únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865305
    Anonym
    Host

    Ahpj holky, Bambulko, tak snad se Bobšovi nic nestalo a pes taky bude v pořádku..Filda už mi taky jednou spadnul z postele, taky ji máme nízkou..Ve tři v noci najednou řev a ležel na druhý straně pod postelí, no lekla jsem se hrozně, úplně se mi udělalo špatně..Ale nic mu nebylo, jen měl trochu monokl na tváři, za chvíli přestal brečet a zase spal. Včera zase tady vstával u štokrlete a najednou upad a praštil se o něj do brady a kousl se těma svejma zubama do rtu, tekla mu i krev, naštěstí se nekous do jazyka, je to teď pořád něco, se ani nedá uhlídat..V noci se zase nějak dost budil, vždcky pořval a zase spal, už jsem z toho grogy. Manžel se o něj snaží starat, uklidňovat ho, krmit, ale pořád ho neumí přebalit a převlíct, takže beze mě stejně nic nejde, sice si třeba hrajou ve vaně, ale pak ho oblíkám zase já. Nevím, jestli si uvědomuje, jak je to pro mě náročný, že musím být pořád ve střehu, v noci se nevyspím a i když je s ním, tak musím být pořád po ruce..Ale myslím, že to úplně nechápe, i když mu to říkám..No nic, malej spí, tak si jdu chvilku něco dělat. Mějte se dobře a hodně zdraví dětičkám 🙂

    #865306
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak díky za podporu. vypadá, že vše je v pořádku. Bohoušek v pohodě a Benk už taky. Psala jsem to na veterinární poradnu co je na netu online tak jsem zvědavá co mi veterinářka odepíše a jak mi poradí. Je to moje první díťátko. 😛 . Dokud jsme neměli malého tak to bylo mo je psí zlatíčko. Teď už na něj nemám tolika času,ale i tak by sem se asi zbláznila kdyby se mu něco stalo.
    Jinak nic nového. Booušek si dává odpoledního šlofíka a já relaxuju a přemýšlím co by jsem si dala dobrého k večeři a nemůžu nic bymyslet. :O
    Jinak manžel u nás je v pohodě. Chápe jak je to náročný i když někdy mi připadá, že si myslí že je to brnkačka tak když má takové myšlení tak mu nenápadně nechám Bohouška chvilku déle na hlídání než je zvyklej a hnedka je zase v pohodě. V noci teda k malému nevstává,ale spíš proto, že ho neslyší 😀 . Jinak v neděli ráno si ho bere a nechá mne ještě chvilku si přispat.Je to hezký. Snídají spolu, dovádí… je to legranda. Taky by jsem se už chtěla za těch 9 měsíců vyspat celou noc,ale už jsem si na to zvykla na to vstávání, že až se to jednou povede a Bohoušek bude spát celou noc tak já se stejně budu budit na ty jeho noční časíky.
    Jůůůů už nám hučí v postýlce. Jdu za ním ať se nerozeřve a jdu mu dát sváču. tak páááááááá

    #865307
    Anonym
    Host

    Bivi, já jsem v noci kromě netu stihla roztřídit prádlo, dát pračku a poskládat sušáky abych měla kam ráno to prádlo pověsit. Pro mě to bylo jednodušší než jen sedět či ležet na gauči a taky jsem vstala až po hodině a půl a to jsem již byla celkem probuzená. Spát jsem znovu šla až o půl páté a v sedum jsem vstávala a šla na rehabilitaci. Domů jsem došla snad už jen po paměti.
    Musím říct, že malá mi taky jednou spadla z naší postele i z její postýlky. Bylo to dva dny po sobě a od té doby si dávám bacha na naší posteli a postýlka okamžitě šla dolů.

    #865308
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak to zatím vypadá,že Aďa je v pohodě, co se týká té rýmy, tak uvidíme v noci..
    Já naštěstí dávám Aďu k nám do postele jen když jsem vzhůru. On nemá rád spaní u nás, nejradši spí ve své postýlce. Tak v tomto jsem zatím v pohodě, jen občas ho dávám na gauč a tam se mi jednou už málem svalil, ale byla jsem rychlejší.
    Co jsem to chtěla napsat…:D Jo už vím, dneska jsem Aďu dala jen na puzle, jestli třebas se mu lépe „poleze“ a různě ho stimulovala hračkama a nic.. dopředu fakt neee a jen tak dokola nebo dozadu.. Pak jsme ho měli s Honzou na posteli a Honza ho šimral, když byl na bříšku a tak to zvedal prdelku a strkal si tam kolínka… tak snad to půjde, ale musíme to trénovat. Já bych už ráda měla taky hýbací dítko 😀 ne lenocha.. aspoň do vánoc :))))
    Tak z postýlky se nic neozývá, tak asi Aďa už spí. Tak zatím páááááááá

    #865309
    Anonym
    Host

    Bivinko, já byck chtěla zase zpátky toho „ležáka“, kterýho jsem si přivezla z porodnice. To se dalo za ten den udělat tooolik věcí.
    Kuba šel dneska spát už o půl 7. Dneska měl docela náročnej den, dopoledne jsem byla u doktora, tak byl u babičky (tchýně) a pak přijele moje mamka se ségrou ajejí dvouletou dcerou. Chudák neveděl na koho dřív koukat a ke komu jít do náruče. Každej s ním dělal blboviky, takže se asi 2 hodiny v kuse pořád jenom smál. Tak jsem zvědavá kdy se v noci vzbudí na papání, doufám, že až kolem druhé nebo třetí. Pomalu se mu snažím v noci zmenšovat dávky jídla, dostával klasicky 240ml a teď jsme už na 150ml. Zatím s budí na další jídlo nejdřív po 3 hodinác, takžeúplně stejně jako předím. Třeba to jídlo takhle časem úplně vyrušíme.
    Holky, já se před chvílou vrátila ze cvičení a už peču sekanou. Nejsu já hovado, že si jdu zacvičit, abych si pak na noc mohla dát takovýhle jídlo…

    #865310
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    také jsme právě zlobříka uspali. Martin teda mě plně nahradí v čemkolivv, co se týče tak na 100 %, asi by teda nezvládnul sám jít kouit mlíko, plíny či skleničky. ale možná kdyžby musel a kouknul se co se valstně dává na prdýlku, co do pusinky, tak by také pořidil.
    Babmulko já jsem vynervovaná od včera kvůli Bessy, má kašel, ale prvně jsem si mysela že má asi něco spíš zaskočeného v krku. jenže dle rady dr, dát vývar, granule a do toho olej, tak se to zklidnilo a nekašlala, ale už zas kašle , nemůže ani štěkat, jen sípe. také je to naše první miminko, vždyt neměla ani půlroku a my otěhotněli s Valčou. jsemz toho fakt špatná a přesně jak píšeš, není na ní už tolik času,ale i tak si nedokážu představit byt tady bez ní. je čistě jen venkovní pes, domů nechodí a tak nevím co ted dělat 🙁 , žádné prášky nemáme.
    no a co k Valči, piští, ječí, vříská, jde slyšet přes zavřené okna 😐 , fakt mazec a také mám dnes super zážitek. nikdy jsem jí neviděla tak zesrajděnou. měla to totálně všude, punčošky jak zepředu tak zezadu, blázinec. a připadlo mi to, že snad se vykadila a do toho ještě načůrala, takže to všude plavalo 😀 , moje máti od toho utíkala rychlým krokem, prý to nedokáže ani dospělák mít toho tolik.
    a zítra jedu zas do práce, ale ne do kanclu, ale na celý den na školení, přijede hlídat opět prababička, takže po 8 je tady a kolem asi 18 se vrátím domů. martin je po noční, tak bude spát. jsem mu nařídila jít do zadního pokoje, at je vyspaný. chudák dnes spal možná 2 hodky, já byla na gyndě a následně nechala v lékarně necelé 2 litry :@ . a jinak já mám tu cystu mrtvou, takže nerostte, je to fajn, prý pokud bude dělat problémy, tak určitě operace, ale dr těšilo že už neroste. šla jsem tam kvůli křečím v podbříšku, tak jsem dostala nějaké prášky proti tomu, ale prý to může být nervového původu od páteře :), pak jsem jí ukazovala to moje nafouklé břicho (víc na pravé straně) a prý mi nefungují střeva jak mají, tak probiotika, a minimálně na 3 měsíce, napsala mi nějaké které na měsíc stojí 300, mazec, no tak to jsem odmítla v lékárně a vzala si nějaké levnější ve velkém balení. no a pak to hlavní, prý moje jizva od porodu je škaredá a jde už konečně vidět jak bylo masivní šití a je to na plastiku :), ale to až po mém rozhodnutí, zda budeme chtít druhé dítě nebo ne. protože dnes řekla že děloha už funguje (to mě potěšilo), ale zas abychom zajistili studia atd, tak nevíme jestli nebudeme mít jen jedno nakonec. ale 2 bych fakt chtěla. tak jsem preventivně dostala nějaké mazání abych si tu jizvu aspon trošku dala dokupy a nebyla absolutně necitlivá. pak jsem si jí stěžovala že mě nebere nic se slovem sex, tak mi napsala antikoncepční pr, které podporují tohle libido :), no sákriš to jsem zvědavá. a také jsem se ptala na ty moje menzky, prý když v mém případě jdou jen černé kousky, tak to je výborné, ale prý kdybych krvácela jak prase na jatkách, tak by byl velikánský problém. hm tak jsem vlastně ráda.
    no jé já se rozepsala, to sem nikdo nedočte 😀 , jdu na véču, papa, pekla jsem kuře, aby i zítra měla babi co na oběd

    #865311
    Anonym
    Host

    Evi, dala bych ti like za hlášku, no nejsu já hovado? jsi mě tak rozesmála, že jsem si poprskala celý monitor, mi ho příjdeš umývat 😀

    #865312
    Anonym
    Host

    Peťo, tak ho přivez a já Ti ho vypucuju 😛 .
    Holky, potřebuju radu co mám malýmu uvařit. Mám doma 2 mrkve, 1 petržel, dýni, jáhly, červenou řepu a králičí maso.

    #865313
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky :))
    Evi, dobrá hláška fakt, hlavně, aby sekaná chutnala .)))
    Péťo, držím palečky, aby se ti to zpravilo po těch všech práškách :))
    Jinak já dneska vařila Aďovi mrkev, hrášek, těstoviny a králičí maso (z polévky) a fakt mu to chutnalo a snědl to i s kouskama..
    Evi, takže to nějak dej dohromady a určo mu to bude chutnat. Hele co jsou ty jáhly ?? Už jsem to četla v receptech a fakt nevím o co jde..

    #865314
    Anonym
    Host

    Evi, prý chutnat sekaná bude, píše mi Míša 🙂 a že mám dojeti, no tohletoto, štěstí že máte ten nový gauč z ikei, my ho teda nemáme na rozkládání proti vám a psotýlky super, nebudou se muset děti dělit o jednu :O , ještě by si pak Valuš pomýšlela na Kubíka 🙂

    #865315
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak noc byla dobrá :)) Aďa usnul po sedmé večer a spinkal do čtyř do rána. To mě pak vzbudilo rachtání plyšáků (dva mají v sobě rolničku) a tak jsem ho přebalila a šoupla zpět do postýlky a jelikož byl v čisté plínce, tak tam ještě vytlačil bobíka, tak zas přebalovačka a zas zpět do postýlky.. pak jsem si tak říkala, že stejně asi neusne, tak jsem mu udělala sunar a po něm usnul a já taky, ale mám pocit, že jsem snad vůbec nespala, kdy se rozkřičel 8o| Tak jsem trošku na něj vyjela, že může taky spát chvilku déle.. tak se uklidnil, ale spíše chováním než mnou.. a chvilku ještě spal a zas řev, ale to už vstal Honza a slyším v polospánku, ty ses pokadil a to pěkně.. tak si ho tatínek umyl a přebalil 😀 a zpět do postýlky, tak jsem ještě chvilku spala a Aďa si hrál.. ale pak ho to už nebavilo, tak jsme vstali.
    Holky, chtěla jsem se zeptat, potí se Vám dítka při spaní pod hlavičkou ?? Vím, že mi jednou Dr. říkala, že je to u mrňat normální.. ale i tak mi to vrtá v hlavě, takže když jdu spát já, tak mu zkontroluji plenku pod hlavou a když jí má vlhkou, tak mu jí měním.. Občas spí na boku, tak se nepotí, ale většinu noci spí na zádech a na jednom místě, tak asi proto se pak zpotí..
    Jsem byla na balkoně, konečně zrušit muškáty, už bylo na čase a trošku tam poklidit na tu zimu.. *-) Brrr zima.. už aby bylo jaro 😀

    #865316
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Zima zima zima mráz… U nás je jinovatka i na vršcích stromů a teploměr ukazuje -2stupně. Ale já ho podezřívám, že ukazuje o pár stupínků víc, je totiž krytý pod balkonem.
    U nás byla noc zajímavá. My šli spát až o půlnoci. To se malej vzbudil a začal hroznej řev. Už večer, když jsem byla cvičit, tak mi chlap říkal, že malej hrozně řval a pořád si něco strkal do papule, tak že mu namazal dásínka. asi to bylo hrozný, protože mi jednou řekl, že mu do pusy nikdy takhle nehrábne 😛 . No tak jsem udělala trochu mlíka, tak to vypil a pak jsem mu ty dásně zase namazala, ale pořád řval a už mu z toho řvaní začlo týct z nosu. Tak jsem ho odsála, dala nurofen a do 5 minut byl tuhej. Vzbudil se až po šesté. Mezitím teda asi 2x na dudlík, ale to bylo v pohodě. A teď mi darebák nechtěl papat na sváču chleba se žervé, tak jsem mu musela dát dezertík – meruňka s tvarohem, ale taky to nesnědl celý.
    Ještě k debatě co chlapi dělají s dětma, tak ten můj v pohodě všechno nakoupí, plínky, nutrilon, svačinky,… Jen má strach malýho sám koupat, oblíkat a nepřebalí ho, když je posranej (teda když já jsem doma, když jsem pryč, tak nemá na výběr).
    No nic, musím jít trochu uklidit a začít vařit. bivi, jáhly jsou loupané proso. Já je teda ještě nikdy nejedla, ale prý to není špatný a je to zdravý, tak uvidíme. Tchýně mi včera ještě říkala, že se z toho dělá docela dobrá kaše a že mám malýmu koupit i kuskus.

    #865317
    Anonym
    Host

    Peti, Ty nechceš aby si Val začla něco s Kubem? Ty proti němu/proti nám něco máš?
    Bivi, Kuba z 90% spává na boku, takže se pod hlavičkou nijak nepotí, ale když býval na zádech, tak byl pořád upoceneček.

    #865318
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já taky k debatě chlap a dítě 😀 Honza tedy přebaluje i posrančeného Aďu, sice se u toho tváří, ale zvládne to. Občas ho i svlékne, asi by ho i oblékl.. ale prý já to umím lépe.. Zatím ke koupání jsem ho dostala jen jednou a byl hrozně opatrný a ptal se mě, co mu má vše omýt..
    Jinak ho krmí jen z flašky, lžičkou zatím nechce, ač mu říkám, že by to měl taky jednou zkusit, co kdybych někam šla.. Jinak nakupovat Honza umí, jak plenky, tak sunar.. zvládl by asi i skleničky, ale my kupujeme jen přesnídávky a pak jogurty. Jinak většinou Aďovi vařím. Ač na tu vyjímku nedávno..
    Holky, já zas žehlila.. já to tak nesnáším..
    Jééé, tady se už zadávají dítka.. 😀 😀 Aďa zatím napádnici taky nemá 😀 😀

    #865319
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky a miminka!
    Péťo i ten tvůj mega dlouhej dopois jsem dočetla až do konce. jsem se u toho i pobavila. Hmmm, že by jsem si taky nechala napsat nějaké pilule na povzbuzená libida??? No musela by jsem něco pořídit i manželovi a k tomu pořádnou dávku pilulek proti únavě. Manžel odpadává večer před osmou u telky a já jsem mrtvá po nočnám vstávání k malýmu. No pak dej vědět jaký mají pilule účinek. jinak taky by jsme chtěla 2 děti. píšu záměrne děti tj. kluka, kterého máme a teď holčičku. teda teď nééé ale třeba za 2 – 3 roky už třeba ju. uvidíme jak na tom budemem finančně 8-|
    Bivinko co se týká pocení. tak malej má raději elkově chladněji. takže má i radiátor vypnut v pokojíčku. Tak se nepotí pod hlavou. Nesnáší hprko. je pak pěkně vzteklej. je přikrytej jen takovou lehkou dekou a to mu stačí. na sobě má dupajdy s dlouhým rukávem – overálek.
    Děcko manžel teda malého taky nepřebalí když je pokaděnej. Ještě by asi zvládnul bobek,ale když se Bohouškovi podaří pořádná srajda tak to teda nedá.to by snad šel radši pro sousedku kdyby jsem nebyla doma 😀 . Jinak obléká, svlíká, krmí jak z flašky tak lžičkou a i koupe. je to prostě zlatej chlap i když občas zlobí 😛
    Jáhly jsem taky ještě nejedla,el myslím, že je mám doma,ale nevím jak je upravit 🙁
    Bivinko mi zatím taky nikoho nemáme :$ . No je tu asi víc kluků takže to bude asi pěkná rivalita 😛 .
    Dnes vařím Bobečkovi květák a brabory a nám květák a brambory 😀 .
    Tak páááček
    Jo veterinářka mi zatím neodepsla – potvora

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist