam poslal z vyšší sražlivostí a on mi řekl že pokud nebude žádná přihoda,tak pohoda tak nevím co si z toho mám vzít:O a chtěl po mě 500kč protože nemá smlouvu smoji pojištovnou takovej slizoun fuj…pry se divi že jsem poporodu neměla žádný komplikace:|
    píšete o klavírku my mame tento
    http://www.zbozi.cz/vyrobek/fisher-price-hudebni-piano-na-postylku/
    a je to u nás top 😀 mlatí do něho jak divá a kouše to kuřátko 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,001. až 3,015. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist