únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,046. až 3,060. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865275
    Anonym
    Host

    u nás ovoce také bude boj. tím že já mám alergii na jakékoliv slupkovité ovoce, tak nevím kdo jí bude tím krmit. mě stačí jen olíznout prsty od té zeleniny a už se mi stahuje krk a natíkají rty. ale také jí chci dát jablíčko, oloupané a jen tak do ruky ať si žužle, ale halvně jí navlíct do starých hadříků, když ovoce krásně barví 🙂
    jé já se šla natáhnout s malou, ven jsem jí nakonec nedala a probudila nás poštačka. fakt super., doufám že cácora ještě usne.

    #865276
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Péťo,tak to máš blbé, když si alergická na ovoce :((
    Aďa spí v postýlce, jen mě štve, že nemohu pořádně vyvětrat kvůli tomu smogu, bych se z toho fakt picla.. Praha je fakt blbá, ani nemůžeme ven, když jsme nemocní..
    My to už doma nějak nebaví..

    #865277
    Anonym
    Host

    Bivi, my taky nemáme ještě ani zub:P a taky doufám, že brzy vyleze. A taky tě chápu s tím (ne)chozením ven. Mě to stačilo minulý týden, kdy jsem nemohla jít ven. Já budu muset jít ven, musím koupit krabici na adventní věnec, abych ho mohla přepravit do Brna a on tu cestu vydržel.
    Tak zatím , jdu si udělat oběd dokum malá spí.

    #865278
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, jsme zase doma, je tu fakt hroznej smog, jsem nechala venku na balkone viset pradlo nez jsme jeli k našim a teď to celý smrdí a je to furt mokrý, tak to musím vyprat znova :(. Tu sušičku bych brala, možná, kdyby se mi rozbila pračka, ta už má něco za sebou, tak by to šlo jako kombinovaný? No, jinak Bivi, to musel bejt šok, jak se Adámek dusil, ještěže to dobře dopadlo..Děcko, Fíla jí ovoce moc pěkně, víno taky, normálně mu to oloupu a rozňahňám, už jsme to neměli dýl, ale možná bych to už mohla jen oloupat, to bezpeckový..banány jí krásně, já mu to králjím na takový jakoby hranolky a to jí normálně sám, mu jen podávám do ruky, jablíčko takhle ale nechtěl. Dneska v noci s náma zkoušel spát manžel a nějak, jak na něj Fíla není zvyklej, tak ho vzbudilo každý frknutí nebo jeho pohyb, takže jsme se zase nevyspali nikdo..Fíla už je po obědě a spí, zase po jídle kadil, po snídani taky a včera večer taky, až nějak moc to je..Já si dělám oběd rychlej – gnocci se špenátem, už to bude, tak se mějte dobře, papa

    #865279
    Anonym
    Host

    prý zelenina, asi mi jde mlíko nebo hormony do mozku 😀 , samo že tam patřilo ovoce :$ . na co se budu vymlouvat? fakt nechápu, to totiž vždy bylo, hormony se ti bouří, hormony támhleto, mlíko ti stoupá na hlavu, ajajaj, tobude veselo

    #865280
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Děcko já jsem malému zatím dávala jen šťávu z hroznů. Přepasítovala jsem to přes síto – když bylo sladké to vycucnul hnedky. Když kyselejší tak se mi na to vyprdnul a vycucla jsem to já 😛 .
    Unás dnes zatím hnus. třeba se to ještě vybrví a vyleze slunhíčko. Stejně odpoledne musím do krámu. Zejtra svátek a nic tu nenáme tak něco málo pokoupit. Hlavně malé,mu svačinku – asi přesnídávku a jogurt. Bohoušek baští banány jinak dávám vesměs přesnídávky. Dávám taky jablíčko s mrkvičou – oboje uvařím a chutná mu to .
    Jinak u nás nic nového. Dnes usnul normálně v leže 😛 . Potvůrka.
    Tak hezká den a snad ty zubiska už vylezou 🙂

    #865281
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,tak oběd se povedl. Jen Aďa nejdřív nechtěl tu svojí svíčkovou jíst, páč jsem mu tam dala kousky kolínek.. takže až když jsem mu je taky rozsekala, tak to snědl.
    Teď bojujeme s jeho mrzutostí.. chvilku si hraje a pak pobrekává..
    Já si udělala kafe, ale žádný zákusek nemáme:| Péct se mi nechce..
    Jo a jak jsem tuhle psala, že nám zlobí myčka, tak o víkendu se na to přišel podívat skoro tchán a zjistil, že jsme měli skřípnutou jednu hadici, kterou teče voda a od té doby nám myčka myje na všechny programy:D 😀
    Už jsem zase prala… já se z toho fakt už picnu, ten můj chlap někde vyštrachá věci a už je zas plný koš.. Ven to nedávám, jednak se mi to nechce věšet v zimě a pak ten smog.. doma to uschne do druhého dne :))) Njn když není sušička…

    #865282
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Tak dnes jsem neměla problémy se čtením. Bylo toho poněkud málo :O .
    Dnes vařím Bohouškovi zeleninovou polévku a sobě smažený sýr a mnželovi ohřeju párky 😛 . Pravý sváteční jídlo. Nééé on manžel je dnes v práci a má oběd tam a já mam chuť na sýr a on ho nejí takže mu musí stačit párky. Zítra upeču kuřecí stehna.
    Holky co máte ty myčky. ušetří to hodně vodu??? Zase jsme měli letos nedoplatek na vodu mno i na elektriku. Už mě to fakt nebaví. Jsem ztoho hotová. Nežere to třeba zase hodně elektriky? Jestli se to vyplatí jí mít? Mam u švagra peníze co jsem mu pujčovala (no už je dluží rok),ale přemýšlím buď nad tou sušičkou prádla jak psala Petra a nebo nad myčkou a nebo si je schovám na horší časy – které určitě přijdou.
    Tak ju už mě nic nenapadá co je nového s čím by jsem se svámi podělila tak budu končit ať tohi nemáte moc na čtení. pááááá

    #865283
    Anonym
    Host

    Leni, my máme myčku a vezme na celé mytí 12 litrů 🙂 a to že je myčka napráskaně plná :), to ve dřezu určitě takové množství nádobí neumyješ. co se týká provozu, tak také není drahý. používám zvlášt sůl, leštidlo a prášek, ten kupuji obyč v lidlu nebo DM (2 kg za 99 kč), sůl možná tak jednou do roka jestli doplním a ta stojí asi 50 kaček a leštidlo také ten litr výjde kolem 100 a mám ho také na dlouho. elektřiny to bere jak pračka. ale tak na baráku platíš zas za ohřev vody, nebo máte dodávanou dálkově teplou, jak bývá na sídlišti?
    jinak u nás je zas blázinec. tím že máme tu novou sedačku a navíc k ní byl bílý potah, tak se mi nelíbí to vymalování co v obýváku je. takže žlutá barva se přemalovává na bílou a budeme mít dominnantní jen tu červneou :), tak my jsme s valinkou dole u mamky a martin s bráchou malují. ale asi to nebudou mít během dneška, máme strukturovanou omítku (jakoby fasádní) a navíc žlutá barva je omyvatelná, tak to po tom trošku klouže a nechce schnout. no ale je teprve čtvrtek, tak snad do neděle vše stihnem zmáknout. chci pak umýt a nazdobit vánočním už okna.
    neměli hlad, ale zas už čas poposkočil, tak se jdu zeptat , zda už mám vařit oběd. dnes jen pangácius přírodně na másle s bramborem. polívku mají u mamky, tak zatím papa

    #865284
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    včera večer šel Honza na pivo s kolegy. A nechal si doma klíče od bytu, tak jsem mu to psala a ať přijde domu dříve, že jsem unavená.. on že jo… A v noci se rozbrečel Aďa, tak jsem mu hledala dudlík a pak jsem si vzpomněla na toho Honzu a koukám na mobil a tam tři zmeškané hovory, tak mu volám, zda už je u baráku a on, že je na cestě k rodičům (máme tam náhradní klíče).. tak tedy, že ať počkám, že je za chvíli zpět..a přišel celý od krve, se mu spustila krev z nosu..
    Jinak Aďa od večerního jídla řval dvě hodiny.. furt chtěl být jen se mnou a ne a ne spát.. a furt ruce v puse.. už jsem fakt byla z toho hotová, nakonec tedy usnul asi v devět..
    Ráno vstával v půl sedmé a už je to mnohem lepší. Přijde mi, že ve spodní dásničce má takovou bouličku, tak čekám, kdy vykoukne ten zub!!
    Byli jsme taky venku na procházce, Aďa hned usnul :)) Pěkně jsme se prošli, jen docela už je venku zima.. 😀

    #865285
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jo a k té myčce, já osobně si myslím, že určo šetří vodu i čas.. Nedovedu si představit furt stát u škopku a mýt nádobí.. Jsem fakt ráda, že jí máme..
    Holky, dovedete si představit jeden den bez elektřiny ?? Myslím, že bychom se asi zbláznili:D 😀

    #865286
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivi, den bez elektriky? by mě asi jeblo a umrzli bysme!
    Bambulko, myčku doporučuju. Sušička počká třeba na Tvoje narozeniny 🙂 . Já jsem byla skoro měsíc bez myčky a v podstatě jsem nevytáhla ruce ze dřezu. Nesnáším totiž špinavý nádobí, takže jsem vypilačaj a letěla umýt hrnek,… Takhle to dám do myčky a až je plná, tak ji zapnu. Tu sušičky bych brala taky, ale brzo nám doslouží pračka a televize taky začíná měnit barvy. Pračku se sušičkou dohromady kupovat nechci. Myslím si, že se vyplatí investovat do samostatné sušičky. Jinak já jsem teď taky začla kupovat tablety, leštidlo a sůl do myčky v DéeMku. Je to tam levný a meje to stejně jako somat nebo finish.

    #865287
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré dopoledne maminy,
    tak copak děláte? Vzali si vaše protějšky volno dneska ? Můj jel do školy, takže jsme zase sami doma. Kocour má zas divokou a zrovna chtěl vzít Aďovi dudlík:O asi si chtěl podudat..
    Jsem koukala na FB na malou Jiřinky, ta už si stoupá.. To Aďa zatím stále jen provádí plazení, asi si dává na čas. Jinak zatím zub není vidět, ale boulička tam furt je. Tak uvidíme, zda už se proklube…
    Dneska zase peru, tentokrát povlečení, aby jsme už byli v čistém po tom marodění. Honzovi jsem už peřinu přenesla k nám do ložnice, už to má lepší, tak aby chudák furt nespal v pokoji na gauči, prej už se celej rozlámanej:D
    Tak písejte, abychom měli co číst v tom šerém dnu.. my tu snad to slunko neuvidíme.. jsem chvilku větrala a pak přišla do pokoje a smrad jak blázen..takže smog trvá.. hmmm

    #865288
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,
    tady také stále smog – je to děs…
    S těma dětičkama je to fakt už změna. U nás už také začlo stoupání. Nejprve se asi 3 dny zvedal jen o mě aby měl jistotu že kdyžtak chytím a včera už si začal soupat i v postýlce… Volno končí.
    No nic jdu mejt okna a tak ať to nedělám těsně před vánocema pak už to budu jen udržovat…

    #865289
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, dneska tu na chvíli vykouklo slunce, ale fakt jen na chvíli, tak jsme běželi ven, ale bylo zase hnusně, no ale ne tak zima, tak jsem pro malýho aspoň nakoupila zase různý ty křupky, měli i rýžový, to jsme ještě neměli. Jinak včera jsem mu udělala kousek krůty, dneska to měl a chutnalo mu to moc, zejtra bude mít vajíčko se špenátem a bramborovou kaší. Zítra si jedeme vyzvednout golfky – ty chicco multiway. Když jsme teď byli u našich, tak jsem furt tahala kočár do třetího patra, není tam výtah a Fíla jinak přes den neusne, tak toho mám dost, máme to od našich k Vánocům. Fíla má zítra 9 měsíců, dostane od táty ještě chodítko, nějakej ten vozíček, myslím, že se to pro něj teď dobře hodí, protože pořád stojí a zkouší krůčky..tak uvidíme, jak se mu to bude s tím líbit. Já mám pro něj takovou dřevěnou vkládačku :). Jinak jak sednu k počítači, tak Fíla běží za mnou a začne mi do něj mlátit, něco mi tam přepne nebo to vypne..Počítač ho šíleně zajímá, asi jak vidí, že já u toho pořád sedím :). Jo, manžel dneska doma byl, ale dovolenou nemá, pracuje někdy v pátek z domova, teď jel pro to chodítko. Tak se mějte pěkně, já si jdu s Fílou stavět kostičky :). Pa a hezký víkend!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,046. až 3,060. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist